telegnome master - en to el translation catalogue (35 entries)

en: TeleGNOME: %s (%s)
el: Οδηγός χρήστη TeleGNOME: %s (%s)

en: Channels
el: Κανάλια

en: Page:
el: Σελίδα:

en: Page number
el: Αριθμός σελίδας

en: Go To Page
el: Μετάβαση στη σελίδα

en: Get Previous Page
el: Λήψη προηγούμενης σελίδας

en: Get Next Page
el: Λήψη επόμενης σελίδας

en: Go to the home page
el: Μετάβαση στην αρχική σελίδα

en: Toggles auto-paging
el: Εναλλαγή αυτόματης τηλεειδοποίησης

note: the app
en: TeleGNOME: Teletext for GNOME
el: TeleGNOME: Teletext για GNOME

en: Teletext for GNOME
el: Teletext για GNOME

en: GNU General Public License, version 2 or later
el: Γενική δημόσια άδεια GNU, έκδοση 2 ή μεταγενέστερη

en: Error in page entry
el: Σφάλμα στην καταχώρηση σελίδας

en: New/Edit Channel
el: Νέο κανάλι / Επεξεργασία καναλιού

en: Name
el: Όνομα

en: Description
el: Πειγραφή

en: Page url
el: Διεύθυνση σελίδας

en: Subpage url
el: Διεύθυνση υποσελίδας

en: Country
el: Χώρα

en: Channel Information
el: Πληροφορίες καναλιού

en: Paging interval
el: Χρονικό διάστημα τηλεειδοποίησης

en: Specifies the interval for the auto-pager, in milliseconds.
el: Καθορίζει το διάστημα για τον αυτόματο τηλεειδοποιητή, σε χιλιοστά του δευτερολέπτου

en: Proxy server
el: Διακομιστής διαμεσολάβησης

en: Miscellaneous
el: Διάφορα

note: move up button
en: Move up
el: Μετακίνηση προς τα πάνω

note: move down button
en: Move down
el: Μετακίνηση προς τα κάτω

note: add button
en: Add...
el: Προσθήκη…

note: delete button
en: Delete
el: Διαγραφή

note: edit buton
en: Edit
el: Επεξεργασία

en: TeleGNOME: Preferences
el: TeleGNOME: Προτιμήσεις

en: Misc
el: Διάφορα

en: Web server error: Wrong page number?
el: Σφάλμα διακομιστή δικτύου: Λάθος αριθμός σελίδας;

en: Error making HTTP connection
el: Σφάλμα κατά τη σύνδεση HTTP

en: Internal error in HTTP query code
el: Εσωτερικό σφάλμα σε κωδικό αναζήτησης HTTP

en: Viewer for Teletext pages
el: Εφαρμογή προβολής για σελίδες Teletext
