telegnome master - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Page:
eo: Paĝo:

en: Page number
eo: Paĝnumero

en: Go To Page
eo: Iri al paĝo

en: Get Previous Page
eo: Akiri antaŭan paĝon

en: Get Next Page
eo: Akiri sekvan paĝon

en: Go to the home page
eo: Iri al la hejma paĝo

en: Channels
eo: Kanaloj

en: TeleGNOME: Preferences
eo: TeleGNOME: Agordoj

en: Misc
eo: Diversaĵoj

en: Miscellaneous
eo: Diversaĵoj

en: Country
eo: Lando

en: Name
eo: Nomo

note: move up button
en: Move up
eo: Movi supren

note: move down button
en: Move down
eo: Movi malsupren

note: add button
en: Add...
eo: Aldoni...

note: delete button
en: Delete
eo: Forigi

note: edit buton
en: Edit
eo: Redakti

en: New/Edit Channel
eo: Nova kanalo/Redakti kanalon

en: Description
eo: Priskribo
