telegnome master - en to eu translation catalogue (63 entries)

en: Legacy migration complete
eu: Konfigurazio zaharraren migrazioa osatu da

en: Channel children
eu: Kanal haurra

en: List of channel IDs. Each channel folder uses the org.gnome.telegnome.channel schema.
eu: Kanalen IDen zerrenda. Kanal-karpeta bakoitzak org.gnome.telegnome.channel darabil.

en: Current channel
eu: Uneko kanala

en: ID of current channel.
eu: Uneko kanalaren IDa

en: Zoom factor
eu: Zoom-faktorea

en: Page zoom factor. Larger numbers produce larger text.
eu: Orriaren zoom-faktorea. Zenbaki handiagoek testu handiagoa sortzen dute.

en: Automatically switch page at periodic intervals
eu: Automatikoki aldatu orriz maiztasun erregularrarekin

en: The frequency of paging is controlled by the "paging-interval" key.
eu: Orri-aldaketaren maiztasuna "paging-interval" gakoak kontrolatzen du.

en: Paging interval
eu: Orri-aldaketaren tartea

en: Specifies the interval for the auto-pager, in milliseconds.
eu: Orri-aldaketaren tartea zehazten du, milisegundotan.

en: Current page number
eu: Uneko orriaren zenbakia

en: Current subpage number
eu: Uneko azpiorriaren zenbakia

en: Channel name
eu: Kanalaren izena

en: Channel description
eu: Kanalaren deskribapena

en: Page URL
eu: Orriaren URLa

en: Subpage URL
eu: Azpiorriaren URLa

en: Country code
eu: Herrialdearen kodea

en: Web server error: Wrong page number?
eu: Web-zerbitzariaren errorea: Orri-zenbaki okerra?

en: Error making HTTP connection
eu: Errorea HTTP konexioa egitean

en: Internal error in HTTP query code
eu: Barneko errorea HTTP kontsulta-kodean

en: Error in page entry
eu: Errorea orri-sarreran

en: _File
eu: _Fitxategia

en: _Quit
eu: I_rten

en: _Settings
eu: E_zarpenak

en: _Preferences
eu: _Hobespenak

en: _Channels
eu: _Kanalak

en: _Help
eu: _Laguntza

en: _Contents
eu: _Edukia

en: _About
eu: Honi _buruz

en: TeleGNOME: Preferences
eu: TeleGNOME: Hobespenak

en: Country
eu: Herrialdea

en: Name
eu: Izena

en: Move up
eu: Eraman gorantz

en: Move down
eu: Eraman beherantz

en: Add...
eu: Gehitu…

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Channels
eu: Kanalak

en: Miscellaneous
eu: Bestelakoak

en: _Cancel
eu: _Utzi

en: _OK
eu: _Ados

en: New/Edit Channel
eu: Kanal berria/editatu kanala

en: Channel Information
eu: Kanalaren informazioa

en: Description
eu: Azalpena

en: TeleGNOME: Teletext for GNOME
eu: TeleGNOME: Teletestua GNOMErako

en: Page:
eu: Orrialdea:

en: Page number
eu: Orri-zenbakia

en: _Jump to
eu: _Jauzi hona

en: Go To Page
eu: Joan orrira:

en: _Back
eu: At_zera

en: Get Previous Page
eu: Eskuratu aurreko orria

en: _Forward
eu: A_urrera

en: Get Next Page
eu: Eskuratu hurrengo orria

en: _Home
eu: _Karpeta nagusia

en: Go to the home page
eu: Joan orri nagusira

en: _Play
eu: _Erreproduzitu

en: Toggles auto-paging
eu: Orri-aldaketa automatikoa txandakatzen du

en: TeleGNOME
eu: Txandakatu orri duala

en: Teletext for GNOME
eu: Teletestua GNOMErako

en: GNU General Public License, version 2 or later
eu: GNUren Lizentzia Publiko Orokorra, 2 bertsioa edo berriagoa

en: Viewer for Teletext pages
eu: Teletestu-orrien ikustailea

en: TeleGNOME is a program to display teletext pages over the internet, based on image feeds from a variety of broadcasters.
eu: TeleGNOME teletestu-orria interneten ikusteko programa bat da, hainbat igortzaileren irudi-jarioak erabiltzen dituena.
