telegnome master - en to fur translation catalogue (64 entries)

en: Legacy migration complete
fur: Migrazion vecje maniere completade

en: Set internally to true to indicate that TeleGNOME has checked for legacy gnome-config settings and migrated any that existed.
fur: Stabilît dentri vie a vêr par indicâ che TeleGNOME al à controlât e migrât cualsisei impostazion vecje maniere di gnome-config che e esisteve.

en: Channel children
fur: Canâl fruts

en: List of channel IDs. Each channel folder uses the org.gnome.telegnome.channel schema.
fur: Liste dai ID dai canâi. Ogni cartele dai canâi e dopre il scheme org.gnome.telegnome.channel.

en: Current channel
fur: Canâl atuâl

en: ID of current channel.
fur: ID da canâl atuâl.

en: Zoom factor
fur: Fatôr di ingrandiment

en: Page zoom factor. Larger numbers produce larger text.
fur: Fatôr di ingrandiment de pagjine. Numars plui grancj a produsin test plui grant.

en: Automatically switch page at periodic intervals
fur: Cambie pagjine in automatic a intervai periodics

en: The frequency of paging is controlled by the "paging-interval" key.
fur: La frecuence di impagjinazion e je controlade de clâf "interval di pagjinazion".

en: Paging interval
fur: Interval di pagjinazion

en: Specifies the interval for the auto-pager, in milliseconds.
fur: Al specifiche l'interval pal pagjinâ-automatic, in miliseconts.

en: Current page number
fur: Numar di pagjine atuâl

en: Current subpage number
fur: Numar sot-pagjine atuâl

en: Channel name
fur: Non canâl

en: Channel description
fur: Descrizion canâl

en: Page URL
fur: URL pagjine

en: URL pattern for pages. Must contain one C format string substitution accepting an int (e.g. %d), for the page number.
fur: Model URL pes pagjinis. Al à di contignî une sostituzion di stringhe in formât C che e acete un intîr (p.e. %d), pal numar di pagjine.

en: Subpage URL
fur: URL sot-pagjine

en: URL pattern for subpages. Must contain two C format string substitution accepting ints (e.g. %d), for the page and subpage numbers respectively.
fur: Model url par sot-pagjinis. Al à di contignî dôs sostituzions di stringhe in formât C che a acetin intîrs (p.e. %d), dai doi un il numar de pagjine e chel altri il numar de sot-pagjine.

en: Country code
fur: Codiç paîs

en: Web server error: Wrong page number?
fur: Erôr servidôr Web: Numar di pagjine sbaliât?

en: Error making HTTP connection
fur: Erôr tal creâ la conession HTTP

en: Internal error in HTTP query code
fur: Erôr interni intal codiç di interogazion HTTP

en: Error in page entry
fur: Erôr te vôs de pagjine

en: _Quit
fur: _Jes

en: _Settings
fur: _Impostazions

en: _Preferences
fur: _Preferencis

en: _Channels
fur: _Canâi

en: _Help
fur: _Jutori

en: _Contents
fur: _Indiç

en: _About
fur: _Informazions

en: TeleGNOME: Preferences
fur: TeleGNOME: Preferencis

en: Country
fur: Paîs

en: Name
fur: Non

en: Move up
fur: Sposte in sù

en: Move down
fur: Sposte in jù

en: Add...
fur: Zonte...

en: Delete
fur: Elimine

en: Edit
fur: Modifiche

en: Channels
fur: Canâi

en: Miscellaneous
fur: Variis

en: _Cancel
fur: _Anule

en: _OK
fur: _Va ben

en: New/Edit Channel
fur: Gnûf/Modifiche Canâl

en: Channel Information
fur: Informazions canâl

en: Description
fur: Descrizion

en: TeleGNOME: Teletext for GNOME
fur: TeleGNOME: Televideo par GNOME

en: Page:
fur: Pagjine:

en: Page number
fur: Numar pagjine

en: _Jump to
fur: _Salte a

en: Go To Page
fur: Va ae pagjine

en: _Back
fur: _Indaûr

en: Get Previous Page
fur: Oten la pagjine precedente

en: _Forward
fur: In_denant

en: Get Next Page
fur: Oten la pagjine sucessive

en: _Home
fur: _Inizi

en: Go to the home page
fur: Va ae pagjine iniziâl

en: _Play
fur: _Riprodûs

en: Toggles auto-paging
fur: Comute la pagjinazion automatiche

en: Teletext for GNOME
fur: Televideo par GNOME

en: GNU General Public License, version 2 or later
fur: Licence GNU General Public, version 2 o sucessive

en: Viewer for Teletext pages
fur: Visualizadôr par pagjinis di Televideo

en: TeleGNOME is a program to display teletext pages over the internet, based on image feeds from a variety of broadcasters.
fur: TeleGNOME al è un program par mostrâ lis pagjinis dal televideo vie internet, basât su la trasmission des imagjins di une varietât di emitents.
