telegnome master - en to tr translation catalogue (65 entries)

en: Legacy migration complete
tr: Eski geçiş tamamlandı

en: Set internally to true to indicate that TeleGNOME has checked for legacy gnome-config settings and migrated any that existed.
tr: TeleGNOME'un eski gnome-config ayarlarını kontrol ettiğini ve var olanları geçirdiğini göstermek için dahili olarak etkin edin.

en: Channel children
tr: Kanal çocukları

en: List of channel IDs. Each channel folder uses the org.gnome.telegnome.channel schema.
tr: Kanal kimlikleri listesi. Her kanal klasörü org.gnome.telegnome.channel şemasını kullanır.

en: Current channel
tr: Mevcut kanal

en: ID of current channel.
tr: Geçerli kanalın kimliği.

en: Zoom factor
tr: Yakınlaştırma etkeni

en: Page zoom factor. Larger numbers produce larger text.
tr: Sayfa yakınlaştırma etkeni, Daha büyük sayılar daha büyük metin üretir.

en: Automatically switch page at periodic intervals
tr: Sayfayı düzenli aralıklarla otomatik olarak değiştir

en: The frequency of paging is controlled by the "paging-interval" key.
tr: Çağrı frekansı "çağrı-aralığı" tuşu ile kontrol edilir.

en: Paging interval
tr: Sayfalama aralığı

en: Specifies the interval for the auto-pager, in milliseconds.
tr: Otomatik sayfa değiştirme aralığının milisaniye cinsinden miktarını belirtir.

en: Current page number
tr: Mevcut sayfa numarası

en: Current subpage number
tr: Mevcut alt sayfa numarası

en: Channel name
tr: Kanal adı

en: Channel description
tr: Kanal tanımı

en: Page URL
tr: Sayfa URL'si

en: URL pattern for pages. Must contain one C format string substitution accepting an int (e.g. %d), for the page number.
tr: Sayfalar için URL düzeni. Sayfa numarası için bir (örn. %d) kabul edilen bir C dili dizesi içermelidir.

en: Subpage URL
tr: Alt sayfa URL'si

en: URL pattern for subpages. Must contain two C format string substitution accepting ints (e.g. %d), for the page and subpage numbers respectively.
tr: Alt sayfalar için URL düzeni. Sırasıyla sayfa ve alt sayfa numaraları için iki C dili dize değişimini kabul eden girişleri (ör.%d) içermelidir.

en: Country code
tr: Ülke kodu

en: Web server error: Wrong page number?
tr: Web sunucu hatası: Hatalı sayfa numarası olabilir mi?

en: Error making HTTP connection
tr: HTTP bağlantısı kurulurken hata oluştu

en: Internal error in HTTP query code
tr: HTTP sorgu kodunda iç hata

en: Error in page entry
tr: Sayfa girdisinde hata

en: _File
tr: _Dosya

en: _Quit
tr: _Çıkış

en: _Settings
tr: _Ayarlar

en: _Preferences
tr: _Tercihler

en: _Channels
tr: _Kanallar

en: _Help
tr: _Yardım

en: _Contents
tr: _İçerik

en: _About
tr: _Hakkında

en: TeleGNOME: Preferences
tr: TeleGNOME: Tercihler

en: Country
tr: Ülke

en: Name
tr: İsim

en: Move up
tr: Yukarı taşı

en: Move down
tr: Aşağı taşı

en: Add...
tr: Ekle...

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Channels
tr: Kanallar

en: Miscellaneous
tr: Çeşitli

en: _Cancel
tr: _İptal

en: _OK
tr: _Tamam

en: New/Edit Channel
tr: Yeni Kanal/Kanalı Düzenle

en: Channel Information
tr: Kanal Bilgisi

en: Description
tr: Tanımlama

en: TeleGNOME: Teletext for GNOME
tr: TeleGNOME: GNOME için teletext

en: Page:
tr: Sayfa:

en: Page number
tr: Sayfa numarası

en: _Jump to
tr: _Atla

en: Go To Page
tr: Sayfaya Git

en: _Back
tr: _Geri

en: Get Previous Page
tr: Önceki Sayfayı Getir

en: _Forward
tr: _İleri

en: Get Next Page
tr: Sonraki Sayfayı Getir

en: _Home
tr: _Ev

en: Go to the home page
tr: Giriş sayfasına git

en: _Play
tr: _oynat

en: Toggles auto-paging
tr: Otomatik sayfalamayı değiştir

en: Teletext for GNOME
tr: GNOME için teletext

en: GNU General Public License, version 2 or later
tr: GNU Genel Kamu Lisansı, Sürüm 2 veya sonrası

en: Viewer for Teletext pages
tr: Teletext sayfası görüntüleyici

en: TeleGNOME is a program to display teletext pages over the internet, based on image feeds from a variety of broadcasters.
tr: TeleGNOME, çeşitli yayıncıların görüntü yayınlarından, teletekst sayfalarını internet üzerinden görüntülemek için bir uygulamadır.
