telegnome master - en to uk translation catalogue (66 entries)

en: Legacy migration complete
uk: Перенесення даних із застарілої версії завершено

en: Set internally to true to indicate that TeleGNOME has checked for legacy gnome-config settings and migrated any that existed.
uk: Встановлюється програмою у значення «true» на позначення того, що TeleGNOME виконала пошук застарілих параметрів gnome-config і перенесла їх до нової версії.

en: Channel children
uk: Дочірні записи каналів

en: List of channel IDs. Each channel folder uses the org.gnome.telegnome.channel schema.
uk: Список ідентифікаторів каналів. Для кожної теки каналу використовується схема org.gnome.telegnome.channel.

en: Current channel
uk: Поточний канал

en: ID of current channel.
uk: Ідентифікатор поточного каналу.

en: Zoom factor
uk: Коефіцієнт масштабування

en: Page zoom factor. Larger numbers produce larger text.
uk: Коефіцієнт масштабування сторінки. Більше число — більший текст.

en: Automatically switch page at periodic intervals
uk: Автоматично перемикати сторінку із регулярним інтервалом.

en: The frequency of paging is controlled by the "paging-interval" key.
uk: Частотою гортання сторінок керує ключ «paging-interval».

en: Paging interval
uk: Інтервал гортання

en: Specifies the interval for the auto-pager, in milliseconds.
uk: Визначає інтервал автоматичного гортання, в мілісекундах.

en: Current page number
uk: Номер поточної сторінки

en: Current subpage number
uk: Номер поточної підсторінки

en: Channel name
uk: Назва каналу

en: Channel description
uk: Опис каналу

en: Page URL
uk: Адреса сторінки

en: URL pattern for pages. Must contain one C format string substitution accepting an int (e.g. %d), for the page number.
uk: Взірець адрес сторінок. Має містити один рядок-замінник у форматі C, який приймав би ціле значення (наприклад, %d), для номера сторінки.

en: Subpage URL
uk: Адреса підсторінки

en: URL pattern for subpages. Must contain two C format string substitution accepting ints (e.g. %d), for the page and subpage numbers respectively.
uk: Взірець адрес підсторінок. Має містити два рядки-замінники у форматі C, які приймали б ціле значення (наприклад, %d), для номера сторінки і номер підсторінки, відповідно.

en: Country code
uk: Код країни

en: Web server error: Wrong page number?
uk: Помилка сервера: помилковий номер сторінки?

en: Error making HTTP connection
uk: Помилка створення з'єднання через HTTP

en: Internal error in HTTP query code
uk: Внутрішня помилка коду запиту в HTTP

en: Error in page entry
uk: Помилка виводу сторінки

en: _File
uk: _Файл

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Settings
uk: П_араметри

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Channels
uk: _Канали

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Contents
uk: _Вміст

en: _About
uk: _Про програму

en: TeleGNOME: Preferences
uk: ТелеGNOME: Параметри

en: Country
uk: Країна

en: Name
uk: Назва

en: Move up
uk: Вверх

en: Move down
uk: Вниз

en: Add...
uk: Додати…

en: Delete
uk: Вилучити

en: Edit
uk: Змінити

en: Channels
uk: Канали

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _OK
uk: _Гаразд

en: New/Edit Channel
uk: Новий/змінити канал

en: Channel Information
uk: Інформація про канал

en: Description
uk: Опис

en: TeleGNOME: Teletext for GNOME
uk: ТелеGNOME: Телетекст для GNOME

en: Page:
uk: Сторінка:

en: Page number
uk: Номер сторінки

en: _Jump to
uk: Пере_йти до

en: Go To Page
uk: Перейти до сторінки

en: _Back
uk: _Назад

en: Get Previous Page
uk: Отримати попередню сторінку

en: _Forward
uk: _Далі

en: Get Next Page
uk: Отримати наступну сторінку

en: _Home
uk: Д_омівка

en: Go to the home page
uk: Перейти на домашню сторінку

en: _Play
uk: _Відтворити

en: Toggles auto-paging
uk: Увімкнути автоматичне гортання

en: TeleGNOME
uk: ТелеGNOME

en: Teletext for GNOME
uk: Телетекст для GNOME

en: GNU General Public License, version 2 or later
uk: Ліцензія GNU General Public, версія 2 або пізніша

en: Viewer for Teletext pages
uk: Переглядач сторінок телетексту

en: TeleGNOME is a program to display teletext pages over the internet, based on image feeds from a variety of broadcasters.
uk: TeleGNOME — програма для показу сторінок телетексту за допомогою інтернету. Її роботу засновано на стрічках зображень, які надаються компаніями-операторами телебачення.
