tellico - en to he translation catalogue (1206 entries)

[ctx: Album XSL Template]
note: i18n: file: xslt/entry-templates/Album.xsl
en: Album
he: אלבום

[ctx: Default XSL Template]
note: i18n: file: xslt/entry-templates/Default.xsl
en: Default
he: ברירת מחדל

[ctx: Fancy XSL Template]
note: i18n: file: xslt/entry-templates/Fancy.xsl
en: Fancy
he: מפואר

[ctx: Video XSL Template]
note: i18n: file: xslt/entry-templates/Video.xsl
en: Video
he: סרטון

[ctx: Compact XSL Template]
note: i18n: file: xslt/entry-templates/Compact.xsl
en: Compact
he: מצומצם

[ctx: Title Listing (Vertical) XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Title_Listing_(Vertical).xsl
en: Title Listing (Vertical)
he: הצגת כותרות (אנכית)

[ctx: Group View XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Group_View.xsl
en: Group View
he: תצוגת קיבוץ

[ctx: Loan View XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Loan_View.xsl
en: Loan View
he: תצוגת השאלה

[ctx: Title Listing (Horizontal) XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Title_Listing_(Horizontal).xsl
en: Title Listing (Horizontal)
he: הצגת כותרות (אופקית)

[ctx: Group Summary XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Group_Summary.xsl
en: Group Summary
he: תקציר קבוצה

[ctx: Image List XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Image_List.xsl
en: Image List
he: רשימת תמונות

[ctx: Image Grid XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Image_Grid.xsl
en: Image Grid
he: טבלת תמונות

[ctx: Tri-Column XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Tri-Column.xsl
en: Tri-Column
he: תלת־עמודתי

[ctx: Group Statistics XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Group_Statistics.xsl
en: Group Statistics
he: סטטיסטיקה קבוצתית

[ctx: Column View XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Column_View.xsl
en: Column View
he: תצוגת עמודות

en: Citation Key Manager
he: מנהל מפתח ציטוטים

en: Checking for entries with duplicate citation keys...
he: מתבצע חיפוש אחר רשומות עם מפתחות ציטוט כפולים…

en: Check for duplicates
he: בדיקת כפילויות

en: Filter for duplicates
he: סינון כפילויות

en: There are no duplicate citation keys.
he: אין מפתחות ציטוט כפולים.

en: There is %1 duplicate citation key. | There are %1 duplicate citation keys.
he[0]: יש מפתח ציטוט כפול.
he[1]: יש שני מפתחות ציטוט כפולים.
he[2]: יש %1 מפתחות ציטוט כפולים.
he[3]: יש %1 מפתחות ציטוט כפולים.

en: Select Borrower
he: נא לבחור משאיל/ה

en: Name
he: שם

en: Collection Size
he: גודל אוסף

en: Total entries: %1
he: סך כל הרשומות: %1

en: Collection Size Over Time
he: גודל האוסף לאורך הזמן

en: Group Summary: %1
he: תקציר קבוצה: %1

en: Total number of entries: %1
he: מספר הרשומות הכולל: %1

en: Top Values: %1
he: ערכים מובילים: %1

en: Group Summary Report
he: דוח תקציר קבוצה

en: Year Distribution
he: התפלגות לפי שנים

[ctx: Distinct number of items]
en: Count
he: כמות

en: <qt>Tellico is unable to write to the server pipe at <b>%1</b>.</qt>
he: <qt>Tellico לא הצליח לכתוב לצינור השרת תחת <b>%1</b>.</qt>

en: My Collection
he: האוסף שלי

en: Personal
he: אישי

en: Book Collection
he: אוסף ספרים

en: Bibliography
he: ביבליוגרפיה

en: Comic Book Collection
he: אוסף חוברות קומיקס

en: Video Collection
he: אוסף וידאו

en: Music Collection
he: אוסף מוזיקה

en: Coin Collection
he: אוסף מטבעות

en: Stamp Collection
he: אוסף בולים

en: Wine Collection
he: אוסף יינות

en: Card Collection
he: אוסף קלפים

en: Video Game Collection
he: אוסף משחקי וידאו

en: File Catalog
he: קטלוג קבצים

en: Board Game Collection
he: אוסף משחקי לוח

en: Custom Collection
he: אוסף מותאם אישית

en: Collection Fields
he: שדות אוסף

en: Current Fields
he: שדות נוכחיים

[ctx: New Field]
en: &New
he: &חדש

en: Add a new field to the collection
he: הוספת שדה חדש לאוסף

[ctx: Delete Field]
en: Delete
he: מחיקה

en: Remove a field from the collection
he: הסרת שדה מהאוסף

en: Move this field up in the list. The list order is important for the layout of the entry editor.
he: העלאת השדה הזה במעלה הרשימה. סדר הרשימה חשוב לפריסת עורך הרשומות.

en: Move this field down in the list. The list order is important for the layout of the entry editor.
he: הורדת השדה הזה במורד הרשימה. סדר הרשימה חשוב לפריסת עורך הרשומות.

en: Field Properties
he: מאפייני שדה

en: &Title:
he: &כותרת:

en: The title of the field
he: כותרת השדה

en: T&ype:
he: &סוג:

en: The type of the field determines what values may be used.
he: סוג השדה קובע באילו נתונים ניתן להשתמש.

en: <i>Simple Text</i> is used for most fields.
he: <i>טקסט פשוט</i> משמש לרוב השדות.

en: <i>Paragraph</i> is for large text blocks.
he: <i>פסקה</i> משמש למקטעי טקסט ארוכים.

en: <i>Choice</i> limits the field to certain values.
he: <i>בחירה</i> מגבילה את השדה לערכים מסוימים.

en: <i>Checkbox</i> is for a simple yes/no value.
he: <i>תיבת סימון</i> משמשת לערך פשוט של כן/לא.

en: <i>Number</i> indicates that the field contains a numerical value.
he: <i>מספר</i> מציין שהשדה מכיל ערך מספרי.

en: <i>URL</i> is for fields which refer to URLs, including references to other files.
he: <i>כתובת אתר</i> משמש לשדות שמפנות לאתרים, כולל הפניות לקבצים אחרים.

en: A <i>Table</i> may hold one or more columns of values.
he: <i>טבלה</i> יכולה לאכלס מגוון עמודות או ערכים.

en: An <i>Image</i> field holds a picture.
he: שדה <i>תמונה</i> מאכלס תמונה.

en: A <i>Date</i> field can be used for values with a day, month, and year.
he: שדה <i>תאריך</i> יכול לשמש לערכים עם יום, תאריך ושנה.

en: A <i>Rating</i> field uses stars to show a rating number.
he: שדה <i>דירוג</i> משתמש בכוכבים כדי להציג מספר דירוג.

en: Cate&gory:
he: &קטגוריה:

en: The field category determines where the field is placed in the editor.
he: קטגוריית השדה קובעת איפה יוצב השדה בעורך.

en: Set &properties...
he: ה&גדרת מאפיינים…

en: Extended field properties are used to specify things such as the corresponding bibtex field.
he: מאפייני שדות מורחבים משמשים לציון דברים כגון שדה ה־bibtex המתאים.

en: Description:
he: תיאור:

en: The description is a useful reminder of what information is contained in the field.
he: התיאור שימושי לתזכורת אילו פרטים ניתן יהיה למצוא בשדה.

en: Value Options
he: אפשרויות ערך

en: Default value:
he: ערך ברירת מחדל:

en: <qt>A default value can be set for new entries.</qt>
he: <qt>אפשר להגדיר ערך ברירת מחדל לרשומות חדשות.</qt>

en: Value template:
he: תבנית ערך:

en: Derived values are formed from the values of other fields according to the value template. Named fields, such as "%{year} %{title}", get substituted in the value.
he: ערכים נגזרים מתקבלים מערכים של שדות אחרים בהתאם לתבנית הערך. שדות עם שם כגון „%{year} %{title}”, מוחלפים בערך.

en: Use derived value
he: להשתמש בערך הנגזר

en: A&llowed values:
he: ערכים מו&רשים:

en: <qt>For <i>Choice</i>-type fields, these are the only values allowed. They are placed in a combo box. The possible values have to be separated by a semi-colon, for example: "dog; cat; mouse"</qt>
he: <qt>לשדות מסוג <i>בחירה</i>, רק הערכים האלו מותרים. הם מוצבים בתיבת בחירה. יש להפריד את הערכים המותרים בנקודה פסיק, למשל: „כלב; חתול; עכבר”</qt>

en: Format options:
he: אפשרויות תבנית:

en: No formatting
he: בלי תבנית

en: Allow auto-capitalization only
he: לאפשר הגדלת אותיות ראשונות בלבד

en: Format as a title
he: עיצוב ככותרת

en: Format as a name
he: עיצוב כשם

en: Field Options
he: אפשרויות שדה

en: Enable auto-completion
he: הפעלת השלמה אוטומטית

en: If checked, KDE auto-completion will be enabled in the text edit box for this field.
he: אם האפשרות מסומנת, ההשלמה האוטומטית של KDE תופעל בתיבת עריכת הטקסט לשדה הזה.

en: Allow multiple values
he: לאפשר מגוון ערכים

en: If checked, Tellico will parse the values in the field for multiple values, separated by a semi-colon.
he: אם האפשרות מסומנת, Tellico יפענח את הערכים בשדה למגוון ערכים, ביניהם יהיו סימני נקודה פסיק.

en: Allow grouping
he: לאפשר קיבוץ

en: If checked, this field may be used to group the entries in the group view.
he: אם האפשרות מסומנת, אפשר יהיה להשתמש בשדה הזה כדי לקבץ את הרשומות בתצוגת הקיבוץ.

en: Revert the selected field's properties to the default values.
he: להסיג את מאפייני השדה הנבחר לערכי ברירת המחדל.

en: Modify Fields
he: שינוי שדות

en: <qt>Removing allowed values from the <i>%1</i> field which currently exist in the collection may cause data corruption. Do you want to keep your modified values or cancel and revert to the current ones?</qt>
he: <qt>הסרת ערכים מורשים מהשדה <i>%1</i> שקיימים כרגע באוסף יכול לפגום בנתונים. לשמור את הערכים ששינית או לבטל ולהסיג לנוכחיים?</qt>

en: Keep modified values
he: לשמור על הערכים שהשתנו

en: New Field %1
he: שדה חדש %1

en: Revert Field Properties
he: הסגת מאפייני שדה

en: <qt><p>Do you really want to revert the properties for the <em>%1</em> field back to their default values?</p></qt>
he: <qt><p>להסיג את מאפייני השדה <em>%1</em> בחזרה לערך ברירת המחדל שלהם?</p></qt>

en: Revert
he: הסגה

en: Extended Field Properties
he: מאפייני שדה מורחבים

en: Property
he: מאפיין

en: Value
he: ערך

en: A field with this title already exists. Please enter a different title.
he: כבר קיים שדה עם הכותרת הזאת. נא למלא כותרת אחרת.

en: <qt>The category may not be empty. Please enter a category.</qt>
he: <qt>הקטגוריה לא יכולה להיות ריקה. נא למלא קטגוריה.</qt>

en: <qt>A field may not be in the same category as a <em>Paragraph</em>, <em>Table</em> or <em>Image</em> field. Please enter a different category.</qt>
he: <qt>שדה לא יכול להיות באותה קטגוריה כמו שדות מסוג <em>פסקה</em>, <em>טבלה</em> או <em>תמונה</em>. נא לבחור בקטגוריה אחרת.</qt>

en: A field's title may not be the same as an existing category. Please enter a different title.
he: כותרת של שדה לא יכולה להיות זהה לקטגוריה קיימת. נא למלא כותרת שונה.

en: The range for a rating field must be between 1 and 10, and the lower bound must be less than the higher bound. Please enter different low and high properties.
he: טווח שדה דירוג חייב להיות בין 1 ל־10 והגבול התחתון חייב להיות קטן מהעליון. נא למלא מאפייני נמוך וגבוה אחרים.

en: Tables are limited to a maximum of ten columns.
he: טבלאות מוגבלות לכמות מרבית של עשר עמודות.

en: A field with a derived value must have a value template.
he: לשדה עם ערך נגזר חייבת להיות תבנית ערך.

en: Entry Type
he: סוג רשימה

en: These entry types are specific to bibtex. See the bibtex documentation.
he: סוגי הרשומות האלה הם נקודתיים ל־bibtex. כדאי לעיין בתיעוד של bibtex.

en: Author
he: יצירה

en: Bibtex Key
he: מפתח Bibtex

en: General
he: כללי

en: Book Title
he: כותרת ספר

en: Editor
he: עריכה

en: Organization
he: ארגון

note: i18n("Institution")); field->setProperty(QLatin1String("bibtex"), QLatin1String("institution")); field->setCategory(TC_I18N1(categoryGeneral)); field->setFlags(Field::AllowDelete); field->setFormatType(FieldFormat::FormatTitle); list.append(field); ****************** Publishing *********************
en: Publisher
he: הוצאה לאור

en: Address
he: כתובת

en: Edition
he: מהדורה

en: Pages
he: עמודים

en: Year
he: שנה

en: Journal
he: יומן

en: Digital Object Identifier
he: מזהה עצם דיגיטלי

en: Month
he: חודש

en: Number
he: מספר

en: How Published
he: איך פורסם

note: i18n("School")); field->setProperty(QLatin1String("bibtex"), QLatin1String("school")); field->setCategory(TC_I18N1(categoryPublishing)); field->setFlags(Field::AllowCompletion | Field::AllowGrouped); list.append(field); ****************** Classification ***************************
en: Chapter
he: פרק

en: Series
he: סדרה

[ctx: A number field in a bibliography]
en: Volume
he: כרך

en: Cross-Reference
he: הפנייה צולבת

note: i18n("Annotation")); field->setProperty(QLatin1String("bibtex"), QLatin1String("annote")); field->setCategory(TC_I18N1(categoryMisc)); list.append(field);
en: Keywords
he: מילות מפתח

en: URL
he: כתובת אתר

en: Abstract
he: מופשט

en: Notes
he: הערות

en: Unknown
he: לא ידוע

en: My Board Games
he: משחקי הלוח שלי

en: Genre
he: סוגה

en: Mechanism
he: מנגנון

en: Release Year
he: שנת הוצאה לאור

en: Designer
he: עיצוב

en: Number of Players
he: מספר שחקנים

en: Playing Time
he: זמן משחק

en: Minimum Age
he: גיל מזערי

en: Description
he: תיאור

en: Rating
he: דירוג

en: Purchase Date
he: תאריך רכישה

en: Gift
he: מתנה

en: Purchase Price
he: מחיר רכישה

en: Loaned
he: הושאל

en: Cover
he: עטיפה

en: Comments
he: הערות

en: My Books
he: הספרים שלי

en: Subtitle
he: תת־כותרת

en: Hardback
he: כריכה קשה

en: Paperback
he: כריכה רכה

en: Trade Paperback
he: כריכה מאוגדת

en: E-Book
he: ספר אלקטרוני

en: Magazine
he: מגזין

en: Binding
he: כריכה

en: Copyright Year
he: שנת זכויות יוצרים

en: Publication Year
he: שנת הוצאה לאור

en: Library of Congress Control Number
he: מספר הבקרה של ספריית הקונגרס

en: Translator
he: תרגום

en: Language
he: שפה

en: Series Number
he: מספר סדרה

en: New
he: חדש

en: Used
he: משומש

en: Condition
he: מצב

en: Signed
he: חתום

en: Read
he: נקרא

en: Plot Summary
he: תקציר עלילה

en: My Cards
he: הקלפים שלי

en: Player
he: שחקן/שחקנית

en: Team
he: צוות

en: Brand
he: מותג

en: Card Number
he: מספר קלף

en: Card Type
he: סוג קלף

en: Location
he: מקום

en: Quantity
he: כמות

en: Front Image
he: תמונת חזית

en: Back Image
he: תמונת גב

en: My Coins
he: המטבעות שלי

en: Type
he: סוג

[ctx: monetary denomination]
en: Denomination
he: חלוקה

en: Mint Mark
he: סימן מטבעה

en: Country
he: מדינה

en: Currency
he: מטבע

en: Coin Set
he: סדרת מטבעות

[ctx: Coin grade levels - Proof-65,Proof-60,Mint State-65,Mint State-60,Almost Uncirculated-55,Almost Uncirculated-50,Extremely Fine-40,Very Fine-30,Very Fine-20,Fine-12,Very Good-8,Good-4,Fair]
en: Proof-65,Proof-60,Mint State-65,Mint State-60,Almost Uncirculated-55,Almost Uncirculated-50,Extremely Fine-40,Very Fine-30,Very Fine-20,Fine-12,Very Good-8,Good-4,Fair
he: מוכח-65,מוכח-60,מצב מטבעה-65,מצב מטבעה-60,כמעט שלא נכנסלמחזור-55,כמעט שלא נכנס למחזור-50,מעולה ביותר-40,מעולה מאוד-30,מעולהמאוד-20,מעולה-12,טוב מאוד-8,טוב-4,סביר

en: Grade
he: דירוג

en: Grading Service
he: שירות דירוג

en: Obverse
he: פני המטבע

en: Reverse
he: היפוך

en: My Comic Books
he: חוברות הקומיקס שלי

en: Writer
he: כתיבה

[ctx: Comic Book Illustrator]
en: Artist
he: אומנות

en: Issue
he: כרך

[ctx: Comic book grade levels - Mint,Near Mint,Very Fine,Fine,Very Good,Good,Fair,Poor]
en: Mint,Near Mint,Very Fine,Fine,Very Good,Good,Fair,Poor
he: מטבעה,כמעט מטבעה,מעולה ביותר,מעולה,טוב מאוד,טוב,סביר,עלוב

en: My Files
he: הקבצים שלי

[ctx: File catalog]
en: Volume
he: כרך

en: Folder
he: תיקייה

en: Mimetype
he: סוג תוכן

en: Size
he: גודל

en: Permissions
he: הרשאות

en: Owner
he: בעלות

en: Group
he: קבוצה

en: Created
he: מועד יצירה

en: Modified
he: מועד עריכה

en: Meta Info
he: פרטי על

en: Icon
he: סמל

en: My Video Games
he: משחקי הווידאו שלי

en: Platform
he: פלטפורמה

[ctx: Games - Publisher]
en: Publisher
he: הוצאה לאור

en: Developer
he: פיתוח

en: ESRB Rating
he: דירוג ESRB

en: Personal Rating
he: דירוג אישי

en: Completed
he: הושלם

en: Linux
he: לינוקס

[ctx: Video game ratings - Unrated, Adults Only, Mature, Teen, Everyone 10+, Everyone, Early Childhood, Pending]
en: Unrated, Adults Only, Mature, Teen, Everyone 10+, Everyone, Early Childhood, Pending
he: ללא הגבלה, למבוגרים בלבד, בגירים, נוער, מעל 10, כולם, ילדים רכים, ממתין

en: My Music
he: המוזיקה שלי

en: Album
he: אלבום

en: Compact Disc
he: תקליטור

en: Cassette
he: קלטת

en: Vinyl
he: תקליט

en: Medium
he: אמצעי

en: Artist
he: אומן או אומנית

en: Label
he: חברת תקליטים

en: Tracks
he: רצועות

en: Title
he: כותר

en: Length
he: אורך

en: My Stamps
he: הבולים שלי

en: Issue Year
he: שנת הנפקה

en: Color
he: צבע

en: Scott#
he: מס׳ סקוט

[ctx: Stamp grade levels - Superb,Extremely Fine,Very Fine,Fine,Average,Poor]
en: Superb,Extremely Fine,Very Fine,Fine,Average,Poor
he: נפלא,מעולה במיוחד,מעולה ביותר,מעולה,ממוצע,עלוב

en: Cancelled
he: מבוטל

en: Hinged
he: מודבק על ציר

en: Centering
he: מירכוז

en: Gummed
he: עם דבק

en: Image
he: תמונה

en: My Videos
he: הסרטונים שלי

en: VHS
he: קלטת וידאו

en: VCD
he: VCD - וידאו דיסק

en: Production Year
he: שנת ההפקה

[ctx: Movie ratings - G (USA),PG (USA),PG-13 (USA),R (USA), U (USA)]
en: G (USA),PG (USA),PG-13 (USA),R (USA), U (USA)
he: G (ארה״ב),PG (ארה״ב),PG-13 (ארה״ב),R (ארה״ב), U (ארה״ב)

en: Certification
he: הסמכה

en: Region 0
he: אזור 0

en: Region 1
he: אזור 1

en: Region 2
he: אזור 2

en: Region 3
he: אזור 3

en: Region 4
he: אזור 4

en: Region 5
he: אזור 5

en: Region 6
he: אזור 6

en: Region 7
he: אזור 7

en: Region 8
he: אזור 8

en: Region
he: אזור

en: Nationality
he: לאום

en: Format
he: תסדיר

en: Cast
he: צוות שחקנים

en: Actor/Actress
he: שחקן או שחקנית

en: Role
he: תפקיד

en: A table for the cast members, along with the roles they play
he: רשימת חברי צוות השחקנים, לרבות התפקידים אותם הם משחקים

en: Director
he: בימוי

en: Producer
he: הפקה

en: Composer
he: הלחנה

en: Studio
he: סטודיו

en: Language Tracks
he: רצועות שפה

en: Subtitle Languages
he: שפות כתוביות

en: Audio Tracks
he: רצועות שמע

en: Running Time
he: זמן ריצה

en: The running time of the video (in minutes)
he: זמן הריצה של הווידאו (בדקות)

en: Aspect Ratio
he: יחס גובה־רוחב

en: Widescreen
he: מסך רחב

en: Black & White
he: שחור ולבן

en: Color Mode
he: מצב צבע

en: Director's Cut
he: גרסת הבמאי

en: My Wines
he: היינות שלי

[ctx: Wine Producer]
en: Producer
he: יצרן

en: Appellation
he: אפלאסיון

en: Varietal
he: זני

en: Vintage
he: בציר

en: Red Wine
he: יין אדום

en: White Wine
he: יין לבן

en: Sparkling Wine
he: יין מבעבע

en: Drink By
he: לשתות עד

en: Label Image
he: תמונת תווית

en: Add Entries
he: הוספת רשומות

[ctx: Add (Entry Title)]
en: Add %1
he: הוספת %1

en: Check-out Items
he: מסירת פריטים

[ctx: Check-out (Entry Title)]
en: Check-out %1
he: מסירת %1

en: Append Collection
he: הוספה לסוף האוסף

en: Merge Collection
he: מיזוג אוסף

en: Replace Collection
he: החלפת אוסף

en: Add %1 Field
he: הוספת שדה %1

en: Modify %1 Field
he: שינוי שדה %1

en: Delete %1 Field
he: מחיקת שדה %1

en: Add Filter
he: הוספת מסנן

en: Modify Filter
he: שינוי מסנן

en: Delete Filter
he: מחיקת מסנן

en: Modify Entries
he: שינוי רשומות

[ctx: Modify (Entry Title)]
en: Modify %1
he: שינוי %1

en: Modify Loan
he: שינוי השאלה

en: Delete Entries
he: מחיקת רשומות

[ctx: Delete (Entry Title)]
en: Delete %1
he: מחיקת %1

en: Check-in Entries
he: רשומות קליטה

[ctx: Check-in (Entry Title)]
en: Check-in %1
he: קליטת %1

en: Rename Collection
he: שינוי שם אוסף

en: Reorder Fields
he: שינוי סדר שדות

note: i18n: ectx: label, entry (fontBook), group (Options - book) i18n: ectx: label, entry (fontVideo), group (Options - video) i18n: ectx: label, entry (fontAlbum), group (Options - album) i18n: ectx: label, entry (fontBibtex), group (Options - bibtex) i18n: ectx: label, entry (fontComicBook), group (Opt
en: Template font
he: גופן תבנית

note: i18n: ectx: label, entry (baseColorBook), group (Options - book) i18n: ectx: label, entry (baseColorVideo), group (Options - video) i18n: ectx: label, entry (baseColorAlbum), group (Options - album) i18n: ectx: label, entry (baseColorBibtex), group (Options - bibtex) i18n: ectx: label, entry (baseCo
en: Template background color
he: צבע רקע תבנית

note: i18n: ectx: label, entry (textColorBook), group (Options - book) i18n: ectx: label, entry (textColorVideo), group (Options - video) i18n: ectx: label, entry (textColorAlbum), group (Options - album) i18n: ectx: label, entry (textColorBibtex), group (Options - bibtex) i18n: ectx: label, entry (textCo
en: Template text color
he: צבע כתב תבנית

note: i18n: ectx: label, entry (highlightedBaseColorBook), group (Options - book) i18n: ectx: label, entry (highlightedBaseColorVideo), group (Options - video) i18n: ectx: label, entry (highlightedBaseColorAlbum), group (Options - album) i18n: ectx: label, entry (highlightedBaseColorBibtex), group (Option
en: Template highlight color
he: צבע הדגשת תבנית

note: i18n: ectx: label, entry (highlightedTextColorBook), group (Options - book) i18n: ectx: label, entry (highlightedTextColorVideo), group (Options - video) i18n: ectx: label, entry (highlightedTextColorAlbum), group (Options - album) i18n: ectx: label, entry (highlightedTextColorBibtex), group (Option
en: Template highlighted text color
he: צבע הדגשת כתב תבנית

note: i18n: ectx: label, entry (linkColorBook), group (Options - book) i18n: ectx: label, entry (linkColorVideo), group (Options - video) i18n: ectx: label, entry (linkColorAlbum), group (Options - album) i18n: ectx: label, entry (linkColorBibtex), group (Options - bibtex) i18n: ectx: label, entry (linkCo
en: Template link color
he: צבע קישור תבנית

en: Configure Tellico
he: הגדרת Tellico

en: Printing
he: הדפסה

en: Templates
he: תבניות

en: Data Sources
he: מקורות נתונים

en: General Options
he: אפשרויות כלליות

en: &Reopen file at startup
he: פתיחת קבצים מ&חדש עם ההפעלה

en: If checked, the file that was last open will be re-opened at program start-up.
he: אם האפשרות מסומנת, הקובץ האחרון שנפתח ייפתח מחדש עם עליית התוכנית.

en: &Enable regular expressions in quick filter
he: הפעלת &ביטויים רגולריים במסנן המהיר

en: If checked, the quick filter will interpret text as a regular expression.
he: אם האפשרות מסומנת, המסנן המהיר יפענח את הטקסט כביטוי רגולרי.

en: &Enable webcam for barcode scanning
he: להפ&עיל מצלמה כדי לסרוק ברקודים

en: If checked, the input from a webcam will be used to scan barcodes for searching.
he: אם האפשרות מסומנת, הקלט מהמצלמה ישמש לסריקת ברקודים לחיפוש.

en: Image Storage Options
he: אפשרויות אחסון תמונות

en: Store images in data file
he: אחסון תמונות בקובץ נתונים

en: Store images in common application directory
he: אחסון תמונות בתיקיית יישום משותפת

en: Store images in directory relative to data file
he: אחסון תמונות בתיקייה ביחס לקובץ הנתונים

en: Images may be saved in the data file itself, which can cause Tellico to run slowly, stored in the Tellico application directory, or stored in a directory in the same location as the data file.
he: אפשר לשמור תמונות בקובץ הנתונים עצמו, מה שעלול לגרום להאט את Tellico, כדי להימנע מכך כדאי לאחסן את התמונות בתיקיית היישום של Tellico או בתיקייה לצד קובץ הנתונים.

en: Formatting Options
he: אפשרויות סידור בתבנית

en: Auto capitalize &titles and names
he: הגדלת אותיות ראשונות ב&כותרים ושמות

en: If checked, titles and names will be automatically capitalized.
he: אם האפשרות מסומנת, אותיות ראשונות בכותרות ובשמות יוגדלו אוטומטית.

en: Auto &format titles and names
he: &עיצוב כותרים ושמות אוטומטית

en: If checked, titles and names will be automatically formatted.
he: אם האפשרות מסומנת, כותרות ושמות תסודרנה אוטומטית בתבנית.

en: No capitali&zation:
he: ללא הגדלת אותיות &ראשונות:

en: <qt>A list of words which should not be capitalized. Multiple values should be separated by a semi-colon.</qt>
he: <qt>רשימה של מילים שאין להגדיל להן את האות הראשונה. אם יש יותר ממילה יש להפריד בין המילים בנקודה־פסיק.</qt>

en: Artic&les:
he: &תוויות:

en: <qt>A list of words which should be considered as articles if they are the first word in a title. Multiple values should be separated by a semi-colon.</qt>
he: <qt>רשימה של מילים שיש להחשיב כתוויות אם הן המילים הראשונות בכותר.אם יש יותר ממילה אחת, יש להפריד בין המילים בנקודה־פסיק.</qt>

en: Personal suffi&xes:
he: &סיומות לשם הפרטי:

en: <qt>A list of suffixes which might be used in personal names. Multiple values should be separated by a semi-colon.</qt>
he: <qt>רשימת סיומות אפשריות לשמות פרטיים. אם יש יותר מאחת, יש להפריד ביניהן בנקודה־פסיק.</qt>

en: Surname &prefixes:
he: קידומות לשם מש&פחה:

en: <qt>A list of prefixes which might be used in surnames. Multiple values should be separated by a semi-colon.</qt>
he: <qt>רשימת קידומות שאפשר להשתמש בהם בשמות משפחה. אם יש יותר מערך אחד יש להפריד ביניהם בנקודה־פסיק.</qt>

en: Printing Options
he: אפשרויות הדפסה

en: &Format titles and names
he: &עיצוב כותרים ושמות

en: &Print field headers
he: ה&דפסת כותרות שדות

en: If checked, the field names will be printed as table headers.
he: אם האפשרות מסומנת, שמות השדות יודפסו ככותרות הטבלה.

en: Grouping Options
he: אפשרויות קיבוץ

en: &Group the entries
he: &קיבוץ האפשרויות

en: If checked, the entries will be grouped by the selected field.
he: אם האפשרות מסומנת, הרשומות תקובצנה לפי השדה הנבחר.

en: Image Options
he: אפשרויות תמונה

en: Maximum image &width:
he: &רוחב תמונה מרבי:

en: The maximum width of the images in the printout. The aspect ratio is preserved.
he: הרוחב המרבי לתמונות בתדפיס. יחס גובה־רוחב נשמר.

en: &Maximum image height:
he: &גובה תמונה מרבי:

en: The maximum height of the images in the printout. The aspect ratio is preserved.
he: הגובה המרבי לתמונות בתדפיס. יחס גובה־רוחב נשמר.

en: Template Options
he: אפשרויות תבנית

note: i18n string, a plain label can't have an '&'
en: Collection &type:
he: סוג &אוסף:

en: Template:
he: תבנית:

en: Select the template to use for the current type of collections. Not all templates will use the font and color settings.
he: נא לבחור את התבנית לשימוש לסוג האוספים הנוכחי. לא כל התבניות תשתמשנה בהגדרות גופן וצבע.

en: &Preview...
he: &תצוגה מקדימה...

en: Show a preview of the template
he: הצגת תצוגה מקדימה של התבנית

note: i18n("The options below will be passed to the template, but not " "all templates will use them. Some fonts and colors may be " "specified directly in the template."), frame); l1->setTextFormat(Qt::RichText); l->addWidget(l1);
en: Font Options
he: אפשרויות גופן

en: Font:
he: גופן:

en: This font is passed to the template used in the Entry View.
he: הגופן הזה מועבר לתבנית ונעשה בו שימוש לתצוגת הרשומות.

en: Size:
he: גודל:

en: Color Options
he: אפשרויות צבע

en: Background color:
he: צבע רקע:

en: This color is passed to the template used in the Entry View.
he: הצבע הזה מועבר לתבנית ונעשה בו שימוש לתצוגת הרשומות.

en: Text color:
he: צבע כתב:

en: Highlight color:
he: צבע הדגשה:

en: Highlighted text color:
he: צבע טקסט מודגש:

en: Link color:
he: צבע קישור:

en: Manage Templates
he: ניהול תבניות

en: Install...
he: התקנה…

en: Click to install a new template directly.
he: לחיצה כאן תאפשר להתקין תבנית חדשה ישירות.

en: Download...
he: הורדה…

en: Click to download additional templates.
he: לחיצה כאן תאפשר לך להוריד תבניות נוספות.

en: Delete...
he: מחיקה…

en: Click to select and remove installed templates.
he: לחיצה תאפשר לבחור ולהסיר תבניות מותקנות.

en: Data Sources Options
he: אפשרויות מקורות נתונים

en: Move &Up
he: העלאה למ&עלה

en: The order of the data sources sets the order that Tellico uses when entries are automatically updated.
he: סדר מקורות הנתונים מגדיר את הסדר בו Tellico משתמש כשרשומות מתעדכנות אוטומטית.

en: Move &Down
he: הורדה למ&טה

en: Filter by type:
he: סינון לפי סוג:

en: &New...
he: &חדש…

en: Click to add a new data source.
he: לחיצה להוספת מקור נתונים חדש.

en: &Modify...
he: &שינוי…

en: Click to modify the selected data source.
he: לחיצה לשינוי מקור הנתונים הנבחר.

en: &Delete
he: מ&חיקה

en: Click to delete the selected data source.
he: לחיצה תמחק את מקור הנתונים הנבחר.

en: XSL Files
he: קובצי XSL

en: Template Packages
he: חבילות תבניות

en: All Files
he: כל הקבצים

en: Delete Template
he: מחיקת תבנית

en: Select template to delete:
he: בחירת תבניות למחיקה:

en: Ready.
he: בהמתנה.

en: Do you really want to delete this entry?
he: למחוק את הרשומה הזאת?

en: Delete Entry
he: מחיקת רשומה

en: Do you really want to delete these entries?
he: למחוק את הרשומות האלה?

en: Delete Multiple Entries
he: מחיקת רשומות במרוכז

en: &Sort By
he: מיון ל&פי

en: &Edit Entry...
he: &עריכת רשומה…

en: D&uplicate Entry
he: &שכפול רשומה

en: &Update Entry
he: ע&דכון רשומה

en: &Delete Entry
he: מ&חיקת רשומה

en: &Edit Entries...
he: ע&ריכת רשומות…

en: D&uplicate Entries
he: ש&כפול רשומות

en: &Update Entries
he: עדכ&ון רשומות

en: &Delete Entries
he: מח&יקת רשומות

en: The following items are already loaned, but Tellico does not currently support lending an item multiple times. They will be removed from the list of items to lend.
he: הפריטים הבאים כבר הושאלו, אבל Tellico לא תומך כרגע בהשאלת פריט כמה פעמים. הם יוסרו מרשימת הפריטים להשאלה.

en: There is an XML parsing error in line %1, column %2.
he: יש שגיאת פענוח XML בשורה %1, עמודה %2.

en: The error message from Qt is:
he: הודעת השגיאה מ־Qt היא:

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
he: כבר קיים קובץ בשם „%1”. לשכתב אותו?

en: Overwrite File?
he: לשכתב קובץ?

en: View Columns
he: הצגת עמודות

[ctx: Noun, Menu name]
en: Columns
he: עמודות

en: Hide This Column
he: הסתרת העמודה

en: Resize to Content
he: שינוי גודל לפי התוכן

en: Show All Columns
he: הצגת כל העמודות

en: Hide All Columns
he: הסתרת כל העמודות

en: Saving file...
he: הקובץ נשמר…

en: Edit Entry
he: עריכת רשומה

en: &New Entry
he: רשומה &חדשה

en: Sa&ve Entry
he: &שמירת רשומה

en: Do you really want to modify these entries?
he: לשנות את הרשומות האלו?

en: Modify Multiple Entries
he: שינוי רשומות במרוכז

en: A value is required for the following fields. Do you want to continue?
he: חייבים להיות ערכים בשדות הבאים. להמשיך?

en: Edit Entries
he: עריכת רשומות

en: Sa&ve Entries
he: &שמירת רשומות

en: The current entry has been modified.
    Do you want to enter the changes?
he: הרשומה הנוכחית נערכה.
    להכניס את השינויים?

en: Save Entry
he: שמירת רשומה

en: Unsaved Changes
he: שינויים שלא נשמרו

en: <qt>The <i>Icon View</i> shows each entry in the collection or group using an icon, which may be an image in the entry.</qt>
he: <qt><i>תצוגת סמלים</i> מציגה כל רשומה באוסף או בקבוצה עם סמל, שיכול להיות תמונה ברשומה.</qt>

[ctx: Open URL]
en: Open %1
he: פתיחת %1

en: Select Match
he: בחירת תוצאה

en: <qt><b>%1</b> returned multiple results which could match <b>%2</b>, the entry currently in the collection. Please select the correct match.</qt>
he: <qt><b>%1</b> החזיר מספר תוצאות שעונות על <b>%2</b>, הרשומה שנמצאת כרגע באוסף, נא לבחור את התוצאה הנכונה.</qt>

en: Merge Entries
he: מיזוג רשומות

en: Merging entries...
he: הרשומות ממוזגות…

en: Total merged/scanned entries: %1/%2
he: סך כל הרשומות שמוזגו/נסרקו: %1/%2

en: Updating %1...
he: %1 מתעדכן…

en: Updating entries...
he: הרשומות מתעדכנות…

en: Update Entries
he: עדכון רשומות

en: Updating <b>%1</b>...
he: <b>%1</b> מתעדכן…

en: Tellico is unable to locate the default entry stylesheet.
he: Tellico לא הצליח לאתר את סגנון הגיליון לרשומת ברירת המחדל.

en: Please check your installation.
he: נא לבדוק שההתקנה שלך תקינה.

en: Export Options
he: אפשרויות ייצוא

en: Formatting
he: סידור בתבנית

en: Format all fields
he: עיצוב כל השדות

en: If checked, the values of the fields will be automatically formatted according to their format type.
he: אם האפשרות מסומנת, הערכים של השדות יעוצבו אוטומטית לפי סוג התבנית שלהם.

en: Export selected entries only
he: ייצוא הרשומות הנבחרות בלבד

en: If checked, only the currently selected entries will be exported.
he: אם האפשרות מסומנת, רק הרשומות הנבחרות תיוצאנה.

en: Export visible fields only
he: ייצוא השדות הגלויים בלבד

en: If checked, only the fields currently visible in the view will be exported.
he: אם האפשרות הזאת מסומנת, רק השדות שגלויים כרגע בתצוגה ייוצאו.

en: Encoding
he: קידוד

en: Encode in Unicode (UTF-8)
he: קידוד ליוניקוד (UTF-8)

en: Encode the exported file in Unicode (UTF-8).
he: קידוד הקובץ המיוצא ליוניקוד (UTF-8).

en: Encode in user locale (%1)
he: קידוד לשפת המשתמש (%1)

en: Encode the exported file in the local encoding.
he: קידוד הקובץ המיוצא בקידוד המקומי.

en: SAO/NASA Astrophysics Data System
he: מערכת הנתונים האסטרופיזקלית של SAO/NASA

en: Registration is required for accessing this data source. If you agree to the terms and conditions, <a href='%1'>sign up for an account</a>, and enter your information below.
he: צריך להירשם כדי לגשת למקור הנתונים הזה. אם התנאים וההגבלות מקובלים עליך, נא <a href='%1'>להירשם לחשבון חדש</a>, ולמלא את הפרטים שלך להלן.

en: Access key:
he: מפתח גישה:

en: The default Tellico key may be used, but searching may fail due to reaching access limits.
he: אפשר להשתמש במפתח ברירת המחדל של Tellico אך החיפוש עלול להיכשל עקב הגעה למגבלת הגישה.

en: Amazon (US)
he: Amazon (ארה״ב)

en: United States
he: ארצות הברית

en: Amazon (UK)
he: Amazon (אנגליה)

en: United Kingdom
he: אנגליה

en: Amazon (Germany)
he: Amazon (גרמניה)

en: Germany
he: גרמניה

en: Amazon (Japan)
he: Amazon (יפן)

en: Japan
he: יפן

en: Amazon (France)
he: Amazon (צרפת)

en: France
he: צרפת

en: Amazon (Canada)
he: Amazon (קנדה)

en: Canada
he: קנדה

en: Amazon (China)
he: Amazon (סין)

en: China
he: סין

en: Amazon (Spain)
he: Amazon (ספרד)

en: Spain
he: ספרד

en: Amazon (Italy)
he: Amazon (איטליה)

en: Italy
he: איטליה

en: Amazon (Brazil)
he: Amazon (ברזיל)

en: Brazil
he: ברזיל

en: Amazon (Australia)
he: Amazon (אוסטרליה)

en: Australia
he: אוסטרליה

en: Amazon (India)
he: Amazon (הודו)

en: India
he: הודו

en: Amazon (Mexico)
he: Amazon (מקסיקו)

en: Mexico
he: מקסיקו

en: Amazon (Turkey)
he: Amazon (טורקיה)

en: Turkey
he: טורקיה

en: Amazon (Singapore)
he: Amazon (סינגפור)

en: Singapore
he: סינגפור

en: Amazon (UAE)
he: Amazon (איחוד האמירויות הערביות)

en: United Arab Emirates
he: איחוד האמירויות הערביות

en: This data is licensed under <a href=%1>specific terms</a>.
he: הנתונים האלו כפופים ל<a href=%1>תנאים מסוימים</a>.

en: Access to data from Amazon.com requires an AWS Access Key ID and a Secret Key.
he: גישה לנתונים מ־Amazon.com דורשת מזהה מפתח גישה ומפתח סודי ל־AWS.

en: Those values must be entered in the data source settings.
he: יש למלא את הערכים האלה בהגדרות מקור הנתונים.

en: Results from %1: %2/%3
he: תוצאות מתוך %1: %2/%3

en: The cover image could not be loaded.
he: אי אפשר לטעון את תמונת עטיפה.

en: Amazon Link
he: קישור ל־Amazon

en: Amazon.com Web Services
he: שירותי הרשת של Amazon.com‏ (AWS)

en: Secret key:
he: מפתח סודי:

en: Country:
he: מדינה:

en: Amazon.com provides data from several different localized sites. Choose the one you wish to use for this data source.
he: Amazon.com מספיק מידע ממספר אתרים בפריסה עולמית. נא לבחור את האתרשישמש אותך כחלק ממקור הנתונים הזה.

en: &Image size:
he: &גודל תמונה:

en: Small Image
he: תמונה קטנה

en: Medium Image
he: תמונה בינונית

note: i18n("Medium Image"), MediumImage); // no medium right now, either thumbnail (small) or large
en: Large Image
he: תמונה גדולה

en: No Image
he: ללא תמונה

en: The cover image may be downloaded as well. However, too many large images in the collection may degrade performance.
he: יכול להיות שגם תמונת העטיפה תתקבל. עם זאת, תמונות גדולות מאוד באוסף יכולות לפגוע בביצועים.

en: &Associate's ID:
he: מזהה ה&עוזר או העוזרת:

en: The associate's id identifies the person accessing the Amazon.com Web Services, and is included in any links to the Amazon.com site.
he: מזהה העוזר או העוזרת הוא אמצעי הזיהוי למי שניגש לשירותי האינטרנט של Amazon.com‏ (AWS), והוא נכלל בקישורים כלשהם לאתר Amazon.com.

[ctx: Acknowledgment from https://info.arxiv.org/help/api/index.html]
en: Thank you to arXiv for use of its open access interoperability.
he: תודה ל־arXiv על השימוש בתפעול הגישה הפתוחה שלהם.

en: This source has no options.
he: למקור הזה אין אפשרויות.

en: Colorist
he: צביעה

en: Bedetheque Link
he: קישור ל־Bedetheque

en: ISBN#
he: מס׳ מסת״ב

en: BoardGameGeek Link
he: קישור ל־BoardGameGeek

en: Colnect Link
he: קישור ל־Colnect

en: Mintage
he: טבעה

[ctx: Stanley Gibbons stamp catalog code]
en: Stanley Gibbons
he: סטנלי גיבונס

[ctx: Michel stamp catalog code]
en: Michel
he: מיכל

en: PEGI Rating
he: דירוג PEGI

en: Language:
he: שפה:

en: Country code:
he: קוד מדינה:

note: i18n("Colorist");
en: Comic Vine Link
he: קישור ל־Comic Vine

en: Source Options
he: אפשרויות מקור

en: Available Fields
he: שדות זמינים

en: %1 requires a username and password.
he: %1 דורש שם משתמש וסיסמה.

en: &Username:
he: &שם משתמש:

en: A username and password is required to access the CrossRef service.
he: צריך שם משתמש וסיסמה כדי לגשת לשירות CrossRef.

en: &Password:
he: &סיסמה:

en: For some accounts, only an email address is required.
he: לחלק מהחשבונות צריך רק כתובת דוא״ל

en: Email:
he: דוא״ל:

en: Danish Bibliographic Center (DBC.dk)
he: מרכז הביבליוגרפיה הדני (DBC.dk)

en: An access key is required to use this data source.
he: צריך מפתח גישה כדי להשתמש במקור הנתונים הזה.

en: Discogs Link
he: קישור ל־Discogs

note: i18n("Nationality");
en: Barcode
he: ברקוד

en: Catalog Number
he: מס׳ קטלוגי

en: The Discogs.com server reports a token error.
he: שרת Discogs.com מדווח על שגיאת אסימון.

en: Tracks (Disc %1)
he: רצועות (תקליטור %1)

en: Discogs Audio Search
he: חיפוש שמע ב־Discogs

en: User token:
he: אסימון משתמש:

en: Original Title
he: כותר מקורי

en: Douban Link
he: קישור ל־Douban

en: DVDFr Link
he: קישור ל־DVDFr

en: Alternative Titles
he: כותרים חלופיים

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Entrez Database
he: מסד הנתונים Entrez

en: Institution
he: מוסד

en: External Application
he: יישום חיצוני

en: Set the collection type of the data returned from the external application.
he: הגדרת סוג האוסף של הנתונים שהוחזרו מהיישום החיצוני.

en: &Result type:
he: סוג ה&תוצאה:

en: Set the result type of the data returned from the external application.
he: הגדרת סוג התוצאה של הנתונים שהוחזרו מהיישום החיצוני.

en: Application &path:
he: &נתיב היישום:

en: Set the path of the application to run that should output a valid Tellico data file.
he: הגדרת נתיב היישום להרצה שאמור לפלוט קובץ נתונים תקני של Tellico.

en: Select the search keys supported by the data source.
he: נא לבחור את מפתחות החיפוש בהם תומך מקור הנתונים.

en: Add any arguments that may be needed. <b>%1</b> will be replaced by the search term.
he: אפשר להוסיף כל ארגומנט נחוץ שהוא. <b>%1</b> יוחלף בביטוי לחיפוש.

note: i18ncheckarg
en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Update
he: עדכון

en: <p>Enter the arguments which should be used to search for available updates to an entry.</p><p>The format is the same as for fields with derived values, where field names are contained inside braces, such as <i>%{author}</i>. See the documentation for details.</p>
he: <p>נא למלא את הארגומנטים לשימוש בחיפוש אחר עדכונים זמינים לרשומה.</p><p>התבנית זהה כמו לשדות עם ערכים נגזרים, בהם שמות השדות עטופים בסוגריים מסולסלים, כמו למשל <i>%{author}</i>. בתיעוד יש פרטים נוספים בנושא.</p>

en: %1 does not allow searching for this collection type.
he: %1 לא מאפשר לחפש אחר סוג האוסף הזה.

en: Person
he: אדם

en: ISBN
he: מסת״ב

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: arXiv ID
he: מזהה arXiv

en: PubMed ID
he: מזהה PubMed

en: Raw Query
he: שאילתה גולמית

en: FilmAffinity Link
he: קישור FilmAffinity

en: &Maximum cast:
he: &כמות שחקנים מרבית:

en: The list of cast members may include many people. Set the maximum number returned from the search.
he: רשימת חברי צוות השחקנים יכולה לכלול אנשים רבים. אפשר להגדיר את הכמות המרבית שמוחזרת מהחיפוש.

[ctx: Country]
en: Spain
he: ספרד

[ctx: Country]
en: USA
he: ארצות הברית

en: Filmaster Link
he: קישור Filmaster

en: Gaming History Link
he: קישור Gaming History

en: GCstar Plugin
he: תוסף GCstar

en: Set the collection type of the data returned from the plugin.
he: הגדרת סוג האוסף של הנתונים שהוחזרו מהתוסף.

en: &Plugin:
he: &תוסף:

en: Select the GCstar plugin used for the data source.
he: נא לבחור את תוסף ה־GCStar שמשמש כמקור הנתונים.

en: Author:
he: כתיבה:

en: GiantBomb Link
he: קישור ל־GiantBomb

en: Google Book Link
he: קישור ל־Google ספרים

en: Google Book Search
he: חיפוש ב־Google ספרים

en: Illustrator
he: איור

[ctx: Dewey Decimal classification system]
en: Dewey Decimal
he: שיטת דיואי

[ctx: Library of Congress classification system]
en: LoC Classification
he: שיטת ספריית הקונגרס

en: IGDB Link
he: קישור ל־IGDB

en: Screenshot
he: צילום מסך

en: IMDb Rating
he: דירוג ב־IMDb

en: IMDb Link
he: קישור ל־IMDb

en: Certifications
he: הסמכות

en: Episodes
he: פרקים

en: Locale
he: שפה

en: Use system locale
he: להשתמש בשפת המערכת

en: Use custom locale
he: להשתמש בשפה אחרת

en: Dewey Decimal
he: שיטת דיואי

en: Publishing
he: הוצאה לאור

en: Enable batch ISBN searching (requires Premium or Pro plan)
he: הפעלת חיפוש מסת״בים במרוכז (דורש תוכניות פרימיום או פרו)

en: Batch searching for ISBN values is faster but only available for Premium or Pro plans.
he: חיפוש מסת״בים במרוכז הוא מהיר יותר אך זמין רק בתוכניות פרימיום או פרו.

en: iTunes Link
he: קישור ל־iTunes

en: KinoPoisk Link
he: קישור ל־KinoPoisk

en: Kino-Teatr Link
he: קישור ל־Kino-Teatr

en: MobyGames Link
he: קישור ל־MobyGames

en: MovieMeter Link
he: קישור ל־MovieMeter

en: Multiple Sources
he: מגוון מקורות

en: Data source:
he: מקור נתונים:

en: Numista Link
he: קישור ל־Numista

[ctx: Language]
en: English
he: אנגלית

[ctx: Language]
en: French
he: צרפתית

en: Tellico is unable to read the search description in the OPDS catalog.
he: Tellico לא הצליח לקרוא את תיאור החיפוש בקטלוג OPDS.

en: OPDS Catalog
he: קטלוג OPDS

en: Catalog:
he: קטלוג:

en: Enter the link to the OPDS server.
he: נא למלא את הקישור לשרת ה־OPDS.

en: &Verify Catalog
he: &אימות קטלוג

en: OpenLibrary Link
he: קישור ל־OpenLibrary

en: RPGGeek Link
he: קישור ל־RPGGeek

en: Library of Congress (US)
he: ספריית הקונגרס (ארה״ב)

en: SRU Server
he: שרת SRU

en: Scheme:
he: סכמה:

en: Enter the path to the database used by the server.
he: נא למלא את הנתיב למסד הנתונים בו משתמש השרת.

en: Hos&t:
he: מ&ארח:

en: Enter the host name of the server.
he: נא למלא את שם המארח של השרת.

en: &Port:
he: &פתחה:

en: Enter the port number of the server. The default is %1.
he: נא למלא את מספר פתחת השרת. ברירת המחדל היא %1.

en: Path:
he: נתיב:

en: Format:
he: תבנית:

en: Enter the result format used by the server.
he: נא למלא את תבנית התוצאה בה משתמש השרת.

en: Field
he: שדה

en: TMDb Link
he: קישור ל־TMDb

en: Network
he: רשת

[ctx: Language]
en: Chinese
he: סינית

[ctx: Language]
en: German
he: גרמנית

[ctx: Language]
en: Spanish
he: ספרדית

[ctx: Language]
en: Russian
he: רוסית

en: TheTVDB Link
he: קישור ל־TheTVDB

en: Subscriber PIN:
he: קוד מנוי אישי:

en: VGCollect Link
he: קישור ל־VGCollect

en: VideoGameGeek Link
he: קישור ל־VideoGameGeek

en: Alias
he: כינוי

en: Visual Novel
he: רומן חזותי

en: Query error!
he: שגיאת שאילתה!

en: Connection search error %1: %2
he: שגיאת חיפוש חיבור %1: %2

en: Record syntax error
he: שגיאת תחביר רשומה

en: Connection error %1: %2
he: שגיאת חיבור %1: %2

en: z39.50 Server
he: שרת z39.50

en: Use preset &server:
he: להשתמש בשרת &ערכות מוגדרות מראש:

en: &Database:
he: מסד &נתונים:

en: Enter the database name used by the server.
he: נא למלא את שם מסד הנתונים בו משתמש השרת.

en: Query character set:
he: ערכת התווים של השאילתה:

en: Enter the character set encoding used for queries by the z39.50 server. The most likely choice is MARC-8, although ISO-8859-1 is common as well.
he: נא למלא את קידוד ערכת התווים לשימוש לשאילתות על ידי שרת ה־z39.50. הבחירה ההגיונית ביותר היא MARC-8, למרות שגם ISO-8859-1 נפוץ.

en: Results character set:
he: ערכת תווים לתוצאות:

en: Enter the character set encoding used for responses by the z39.50 server. The most likely choice is MARC-8, although ISO-8859-1 is common as well.
he: נא למלא את קידוד ערכת התווים לשימוש לתגובות על ידי שרת ה־z39.50. הבחירה ההגיונית ביותר היא MARC-8, למרות שגם ISO-8859-1 נפוץ.

en: &Format:
he: &תבנית:

en: Auto-detect
he: זיהוי אוטומטי

en: Enter the data format used by the z39.50 server. Tellico will attempt to automatically detect the best setting if <i>auto-detect</i> is selected.
he: נא למלא את תבנית הנתונים בה משתמש שרת ה־z39.50.‏ Tellico ינסה לזהות את ההגדרות המיטביות אם נבחרה האפשרות <i>זיהוי אוטומטי</i>.

en: &User:
he: מ&שתמש:

en: Optional
he: רשות

en: Enter the authentication user name used by the z39.50 database. Most servers do not need one.
he: נא למלא את שם המשתמש לאימות לשימוש על ידי מסד הנתונים מסוג z39.50 רוב השרתים לא צריכים אותו.

en: Pass&word:
he: &סיסמה:

en: Enter the authentication password used by the z39.50 database. Most servers do not need one. The password will be saved in plain text in the Tellico configuration file.
he: נא למלא את שם המשתמש לאימות לשימוש על ידי מסד הנתונים מסוג z39.50. רוב השרתים לא צריכים אותו. הסיסמה תישמר בטקסט פשוט בקובץ ההגדרות של Tellico.

en: Internet Search
he: חיפוש באינטרנט

en: Search Query
he: שאילתת חיפוש

[ctx: Start the search]
en: S&earch:
he: &חיפוש:

en: Enter a search value. An ISBN search must include the full ISBN.
he: נא למלא ערך לחיפוש. חיפוש מסת״ב חייב לכלול את המסת״ב במלואו.

en: Choose the type of search
he: נא לבחור את סוג החיפוש

en: &Stop
he: &עצירה

en: Click to start or stop the search
he: נא ללחוץ כדי להתחיל או לעצור את החיפוש

en: &Search
he: &חיפוש

en: &Multiple ISBN/UPC search
he: חיפוש מסת״ב/UPC במ&רוכז

en: Check this box to search for multiple ISBN or UPC values.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לחפש אחר כמה ערכי מסת״ב או UPC.

en: Edit ISBN/UPC values...
he: עריכת ערכי מסת״ב/UPC…

en: Click to open a text edit box for entering or editing multiple ISBN or UPC values.
he: נא ללחוץ כדי לפתוח תיבת עריכת טקסט למילוי או עריכת כמה ערכי מסת״ב או UPC.

en: Search s&ource:
he: מ&קור חיפוש:

en: Select the database to search
he: נא לבחור באיזה מסד נתונים לחפש

en: Source
he: מקור

en: As results are found, they are added to this list. Selecting one will fetch the complete entry and show it in the view below.
he: כשתוצאות נמצאות הן מתווספות לרשימה הזאת. בחירה בתוצאה תמשוך את הרשומה במלואה ותציג אותה בתצוגה שלהלן.

en: An entry may be shown here before adding it to the current collection by selecting it in the list above
he: על רשומה להופיע כאן לפני הוספתה לאוסף הנוכחי על ידי בחירתה ברשימה לעיל

en: &Add Entry
he: הוס&פת רשומה

en: Add the selected entry to the current collection
he: הוספת הרשומה הנבחרת לאוסף הנוכחי

en: Get More Results
he: משיכת תוצאות נוספות

en: Fetch more results from the current data source
he: משיכת תוצאות נוספות ממקור הנתונים הנוכחי

en: Clear all search fields and results
he: פינוי כל שדתו החיפוש והתוצאות

en: Cancelling the search...
he: החיפוש מבוטל…

en: Searching...
he: מתבצע חיפוש…

en: The search returned no items.
he: החיפוש לא החזיר תוצאות.

en: The search returned 1 item. | The search returned %1 items.
he[0]: החיפוש החזיר תוצאה.
he[1]: החיפוש החזיר שתי תוצאות.
he[2]: החיפוש החזיר %1 תוצאות.
he[3]: החיפוש החזיר %1 תוצאות.

en: No results were found for the following ISBN values:
he: לא נמצאו תוצאות לערכי המסת״ב הבאים:

en: No Results
he: אין תוצאות

en: Fetching %1...
he: %1 מתקבל…

en: Attribution
he: ייחוס

en: No Internet sources are available for your current collection type.
he: אין מקורות אינטרנט זמינים לסוג האוסף הנוכחי שלך.

en: Edit ISBN/UPC Values
he: עריכת ערכי מסת״ב/UPD

en: <qt>Enter the ISBN or UPC values, one per line.</qt>
he: <qt>נא למלא את ערכי המסת״ב או ה־UPC, אחד בשורה.</qt>

en: &Load From File...
he: &טעינה מקובץ…

en: <qt>Load the list from a text file.</qt>
he: <qt>טעינת הרשימה מקובץ טקסט.</qt>

en: <qt>An ISBN search can contain a maximum of 100 ISBN values. Only the first 100 values in your list will be used.</qt>
he: <qt>חיפוש מסת״בים יכול להכיל עד 100 ערכי מסת״ב. רק 100 הערכים הראשונים ברשימה שלך יישלחו לחיפוש בפועל.</qt>

en: Data Source Properties
he: מאפייני מקור נתונים

en: &Source name:
he: &שם מקור:

en: The name identifies the data source and should be unique and informative.
he: השם מבדיל את מקור הנתונים מהשאר ועליו להיות ייחודי ומשמעותי.

en: Source &type:
he: &סוג מקור:

en: Tellico supports several different data sources.
he: Tellico תומך במגוון מקורות נתונים.

en: Updating from source should overwrite user data
he: עדכון ממקור אמור לשכתב נתוני משתמש

en: If checked, updating entries will overwrite any existing information.
he: אם האפשרות מסומנת, עדכון רשומות ישכתב פרטים קיימים.

en: Simple Text
he: טקסט פשוט

en: Paragraph
he: פסקה

en: Choice
he: בחירה

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Table
he: טבלה

en: Date
he: תאריך

[ctx: ID # of the entry]
en: ID
he: מזהה

en: Date Created
he: מועד יצירה

en: Date Modified
he: מועד עריכה

en: International Standard Book Number
he: מספר ספר תקני בינלאומי

[ctx: TV Season]
en: Season
he: עונה

[ctx: TV Episode]
en: Episode
he: פרק

en: Front Cover
he: עטיפה קדמית

en: Advanced Filter
he: מסנן מתקדם

en: Filter Criteria
he: אילוצי סינון

en: Match a&ll of the following
he: ללכוד את כל ה&באים

en: Match an&y of the following
he: ללכוד &אחד מהבאים

en: Filter name:
he: שם המסנן:

en: &Save Filter
he: &שמירת מסנן

en: Filter
he: מסנן

en: Filter (Sort by Count)
he: סינון (מיון לפי כמות)

en: Expand All Groups
he: הרחבת כל הקבוצות

en: Collapse All Groups
he: צמצום כל הקבוצות

en: Filter by Group
he: סינון לפי קבוצה

en: %1 (Sort by Count)
he: %1 (מיון לפי כמות)

[ctx: Group Name Header]
en: Group
he: קבוצה

en: People
he: אנשים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelName)
en: Template Name:
he: שם תבנית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelComment)
en: Comment:
he: הערה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelIcon)
en: Icon:
he: סמל:

en: Save As Collection Template
he: שמירה כתבנית אוסף

en: Any Field
he: כל שדה שהוא

en: equals
he: שווה

en: does not equal
he: לא שווה

en: matches regular expression
he: עונה לביטוי רגולרי

en: does not match regular expression
he: לא עונה לביטוי רגולרי

[ctx: is before a date]
en: is before
he: הוא לפני

[ctx: is after a date]
en: is after
he: הוא אחרי

[ctx: is less than a number]
en: is less than
he: קטן מ־

[ctx: is greater than a number]
en: is greater than
he: גדול מ־

en: image size equals
he: גודל התמונה שווה ל־

en: image size does not equal
he: גודל התמונה לא שווה ל־

[ctx: image size is less than a number]
en: image size is less than
he: גודל התמונה קטן מ־

[ctx: image size is greater than a number]
en: image size is greater than
he: גודל התמונה גדול מ־

en: contains
he: מכיל

en: does not contain
he: לא מכיל

en: Select Image...
he: בחירת תמונה…

en: Scan Image...
he: סריקת תמונה…

en: Open With...
he: פתיחה עם…

[ctx: Clear image]
en: Clear
he: פינוי

en: Save link only
he: שמירת הקישור בלבד

en: All Images (%1)
he: כל התמונות (%1)

en: Opening the selected scanner failed.
he: פתיחת הסורק הנבחר נכשלה.

en: Opening image in %1...
he: התמונה נפתחת ב־%1…

en: Saving a link is only possible for newly added images.
he: שמירת קישור אפשרית רק לתמונות חדשות שנוספו.

[ctx: more widgets]
en: More
he: יותר

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
he: פחות

en: Template Preview
he: תצוגת תבנית מקדימה

en: Cancel
he: ביטול

[ctx: set a value]
en: &Set
he: ה&גדרה

[ctx: delete a value]
en: &Delete
he: מ&חיקה

en: Rename Column
he: שינוי שם עמודה

en: New column name:
he: שם העמודה החדש:

en: Column %1
he: עמודה %1

en: Rename Column...
he: שינוי שם עמודה...

en: Clear Table
he: פינוי טבלה

en: Insert Row
he: הוספת שורה

en: Remove Row
he: הסרת שורה

en: Move Row Up
he: העלאת שורה למעלה

en: Move Row Down
he: הורדת שורה למטה

en: Tellico is unable to load the image - %1.
he: Tellico לא הצליח לטעון את התמונה - %1.

en: Import Options
he: אפשרויות ייבוא

en: &Replace current collection
he: ה&חלפת האוסף הנוכחי

en: Replace the current collection with the contents of the imported file.
he: החלפת האוסף הנוכחי בתוכן הקובץ המיובא.

en: A&ppend to current collection
he: הו&ספה לסוף האוסף הנוכחי

en: Append the contents of the imported file to the current collection. This is only possible when the collection types match.
he: הוספת תוכן הקובץ שיובא לאוסף הנוכחי. אפשרי רק כאשר סוגי האוספים תואמים.

en: &Merge with current collection
he: מי&זוג עם האוסף הנוכחי

en: Merge the contents of the imported file to the current collection. This is only possible when the collection types match. Entries must match exactly in order to be merged.
he: מיזוג תוכן הקובץ שיובא לאוסף הנוכחי. אפשרי רק כאשר סוגי האוספים תואמים. הרשומות חייבות להיות בדיוק באותו הסדר כדי שהמיזוג יצליח.

en: &Import
he: יי&בוא

en: Tellico Files
he: קובי Tellico

en: XML Files
he: קובצי XML

en: Bibtex Files
he: קובצי Bibtex

en: CSV Files
he: קובצי CSV

en: RIS Files
he: קובצי RIS

en: GCstar Data Files
he: קובצי נתונים מסוג GCstar

en: AMC Data Files
he: קובצי נתונים מסוג AMC

en: PDF Files
he: קובצי PDF

en: Referencer Files
he: קובצי Referencer

en: CIW Files
he: קובצי CIW

en: VinoXML Data Files
he: קובצי נתונים מסוג VinoXML

en: eBook Files
he: קובצי ספרים אלקטרוניים (eBooks)

en: Loan Dialog
he: חלונית השאלה

en: The following items are being checked out:
he: הפריטים הבאים נמסרים:

en: The following item is on-loan:
he: הפריטים הבאים הושאלו:

en: &Lend to:
he: הש&אלה לידי:

en: Enter the name of the person borrowing the items from you. Clicking the button allows you to select from your address book.
he: נא למלא את שם המשאיל או המשאילה של הפריטים ממך. לחיצה על הכפתור מאפשרת לך לבחור מפנקס הכתובות שלך.

en: &Loan date:
he: תאריך ה&שאלה:

en: The check-out date is the date that you lent the items. By default, today's date is used.
he: תאריך המסירה הוא התאריך בו השאלת את הפריטים. כברירת מחדל, נעשה שימוש בתאריך של היום.

en: D&ue date:
he: תאריך י&עד:

en: The due date is when the items are due to be returned. The due date is not required, unless you want to add the loan to your active calendar.
he: תאריך היעד להחזרת הפריטים. תאריך היעד לא נחוץ, אלא אם כן יש להוסיף את ההשאלה ללוח השנה הפעיל שלך.

en: &Note:
he: ה&ערה

en: You can add notes about the loan.
he: אפשר להוסיף הערות על ההשאלה.

en: &Add a reminder to the active calendar
he: הוספת &תזכורת ללוח השנה הפעיל

en: <qt>Checking this box will add a <em>To-do</em> item to your active calendar, which can be viewed using KOrganizer. The box is only active if you set a due date.</qt>
he: <qt>סימון התיבה הזאת יוסיף פריט <em>מטלה</em> ללוח השנה הפעיל שלך, שניתן לצפות בו עם KOrganizer. התיבה פעילה רק אם מוגדר תאריך יעד.</qt>

en: Check-in
he: &קליטה

en: Modify Loan...
he: שינוי השאלה…

en: Borrower
he: משאיל/ה

en: Borrower (Sort by Count)
he: משאיל/ה (מיון לפי כמות)

en: Tellico - collection management software, free and simple
he: Tellico - תוכנה לניהול אוספים, חינמית ופשוטה

en: (c) 2001-2024, Robby Stephenson
he: (c) 2001‏-2024, רובי סטיבנסון

en: Data source scripts
he: סקריפטים למקורות נתונים

en: Icons
he: סמלים

en: Code examples and general inspiration
he: דוגמאות קוד והשראה כללית

en: Author of btparse library
he: יוצר ספריית btparse

en: Author of libcsv library
he: יוצר ספריית libcsv

en: Author of rtf2html library
he: יוצר ספריית rtf2html

en: Do not reopen the last open file
he: לא לפתוח את הקובץ האחרון שנפתח מחדש

en: Import <filename> as a bibtex file
he: ייבוא <שם קובץ> כקובץ bibtex

en: Import <filename> as a MODS file
he: ייבוא <filename> כקובץ MODS

en: Import <filename> as a RIS file
he: ייבוא <filename> כקובץ RIS

en: Import <filename> as a PDF file
he: ייבוא <filename> כקובץ PDF

en: Log diagnostic output
he: תיעוד פלט אבחון

en: Write log output to <filename>
he: כתיבת פלט יומן אל <שם קובץ>

en: File to open
he: קובץ לפתיחה

en: New Collection
he: אוסף חדש

en: Create a new collection
he: יצירת אוסף חדש

en: New &Book Collection
he: אוסף &ספרים חדש

en: Create a new book collection
he: יצירת אוסף ספרים חדש

en: New B&ibliography
he: &ביבליוגרפיה חדשה

en: Create a new bibtex bibliography
he: יצירת ביבליוגרפיית bibtex חדשה

en: New &Comic Book Collection
he: אוסף &חוברות קומיקס חדש

en: Create a new comic book collection
he: יצירת אוסף חוברות קומיקס חדש

en: New &Video Collection
he: אוסף &וידאו חדש

en: Create a new video collection
he: יצירת אוסף וידאו חדש

en: New &Music Collection
he: אוסף מו&זיקה חדש

en: Create a new music collection
he: יצירת אוסף מוזיקה חדש

en: New C&oin Collection
he: אוסף מ&טבעות חדש

en: Create a new coin collection
he: יצירת אוסף מטבעות חדש

en: New &Stamp Collection
he: אוסף &בולים חדש

en: Create a new stamp collection
he: יצירת אוסף בולים חדש

en: New C&ard Collection
he: אוסף &קלפים חדש

en: Create a new trading card collection
he: יצירת אוסף קלפי החלפה חדש

en: New &Wine Collection
he: אוסף יי&נות חדש

en: Create a new wine collection
he: יצירת אוסף יינות חדש

en: New Video &Game Collection
he: אוסף מ&שחקי וידאו חדש

en: Create a new video game collection
he: יצירת אוסף משחקי וידאו חדש

en: New Boa&rd Game Collection
he: אוסף משחקי &לוח חדש

en: Create a new board game collection
he: יצירת אוסף משחקי לוח חדש

en: New &File Catalog
he: &קטלוג קבצים חדש

en: Create a new file catalog
he: יצירת קטלוג קבצים חדש

en: New C&ustom Collection
he: אוסף מותאם &אישית חדש

en: Create a new custom collection
he: יצירת אוסף מותאם אישית חדש

en: Open an existing document
he: פתיחת מסמך קיים

en: Open a recently used file
he: פתיחת קובץ בו השתמשת לאחרונה

en: Save the document
he: שמירת המסמך

en: Save the document as a different file...
he: שמירת המסמך כקובץ אחר…

en: Save As Template...
he: שמירה כתבנית…

en: Save as a collection template
he: שמירה כתבנית אוסף

en: Print the contents of the collection...
he: הדפסת תוכן האוסף…

en: Preview the contents of the collection...
he: הצגה מקדימה של תוכן האוסף…

en: Quit the application
he: יציאה מהיישום

en: Import the collection data from other formats
he: ייבוא נתוני האוסף מתסדירים אחרים

en: Import Tellico Data...
he: ייבוא נתוני Tellico…

en: Import another Tellico data file
he: ייבוא קובץ נתונים של Tellico אחר

en: Import CSV Data...
he: ייבוא נתוני CSV…

en: Import a CSV file
he: ייבוא קובץ CSV

en: Import MODS Data...
he: ייבוא נתוני MODS…

en: Import a MODS data file
he: ייבוא קובץ נתוני MODS

en: Import Alexandria Data...
he: ייבוא נתוני Alexandria…

en: Import data from the Alexandria book collection manager
he: ייבוא נתונים ממנהל אוספי הספרים Alexandria

en: Import Delicious Library Data...
he: ייבוא נתונים מ־Delicious Library…

en: Import data from Delicious Library
he: ייבוא נתונים מ־Delicious Library

en: Import Collectorz Data...
he: ייבוא נתונים מ־Collectorz…

en: Import data from Collectorz
he: ייבוא נתונים מ־Collectorz

en: Import Data Crow Data...
he: ייבוא נתונים מ־Data Crow...

en: Import data from Data Crow
he: ייבוא נתונים מ־Data Crow

en: Import Referencer Data...
he: ייבוא נתונים מ־Referencer…

en: Import data from Referencer
he: ייבוא נתונים מ־Referencer

en: Import Bibtex Data...
he: ייבוא נתוני Bibtex…

en: Import a bibtex bibliography file
he: ייבוא קובץ ביבליוגרפיה של bibtex

en: Import Bibtexml Data...
he: ייבוא נתוני Bibtexml…

en: Import a Bibtexml bibliography file
he: ייבוא קובץ ביבליוגרפיה מסוג Bibtexml

en: Import RIS Data...
he: ייבוא נתוני RIS…

en: Import an RIS reference file
he: ייבוא קובץ הפנייה מסוג RIS

en: Import MARC Data...
he: ייבוא נתוני MARC…

en: Import MARC data
he: ייבוא נתוני MARC

en: Import Goodreads Collection...
he: ייבוא אוסף Goodreads…

en: Import a collection from Goodreads.com
he: ייבוא אוסף מ־Goodreads.com

en: Import LibraryThing Collection...
he: ייבוא אוסף מ־LibraryThing…

en: Import a collection from LibraryThing.com
he: ייבוא אוסף מ־LibraryThing.com

en: Import PDF File...
he: ייבוא קובץ PDF…

en: Import a PDF file
he: ייבוא קובץ PDF

en: Import Audio File Metadata...
he: ייבוא נתוני־על של קובץ שמע…

en: Import meta-data from audio files
he: ייבוא נתוני־על מקובצי שמע

en: Import Audio CD Data...
he: ייבוא נתוני תקליטור שמע…

en: Import audio CD information
he: ייבוא פרטי תקליטור שמע

en: Import Discogs Collection...
he: ייבוא אוסף מ־Discogs…

en: Import a collection from Discogs.com
he: ייבוא אוסף מ־Discogs.com

en: Import GCstar Data...
he: ייבוא נתוני GCstar…

en: Import a GCstar data file
he: ייבוא קובץ נתוני GCstar

en: Import Griffith Data...
he: ייבוא נתוני Griffith…

en: Import a Griffith database
he: ייבוא מסד נתוני Griffith

en: Import Ant Movie Catalog Data...
he: ייבוא נתוני Ant Movie Catalog…

en: Import an Ant Movie Catalog data file
he: ייבוא קובץ נתוני Ant Movie Catalog

en: Import BoardGameGeek Collection...
he: ייבוא אוסף מ־BoardGameGeek…

en: Import a collection from BoardGameGeek.com
he: ייבוא אוסף מ־BoardGameGeek.com

en: Import VinoXML...
he: ייבוא VinoXML...

en: Import VinoXML data
he: ייבוא נתוני VinoXML

en: Import File Listing...
he: ייבוא רשימת קבצים…

en: Import information about files in a folder
he: ייבוא מידע על קבצים בתיקייה

en: Import XSL Transform...
he: ייבוא התמרת XML…

en: Import using an XSL Transform
he: ייבוא באמצעות התמרת XML

en: &Export
he: יי&צוא

en: Export the collection data to other formats
he: ייצוא נתוני האוסף לסוגי קבצים שונים

en: Export to XML...
he: ייצוא ל־XML…

en: Export to a Tellico XML file
he: ייצוא לקובץ XML של Tellico

en: Export to Zip...
he: ייצוא ל־Zip…

en: Export to a Tellico Zip file
he: ייצוא לקובץ Zip של Tellico

en: Export to HTML...
he: ייצוא ל־HTML…

en: Export to an HTML file
he: ייצוא לקובץ HTML

en: Export to CSV...
he: ייצוא ל־CSV…

en: Export to a comma-separated values file
he: ייצוא לקובץ ערכים מופרדים בפסיקים

en: Export to Alexandria...
he: ייצוא ל־Alexandria…

en: Export to an Alexandria library
he: ייצוא לספרייה של Alexandria

en: Export to Bibtex...
he: ייצוא ל־Bibtex…

en: Export to a bibtex file
he: ייצוא לקובץ bibtex

en: Export to Bibtexml...
he: ייצוא ל־Bibtexml…

en: Export to a Bibtexml file
he: ייצוא לקובץ Bibtexml

en: Export to ONIX...
he: ייצוא ל־ONIX…

en: Export to an ONIX file
he: ייצוא לקובץ ONIX

en: Export to GCstar...
he: ייצוא ל־GCstar…

en: Export to a GCstar data file
he: ייצוא לקובץ נתונים מסוג GCstar

en: Export XSL Transform...
he: יייצוא התמרת XSLT…

en: Export using an XSL Transform
he: ייצוא באמצעות התמרת XSLT

en: Cut the selected text and puts it in the clipboard
he: גזירת הטקסט הנבחר והצבתו בלוח הגזירים

en: Copy the selected text to the clipboard
he: העתקת הטקסט הנבחר ללוח הגזירים

en: Paste the clipboard contents
he: הדבקת תוכן לוח הגזירים

en: Select all the entries in the collection
he: בחירת כל הרשומות באוסף

en: Deselect all the entries in the collection
he: ביטול בחירת הרשומות באוסף

en: Advanced &Filter...
he: מסנן מ&תקדם…

en: Filter the collection
he: סינון האוסף

en: &New Entry...
he: רשומה &חדשה…

en: New Entry
he: רשומה חדשה

en: Create a new entry
he: יצירת רשומה חדשה

en: Add Entry
he: הוספת רשומה

en: Internet Search...
he: חיפוש באינטרנט…

en: Search the internet...
he: חיפוש באינטרנט…

en: Edit the selected entries
he: עריכת הרשומות הנבחרות

en: Copy the selected entries
he: העתקת הרשומות הנבחרות

en: Delete the selected entries
he: מחיקת הרשומות הנבחרות

en: &Merge Entries
he: מי&זוג רשומות

en: Merge the selected entries
he: מיזוג הרשומות הנבחרות

en: Check-&out...
he: מ&סירה…

en: Check-out the selected items
he: מסירת הפריטים הנבחרים

en: Check-&in
he: &קליטה

en: Check-in the selected items
he: קליטת הפריטים הנבחרים

en: &Rename Collection...
he: &שינוי שם האוסף…

en: Rename the collection
he: שינוי שם האוסף

en: Collection &Fields...
he: &שדות האוסף…

en: Fields
he: שדות

en: Modify the collection fields
he: שינוי השדות של האוסף

en: &Generate Reports...
he: הפקת &דוחות…

en: Reports
he: דוחות

en: Generate collection reports
he: הפקת דוחות אוספים

en: Convert to &Bibliography
he: המרה ל&ביבליוגרפיה

en: Convert a book collection to a bibliography
he: המרת אוסף ספרים לביבליוגרפיה

en: String &Macros...
he: ת&סריטי מחרוזות…

en: Edit the bibtex string macros
he: עריכת תסריטי מחרוזות ה־bibtex

en: Check for Duplicate Keys...
he: איתור מפתחות כפולים…

en: Check for duplicate citation keys
he: איתור מפתחות ציטוט כפולים

en: Copy Bibtex to Cli&pboard
he: העתקת Bibtex ללוח &גזירים

en: Copy bibtex citations to the clipboard
he: העתקת ציטוטי bibtex ללוח הגזירים

en: Cite Entry in &LyX
he: ר&שומת ציטוט ב־LyX

en: Cite the selected entries in LyX
he: ציטוט הרשומות הנבחרות ב־LyX

[ctx: Update Entry]
en: Update
he: עדכון

en: All Sources
he: כל המקורות

en: Update entry data from all available sources
he: עדכון נתוני הרשומה מכל המקורות הזמינים

en: Unlock Layout
he: שחרור הפריסה

en: Unlock the window's layout
he: שחרור פריסת החלון

en: Lock Layout
he: נעילת הפריסה

en: Lock the window's layout
he: נעילת פריסת החלון

en: Reset Layout
he: איפוס הפריסה

en: Reset the window's layout
he: איפוס פריסת החלון

en: Entry &Editor
he: &עורך רשומות

en: Enable/disable the editor
he: הפעלת/השבתת העורך

en: Show Log
he: הצגת יומן

en: Change Grouping
he: החלפת קיבוץ

en: &Group Selection
he: &קיבוץ הבחירה

en: Change the grouping of the collection
he: החלפת צורת קיבוץ הקבוצה

en: Filter here...
he: סינון מכאן…

en: <qt>The <i>Entry View</i> shows a formatted view of the entry's contents.</qt>
he: <qt><i>תצוגת רשומה</i> מציגה תצוגה מעוצבת של תוכן הרשומה.</qt>

en: Collection View
he: תצוגת אוסף

en: <qt>The <i>Column View</i> shows the value of multiple fields for each entry.</qt>
he: <qt><i>תצוגת עמודות</i> מציגה ערך של מגוון שדות לכל רשומה.</qt>

en: Group View
he: תצוגת קיבוץ

en: Groups
he: קבוצות

en: <qt>The <i>Group View</i> sorts the entries into groupings based on a selected field.</qt>
he: <qt><i>תצוגת קיבוץ</i> מקבצת את הרשומות לפי השדה הנבחר.</qt>

en: Welcome to the Tellico Collection Manager
he: ברוך בואך למנהל האוספים Tellico

en: <h3>Tellico is a tool for managing collections of books, videos, music, and whatever else you want to catalog.</h3><h3>New entries can be added to your collection by <a href="tc:///coll_new_entry">entering data manually</a> or by <a href="tc:///edit_search_internet">downloading data</a> from various Internet sources.</h3>
he: <h3>Tellico הוא כלי לניהול אוספים של ספרים, סרטונים, מוזיקה וכל דבר אחר שמתחשק לך לסדר בקטלוג.</h3><h3>אפשר להוסיף רשומות חדשות לאוסף שלך או באמצעות <a href="tc:///coll_new_entry">הקלדתו ידנית</a> או על ידי <a href="tc:///edit_search_internet">הורדת נתונים</a> ממגוון מקורות באינטרנט.</h3>

en: The current file has been modified.
    Do you want to save it?
he: הקובץ הנוכחי השתנה.
    לשמור אותו?

en: Creating new collection...
he: נוצר אוסף חדש…

en: Opening file...
he: קובץ נפתח…

en: Open File
he: פתיחת קובץ

en: <qt><p>You are saving a file with many images, which causes Tellico to slow down significantly. Do you want to save the images separately in Tellico's data directory to improve performance?</p><p>Your choice can always be changed in the configuration dialog.</p></qt>
he: <qt><p>בחרת לשמור קובץ עם תמונות רבות, מה שעלול לגרום ל־Tellico להאטבאופן משמעותי. לשמור את התמונות בנפרד בתיקיית הנתונים של Tellico כדי לשפר את הביצועים?</p><p>תמיד אפשר לשנות את הבחירה שלך בחלונית ההגדרות.</p></qt>

en: Save Images Separately
he: שמירת תמונות בנפרד

en: Save Images in File
he: שמירת תמונות בקובץ

en: Saving file with a new filename...
he: קובץ נשמר בשם קובץ חדש…

en: Save As
he: שמירה בשם

en: Printing...
he: הדפסה…

en: The collection is currently being filtered to show a limited subset of the entries. Only the visible entries will be printed. Continue?
he: האוסף מסונן כך שמוצגת סדרה מצומצמת של רשומות. רק הרשומות הגלויות תודפסנה. להמשיך?

en: Exiting...
he: התוכנה נסגרת…

en: (%1 filtered; %2 selected)
he: (%1 נופו, %2 נבחרו)

en: (%1 filtered)
he: (%1 נופו)

en: (%1 selected)
he: (%1 נבחרו)

en: Tellico encountered an error in XSLT processing.
he: Tellico נתקל בשגיאה בעיבוד XSLT.

en: Importing data...
he: הנתונים מיובאים…

en: Import File
he: ייבוא קובץ

en: Import Directory
he: ייבוא תיקייה

en: Exporting data...
he: הנתונים מיוצאים…

en: Export As
he: ייצוא בתור

en: String Macros
he: תסריטי מחרוזות

en: Macro
he: תסריט

en: String
he: מחרוזת

en: Creating citations...
he: נוצרים ציטוטים…

en: Filters
he: מסננים

en: <qt>The <i>Filter View</i> shows the entries which meet certain filter rules.</qt>
he: <qt><i>תצוגת הסינון</i> מציגה את הרשומות שעונות על כללי סינון מסוימים.</qt>

en: Loans
he: השאלות

en: <qt>The <i>Loan View</i> shows a list of all the people who have borrowed items from your collection.</qt>
he: <qt><i>תצוגת ההשאלה</i> מציגה רשימה של כל האנשים ששאלו פריטים מהאוסףשלך.</qt>

en: Some images are not saved in the configured location. The current file must be saved and the images will be transferred to the new location.
he: חלק מהתמונות לא נשמרות במקום שהוגדר. יש לשמור את הקובץ הנוכחי והתמונות תועברנה למקום החדש.

en: Update entry data from %1
he: עדכון נתוני הרשומה מ־%1

en: Tellico can only import one file of this type at a time. Only %1 will be imported.
he: Tellico יכול לייבא רק קובץ אחד מהסוג הזה בו־זמנית. רק %1 ייובא.

[ctx: @title:window]
en: Tellico Log
he: יומן Tellico

en: Collection Report
he: דוח אוספים

en: &Report template:
he: &דוח תבנית:

en: One Entry Per Page
he: רשומה בעמוד

en: &Generate
he: ה&פקה

en: Select a report template and click <em>Generate</em>.
he: נא לבחור תבנית דוח וללחוץ על <em>הפקה</em>.

en: Some reports may take several seconds to generate for large collections.
he: הפקתם של חלק מהדוחות עלול לארוך מספר שניות לאוספים גדולים.

en: PNG Files
he: קובצי PNG

en: HTML Files
he: קובצי HTML

en: Do you really want to delete this filter?
he: למחוק את המסנן הזה?

en: Delete Filter?
he: למחוק מסנן?

en: New collection name:
he: שם האוסף החדש:

en: Entry 1
he: רשומה 1

en: Entry 2
he: רשומה 2

en: Conflicting values for %1 were found while merging entries.
he: נמצאו ערכים סותרים ל־%1 בעת מיזוג רשומות.

en: Please choose which value to keep.
he: נא לבחור איזה ערך להשאיר.

en: Select value from %1
he: נא לבחור ערך מתוך %1

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: Menu (file_new_collection)
en: &New Collection
he: אוסף &חדש

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (file_import)
en: &Import
he: יי&בוא

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (file_export)
en: &Export
he: יי&צוא

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (collection)
en: &Collection
he: &אוסף

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (coll_update_entry)
en: &Update Entry
he: &עדכון רשומה

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (coll_bibliography)
en: &Bibliography
he: &ביבליוגרפיה

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (dockers)
en: &Show Views
he: ה&צגת תצוגות

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

note: i18n: ectx: ToolBar (collectionToolBar)
en: Collection Toolbar
he: סרגל כלי אוסף

en: <qt>An Alexandria library called <i>%1</i> already exists. Any existing books in that library could be overwritten.</qt>
he: <qt>ספריית Alexandria בשם <i>%1</i> כבר קיימת. ספרים קיימים כלשהםבספרייה הזאת ישוכתבו.</qt>

en: Alexandria Options
he: אפשרויות Alexandria

en: &Library:
he: &ספרייה:

en: Scanning audio files...
he: קובצי שמע נסרקים…

en: Files
he: קבצים

en: Bitrate
he: קצב סיביות

en: (Various)
he: (מגוון)

en: Audio File Options
he: אפשרויות קובצי שמע

en: Recursive &folder search
he: חיפוש &רקורסיבי בתיקיות

en: If checked, folders are recursively searched for audio files.
he: אם האפשרות מסומנת, מתבצע חיפוש רקורסיבי אחר קובצי שמע.

en: Include file &location
he: לכלול את מ&קום הקובץ

en: If checked, the file names for each track are added to the entries.
he: אם האפשרות מסומנת, שמות הקבצים לכל אחת מהרצועות נוספות לרשומות.

en: Include &bitrate
he: כולל קצב &סיביות

en: If checked, the bitrate for each track is added to the entries.
he: אם האפשרות מסומנת, קצב הסיביות של כל אחת מהרצועות יתווסף לרשומות.

en: Bibtex Options
he: אפשרויות Bibtex

en: Expand string macros
he: הרחבת תסריטי מחרוזות

en: If checked, the string macros will be expanded and no @string{} entries will be written.
he: אם האפשרות מסומנת, תסריטי מחרוזות יורחבו ולא ייכתבו רשומות ‎@string{}‎.

en: Use URL package
he: להשתמש בחבילת כתובות אתרים

en: If checked, any URL fields will be wrapped in a \url declaration.
he: אם האפשרות מסומנת, שדות כתובות האתרים ייעטפו בהכרזת ‎\url.

en: Skip entries with empty citation keys
he: לדלג על רשומות עם מפתחות ציטוט ריקים

en: If checked, any entries without a bibtex citation key will be skipped.
he: אם האפשרות מסומנת, כל הרשומות שאין להן מפתח ציטוט bibtex ייפסחו.

en: Bibtex quotation style:
he: סגנון ציטוט ב־Bibtex:

en: Braces
he: סוגריים מסולסלים

en: Quotes
he: מירכאות

en: <qt>The quotation style used when exporting bibtex. All field values will be escaped with either braces or quotation marks.</qt>
he: <qt>סגנון הציטוט בשימוש בעת ייצוא bibtex. כל ערכי השדות יוקפו או בסוגריים מסולסלים או במירכאות.</qt>

en: No valid bibtex entries were found
he: לא נמצאו רשומות bibtex תקפות

en: No valid bibtex entries were found in file - %1
he: לא נמצאו רשומות bibtex תקפות בקובץ - %1

en: Use Unicode (UTF-8) encoding
he: להשתמש בקידוד יוניקוד (UTF-8)

en: Read the imported file in Unicode (UTF-8).
he: קריאת הקובץ המיובא ביוניקוד (UTF-8).

en: Use user locale (%1) encoding
he: להשתמש בקידוד שפת המשתמש (%1)

en: Read the imported file in the local encoding.
he: קריאת הקובץ המיובא בקידוד של השפה המקומית.

en: Bibtexml Files
he: קובצי Bibtexml

en: A valid XSLT file is needed to import the file.
he: צריך קובץ XSLT כדי לייבא את הקובץ.

en: A valid user ID must be entered.
he: יש למלא מזהה משתמש תקני.

en: BoardGameGeek Options
he: אפשרויות BoardGameGeek

en: Import owned items only
he: ייבוא פרטים בבעלותך בלבד

en: User ID:
he: מזהה משתמש:

en: CSV Options
he: אפשרויות CSV

en: Include field titles as column headers
he: לכלול את כותרי השדות ככותרות העמודות

en: If checked, a header row will be added with the field titles.
he: אם האפשרות מסומנת, תתווסף שורת כותרות עם כותרי השדות.

en: Delimiter
he: מפריד

en: In addition to a comma, other characters may be used as a delimiter, separating each value in the file.
he: בנוסף לפסיק, תווים אחרים גם יכולים לשמש כמפרידים, כדי להפריד בין ערך לערך בקובץ.

en: Comma
he: פסיק

en: Use a comma as the delimiter.
he: להשתמש בפסיק בתור המפריד.

en: Semicolon
he: נקודה־פסיק

en: Use a semi-colon as the delimiter.
he: להשתמש בנקודה־פסיק בתור המפריד.

en: Tab
he: טאב

en: Use a tab as the delimiter.
he: להשתמש בטאב בתור המפריד.

en: Other
he: אחר

en: Use a custom string as the delimiter.
he: להשתמש במחרוזת אחרת בתור מפריד.

en: A custom string, such as a colon, may be used as a delimiter.
he: מחרוזת אחרת לבחירתך, כגון פסיק, אפשר להשתמש בה כמפריד.

en: Table column delimiter:
he: מפריד בין עמודות טבלה:

en: The column delimiter separates values in each column of a <i>Table</i> field.
he: מפריד העמודות מפריד ערכים בכל עמודה של שדה <i>טבלה</i>.

en: Table row delimiter:
he: מפריד בין שורות טבלה:

en: The row delimiter separates values in each row of a <i>Table</i> field.
he: מפריד השורות מפריד ערכים בכל שורה של שדה <i>טבלה</i>.

en: Select the type of collection being imported.
he: נא לבחור את סוג האוסף המיובא.

en: &First row contains field titles
he: השורה ה&ראשונה מכילה כותרי שדות

en: If checked, the first row is used as field titles.
he: אם האפשרות מסומנת, השורה הראשונה משמשת ככותרי השדות.

en: Delimiter:
he: מפריד:

en: &Comma
he: &פסיק

en: &Semicolon
he: &נקודה־פסיק

en: Ta&b
he: &טאב

en: Ot&her:
he: &אחר:

en: The table shows up to the first five lines of the CSV file.
he: הטבלה מציגה את חמש השורות הראשונות בקובץ ה־CSV.

en: <qt>Set each column to correspond to a field in the collection by choosing a column, selecting the field, then clicking the <i>Assign Field</i> button.</qt>
he: <qt>הגדרת כל עמודה כך שתתאים לשדה באוסף על ידי בחירת עמודה, בחירת השדה ואז לחיצה על כפתור <i>הקצאת שדה</i>.</qt>

en: Co&lumn:
he: &עמודה:

en: &Data field in this column:
he: &שדה נתונים בעמודה הזאת:

en: &Assign Field
he: ה&קצאת שדה

en: At least one column must be assigned to a field. Only assigned columns will be imported.
he: יש להקצות לפחות עמודה אחת לשדה. רק עמודות מוקצות תיובאנה.

en: Review
he: סקירה

en: <New Field>
he: <שדה חדש>

en: Discogs Options
he: אפשרויות Discogs

en: Scanning files...
he: הקבצים נסרקים…

en: File Listing Options
he: אפשרויות הצגת קבצים

en: Recursive folder search
he: חיפוש רקורסיבי בתיקיות

en: If checked, folders are recursively searched for all files.
he: אם האפשרות מסומנת, מתבצע חיפוש רקורסיבי אחר כל הקבצים.

en: Generate file previews
he: יצירת תצוגות קבצים מקדימות

en: If checked, previews of the file contents are generated, which can slow down the folder listing.
he: אם האפשרות מסומנת, תצוגות מקדימות של תוכני הקבצים נוצרות, מה שיכול להאט את הצגת תוכן התיקייה.

en: <qt>Tellico was unable to access the CD-ROM device - <i>%1</i>.</qt>
he: <qt>Tellico לא הצליח לגשת להתקן התקליטור - <i>%1</i>.</qt>

en: Select CDDB Entry
he: נא לבחור רשומת CDDB

en: Select a CDDB entry:
he: בחירת רשומת CDDB:

en: <qt>No records were found to match the CD.</qt>
he: <qt>לא נמצאו רשומות תואמות לתקליטור.</qt>

en: <qt>Tellico was unable to complete the CD lookup.</qt>
he: <qt>Tellico לא הצליח להשלים את איתור התקליטור.</qt>

en: Various
he: מגוון

en: Audio CD Options
he: אפשרויות תקליטור שמע

en: Read data from CD-ROM device
he: קריאת נתונים מהתקן תקליטורים

en: Select or input the CD-ROM device location.
he: נא לבחור או למלא את מקום התקן כונן התקליטורים.

en: Read all CDDB cache files only
he: קריאת כל קובצי מטמון ה־CDDB בלבד

en: Read data recursively from all the CDDB cache files contained in the default cache folders.
he: קריאת הנתונים באופן רקורסיבי מכל קובצי מטמון ה־CDDB שנכללים בתיקיות המטמון כברירת המחדל.

en: <qt>The file is not a valid GCstar data file.</qt>
he: <qt>הקובץ אינו קובץ נתוני GCstar תקני.</qt>

en: Goodreads Options
he: אפשרויות Goodreads

en: (grouped by %1)
he: (מקובץ לפי %1)

en: HTML Options
he: אפשרויות HTML

en: Print field headers
he: הדפסת כותרות שדות

en: Group the entries
he: קיבוץ הרשומות

en: Export individual entry files
he: ייצוא קובצי רשומות נפרדים

en: If checked, individual files will be created for each entry.
he: אם האפשרות מסומנת, ייווצרו קובץ נפרד לכל רשומה.

en: Loading data...
he: הנתונים נטענים…

en: Loading %1...
he: %1 נטען…

en: LibraryThing Options
he: אפשרויות LibraryThing

en: Export your LibraryThing collection in <a href="https://www.librarything.com/export.php?export_type=json">JSON format</a>.
he: ייצוא אוסף ה־LibraryThing שלך <a href="https://www.librarything.com/export.php?export_type=json">במבנה JSON</a>.

en: JSON Files
he: קובצי JSON

en: LibraryThing file:
he: קובץ LibraryThing

en: Tellico was unable to read any data.
he: Tellico לא הצליח לקרוא נתונים כלשהם.

en: MARC Options
he: אפשרויות MARC

en: Character set:
he: סדרת תווים:

en: MARC Format:
he: תבנית MARC:

en: Zip Files
he: קובצי Zip

en: ONIX Archive Options
he: אפשרויות ארכיון ONIX

en: Include images in archive
he: לכלול תמונות בארכיון

en: If checked, the images in the document will be included in the zipped ONIX archive.
he: אם האפשרות מסומנת, התמונות במסמך ייכללו בארכיון ה־ONIX שנדחס ב־zip.

en: Tellico was unable to read any metadata from the PDF file.
he: Tellico לא הצליח לקרוא נתוני על כלשהם על קובץ ה־PDF.

en: Tellico is able to download information about entries with a DOI from CrossRef.org. However, you must create an CrossRef account and add a new data source with your account information.
he: Tellico יכול להוריד פרטים על רשומות עם DOI מ־CrossRef.org. עם זאת, יש ליצור חשבון ב־Crossref ולהוסיף מקור נתונים חדש עם פרטי החשבון שלך.

en: The file is empty.
he: הקובץ ריק.

en: The file contains no collection data.
he: הקובץ לא מכיל נתוני אוספים.

en: Tellico XML Options
he: אפשרויות XML של Tellico

en: Include images in XML document
he: לכלול תמונות במסמך XML

en: If checked, the images in the document will be included in the XML stream as base64 encoded elements.
he: אם האפשרות מסומנת, התמונות במסמך ייכללו בתזרים ה־XML כעצמים בקידוד base64.

en: It is from a future version of Tellico.
he: מגרסה עתידית של Tellico.

en: XSLT Options
he: אפשרויות XSLT

en: XSLT file:
he: קובץ XSLT:

en: Choose the XSLT file used to transform the data.
he: נא לבחור בקובץ ה־XSLT שישמש להתמרת הנתונים.

en: Decrease the maximum icon size in the icon list view
he: הקטנת גודל הסמל המרבי בתצוגת רשימת הסמלים

en: The current maximum icon size is %1.
    Move the slider to change it.
he: גודל הסמל המרבי הנוכחי הוא %1.
    יש להזיז את המחוון כדי לשנות את זה.

en: Increase the maximum icon size in the icon list view
he: הגדלת גודל הסמל המרבי בתצוגת רשימת הסמלים

en: This template is meant for music collections only.
he: התבנית הזאת מיועדת לאוספי מוזיקה בלבד.

en: Total:
he: סך הכול:

en: Loan
he: השאלה

en: Loan Date
he: תאריך השאלה

en: Due Date
he: תאריך יעד

en: Note
he: הערה

en: This template is meant for video collections only.
he: התבנית הזאת מיועדת לאוספי וידאו בלבד.

en: : Group Summary
he: : תקציר קבוצה

en: Total number of fields:
he: מספר השדות הכולל:

en: Total number of entries:
he: מספר הרשומות הכולל:

en: Generated by Tellico
he: נוצר על ידי Tellico

en: Distinct values:
he: ערכים ייחודיים:

en: Search
he: חיפוש

en: Clear
he: פינוי
