tellico - en to lt translation catalogue (197 entries)

[ctx: Album XSL Template]
note: i18n: file: xslt/entry-templates/Album.xsl
en: Album
lt: Albumas

[ctx: Group View XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Group_View.xsl
en: Group View
lt: Grupės rodinys

[ctx: Column View XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Column_View.xsl
en: Column View
lt: Stulpelio rodinys

en: Bibliography
lt: Bibliografija

[ctx: New Field]
en: &New
lt: &Naujas

en: Field Properties
lt: Lauko savybės

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Format options:
lt: Formatavimo parinktys:

en: Field Options
lt: Laukelio parinktys

en: Entry Type
lt: Įrašo tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Bibtex Key
lt: Bibtex raktas

en: Book Title
lt: Knygos pavadinimas

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Organization
lt: Organizacija

en: Edition
lt: Leidimas

en: Year
lt: Metai

en: Digital Object Identifier
lt: Skaitmeninių objektų identifikatorius

[ctx: A number field in a bibliography]
en: Volume
lt: Garsumas

en: Genre
lt: Žanras

en: Mechanism
lt: Mechanizmas

en: Release Year
lt: Išleidimo metai

en: Designer
lt: Dizaineris

en: Description
lt: Aprašymas

en: Purchase Date
lt: Įsigijimo data

en: Translator
lt: Vertėjas

en: Language
lt: Kalba

en: Player
lt: Žaidėjas

en: Team
lt: Komanda

en: Brand
lt: Prekės ženklas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Type
lt: Tipas

[ctx: monetary denomination]
en: Denomination
lt: Aprašymas

en: Country
lt: Šalis

en: Grade
lt: Įvertinimas

en: Writer
lt: Rašytojas

[ctx: Comic Book Illustrator]
en: Artist
lt: Atlikėjas

[ctx: File catalog]
en: Volume
lt: Garsumas

en: Folder
lt: Aplankas

en: Mimetype
lt: mimetipas

en: Size
lt: Dydis

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Owner
lt: Savininkas

en: Group
lt: Grupė

en: Created
lt: Sukurta

en: Modified
lt: Pakeista

en: Icon
lt: Ženkliukas

en: Platform
lt: Platforma

en: Developer
lt: Programuotojas

en: ESRB Rating
lt: ESRB reitingas

en: My Music
lt: Mano muzika

en: Album
lt: Albumas

en: Cassette
lt: Kasetė

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Length
lt: Ilgis

en: Centering
lt: Centravimas

en: My Videos
lt: Mano vaizdo įrašai

en: Certification
lt: Sertifikatas

en: Region 0
lt: Regionas 0

en: Format
lt: Formatas

en: Vintage
lt: Senoviškas

en: Add Filter
lt: Pridėti filtrą

en: Delete Filter
lt: Trinti filtrą

en: Delete Entries
lt: Ištrinti įrašus

note: i18n: ectx: label, entry (textColorBook), group (Options - book) i18n: ectx: label, entry (textColorVideo), group (Options - video) i18n: ectx: label, entry (textColorAlbum), group (Options - album) i18n: ectx: label, entry (textColorBibtex), group (Options - bibtex) i18n: ectx: label, entry (textCo
en: Template text color
lt: Šablono teksto spalva:

en: Data Sources
lt: Duomenų šaltiniai

en: Template:
lt: Šablonas:

en: Font:
lt: Šriftas:

en: Size:
lt: Dydis:

en: Text color:
lt: Teksto spalva:

en: Highlighted text color:
lt: Paryškinto teksto spalva:

en: Filter by type:
lt: Filtruoti pagal tipą:

en: &Delete
lt: &Trinti

en: Delete Entry
lt: Trinti įrašą

en: &Edit Entry...
lt: &Keisti įrašą...

en: &Update Entry
lt: &Atnaujinti įrašą

en: &Delete Entry
lt: &Triniti įrašą

en: &Edit Entries...
lt: &Keisti įrašus...

en: &Update Entries
lt: &Atnaujinti įrašus

en: &Delete Entries
lt: &Trinti įrašus

en: Overwrite File?
lt: Perrašyti failą?

en: Untitled
lt: Nepavadintas

en: Classification
lt: Klasifikacija

[ctx: Noun, Menu name]
en: Columns
lt: Stulpeliai

en: &New Entry
lt: &Naujas įrašas

en: Unsaved Changes
lt: Neišsaugoti pakeitimai

en: Updating entries...
lt: Atnaujinami įrašai...

en: Update Entries
lt: Atnaujinti įrašus

en: Export Options
lt: Eksportavimo nuostatos

en: Formatting
lt: Formatuojama

en: Germany
lt: Vokietija

en: Japan
lt: Japonija

en: Canada
lt: Kanada

en: Spain
lt: Ispanija

en: Italy
lt: Italija

en: Country:
lt: Šalis:

en: Available Fields
lt: Galimi laukeliai

en: Douban Link
lt: Douban nuoroda

en: DVDFr Link
lt: DVDFr nuoroda

en: External Application
lt: Išorinė programa

en: Person
lt: Asmuo

en: Filmaster Link
lt: Filmaster nuoroda

en: IMDb Rating
lt: IMDb įvertinimas

en: Internet Movie Database
lt: Interneto kino filmų duomenų bazė

en: Certifications
lt: Sertifikatai

en: Episodes
lt: Epizodai

en: MovieMeter Link
lt: MovieMeter nuoroda

en: TMDb Link
lt: TMDb nuoroda

en: Internet Search
lt: Interneto paieška

[ctx: Start the search]
en: S&earch:
lt: &Ieškoti:

en: &Stop
lt: &Stabdyti

en: &Search
lt: &Ieškoti

en: Searching...
lt: Ieškoma...

en: No Results
lt: Jokių rezultatų

en: Front Cover
lt: Viršelis

en: Filter Criteria
lt: Filtravimo kriterijai

en: Match a&ll of the following
lt: Atitikti &viską sekančiai

en: Match an&y of the following
lt: Atitikti bent ką sekančiai

en: Filter
lt: Filtras

en: Expand All Groups
lt: Išskleisti visas grupes

en: Collapse All Groups
lt: Sutraukti visas grupes

[ctx: Group Name Header]
en: Group
lt: Grupė

en: Any Field
lt: Bet kuris laukas

en: does not equal
lt: nelygu

en: Open With...
lt: Atverti su...

en: Opening the selected scanner failed.
lt: Nepavyko atverti pasirinkto skenerio.

[ctx: more widgets]
en: More
lt: Daugiau

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
lt: Mažiau

en: Template Preview
lt: Šablono peržiūra

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Column %1
lt: Stulpelis %1

en: Insert Row
lt: Įterpti eilutę

en: Remove Row
lt: Pašalinti eilutę

en: Move Row Down
lt: Perkelti eilutę žemyn

en: &Import
lt: &Importuoti

en: Icons
lt: Ženkliukai

en: Author of btparse library
lt: Btparse bibliotekos autorius

en: Author of libcsv library
lt: Libcsv bibliotekos autorius

en: Author of rtf2html library
lt: rtf2html bibliotekos autorius

en: Open an existing document
lt: Atverti egzistuojantį dokumentą

en: Open a recently used file
lt: Atverti neseniai naudotą failą

en: Save the document
lt: Įrašyti dokumentą

en: Quit the application
lt: Išjungti programą

en: Import a CSV file
lt: Importuoti PDF failą

en: Import Bibtex Data...
lt: Importuoti Bibtex duomenis

en: Import PDF File...
lt: Importuoti PDF failą...

en: Import a PDF file
lt: Importuoti PDF failą

en: Import VinoXML...
lt: Importuoti VinoXML...

en: Import VinoXML data
lt: Importuoti VinoXML duomenis

en: &Export
lt: &Eksportuoti

en: Export to XML...
lt: Eksportuoti į XML...

en: Export to a Tellico XML file
lt: Eksportuoti į Tellico XML failą

en: Export to Zip...
lt: Eksportuoti į Zip...

en: Export to a Tellico Zip file
lt: Eksportuoti į Tellico Zip failą

en: Export to HTML...
lt: Eksportuoti į HTML...

en: Export to an HTML file
lt: Eksportuoti į HTML failą

en: Export to CSV...
lt: Eksportuoti į CSV...

en: Export to Bibtex...
lt: Eksportuoti į Bibtex...

en: Export to a bibtex file
lt: Eksportuoti į bibtex failą

en: Export to ONIX...
lt: Eksportuoti į ONIX...

en: Export to an ONIX file
lt: Eksportuoti į ONIX failą

en: Paste the clipboard contents
lt: Padėti talpyklės turinį

en: &New Entry...
lt: &Naujas įrašas...

en: Create a new entry
lt: Sukurti naują įrašą

en: &Merge Entries
lt: &Sujungti įrašus

en: Groups
lt: Grupės

en: The current file has been modified.
    Do you want to save it?
lt: Dabartinis failas buvo pakeistas.
    Ar norite jį įrašyti?

en: Opening file...
lt: Atveriamas failas...

en: Open File
lt: Atverti failą

en: Save As
lt: Įrašyti kaip

en: Printing...
lt: Spausdinama...

en: Exiting...
lt: Išeinama...

en: Importing data...
lt: Importuojami duomenys...

en: Import File
lt: Importuoti failą

en: Import Directory
lt: Importuoti aplanką

en: Exporting data...
lt: Eksportuojami duomenys...

en: Export As
lt: Eksportuoti kaip

en: Filters
lt: Filtrai

en: &Generate
lt: &Generuoti

en: Do you really want to delete this filter?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį filtrą?

en: Delete Filter?
lt: Pašalinti filtrą?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

en: &Library:
lt: &Biblioteka:

en: Files
lt: Failai

en: Bitrate
lt: Bitų dažnis

en: Braces
lt: Riestiniai skliaustai

en: Comma
lt: Kablelis

en: Co&lumn:
lt: &Stulpelis:

en: Scanning files...
lt: Skanuojami failai...

en: Select a CDDB entry:
lt: Parinkite CDDB įrašą:

en: Various
lt: Įvairūs

en: Goodreads Options
lt: Goodreads parinktys

en: Loading data...
lt: Įkeliami duomenis...

en: XSLT file:
lt: XSLT failas:

en: Total:
lt: Viso:

en: Search
lt: Ieškoti

en: Clear
lt: Išvalyti
