tellico - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: General
ms: Umum

en: Number
ms: Nombor

en: &Delete
ms: Pa&dam

en: Ready.
ms: Sedia.

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
ms: Fail bernama "%1" telah wujud. Anda pasti ingin tulis semula?

en: Overwrite File?
ms: Tulis Ganti Fail?

en: Untitled
ms: Tiada tajuk

en: Paragraph
ms: Perenggan

en: Checkbox
ms: Kekotak periksa

[ctx: Group Name Header]
en: Group
ms: Kumpulan

en: Open With...
ms: Buka Dengan...

[ctx: Clear image]
en: Clear
ms: Kosongkan

[ctx: more widgets]
en: More
ms: Lagi

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
ms: Kurang

en: Cancel
ms: Batal

en: Column %1
ms: Lajur %1

en: Insert Row
ms: Selitkan Baris

en: Remove Row
ms: Buang Baris

en: Clear
ms: Kosongkan
