tellico - en to uk translation catalogue (1232 entries)

[ctx: Album XSL Template]
note: i18n: file: xslt/entry-templates/Album.xsl
en: Album
uk: Альбом

[ctx: Default XSL Template]
note: i18n: file: xslt/entry-templates/Default.xsl
en: Default
uk: Типовий

[ctx: Fancy XSL Template]
note: i18n: file: xslt/entry-templates/Fancy.xsl
en: Fancy
uk: Красивий

[ctx: Video XSL Template]
note: i18n: file: xslt/entry-templates/Video.xsl
en: Video
uk: Відео

[ctx: Compact XSL Template]
note: i18n: file: xslt/entry-templates/Compact.xsl
en: Compact
uk: Компактний

[ctx: Title Listing (Vertical) XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Title_Listing_(Vertical).xsl
en: Title Listing (Vertical)
uk: Шаблон списку заголовків (вертикально)

[ctx: Group View XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Group_View.xsl
en: Group View
uk: Перегляд груп

[ctx: Loan View XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Loan_View.xsl
en: Loan View
uk: Перегляд списку боржників

[ctx: Title Listing (Horizontal) XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Title_Listing_(Horizontal).xsl
en: Title Listing (Horizontal)
uk: Шаблон списку заголовків (горизонтально)

[ctx: Group Summary XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Group_Summary.xsl
en: Group Summary
uk: Резюме групи

[ctx: Image List XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Image_List.xsl
en: Image List
uk: Список зображень

[ctx: Image Grid XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Image_Grid.xsl
en: Image Grid
uk: Таблиця зображень

[ctx: Tri-Column XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Tri-Column.xsl
en: Tri-Column
uk: У три стовпчики

[ctx: Group Statistics XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Group_Statistics.xsl
en: Group Statistics
uk: Статистика групи

[ctx: Column View XSL Template]
note: i18n: file: xslt/report-templates/Column_View.xsl
en: Column View
uk: Перегляд стовпцями

en: Citation Key Manager
uk: Керування ключами цитування

en: Checking for entries with duplicate citation keys...
uk: Перевірка записів щодо дублювання ключів цитування…

en: Check for duplicates
uk: Перевірити на дублікати

en: Filter for duplicates
uk: Фільтрувати дублікати

en: There are no duplicate citation keys.
uk: Не виявлено жодних дублікатів ключів цитування.

en: There is %1 duplicate citation key. | There are %1 duplicate citation keys.
uk[0]: Виявлено %1 дублікат ключів цитування.
uk[1]: Виявлено %1 дублікати ключів цитування.
uk[2]: Виявлено %1 дублікатів ключів цитування.
uk[3]: Виявлено один дублікат ключів цитування.

en: Select Borrower
uk: Вибрати боржника

en: Name
uk: Ім'я

en: Collection Size
uk: Розмір збірки

en: Total entries: %1
uk: Всього записів: %1

en: Collection Size Over Time
uk: Зміна розміру збірки з часом

en: Group Summary: %1
uk: Резюме групи: %1

en: Total number of entries: %1
uk: Всього записів: %1

en: Top Values: %1
uk: Верхні значення: %1

en: Group Summary Report
uk: Звіт-резюме групи

en: Year Distribution
uk: Розподіл за роками

[ctx: Distinct number of items]
en: Count
uk: Кількість

en: <qt>Tellico is unable to write to the server pipe at <b>%1</b>.</qt>
uk: <qt>Tellico не вдається записати на сервер <b>%1</b>.</qt>

en: My Collection
uk: Моя збірка

en: Book Collection
uk: Збірка книг

en: Bibliography
uk: Бібліографія

en: Comic Book Collection
uk: Збірка коміксів

en: Video Collection
uk: Збірка відео

en: Music Collection
uk: Збірка музики

en: Coin Collection
uk: Збірка монет

en: Stamp Collection
uk: Збірка марок

en: Wine Collection
uk: Збірка вин

en: Card Collection
uk: Збірка карток

en: Game Collection
uk: Збірка ігор

en: File Catalog
uk: Тека файлів

en: Board Game Collection
uk: Збірка ігор на дошці

en: Custom Collection
uk: Нетипова збірка

en: Collection Fields
uk: Поля збірки

en: Current Fields
uk: Поточні поля

[ctx: New Field]
en: &New
uk: &Створити

en: Add a new field to the collection
uk: Додати нове поле у збірці

[ctx: Delete Field]
en: Delete
uk: Вилучити

en: Remove a field from the collection
uk: Вилучити поле зі збірки

en: Move this field up in the list. The list order is important for the layout of the entry editor.
uk: Перемістити поле вгору на одну позицію

en: Move this field down in the list. The list order is important for the layout of the entry editor.
uk: Перемістити поле вниз на одну позицію

en: Field Properties
uk: Параметри поля

en: &Title:
uk: Н&азва:

en: The title of the field
uk: Назва поля

en: T&ype:
uk: Т&ип:

en: The type of the field determines what values may be used.
uk: Тип збірки визначає, які значення можуть бути використані.

en: <i>Simple Text</i> is used for most fields.
uk: <i>Простий текст</i> використовується у багатьох полях.

en: <i>Paragraph</i> is for large text blocks.
uk: <i>Стаття</i> використовується для запису великих об'ємів тексту.

en: <i>Choice</i> limits the field to certain values.
uk: <i>Вибір</i> створює поле для вибору фіксованих значень.

en: <i>Checkbox</i> is for a simple yes/no value.
uk: <i>Вибір так/ні</i> створює поле для простого встановлення значення «так» або «ні».

en: <i>Number</i> indicates that the field contains a numerical value.
uk: <i>Число</i> використовується для запису числового значення.

en: <i>URL</i> is for fields which refer to URLs, including references to other files.
uk: <i>URL</i> використовується для запису посилань.

en: A <i>Table</i> may hold one or more columns of values.
uk: <i>Таблиця</i> створює поле для запису інформації у форматі таблиці.

en: An <i>Image</i> field holds a picture.
uk: <i>Зображення</i> використовується для зберігання зображень у збірці.

en: A <i>Date</i> field can be used for values with a day, month, and year.
uk: <i>Дата</i> використовується для створення полів з днем, місяцем та роком.

en: A <i>Rating</i> field uses stars to show a rating number.
uk: <i>Рейтинг</i> створює поле з п'ятьма зірочками для визначення особистого рейтингу.

en: Cate&gory:
uk: Кат&егорія:

en: The field category determines where the field is placed in the editor.
uk: Категорія поля визначає, куди буде воно поміщено.

en: Set &properties...
uk: Встановити &властивості…

en: Extended field properties are used to specify things such as the corresponding bibtex field.
uk: Додаткові параметри поля корисні для деяких специфічних речей. Наприклад, для відповідного поля bibtex.

en: Description:
uk: Опис:

en: The description is a useful reminder of what information is contained in the field.
uk: Опис — це корисні відомості щодо даних, що зберігаються у полі.

en: Value Options
uk: Параметри значень

en: Default value:
uk: Типове значення:

en: <qt>A default value can be set for new entries.</qt>
uk: <qt>Ви можете вказати типове значення для нових записів.</qt>

en: Value template:
uk: Шаблон значення:

en: Derived values are formed from the values of other fields according to the value template. Named fields, such as "%{year} %{title}", get substituted in the value.
uk: Похідні значення буде сформовано зі значень інших полів відповідно до шаблону значення. Програма виконуватиме заміну іменованих полів у значенні, зокрема «%{year} %{title}», їхнім вмістом.

en: Use derived value
uk: Використовувати похідне значення

en: A&llowed values:
uk: &Дозволені значення:

en: <qt>For <i>Choice</i>-type fields, these are the only values allowed. They are placed in a combo box. The possible values have to be separated by a semi-colon, for example: "dog; cat; mouse"</qt>
uk: <qt>Сюди вводяться допустимі значення для поля типу <i>«Вибір»</i>. Значення розділяються комами (наприклад «Кіт; Пес; Миша»)</qt>

en: Format options:
uk: Параметри форматування:

en: No formatting
uk: Немає форматування

en: Allow auto-capitalization only
uk: Дозволити лише явне форматування

en: Format as a title
uk: Форматувати як назву

en: Format as a name
uk: Форматувати як назву

en: Field Options
uk: Параметри поля

en: Enable auto-completion
uk: Автоматично доповнювати до слова

en: If checked, KDE auto-completion will be enabled in the text edit box for this field.
uk: Якщо позначити цей пункт, у полі для введення тексту цього поля буде увімкнено автодоповнення KDE.

en: Allow multiple values
uk: Дозволити декілька значень

en: If checked, Tellico will parse the values in the field for multiple values, separated by a semi-colon.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, Tellico проаналізує значення у полі для багатократних значень, відокремлених крапкою з комою.

en: Allow grouping
uk: Дозволити групування

en: If checked, this field may be used to group the entries in the group view.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, це поле буде використано для групування записів у перегляді груп.

en: Revert the selected field's properties to the default values.
uk: Повернути типові значення властивостям вибраного поля.

en: Modify Fields
uk: Редагувати поля

en: <qt>Removing allowed values from the <i>%1</i> field which currently exist in the collection may cause data corruption. Do you want to keep your modified values or cancel and revert to the current ones?</qt>
uk: <qt>Переміщення значень з поля «<i>%1</i>», яке вже існує, може пошкодити ваші дані. Хочете продовжити?</qt>

en: Keep modified values
uk: Зберігати змінені значення

en: New Field %1
uk: Нове поле %1

en: Revert Field Properties
uk: Поміняти властивості поля

en: <qt><p>Do you really want to revert the properties for the <em>%1</em> field back to their default values?</p></qt>
uk: <qt><p>Ви дійсно хочете повернути полю <em>«%1»</em> типові значення?</p></qt>

en: Revert
uk: Поміняти

en: Extended Field Properties
uk: Додаткові властивості поля

en: Property
uk: Властивість

en: Value
uk: Значення

en: A field with this title already exists. Please enter a different title.
uk: Поле з такою назвою вже існує. Будь ласка, введіть іншу назву.

en: <qt>The category may not be empty. Please enter a category.</qt>
uk: <qt>Ця категорія не порожня. Будь ласка, виберіть категорію.</qt>

en: <qt>A field may not be in the same category as a <em>Paragraph</em>, <em>Table</em> or <em>Image</em> field. Please enter a different category.</qt>
uk: <qt>Поле не може належати до категорій: <em>«Стаття» </em>, <em>«Таблиця»</em> або <em>«Зображення»</em>. Виберіть іншу категорію.</qt>

en: A field's title may not be the same as an existing category. Please enter a different title.
uk: Назва поля не може бути таким же, як назва категорії. Введіть іншу назву.

en: The range for a rating field must be between 1 and 10, and the lower bound must be less than the higher bound. Please enter different low and high properties.
uk: Рейтинг не повинен бути менше 1 та більше 10. Введіть інше значення рейтингу.

en: Tables are limited to a maximum of ten columns.
uk: У таблиці може бути максимум десять стовпців.

en: A field with a derived value must have a value template.
uk: Для поля з похідним значенням слід вказати шаблон значення.

en: General
uk: Загальне

en: Publishing
uk: Публікація

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Entry Type
uk: Тип запису

en: These entry types are specific to bibtex. See the bibtex documentation.
uk: Ці типи записів специфічні для bibtex. Дивіться документацію bibtex.

en: Author
uk: Автор

en: Bibtex Key
uk: Ключ bibtex

en: Book Title
uk: Назва книги

en: Editor
uk: Редактор

en: Organization
uk: Організація

note: i18n("Institution")); field->setProperty(QLatin1String("bibtex"), QLatin1String("institution")); field->setCategory(i18n(bibtex_general)); field->setFlags(Field::AllowDelete); field->setFormatType(FieldFormat::FormatTitle); list.append(field); ****************** Publishing **************************
en: Publisher
uk: Видавець

en: Address
uk: Адреса

en: Edition
uk: Видання

en: Pages
uk: Кількість сторінок

en: Year
uk: Рік

en: Journal
uk: Щоденник

en: Digital Object Identifier
uk: Цифровий ідентифікатор об'єкта

en: Month
uk: Місяць

en: Number
uk: Число

en: How Published
uk: Як видавалася

note: i18n("School")); field->setProperty(QLatin1String("bibtex"), QLatin1String("school")); field->setCategory(i18n(bibtex_publishing)); field->setFlags(Field::AllowCompletion | Field::AllowGrouped); list.append(field); ****************** Classification ***************************
en: Chapter
uk: Частина

en: Series
uk: Серія

[ctx: A number field in a bibliography]
en: Volume
uk: Том

en: Cross-Reference
uk: Рекомендації

note: i18n("Annotation")); field->setProperty(QLatin1String("bibtex"), QLatin1String("annote")); field->setCategory(i18n(bibtex_misc)); list.append(field);
en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Abstract
uk: Резюме

en: Notes
uk: Замітки

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Personal
uk: Особисте

en: My Board Games
uk: Мої ігри на дошці

en: Genre
uk: Жанр

en: Mechanism
uk: Механізм

en: Release Year
uk: Рік випуску

en: Designer
uk: Дизайнер

en: Number of Players
uk: Кількість гравців

en: Playing Time
uk: Тривалість гри

en: Minimum Age
uk: Мінімальний вік

en: Description
uk: Опис

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Purchase Date
uk: Дата покупки

en: Gift
uk: Дарований

en: Purchase Price
uk: Ціна

en: Loaned
uk: Даний у борг

en: Cover
uk: Рімейк

en: Comments
uk: Коментарі

en: Classification
uk: Класифікація

en: My Books
uk: Мої книги

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Hardback
uk: Тверда палітурка

en: Paperback
uk: М'яка палітурка

en: Trade Paperback
uk: Газета

en: E-Book
uk: Електронна книга

en: Magazine
uk: Журнал

en: Binding
uk: Палітурка

en: Copyright Year
uk: Рік здачі до друку

en: Publication Year
uk: Рік видання

en: Library of Congress Control Number
uk: Контрольний Номер Бібліотеки Конгресу

en: Translator
uk: Перекладач

en: Language
uk: Мова

en: Series Number
uk: Номер у серії

en: New
uk: Створити

en: Used
uk: Використана

en: Condition
uk: Стан

en: Signed
uk: Підписано

en: Read
uk: Прочитана

en: Front Cover
uk: Обкладинка

en: Plot Summary
uk: Сюжет фільму

en: My Cards
uk: Мої картки

en: Player
uk: Гравець

en: Team
uk: Команда

en: Brand
uk: Фірма

en: Card Number
uk: Номер картки

en: Card Type
uk: Тип картки

en: Location
uk: Місце

en: Quantity
uk: Кількість

en: Front Image
uk: Зображення передньої сторони

en: Back Image
uk: Зображення задньої сторони

en: My Coins
uk: Мої монети

en: Type
uk: Тип

[ctx: monetary denomination]
en: Denomination
uk: Номінал

en: Mint Mark
uk: Клеймо монетного двору

en: Country
uk: Країна

en: Currency
uk: Грошова одиниця

en: Coin Set
uk: Набір монет

[ctx: Coin grade levels - Proof-65,Proof-60,Mint State-65,Mint State-60,Almost Uncirculated-55,Almost Uncirculated-50,Extremely Fine-40,Very Fine-30,Very Fine-20,Fine-12,Very Good-8,Good-4,Fair]
en: Proof-65,Proof-60,Mint State-65,Mint State-60,Almost Uncirculated-55,Almost Uncirculated-50,Extremely Fine-40,Very Fine-30,Very Fine-20,Fine-12,Very Good-8,Good-4,Fair
uk: Proof-65,Proof-60,Mint State-65,Mint State-60,Майже не розповсюджується-55,Майже не розповсюджується-50,Надзвичайно відмінно-40,Дуже відмінно-30,Дуже відмінно-20,Відмінно-12,Дуже добре-8,Добре-4,Посередньо

en: Grade
uk: Якість

en: Grading Service
uk: Служба оцінки

en: Obverse
uk: Аверс

en: Reverse
uk: Реверс

en: My Comic Books
uk: Моя книга коміксів

en: Writer
uk: Сценарист

[ctx: Comic Book Illustrator]
en: Artist
uk: Художник

en: Issue
uk: Видання

[ctx: Comic book grade levels - Mint,Near Mint,Very Fine,Fine,Very Good,Good,Fair,Poor]
en: Mint,Near Mint,Very Fine,Fine,Very Good,Good,Fair,Poor
uk: Новісінький,Майже новий,У чудовому стані,У гарному стані,У дуже доброму стані,У доброму стані,У задовільному стані,У поганому стані

en: My Files
uk: Мої файли

[ctx: File catalog]
en: Volume
uk: Том

en: Folder
uk: Тека

en: Size
uk: Розмір

en: Permissions
uk: Права

en: Owner
uk: Власник

en: Group
uk: Група

en: Created
uk: Створено

en: Modified
uk: Змінено

en: Meta Info
uk: Метаінформація

en: Icon
uk: Піктограма

en: My Games
uk: Мої ігри

en: Platform
uk: Платформа

[ctx: Games - Publisher]
en: Publisher
uk: Видавець

en: Developer
uk: Розробник

en: ESRB Rating
uk: Віковий рейтинг

en: Personal Rating
uk: Особистий рейтинг

en: Completed
uk: Пройдена

en: PlayStation2
uk: PlayStation 2

[ctx: Video game ratings - Unrated, Adults Only, Mature, Teen, Everyone 10+, Everyone, Early Childhood, Pending]
en: Unrated, Adults Only, Mature, Teen, Everyone 10+, Everyone, Early Childhood, Pending
uk: Без оцінки, Лише для дорослих, Для дорослих, Для підлітків, Длі усіх старших 10, Для всіх, Для малих дітей, Не визначений

en: My Music
uk: Мої аудіозаписи

en: Album
uk: Альбом

en: Compact Disc
uk: Компакт-диск

en: Cassette
uk: Аудіокасета

en: Vinyl
uk: Вінілова пластинка

en: Medium
uk: Носій

en: Artist
uk: Виконавець

en: Label
uk: Лейбл

en: Tracks
uk: Композиції

en: Title
uk: Назва

en: Length
uk: Довжина

en: My Stamps
uk: Мої марки

en: Issue Year
uk: Рік видання

en: Color
uk: Колір

[ctx: Stamp grade levels - Superb,Extremely Fine,Very Fine,Fine,Average,Poor]
en: Superb,Extremely Fine,Very Fine,Fine,Average,Poor
uk: Чудова,Фантастично хороша,Дуже хороша,Хороша,Посередня,Погана

en: Cancelled
uk: Погашено

en: Hinged
uk: Наклейка

en: Centering
uk: Центрування

en: Gummed
uk: Приклеєна

en: Image
uk: Зображення

en: Other People
uk: Інші люди

en: Features
uk: Особливості

en: My Videos
uk: Мої відеозаписи

en: Production Year
uk: Рік запису

[ctx: Movie ratings - G (USA),PG (USA),PG-13 (USA),R (USA), U (USA)]
en: G (USA),PG (USA),PG-13 (USA),R (USA), U (USA)
uk: G (США),PG (США),PG-13 (США),R (США), U (США)

en: Certification
uk: Віковий рейтинг

en: Region 0
uk: Регіон 0

en: Region 1
uk: Регіон 1

en: Region 2
uk: Регіон 2

en: Region 3
uk: Регіон 3

en: Region 4
uk: Регіон 4

en: Region 5
uk: Регіон 5

en: Region 6
uk: Регіон 6

en: Region 7
uk: Регіон 7

en: Region 8
uk: Регіон 8

en: Region
uk: Регіон

en: Nationality
uk: Країна

en: Format
uk: Формат

en: Cast
uk: Ролі

en: Actor/Actress
uk: Актор/Актриса

en: Role
uk: Ролі

en: A table for the cast members, along with the roles they play
uk: Таблиця для запису акторів і ролей, які вони грали

en: Director
uk: Режисер

en: Producer
uk: Виробник

en: Composer
uk: Композитор

en: Studio
uk: Студія

en: Language Tracks
uk: Мови

en: Subtitle Languages
uk: Мови субтитрів

en: Audio Tracks
uk: Звукові доріжки

en: Running Time
uk: Тривалість

en: The running time of the video (in minutes)
uk: Тривалість відео (у хвилинах)

en: Aspect Ratio
uk: Співвідношення сторін

en: Widescreen
uk: Широкоекранний

en: Black & White
uk: Чорно-білий

en: Color Mode
uk: Кольоровий

en: Director's Cut
uk: Режисерська версія

en: My Wines
uk: Мої вина

[ctx: Wine Producer]
en: Producer
uk: Виробник

en: Appellation
uk: Найменування

en: Varietal
uk: Сорт

en: Vintage
uk: Урожай

en: Red Wine
uk: Червоне вино

en: White Wine
uk: Біле вино

en: Sparkling Wine
uk: Ігристе вино

en: Drink By
uk: Було випито

en: Label Image
uk: Зображення етикетки

en: Add Entries
uk: додавання записів

[ctx: Add (Entry Title)]
en: Add %1
uk: додавання %1

en: Check-out Items
uk: віддання у борг елементів

[ctx: Check-out (Entry Title)]
en: Check-out %1
uk: віддання у борг %1

en: Append Collection
uk: доповнення збірки

en: Merge Collection
uk: об’єднання збірок

en: Replace Collection
uk: заміну збірки

en: Add %1 Field
uk: додавання поля %1

en: Modify %1 Field
uk: редагування поля %1

en: Delete %1 Field
uk: вилучення поля %1

en: Add Filter
uk: додавання фільтра

en: Modify Filter
uk: Редагування фільтра

en: Delete Filter
uk: Вилучення фільтра

en: Modify Entries
uk: Зміна записів

[ctx: Modify (Entry Title)]
en: Modify %1
uk: зміну %1

en: Modify Loan
uk: редагування запису боргу

en: Delete Entries
uk: вилучення записів

[ctx: Delete (Entry Title)]
en: Delete %1
uk: вилучення %1

en: Check-in Entries
uk: повернення записів

[ctx: Check-in (Entry Title)]
en: Check-in %1
uk: повернення %1

en: Rename Collection
uk: перейменування збірки

en: Reorder Fields
uk: упорядкування полів

[ctx: comma-separated list of words ignored by auto-capitalize]
en: a,an,and,as,at,but,by,for,from,in,into,nor,of,off,on,onto,or,out,over,the,to,up,with
uk: і,як,у,але,від,для,в,ні,не,на,або,поза,над,під,до,понад,з,a,an,and,as,at,but,by,for,from,in,into,nor,of,off,on,onto,or,out,over,the,to,up,with

[ctx: comma-separated list of common surname suffixes, used for sorting]
en: jr.,jr,iii,iv
uk: мол.,jr.,jr,iii,iv

[ctx: comma-separated list of common surname prefixes, used for sorting]
en: de,van,der,van der,von
uk: де,фон,ван дер,ван,de,van,der,van der,von

note: i18n: ectx: label, entry (fontBook), group (Options - book) i18n: ectx: label, entry (fontVideo), group (Options - video) i18n: ectx: label, entry (fontAlbum), group (Options - album) i18n: ectx: label, entry (fontBibtex), group (Options - bibtex) i18n: ectx: label, entry (fontComicBook), group (Opt
en: Template font
uk: Шрифт шаблону

note: i18n: ectx: label, entry (baseColorBook), group (Options - book) i18n: ectx: label, entry (baseColorVideo), group (Options - video) i18n: ectx: label, entry (baseColorAlbum), group (Options - album) i18n: ectx: label, entry (baseColorBibtex), group (Options - bibtex) i18n: ectx: label, entry (baseCo
en: Template background color
uk: Колір тла шаблону

note: i18n: ectx: label, entry (textColorBook), group (Options - book) i18n: ectx: label, entry (textColorVideo), group (Options - video) i18n: ectx: label, entry (textColorAlbum), group (Options - album) i18n: ectx: label, entry (textColorBibtex), group (Options - bibtex) i18n: ectx: label, entry (textCo
en: Template text color
uk: Колір тексту шаблону

note: i18n: ectx: label, entry (highlightedBaseColorBook), group (Options - book) i18n: ectx: label, entry (highlightedBaseColorVideo), group (Options - video) i18n: ectx: label, entry (highlightedBaseColorAlbum), group (Options - album) i18n: ectx: label, entry (highlightedBaseColorBibtex), group (Option
en: Template highlight color
uk: Колір підсвічування шаблону

note: i18n: ectx: label, entry (highlightedTextColorBook), group (Options - book) i18n: ectx: label, entry (highlightedTextColorVideo), group (Options - video) i18n: ectx: label, entry (highlightedTextColorAlbum), group (Options - album) i18n: ectx: label, entry (highlightedTextColorBibtex), group (Option
en: Template highlighted text color
uk: Колір підсвічування тексту у шаблоні

note: i18n: ectx: label, entry (linkColorBook), group (Options - book) i18n: ectx: label, entry (linkColorVideo), group (Options - video) i18n: ectx: label, entry (linkColorAlbum), group (Options - album) i18n: ectx: label, entry (linkColorBibtex), group (Options - bibtex) i18n: ectx: label, entry (linkCo
en: Template link color
uk: Колір посилання шаблону

en: Configure Tellico
uk: Налаштувати Tellico

en: Printing
uk: Друк

en: Templates
uk: Шаблони

en: Data Sources
uk: Джерела даних

en: General Options
uk: Загальне

en: &Reopen file at startup
uk: Ві&дкривати файл знову при запуску

en: If checked, the file that was last open will be re-opened at program start-up.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, останній файл знову відкриватиметься при запуску.

en: &Enable regular expressions in quick filter
uk: &Увімкнути формальні вирази у швидкому фільтруванні

en: If checked, the quick filter will interpret text as a regular expression.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, засоби швидкого фільтрування вважатимуть введений текст формальним виразом.

en: &Show "Tip of the Day" at startup
uk: По&казувати «Пораду дня» при запуску

en: If checked, the "Tip of the Day" will be shown at program start-up.
uk: Якщо буде позначено, при запуску програми з'являтиметься «порада дня»

en: &Enable webcam for barcode scanning
uk: &Увімкнути сканування штрихкоду вебкамерою

en: If checked, the input from a webcam will be used to scan barcodes for searching.
uk: Якщо буде позначено, для пошуку буде використано зображення штрихкоду, отримані за допомогою вебкамери.

en: Image Storage Options
uk: Параметри зберігання зображень

en: Store images in data file
uk: Зберігати зображення у файлі даних

en: Store images in common application directory
uk: Зберегти зображення у власному каталозі програми

en: Store images in directory relative to data file
uk: Зберегти зображення у каталозі з файлом даних

en: Images may be saved in the data file itself, which can cause Tellico to run slowly, stored in the Tellico application directory, or stored in a directory in the same location as the data file.
uk: Зображення можна зберегти у самому файлі даних, що може спричинити значне сповільнення Tellico, зберегти до каталогу програми Tellico або зберегти у каталозі, у якому розташовано файл даних.

en: Formatting Options
uk: Параметри форматування

en: Auto capitalize &titles and names
uk: Автоматично встановлювати регістр &назви та імен

en: If checked, titles and names will be automatically capitalized.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, програма автоматично встановлюватиме регістр літер назви та імен.

en: Auto &format titles and names
uk: Автоматично &форматувати назви та імена

en: If checked, titles and names will be automatically formatted.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, програма автоматично форматуватиме назви та імена.

en: No capitali&zation:
uk: Дозволити лише &явне форматування:

en: <qt>A list of words which should not be capitalized. Multiple values should be separated by a semi-colon.</qt>
uk: <qt>Список слів, які не повинні форматуватися. Значення повинні розділятися крапкою з комою.</qt>

en: Artic&les:
uk: &Артиклі:

en: <qt>A list of words which should be considered as articles if they are the first word in a title. Multiple values should be separated by a semi-colon.</qt>
uk: <qt>Список слів, які будуть вважатимуться артиклями. Значення слід розділяти крапкою з комою.</qt>

en: Personal suffi&xes:
uk: Особисті &звернення:

en: <qt>A list of suffixes which might be used in personal names. Multiple values should be separated by a semi-colon.</qt>
uk: <qt>Список особистих суфіксів (jr, мол. тощо). Значення слід відокремлювати крапкою з комою.</qt>

en: Surname &prefixes:
uk: Пре&фікси прізвищ:

en: <qt>A list of prefixes which might be used in surnames. Multiple values should be separated by a semi-colon.</qt>
uk: <qt>Список приставок прізвищ (de, van і т.д.). Значення повинні розділятися крапкою з комою</qt>

en: Printing Options
uk: Параметри друку

en: &Format titles and names
uk: &Форматувати імена та назви

en: &Print field headers
uk: &Включати заголовки полів

en: If checked, the field names will be printed as table headers.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, при експорті в HTML будуть надруковані заголовки.

en: Grouping Options
uk: Параметри групування

en: &Group the entries
uk: &Групувати записи

en: If checked, the entries will be grouped by the selected field.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, записи будуть згруповані за позначеним полем

en: Image Options
uk: Параметри зображень

en: Maximum image &width:
uk: Максимальна &ширина зображення:

en: The maximum width of the images in the printout. The aspect ratio is preserved.
uk: Максимальна ширина зображення при друці. Програма зберігатиме співвідношення розмірів.

en: &Maximum image height:
uk: Максимальна в&исота зображення:

en: The maximum height of the images in the printout. The aspect ratio is preserved.
uk: Максимальна висота зображення при друці. Програма зберігатиме співвідношення розмірів.

en: Template Options
uk: Параметри шаблонів

note: i18n string, a plain label can't have an '&'
en: Collection &type:
uk: &Тип збірки:

en: Template:
uk: Шаблон:

en: Select the template to use for the current type of collections. Not all templates will use the font and color settings.
uk: Виберіть шаблон, щоб використовувати для поточного виду збірок. Не усі шаблони використовуватимуть налаштування шрифту та кольору.

en: &Preview...
uk: &Попередній перегляд…

en: Show a preview of the template
uk: Показати попередній перегляд шаблону

note: i18n("The options below will be passed to the template, but not " "all templates will use them. Some fonts and colors may be " "specified directly in the template."), frame); l1->setTextFormat(Qt::RichText); l->addWidget(l1);
en: Font Options
uk: Вибір шрифту

en: Font:
uk: Шрифт:

en: This font is passed to the template used in the Entry View.
uk: Цей шрифт передається шаблону, що використовується у вигляді запису.

en: Size:
uk: Розмір:

en: Color Options
uk: Вибір кольору

en: Background color:
uk: Колір фону:

en: This color is passed to the template used in the Entry View.
uk: Цей колір передається шаблону, що використовується у вигляді запису.

en: Text color:
uk: Колір тексту:

en: Highlight color:
uk: Колір підсвічування:

en: Highlighted text color:
uk: Колір підсвічування тексту:

en: Link color:
uk: Колір посилання:

en: Manage Templates
uk: Керування шаблонами

en: Install...
uk: Встановлення…

en: Click to install a new template directly.
uk: Клацніть, щоб встановити новий шаблон безпосередньо.

en: Download...
uk: Отримання…

en: Click to download additional templates.
uk: Натисніть, щоб отримати додаткові шаблони.

en: Delete...
uk: Вилучення…

en: Click to select and remove installed templates.
uk: Клацніть, щоб вибрати та вилучити встановлені шаблони.

en: Data Sources Options
uk: Параметри джерела даних

en: Move &Up
uk: &Вище

en: The order of the data sources sets the order that Tellico uses when entries are automatically updated.
uk: Порядок джерел даних встановлює порядок у якому Tellico проводить автоматичне оновлення записів.

en: Move &Down
uk: &Нижче

en: Filter by type:
uk: Фільтрувати за типом:

en: &New...
uk: С&творити…

en: Click to add a new data source.
uk: Клацніть, щоб додати нове джерело даних.

en: &Modify...
uk: &Редагувати…

en: Click to modify the selected data source.
uk: Клацніть, щоб змінити відібране джерело даних.

en: &Delete
uk: &Вилучити

en: Click to delete the selected data source.
uk: Клацніть, щоб вилучити відібране джерело даних.

en: XSL Files
uk: файли XSL

en: Template Packages
uk: пакунки шаблонів

en: All Files
uk: усі файли

en: Delete Template
uk: Вилучити шаблон

en: Select template to delete:
uk: Виберіть шаблон для вилучення:

en: Ready.
uk: Готово.

en: Do you really want to delete this entry?
uk: Ви дійсно хочете вилучити цей запис?

en: Delete Entry
uk: Вилучити запис

en: Do you really want to delete these entries?
uk: Ви дійсно хочете вилучити ці записи?

en: Delete Multiple Entries
uk: Вилучити декілька записів

en: &Sort By
uk: Вп&орядкувати за

en: &Edit Entry...
uk: &Редагувати запис…

en: D&uplicate Entry
uk: &Здублювати запис

en: &Update Entry
uk: Онов&ити запис

en: &Delete Entry
uk: &Вилучити запис

en: &Edit Entries...
uk: &Редагувати записи…

en: D&uplicate Entries
uk: &Здублювати записи

en: &Update Entries
uk: &Оновити записи

en: &Delete Entries
uk: &Вилучити записи

en: The following items are already loaned, but Tellico does not currently support lending an item multiple times. They will be removed from the list of items to lend.
uk: Ці речі вже були віддані у борг.

en: There is an XML parsing error in line %1, column %2.
uk: Відбулася помилка XML у рядку %1 та стовпці %2.

en: The error message from Qt is:
uk: Помилка від QT:

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
uk: Файл з назвою «%1» вже існує. Хочете переписати його?

en: Overwrite File?
uk: Переписати файл?

en: Tellico is unable to open the file - %1.
uk: Tellico не вдається відкрити файл — %1.

en: Tellico is unable to load the file - %1.
uk: Tellico не вдається відкрити файл - %1

en: Tellico is unable to write the file - %1.
uk: Tellico не вдається записати файл - %1

en: Tellico is unable to upload the file - %1.
uk: Tellico не вдається завантажити файл - %1

en: Only collections with the same type of entries as the current one can be appended. No changes are being made to the current collection.
uk: Додавати інформацію зі збірки, що імпортується, можна тільки у збірку такого ж типу.

en: Only collections with the same type of entries as the current one can be merged. No changes are being made to the current collection.
uk: Додавати інформацію зі збірку, що імпортується, можна тільки у збірку такого ж типу.

en: Tellico is unable to load an image from the file - %1.
uk: Tellico не вдається завантажити зображення з файла - %1

en: Untitled
uk: Без назви

en: This information was freely provided by <a href="%1">%2</a>.
uk: Ці дані безкоштовно надано <a href="%1">%2</a>.

en: View Columns
uk: Показувати стовпці

[ctx: Noun, Menu name]
en: Columns
uk: Стовпці

en: Hide This Column
uk: Приховати цей стовпчик

en: Resize to Content
uk: Змінити розмір вмісту

en: Show All Columns
uk: Показати всі стовпці

en: Hide All Columns
uk: Сховати всі стовпці

en: Saving file...
uk: Збереження файла…

en: Edit Entry
uk: Редагувати запис

en: &New Entry
uk: &Створити запис

en: Sa&ve Entry
uk: &Зберегти запис

en: Do you really want to modify these entries?
uk: Ви дійсно хочете змінити ці записи?

en: Modify Multiple Entries
uk: Редагувати декілька записів

en: A value is required for the following fields. Do you want to continue?
uk: Для наведених нижче полів потрібно вказати значення. Бажаєте продовжити?

en: Edit Entries
uk: Редагувати записи

en: Sa&ve Entries
uk: &Зберегти записи

en: The current entry has been modified.
    Do you want to enter the changes?
uk: Поточні записи були змінені.
    Ви хочете зберегти зміни?

en: Save Entry
uk: Зберегти запис

en: Unsaved Changes
uk: Незбережені зміни

en: (Empty)
uk: (порожньо)

en: <qt>The <i>Icon View</i> shows each entry in the collection or group using an icon, which may be an image in the entry.</qt>
uk: <qt><i>«Зображення»</i> — це спосіб відображення записів, використовуючи відповідні зображення (наприклад обкладинка книги)</qt>

[ctx: Open URL]
en: Open %1
uk: Відкрити %1

en: Select Match
uk: Виберіть результат

en: <qt><b>%1</b> returned multiple results which could match <b>%2</b>, the entry currently in the collection. Please select the correct match.</qt>
uk: <qt><b>%1</b> повернув декілька результатів, які можуть відповідати <b>%2</b>, цей запис вже є у збірці. Будь ласка, оберіть потрібний вам варіант.</qt>

en: Merge Entries
uk: Об’єднати записи

en: Merging entries...
uk: Об’єднання записів…

en: Total merged/scanned entries: %1/%2
uk: Всього об’єднаних/перевірених записів: %1/%2

en: Updating %1...
uk: Оновлення %1…

en: Updating entries...
uk: Оновлення записів…

en: Update Entries
uk: Оновити записи

en: Updating <b>%1</b>...
uk: Оновлення <b>%1</b>…

en: Tellico is unable to locate the default entry stylesheet.
uk: Tellico не вдається встановити розташування типової таблиці стилів записів.

en: Please check your installation.
uk: Будь ласка, перевірте, чи належним чином встановлено програму.

en: Export Options
uk: Параметри експорту

en: Formatting
uk: Форматування

en: Format all fields
uk: Форматувати усі поля

en: If checked, the values of the fields will be automatically formatted according to their format type.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, значення полів будуть автоматично відформатовані згідно їхніх типів.

en: Export selected entries only
uk: Експорт лише позначених записів

en: If checked, only the currently selected entries will be exported.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, експортовані будуть лише позначені записи.

en: Export visible fields only
uk: Експорт лише видимих записів

en: If checked, only the fields currently visible in the view will be exported.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, буде експортовано лише видимі зараз записи.

en: Encoding
uk: Кодування

en: Encode in Unicode (UTF-8)
uk: Unicode (UTF-8)

en: Encode the exported file in Unicode (UTF-8).
uk: Експорт в Unicode (UTF-8)

en: Encode in user locale (%1)
uk: Системне кодування (%1)

en: Encode the exported file in the local encoding.
uk: Змінити кодування експортованого файла на локальне.

en: SAO/NASA Astrophysics Data System
uk: SAO/NASA Astrophysics Data System (ADS)

en: Registration is required for accessing this data source. If you agree to the terms and conditions, <a href='%1'>sign up for an account</a>, and enter your information below.
uk: Для доступу до цього джерела даних слід зареєструватися. Якщо ви згодні з умовами ліцензування, <a href='%1'>зареєструйте обліковий запис</a> і введіть його дані у наведені нижче поля.

en: Access key:
uk: Ключ доступу:

en: The default Tellico key may be used, but searching may fail due to reaching access limits.
uk: Можна скористатися типовим ключем Tellico, але спроба пошуку за допомогою такого ключа може завершитися невдало через перевищення обмежень на доступ.

en: The cover image could not be loaded.
uk: Не виходить завантажити зображення обкладинки

en: Allocine Link
uk: Посилання Allocine

en: Original Title
uk: Початкова назва

en: &Maximum cast:
uk: &Максимальна к-ть акторів:

en: The list of cast members may include many people. Set the maximum number returned from the search.
uk: Список акторів може містити багато людей. Введіть максимальне число акторів, що повертатиметься пошуком.

en: Amazon (US)
uk: Amazon (США)

en: United States
uk: США

en: United Kingdom
uk: Велика Британія

en: Amazon (Germany)
uk: Amazon (Німеччина)

en: Germany
uk: Німеччина

en: Amazon (Japan)
uk: Amazon (Японія)

en: Japan
uk: Японія

en: Amazon (France)
uk: Amazon (Франція)

en: France
uk: Франція

en: Amazon (Canada)
uk: Amazon (Канада)

en: Canada
uk: Канада

en: Amazon (China)
uk: Amazon (Китай)

en: China
uk: Китай

en: Amazon (Spain)
uk: Amazon (Іспанія)

en: Spain
uk: Іспанія

en: Amazon (Italy)
uk: Amazon (Італія)

en: Italy
uk: Італія

en: Amazon (Brazil)
uk: Amazon (Бразилія)

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Amazon (Australia)
uk: Amazon (Австралія)

en: Australia
uk: Австралія

en: Amazon (India)
uk: Amazon (Індія)

en: India
uk: Індія

en: Amazon (Mexico)
uk: Amazon (Мексика)

en: Mexico
uk: Мексика

en: Amazon (Turkey)
uk: Amazon (Туреччина)

en: Turkey
uk: Туреччина

en: Amazon (Singapore)
uk: Amazon (Сінгапур)

en: Singapore
uk: Сінгапур

en: Amazon (UAE)
uk: Amazon (ОАЕ)

en: United Arab Emirates
uk: Об'єднані Арабські Емірати

en: This data is licensed under <a href=%1>specific terms</a>.
uk: Поширення цих даних обмежується <a href=%1>окремими умовами</a>.

en: Access to data from Amazon.com requires an AWS Access Key ID and a Secret Key.
uk: Для доступу до даних з Amazon.com потрібен ідентифікатор ключа доступу AWS і закритий ключ.

en: Those values must be entered in the data source settings.
uk: Ці значення слід ввести у параметрах джерела даних.

en: Results from %1: %2/%3
uk: Результати від %1: %2/%3

en: Amazon Link
uk: Посилання Amazon

en: Amazon.com Web Services
uk: Мережеві служби Amazon.com

en: Secret key:
uk: Закритий ключ:

en: Country:
uk: Країна:

en: Amazon.com provides data from several different localized sites. Choose the one you wish to use for this data source.
uk: Amazon.com надає дані з декількох своїх сайтів. Виберіть джерело, звідки ви хочете отримати дані.

en: &Image size:
uk: &Розмір зображення:

en: Small Image
uk: Маленьке зображення

en: Medium Image
uk: Середнє зображення

note: i18n("Medium Image"), MediumImage); // no medium right now, either thumbnail (small) or large
en: Large Image
uk: Велике зображення

en: No Image
uk: Немає зображення

en: The cover image may be downloaded as well. However, too many large images in the collection may degrade performance.
uk: Пам'ятаєте, що багато великих зображень можуть погіршити зручність в роботі з програмою

en: &Associate's ID:
uk: І&дентифікатор учасника:

en: The associate's id identifies the person accessing the Amazon.com Web Services, and is included in any links to the Amazon.com site.
uk: «Ідентифікатор учасника» (Associate's ID) потрібний для доступу до багатьох служб Amazon.com

en: Alternative Titles
uk: Альтернативні назви

en: Distributor
uk: Розповсюджувач

en: Episodes
uk: Епізоди

en: AnimeNfo Link
uk: Посилання AnimeNfo

en: AnimeNfo Rating
uk: Оцінка AnimeNfo

en: This source has no options.
uk: Це джерело немає параметрів.

en: Colorist
uk: Колорист

en: Bedetheque Link
uk: Посилання Bedetheque

en: BoardGameGeek Link
uk: Посилання BoardGameGeek

en: Colnect Link
uk: Посилання Colnect

en: PEGI Rating
uk: Рейтинг PEGI

en: Language:
uk: Мова:

note: i18n("Colorist");
en: Comic Vine Link
uk: Посилання Comic Vine

en: Source Options
uk: Параметри джерела

en: Available Fields
uk: Доступні поля

en: %1 requires a username and password.
uk: Для роботи з %1 потрібні реєстраційні дані.

en: &Username:
uk: &Користувач:

en: A username and password is required to access the CrossRef service.
uk: Для доступу до служби CrossRef потрібне ім’я користувача і пароль.

en: &Password:
uk: Па&роль:

en: For some accounts, only an email address is required.
uk: Для деяких облікових записів потрібна лише адреса електронної пошти.

en: Email:
uk: Ел. пошта:

en: Danish Bibliographic Center (DBC.dk)
uk: Данський бібліографічний центр (DBC.dk)

en: An access key is required to use this data source.
uk: Для використання цього джерела даних потрібен ключ доступу.

en: Discogs Link
uk: Посилання Discogs

note: i18n("Nationality");
en: Barcode
uk: Штрихкод

en: Catalog Number
uk: Номер у каталозі

en: The Discogs.com server reports a token error.
uk: Сервер Discogs.com повідомляє про помилку ключа.

en: Discogs Audio Search
uk: Аудіопошук Discogs

en: User token:
uk: Ключ користувача:

en: Douban Link
uk: Посилання Douban

en: DVDFr Link
uk: Посилання DVDFr

en: Entrez Database
uk: База даних Entrez

en: Institution
uk: Інститут

en: External Application
uk: Зовнішні програми

en: Set the collection type of the data returned from the external application.
uk: Виберіть тип даних збірки, які повертаються зовнішньою програмою.

en: &Result type:
uk: &Тип результату:

en: Set the result type of the data returned from the external application.
uk: Виберіть тип даних, що повертається зовнішньою програмою.

en: Application &path:
uk: &Шлях до програми:

en: Set the path of the application to run that should output a valid Tellico data file.
uk: Введіть шлях до програми, який виводить правильний файл Tellico.

en: Select the search keys supported by the data source.
uk: Виберіть ключі пошуку, підтримувані джерелом даних.

en: Add any arguments that may be needed. <b>%1</b> will be replaced by the search term.
uk: Додайте аргументи, які можуть знадобитися. <b>%1</b> будуть замінені результатом пошуку.

note: i18ncheckarg
en: Arguments
uk: Аргументи

en: Update
uk: Оновити

en: <p>Enter the arguments which should be used to search for available updates to an entry.</p><p>The format is the same as for fields with derived values, where field names are contained inside braces, such as <i>%{author}</i>. See the documentation for details.</p>
uk: <p>Введіть аргументи, які слід використовувати для пошуку можливих оновлень.</p><p>Формат повинен бути таким же, як і для полів з похідними значеннями, назви полів слід вказувати у фігурних дужках, наприклад <i>%{author}</i>. Докладніше про це оповідається у документації.</p>

en: %1 does not allow searching for this collection type.
uk: У цьому типі збірок не можна шукати %1

en: Person
uk: Людина

en: Keyword
uk: Ключові слова

en: arXiv ID
uk: Ідент. arXiv

en: PubMed ID
uk: Ідент. PubMed

en: Raw Query
uk: Необроблений запит

en: FilmAffinity Link
uk: Посилання FilmAffinity

[ctx: Country]
en: Spain
uk: Іспанія

[ctx: Country]
en: USA
uk: США

en: Filmaster Link
uk: Посилання Filmaster

en: Gaming History Link
uk: Посилання Gaming History

en: GCstar Plugin
uk: Додаток GCstar

en: Set the collection type of the data returned from the plugin.
uk: Встановіть тип збірки для даних, які повертаються цим додатком.

en: &Plugin:
uk: &Додаток:

en: Select the GCstar plugin used for the data source.
uk: Оберіть додаток GCstar, який буде використано для цього джерела даних.

en: Author:
uk: Автор:

en: GiantBomb Link
uk: Посилання GiantBomb

en: Google Book Link
uk: Посилання у Книгах Google

en: Google Book Search
uk: Пошук у Книгах Google

en: Illustrator
uk: Ілюстратор

[ctx: Dewey Decimal classification system]
en: Dewey Decimal
uk: Десяткова Дьюї

[ctx: Library of Congress classification system]
en: LoC Classification
uk: Класифікація Бібліотеки Конгресу

en: Internet Bookshop (ibs.it)
uk: Інтернет-магазин книг (ibs.it)

en: IGDB Link
uk: Посилання IGDB

en: Internet Game Database (IGDB.com)
uk: База даних ігор у інтернеті (IGDB.com)

en: Screenshot
uk: Знімок вікна

en: Internet Movie Database
uk: База даних фільмів у інтернеті (IMDB)

en: Internet Movie Database (French)
uk: База даних фільмів у інтернеті (французькою)

en: Internet Movie Database (Spanish)
uk: База даних фільмів у інтернеті (іспанською)

en: Internet Movie Database (German)
uk: База даних фільмів у інтернеті (німецькою)

en: Internet Movie Database (Italian)
uk: База даних фільмів у інтернеті (італійською)

en: Internet Movie Database (Portuguese)
uk: База даних фільмів у інтернеті (португальською)

en: IMDb Rating
uk: Рейтинг IMDb

en: Certifications
uk: Сертифікації

en: IMDb Link
uk: Посилання IMDb

en: Download cover &image
uk: Отримати зо&браження обкладинки

en: Enable batch ISBN searching (requires Premium or Pro plan)
uk: Увімкнути пакетний пошук ISBN (потрібен план Premium або Pro)

en: Batch searching for ISBN values is faster but only available for Premium or Pro plans.
uk: Пакетний пошук значень ISBN є швидшим, але він доступний лише користувачам тарифних планів Premium та Pro.

en: iTunes Link
uk: Посилання iTunes

en: KinoPoisk Link
uk: Посилання KinoPoisk

en: Kino-Teatr Link
uk: Посилання Kino-Teatr

en: MobyGames Link
uk: Посилання MobyGames

en: MovieMeter Link
uk: Посилання MovieMeter

en: Multiple Sources
uk: Декілька джерел

en: Data source:
uk: Джерело даних:

en: Numista Link
uk: Посилання Numista

[ctx: Language]
en: English
uk: англійська

[ctx: Language]
en: French
uk: французька

en: Tellico is unable to read the search description in the OPDS catalog.
uk: Tellico не вдалося прочитати опис пошуку у каталозі OPDS.

en: OPDS Catalog
uk: Каталог OPDS

en: Catalog:
uk: Каталог:

en: Enter the link to the OPDS server.
uk: Введіть посилання на сервер OPDS.

en: &Verify Catalog
uk: П&еревірити каталог

en: OpenLibrary Link
uk: Посилання OpenLibrary

en: RPGGeek Link
uk: Посилання RPGGeek

en: Library of Congress (US)
uk: Бібліотека Конгресу (США)

en: SRU Server
uk: Сервер SRU

en: Scheme:
uk: Схема:

en: Enter the path to the database used by the server.
uk: Введіть шлях до бази даних, що використовується на сервері.

en: Hos&t:
uk: &Сервер:

en: Enter the host name of the server.
uk: Введіть адресу сервера.

en: &Port:
uk: &Порт:

en: Enter the port number of the server. The default is %1.
uk: Введіть номер порту сервера. Типовим значенням є %1

en: Path:
uk: Шлях:

en: Format:
uk: Формат:

en: Enter the result format used by the server.
uk: Введіть остаточний формат, який використовується сервером.

en: Field
uk: Поле

en: TMDb Link
uk: Посилання TMDb

en: Network
uk: Мережа

[ctx: Language]
en: Chinese
uk: китайська

[ctx: Language]
en: German
uk: німецька

[ctx: Language]
en: Spanish
uk: іспанська

[ctx: Language]
en: Russian
uk: російська

en: TheTVDB Link
uk: Посилання TheTVDB

en: Subscriber PIN:
uk: PIN-код передплатника:

en: VGCollect Link
uk: Посилання VGCollect

en: VideoGameGeek Link
uk: Посилання VideoGameGeek

en: Alias
uk: Інша назва

en: Visual Novel
uk: Візуальна новела

en: Query error!
uk: Помилка запиту

en: Connection search error %1: %2
uk: Помилка з'єднання з пошуком %1: %2

en: Record syntax error
uk: Синтаксична помилка

en: Connection error %1: %2
uk: Помилка з'єднання %1: %2

en: z39.50 Server
uk: Сервер z39.50

en: Use preset &server:
uk: Використовуйте попередньо заданий &сервер:

en: &Database:
uk: &База даних:

en: Enter the database name used by the server.
uk: Введіть назву бази даних, використовуваної на сервері.

en: Query character set:
uk: Кодування символів запиту:

en: Enter the character set encoding used for queries by the z39.50 server. The most likely choice is MARC-8, although ISO-8859-1 is common as well.
uk: Введіть кодування для запитів, використовуване сервером z39.50. Найкращий вибір: MARC-8.

en: Results character set:
uk: Кодування символів результату:

en: Enter the character set encoding used for responses by the z39.50 server. The most likely choice is MARC-8, although ISO-8859-1 is common as well.
uk: Введіть кодування для результатів, використовуване сервером z39.50. Найкращий вибір: MARC-8.

en: &Format:
uk: &Формат:

en: Auto-detect
uk: Автовизначення

en: Enter the data format used by the z39.50 server. Tellico will attempt to automatically detect the best setting if <i>auto-detect</i> is selected.
uk: Введіть формат даних, використовуваний z39.50 сервером. Tellico спробує автоматично виявити краще налаштування, якщо вибрано <i>авто-визначення</i>.

en: &User:
uk: &Користувач:

en: Optional
uk: Необов'язково

en: Enter the authentication user name used by the z39.50 database. Most servers do not need one.
uk: Введіть ім'я користувача бази даних z39.50. Для багатьох серверів нічого вводити не потрібно.

en: Pass&word:
uk: Па&роль:

en: Enter the authentication password used by the z39.50 database. Most servers do not need one. The password will be saved in plain text in the Tellico configuration file.
uk: Введіть пароль для доступу до бази даних z39.50. Для багатьох серверів нічого вводити не потрібно. Пароль буде збережено у файлі налаштувань Tellico.

en: &Search
uk: &Пошук

en: &Stop
uk: &Зупинка

en: Internet Search
uk: Пошук у інтернеті

en: Search Query
uk: Черга пошуку

[ctx: Start the search]
en: S&earch:
uk: По&шук:

en: Enter a search value. An ISBN search must include the full ISBN.
uk: Введіть значення для пошуку. Пошук за номерами ISBN повинен включати повний ISBN.

en: Choose the type of search
uk: Виберіть тип пошуку

en: Click to start or stop the search
uk: Клацніть, щоб почати/зупинити пошук

en: &Multiple ISBN/UPC search
uk: &Кратний пошук за ISBN/UPC

en: Check this box to search for multiple ISBN or UPC values.
uk: Якщо буде позначено, програма виконуватиме пошук декількох номерів ISBN/UPC.

en: Edit ISBN/UPC values...
uk: Редагувати значення ISBN/UPC…

en: Click to open a text edit box for entering or editing multiple ISBN or UPC values.
uk: Клацніть, щоб відкрити вікно редагування тексту для введення/редагування багатьох номерів ISBN або UPC.

en: Search s&ource:
uk: &Джерело пошуку:

en: Select the database to search
uk: Виберіть базу даних для пошуку

en: Source
uk: Джерело

en: As results are found, they are added to this list. Selecting one will fetch the complete entry and show it in the view below.
uk: Якщо результати будуть знайдені, то вони будуть додані у список.

en: An entry may be shown here before adding it to the current collection by selecting it in the list above
uk: Запис може бути показаний тут до додавання у поточну збірку.

en: &Add Entry
uk: &Додати запис

en: Add the selected entry to the current collection
uk: Додати вибраний запис у поточну збірку

en: Get More Results
uk: Отримати більше результатів

en: Fetch more results from the current data source
uk: Отримати більше результатів з поточних джерел даних

en: Clear all search fields and results
uk: Спорожнити усі поля та результати пошуку

en: Cancelling the search...
uk: Скасування пошуку…

en: Searching...
uk: Пошук…

en: The search returned no items.
uk: Пошук не дав результатів.

en: The search returned 1 item. | The search returned %1 items.
uk[0]: Пошук дав %1 результат.
uk[1]: Пошук дав %1 результати.
uk[2]: Пошук дав %1 результатів.
uk[3]: Пошук дав %1 результат.

en: No results were found for the following ISBN values:
uk: Жодних записів не було знайдено для таких номерів ISBN:

en: No Results
uk: Нічого не знайдено

en: Fetching %1...
uk: Отримання %1…

en: Attribution
uk: Посилання на джерело

en: No Internet sources are available for your current collection type.
uk: Немає доступних інтернет-джерел для поточного типу збірки.

en: Edit ISBN/UPC Values
uk: Редагувати значення ISBN/UPC

en: <qt>Enter the ISBN or UPC values, one per line.</qt>
uk: <qt>Введіть значення номера ISBN чи UPC, по одному на рядок.</qt>

en: &Load From File...
uk: &Завантажити з файла…

en: <qt>Load the list from a text file.</qt>
uk: <qt>Завантажити список з текстового файла.</qt>

en: <qt>An ISBN search can contain a maximum of 100 ISBN values. Only the first 100 values in your list will be used.</qt>
uk: <qt>Пошук за номером ISBN може містити максимум 100 значень ISBN. Будуть використані лише 100 перших значень.</qt>

en: Data Source Properties
uk: Властивості джерела даних

en: &Source name:
uk: Н&азва джерела:

en: The name identifies the data source and should be unique and informative.
uk: Назва, яка визначає джерело даних. Не повинна повторюватися, має бути достатньо інформативною.

en: Source &type:
uk: &Тип джерела:

en: Tellico supports several different data sources.
uk: Tellico також підтримує інші джерела даних

en: Updating from source should overwrite user data
uk: Оновлення від джерела повинне переписати користувацькі дані

en: If checked, updating entries will overwrite any existing information.
uk: Якщо буде позначено, оновлення записів переписуватиме будь-яку існуючу інформацію.

en: Simple Text
uk: Простий текст

en: Paragraph
uk: Стаття

en: Choice
uk: Вибір

en: Checkbox
uk: Вибір так/ні

en: Table
uk: Таблиця

en: Date
uk: Дата

[ctx: ID # of the entry]
en: ID
uk: Ід.

en: Date Created
uk: Дата створення

en: Date Modified
uk: Дата зміни

en: International Standard Book Number
uk: Міжнародний Стандартний Номер Книги

[ctx: TV Season]
en: Season
uk: Сезон

[ctx: TV Episode]
en: Episode
uk: Епізод

en: Advanced Filter
uk: Додаткове фільтрування

en: Filter Criteria
uk: Критерії фільтрування

en: Match a&ll of the following
uk: Відповідає вс&ім наступним

en: Match an&y of the following
uk: Відповідає б&удь-якому з наступного

en: Filter name:
uk: Назва фільтра:

en: &Save Filter
uk: &Зберегти фільтр

en: Filter
uk: Фільтрувати

en: Filter (Sort by Count)
uk: Фільтр (Впорядкування за кількістю)

en: Expand All Groups
uk: Показувати всі групи

en: Collapse All Groups
uk: Прибрати всі групи

en: Filter by Group
uk: Фільтрувати за групою

en: %1 (Sort by Count)
uk: %1

[ctx: Group Name Header]
en: Group
uk: Група

en: People
uk: Люди

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelName)
en: Template Name:
uk: Назва шаблона:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelComment)
en: Comment:
uk: Коментар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelIcon)
en: Icon:
uk: Піктограма:

en: Save As Collection Template
uk: Показати як шаблон збірки

en: Any Field
uk: Будь-яке поле

en: equals
uk: дорівнює

en: does not equal
uk: не дорівнює

en: matches regular expression
uk: відповідає формальному виразу

en: does not match regular expression
uk: не відповідає формальному виразу

[ctx: is before a date]
en: is before
uk: є ранішою за

[ctx: is after a date]
en: is after
uk: є пізнішою за

[ctx: is less than a number]
en: is less than
uk: менше ніж

[ctx: is greater than a number]
en: is greater than
uk: більше ніж

en: image size equals
uk: розмір зображення дорівнює

en: image size does not equal
uk: розмір зображення не дорівнює

[ctx: image size is less than a number]
en: image size is less than
uk: розмір зображення є меншим за

[ctx: image size is greater than a number]
en: image size is greater than
uk: розмір зображення є більшим за

en: contains
uk: містить

en: does not contain
uk: не містить

en: Select Image...
uk: Вибрати зображення…

en: Scan Image...
uk: Сканувати зображення…

en: Open With...
uk: Відкрити за допомогою…

[ctx: Clear image]
en: Clear
uk: Спорожнити

en: Save link only
uk: Зберегти лише посилання

en: All Images (%1)
uk: усі зображення (%1)

en: Opening the selected scanner failed.
uk: Спроба відкрити вибраний сканер зазнала невдачі.

en: Opening image in %1...
uk: Відкриття зображення у %1…

en: Saving a link is only possible for newly added images.
uk: Збереження посилання можливе лише для зображень, які було тільки-но додано.

[ctx: more widgets]
en: More
uk: Більше

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
uk: Менше

en: Template Preview
uk: Попередній перегляд шаблону

en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: set a value]
en: &Set
uk: &Встановити

[ctx: delete a value]
en: &Delete
uk: Ви&лучити

en: Rename Column
uk: Перейменувати стовпець

en: New column name:
uk: Нова назва стовпця:

en: Column %1
uk: Стовпець %1

en: Rename Column...
uk: Перейменувати стовпець…

en: Clear Table
uk: Спорожнити таблицю

en: Insert Row
uk: Вставити рядок

en: Remove Row
uk: Вилучити рядок

en: Move Row Up
uk: Перемістити рядок вгору

en: Move Row Down
uk: Перемістити рядок донизу

en: Tellico is unable to load the image - %1.
uk: Tellico не вдається завантажити зображення - %1.

en: Import Options
uk: Параметри імпорту

en: &Replace current collection
uk: &Замінити поточну збірку

en: Replace the current collection with the contents of the imported file.
uk: Замінити поточне збірку вмістом файла, що імпортується

en: A&ppend to current collection
uk: &Додати все до поточної збірки

en: Append the contents of the imported file to the current collection. This is only possible when the collection types match.
uk: Додати весь вміст файла, що імпортується, до поточної збірки. Це можливо тільки у тому випадку, якщо типи збірок збігаються.

en: &Merge with current collection
uk: &Об’єднати з поточною збіркою

en: Merge the contents of the imported file to the current collection. This is only possible when the collection types match. Entries must match exactly in order to be merged.
uk: Додати лише ті записи, яких немає в поточному збірці. Можливо, лише якщо типи збірок збігаються.

en: &Import
uk: &Імпорт

en: Tellico Files
uk: файли Tellico

en: XML Files
uk: файли XML

en: Bibtex Files
uk: файли BibTeX

en: CSV Files
uk: файли CSV

en: RIS Files
uk: файли RIS

en: GCstar Data Files
uk: файли даних GCstar

en: AMC Data Files
uk: файли даних AMC

en: PDF Files
uk: файли PDF

en: Referencer Files
uk: файли Referencer

en: CIW Files
uk: файли CIW

en: VinoXML Data Files
uk: файли даних VinoXML

en: eBook Files
uk: файли eBook

en: Loan Dialog
uk: Віддати у борг

en: The following items are being checked out:
uk: Наступні речі будуть віддані у борг:

en: The following item is on-loan:
uk: Наступні речі не були повернені:

en: &Lend to:
uk: &Віддати у борг (кому):

en: Enter the name of the person borrowing the items from you. Clicking the button allows you to select from your address book.
uk: Введіть ім'я людини, якій ви хочете віддати у борг. Якщо хочете вибрати людину з вашої адресної книги, натисніть відповідну кнопку.

en: &Loan date:
uk: &Дата дачі у борг:

en: The check-out date is the date that you lent the items. By default, today's date is used.
uk: Дата, коли предмет був відданий у борг. Типово використовується поточна дата.

en: D&ue date:
uk: Д&ата закінчення терміну:

en: The due date is when the items are due to be returned. The due date is not required, unless you want to add the loan to your active calendar.
uk: Дата закінчення терміну боргу (необов'язково)

en: &Note:
uk: &Замітки:

en: You can add notes about the loan.
uk: Ви можете додати деякі нотатки щодо позиченого.

en: &Add a reminder to the active calendar
uk: Д&одати нагадування.

en: <qt>Checking this box will add a <em>To-do</em> item to your active calendar, which can be viewed using KOrganizer. The box is only active if you set a due date.</qt>
uk: <qt>Якщо буде позначено цей пункт, запис про <em>Завдання</em> буде додано до вашого поточного календаря, який можна буде переглянути за допомогою KOrganizer. Доступ до цього пункту можна буде отримати, лише якщо ви встановите граничну дату повернення.</qt>

en: Check-in
uk: Повернути з боргу

en: Modify Loan...
uk: Редагувати борг…

en: Borrower
uk: Боржник

en: Borrower (Sort by Count)
uk: Боржники

en: Tellico - collection management software, free and simple
uk: Tellico — програма для керування збірками, вільна і проста

en: (c) 2001-2023, Robby Stephenson
uk: © Robby Stephenson, 2001–2023

en: Data source scripts
uk: Сценарії джерела даних

en: Icons
uk: Піктограми

en: Code examples and general inspiration
uk: Приклади коду

en: Author of btparse library
uk: Автор бібліотеки btparse

en: Author of libcsv library
uk: Автор бібліотеки libcsv

en: Author of rtf2html library
uk: Автор бібліотеки rtf2html

en: Do not reopen the last open file
uk: Не відкривати ще раз останній відкритий файл

en: Import <filename> as a bibtex file
uk: Імпортувати <filename> як файл bibtex

en: Import <filename> as a MODS file
uk: Імпортувати <filename> як файл MODS

en: Import <filename> as a RIS file
uk: Імпортувати <filename>як файл RIS

en: Import <filename> as a PDF file
uk: Імпортувати <filename> як файл PDF

en: File to open
uk: Файл для відкриття

en: New Collection
uk: Нова збірка

en: Create a new collection
uk: Створити збірку

en: New &Book Collection
uk: Нова збірка &книг

en: Create a new book collection
uk: Створити збірку книг

en: New B&ibliography
uk: Нова &бібліографія

en: Create a new bibtex bibliography
uk: Створити нову бібліографію bibtex

en: New &Comic Book Collection
uk: Нова збірка к&оміксів

en: Create a new comic book collection
uk: Створити збірку коміксів

en: New &Video Collection
uk: Нова збірка &фільмів

en: Create a new video collection
uk: Створити збірку фільмів

en: New &Music Collection
uk: Нова збірка &музики

en: Create a new music collection
uk: Створити збірку музики

en: New C&oin Collection
uk: Нова збірка &монет

en: Create a new coin collection
uk: Створити збірку монет

en: New &Stamp Collection
uk: Нова збірка ма&рок

en: Create a new stamp collection
uk: Створити збірку марок

en: New C&ard Collection
uk: Нова збірка к&арток

en: Create a new trading card collection
uk: Створити збірку карток

en: New &Wine Collection
uk: Нова збірка &вин

en: Create a new wine collection
uk: Створити збірку вин

en: New &Game Collection
uk: Нова збірка &ігор

en: Create a new game collection
uk: Створити збірку ігор

en: New Boa&rd Game Collection
uk: Нова збірка ігор на до&шці

en: Create a new board game collection
uk: Створити нову збірку ігор на дошці

en: New &File Catalog
uk: Нова &файлова тека

en: Create a new file catalog
uk: Створити нову файлову теку

en: New C&ustom Collection
uk: Нова н&етипова збірка

en: Create a new custom collection
uk: Створити нетипову збірку

en: Open an existing document
uk: Відкрити існуючий документ

en: Open a recently used file
uk: Відкрити файл, що недавно використовувався

en: Save the document
uk: Зберегти документ

en: Save the document as a different file...
uk: Зберегти документ в інший файл…

en: Save As Template...
uk: Зберегти як шаблон…

en: Save as a collection template
uk: Зберегти як шаблон збірки

en: Print the contents of the collection...
uk: Надрукувати вміст збірки…

en: Preview the contents of the collection...
uk: Попередній перегляд друку вмісту збірки…

en: Quit the application
uk: Вийти з програми

en: Import the collection data from other formats
uk: Імпортувати дані збірок у інших форматах

en: Import Tellico Data...
uk: Імпорт даних Tellico…

en: Import another Tellico data file
uk: Імпортувати інший файл даних Tellico

en: Import CSV Data...
uk: Імпорт з CSV…

en: Import a CSV file
uk: Імпорт з файла CSV

en: Import MODS Data...
uk: Імпорт з MODS…

en: Import a MODS data file
uk: Імпорт з MODS

en: Import Alexandria Data...
uk: Імпорт з Alexandria…

en: Import data from the Alexandria book collection manager
uk: Імпорт з менеджера збірок книг Alexandria

en: Import Delicious Library Data...
uk: Імпорт даних з Delicious Library…

en: Import data from Delicious Library
uk: Імпорт даних з Delicious Library

en: Import Collectorz Data...
uk: Імпорт даних Collectorz…

en: Import data from Collectorz
uk: Імпорт даних з Collectorz

en: Import Data Crow Data...
uk: Імпорт даних Data Crow…

en: Import data from Data Crow
uk: Імпорт даних з Data Crow

en: Import Referencer Data...
uk: Імпорт даних Referencer…

en: Import data from Referencer
uk: Імпорт даних з Referencer

en: Import Bibtex Data...
uk: Імпорт з Bibtex…

en: Import a bibtex bibliography file
uk: Імпортувати з bibtex

en: Import Bibtexml Data...
uk: Імпорт з Bibtexml…

en: Import a Bibtexml bibliography file
uk: Імпортувати з Bibtexml

en: Import RIS Data...
uk: Імпорт даних з RIS…

en: Import an RIS reference file
uk: Імпорт файла посилань RIS

en: Import MARC Data...
uk: Імпортувати дані MARC…

en: Import MARC data
uk: Імпорт даних MARC

en: Import Goodreads Collection...
uk: Імпортувати збірку Goodreads…

en: Import a collection from Goodreads.com
uk: Імпортувати збірку з Goodreads.com

en: Import LibraryThing Collection...
uk: Імпортувати збірку LibraryThing…

en: Import a collection from LibraryThing.com
uk: Імпортувати збірку з LibraryThing.com

en: Import PDF File...
uk: Імпорт файла PDF…

en: Import a PDF file
uk: Імпорт файла PDF

en: Import Audio File Metadata...
uk: Імпорт метаданих аудіофайла…

en: Import meta-data from audio files
uk: Імпорт з даних теґів аудіофайлів

en: Import Audio CD Data...
uk: Імпорт з Audio CD…

en: Import audio CD information
uk: Імпорт інформації про Audio CD з бази даних FreeDB

en: Import Discogs Collection...
uk: Імпортувати збірку Discogs…

en: Import a collection from Discogs.com
uk: Імпортувати збірку з Discogs.com

en: Import GCstar Data...
uk: Імпорт даних GCstar…

en: Import a GCstar data file
uk: Імпорт даних з файла GCstar

en: Import Griffith Data...
uk: Імпорт даних Griffith…

en: Import a Griffith database
uk: Імпортувати базу даних Griffith

en: Import Ant Movie Catalog Data...
uk: Імпорт даних з каталогу Ant Movie…

en: Import an Ant Movie Catalog data file
uk: Імпорт файла даних каталогу Ant Movie

en: Import BoardGameGeek Collection...
uk: Імпортувати збірку BoardGameGeek…

en: Import a collection from BoardGameGeek.com
uk: Імпортувати збірку з BoardGameGeek.com

en: Import VinoXML...
uk: Імпорт VinoXML…

en: Import VinoXML data
uk: Імпортувати дані VinoXML

en: Import File Listing...
uk: Імпорт списку файлів…

en: Import information about files in a folder
uk: Імпортувати інформацію про файли у теці

en: Import XSL Transform...
uk: Імпорт з XSLT…

en: Import using an XSL Transform
uk: Імпорт, використовуючи XSLT

en: &Export
uk: &Експорт

en: Export the collection data to other formats
uk: Експортувати дані збірки у іншому форматі

en: Export to XML...
uk: Експорт у XML…

en: Export to a Tellico XML file
uk: Експорт у XML

en: Export to Zip...
uk: Експорт в ZIP…

en: Export to a Tellico Zip file
uk: Експорт в стиснутий ZIP-файл Tellico

en: Export to HTML...
uk: Експорт в HTML…

en: Export to an HTML file
uk: Експорт в HTML

en: Export to CSV...
uk: Експорт в CSV…

en: Export to a comma-separated values file
uk: Експорт в CSV

en: Export to Alexandria...
uk: Експорт у Alexandria…

en: Export to an Alexandria library
uk: Експорт у бібліотеку Alexandria

en: Export to Bibtex...
uk: Експорт у Bibtex…

en: Export to a bibtex file
uk: Експорт у файл Bibtex

en: Export to Bibtexml...
uk: Експорт у Bibtexml…

en: Export to a Bibtexml file
uk: Експорт у файл Bibtexml

en: Export to ONIX...
uk: Експорт у ONIX…

en: Export to an ONIX file
uk: Експорт у файл ONIX

en: Export to GCstar...
uk: Експорт у GCstar…

en: Export to a GCstar data file
uk: Експорт у файл даних GCstar

en: Export XSL Transform...
uk: Експорт у XSLT…

en: Export using an XSL Transform
uk: Експорт, використовуючи XSLT

en: Cut the selected text and puts it in the clipboard
uk: Вирізати позначений текст та помістити його до буфера обміну

en: Copy the selected text to the clipboard
uk: Копіювати позначений текст до буфера обміну

en: Paste the clipboard contents
uk: Вставити вміст буфера обміну

en: Select all the entries in the collection
uk: Позначити усі записи у збірці

en: Deselect all the entries in the collection
uk: Скасувати вибір усіх записів у збірці

en: Advanced &Filter...
uk: Додаткове &фільтрування…

en: Filter the collection
uk: Фільтрувати збірку

en: &New Entry...
uk: &Новий запис…

en: New Entry
uk: Новий запис

en: Create a new entry
uk: Створити новий запис

en: Add Entry
uk: Додати запис

en: Internet Search...
uk: Пошук в інтернеті…

en: Search the internet...
uk: Пошук в інтернеті

en: Edit the selected entries
uk: Редагувати позначені записи

en: Copy the selected entries
uk: Копіювати позначені записи

en: Delete the selected entries
uk: Вилучити позначені записи

en: &Merge Entries
uk: &Об’єднати записи

en: Merge the selected entries
uk: Об’єднати позначені записи

en: Check-&out...
uk: В&іддати у борг…

en: Check-out the selected items
uk: Додати позначені записи до боргових

en: Check-&in
uk: &Повернути з боргу

en: Check-in the selected items
uk: Повернути з боргу позначені записи

en: &Rename Collection...
uk: П&ерейменувати збірку…

en: Rename the collection
uk: Перейменувати збірку

en: Collection &Fields...
uk: По&ля у збірці…

en: Fields
uk: Поля

en: Modify the collection fields
uk: Редагувати поля у збірці

en: &Generate Reports...
uk: С&творити звіт…

en: Reports
uk: Звіти

en: Generate collection reports
uk: Створити звіт щодо збірки

en: Convert to &Bibliography
uk: Перетворити на &бібліографію

en: Convert a book collection to a bibliography
uk: Перетворити збірку книг у бібліографію

en: String &Macros...
uk: &Макрос обробки рядків…

en: Edit the bibtex string macros
uk: Редагувати макрос обробки рядків bibtex

en: Check for Duplicate Keys...
uk: Перевірити на дублікати ключів…

en: Check for duplicate citation keys
uk: Перевірити на дублікати ключів цитування

en: Copy Bibtex to Cli&pboard
uk: Копіювати дані Bibtex до б&уфера обміну

en: Copy bibtex citations to the clipboard
uk: Копіювати дані Bibtex в буфер обміну

en: Cite Entry in &LyX
uk: Створити посиланн&я в LyX

en: Cite the selected entries in LyX
uk: Відправити позначені записи в LyX

[ctx: Update Entry]
en: Update
uk: Оновити

en: All Sources
uk: Всі джерела

en: Update entry data from all available sources
uk: Оновити дані записів зі всіх джерел.

en: Unlock Layout
uk: Розблокувати компонування

en: Unlock the window's layout
uk: Розблокувати компонування вікна

en: Lock Layout
uk: Заблокувати компонування

en: Lock the window's layout
uk: Заблокувати компонування вікна

en: Reset Layout
uk: Скинути компонування

en: Reset the window's layout
uk: Відновити початкове компонування вікна

en: Entry &Editor
uk: Редактор &записів

en: Enable/disable the editor
uk: Показати/приховати редактор записів

en: Change Grouping
uk: Змінити спосіб групування

en: &Group Selection
uk: &Групувати за

en: Change the grouping of the collection
uk: Змінити спосіб групування у збірці

en: Filter here...
uk: Введіть сюди критерій фільтрування…

en: <qt>The <i>Entry View</i> shows a formatted view of the entry's contents.</qt>
uk: <qt><i>Інформація про записи</i> показує інформацію про записи у відформатованому вигляді.</qt>

en: Collection View
uk: Перегляд збірки

en: <qt>The <i>Column View</i> shows the value of multiple fields for each entry.</qt>
uk: <qt><i>Перегляд стовпців</i> показує значення декілька полів для кожного запису</qt>

en: Group View
uk: Перегляд груп

en: Groups
uk: Групи

en: <qt>The <i>Group View</i> sorts the entries into groupings based on a selected field.</qt>
uk: <qt>Позначення пункту <i>«Групувати записи»</i> призведе до впорядкування записів за вибраним способом групування.</qt>

en: Welcome to the Tellico Collection Manager
uk: Ласкаво просимо до інструмента роботи зі збірками Tellico

en: <h3>Tellico is a tool for managing collections of books, videos, music, and whatever else you want to catalog.</h3><h3>New entries can be added to your collection by <a href="tc:///coll_new_entry">entering data manually</a> or by <a href="tc:///edit_search_internet">downloading data</a> from various Internet sources.</h3>
uk: <h3>Tellico — це інструмент для роботи зі збірками книжок, відео, музики і будь-яких інших речей, які можна каталогізувати.</h3><h3>Ви можете додавати нові записи до вашої збірки або <a href="tc:///coll_new_entry">введенням даних вручну</a>, або <a href="tc:///edit_search_internet">отриманням даних</a> з різноманітних джерел у інтернеті.</h3>

en: The current file has been modified.
    Do you want to save it?
uk: Поточний файл був змінений.
    Ви хочете зберегти його?

en: Creating new collection...
uk: Створення збірки…

en: Opening file...
uk: Відкриття файла…

en: Open File
uk: Відкрити файл

en: <qt><p>You are saving a file with many images, which causes Tellico to slow down significantly. Do you want to save the images separately in Tellico's data directory to improve performance?</p><p>Your choice can always be changed in the configuration dialog.</p></qt>
uk: <qt><p>Ви намагаєтеся зберегти файл з великою кількістю зображень.  Це може уповільнити подальше використання Tellico і зробить файл дуже великим. Хочете зберегти зображення у теці Tellico (у файл будуть записані тільки «текстові» дані)?</p></qt>

en: Save Images Separately
uk: Зберігати зображення окремо

en: Save Images in File
uk: Зберігати файл разом із зображеннями

en: Saving file with a new filename...
uk: Файл зберігається з новою назвою…

en: Save As
uk: Зберегти як

en: Printing...
uk: Друк…

en: The collection is currently being filtered to show a limited subset of the entries. Only the visible entries will be printed. Continue?
uk: Зараз до збірки застосовано фільтр, за якого показано обмежену підмножину записів. Надруковано буде лише видимі записи. Продовжити?

en: Exiting...
uk: Вихід…

en: (%1 filtered; %2 selected)
uk: (%1 відфільтровано; %2 позначено)

en: (%1 filtered)
uk: (%1 відфільтровано)

en: (%1 selected)
uk: (%1 позначено)

en: Tellico encountered an error in XSLT processing.
uk: Відбулася помилка в XSLT

en: Importing data...
uk: Імпорт даних…

en: Import File
uk: Імпорт файла

en: Import Directory
uk: Імпорт теки

en: Exporting data...
uk: Експортування даних…

en: Export As
uk: Експортувати як

en: String Macros
uk: Макрос обробки рядків

en: Macro
uk: Макрос

en: String
uk: Рядок

en: Creating citations...
uk: Йде створення…

en: Filters
uk: Фільтри

en: <qt>The <i>Filter View</i> shows the entries which meet certain filter rules.</qt>
uk: <qt>У режимі <i>Фільтрованого перегляду</i> буде показано лише ті записи, які відповідають певним правилам фільтрування.</qt>

en: Loans
uk: Борги

en: <qt>The <i>Loan View</i> shows a list of all the people who have borrowed items from your collection.</qt>
uk: <qt><i>Перегляд боржників</i> показує людей, які щось взяли у борг з вашої збірки.</qt>

en: Some images are not saved in the configured location. The current file must be saved and the images will be transferred to the new location.
uk: Деякі з зображень не було збережено за вказаною адресою. Вам слід зберегти поточний файл, зображення буде перенесено до теки за новою адресою.

en: Update entry data from %1
uk: Оновити дані запису з «%1»

en: Tellico can only import one file of this type at a time. Only %1 will be imported.
uk: Одночасно Tellico може імпортувати лише один файл цього типу. Буде імпортовано лише %1.

en: Collection Report
uk: Звіт щодо збірки

en: &Report template:
uk: &Шаблон звіту:

en: One Entry Per Page
uk: Один запис на сторінку

en: &Generate
uk: &Створити

en: Select a report template and click <em>Generate</em>.
uk: Виберіть шаблон звіту та натисніть <em>Створити</em>

en: Some reports may take several seconds to generate for large collections.
uk: Створення звітів великих збірок може тривати декілька десятків секунд.

en: PNG Files
uk: файли PNG

en: HTML Files
uk: файли HTML

en: Do you really want to delete this filter?
uk: Ви дійсно хочете вилучити цей фільтр?

en: Delete Filter?
uk: Вилучити фільтр?

en: New collection name:
uk: Нова назва збірки:

en: Entry 1
uk: Запис 1

en: Entry 2
uk: Запис 2

en: Conflicting values for %1 were found while merging entries.
uk: Під час об’єднання записів виявлено конфлікт значень %1.

en: Please choose which value to keep.
uk: Будь ласка, оберіть те значення, яке слід зберегти.

en: Select value from %1
uk: Вибрати значення з %1

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (file_new_collection)
en: &New Collection
uk: С&творити збірку

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (file_import)
en: &Import
uk: &Імпорт

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (file_export)
en: &Export
uk: &Експорт

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (collection)
en: &Collection
uk: &Збірка

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (coll_update_entry)
en: &Update Entry
uk: Онов&ити запис

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (coll_bibliography)
en: &Bibliography
uk: &Бібліографія

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (dockers)
en: &Show Views
uk: Показувати п&анелі перегляду

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

note: i18n: ectx: ToolBar (collectionToolBar)
en: Collection Toolbar
uk: Панель збірки

en: <qt>An Alexandria library called <i>%1</i> already exists. Any existing books in that library could be overwritten.</qt>
uk: <qt>Бібліотека Alexandria <i>%1</i> вже існує. Будь-яка існуюча книга у цій бібліотеці буде переписана.</qt>

en: Alexandria Options
uk: Параметри Alexandria

en: &Library:
uk: &Бібліотека:

en: Scanning audio files...
uk: Сканування аудіофайлів…

en: Files
uk: Файли

en: Bitrate
uk: Бітова швидкість

en: Tracks (Disc %1)
uk: Композиції (Диск %1)

en: (Various)
uk: (змінний)

en: Audio File Options
uk: Параметри аудіофайлів

en: Recursive &folder search
uk: Рекурсивний пошук у &теках

en: If checked, folders are recursively searched for audio files.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, пошук аудіофайлів проводитиметься по усіх теках.

en: Include file &location
uk: &Включати адресу файла

en: If checked, the file names for each track are added to the entries.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, в записі буде додані назви файлів.

en: Include &bitrate
uk: Разом з &бітовою швидкістю

en: If checked, the bitrate for each track is added to the entries.
uk: Якщо позначено цей пункт, до записів буде додано бітову швидкість кожної композиції.

en: Bibtex Options
uk: Параметри Bibtex

en: Expand string macros
uk: Розгорнути макрос обробки рядків

en: If checked, the string macros will be expanded and no @string{} entries will be written.
uk: Якщо позначити цей пункт, програма розгорне макрос обробки рядків і ви побачите вміст записів @string{}

en: Use URL package
uk: Використовувати пакети URL

en: If checked, any URL fields will be wrapped in a \url declaration.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, будь-які поля URL будуть записані як //url

en: Skip entries with empty citation keys
uk: Пропустити порожні поля

en: If checked, any entries without a bibtex citation key will be skipped.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, порожні поля будуть пропущені

en: Bibtex quotation style:
uk: Стиль цитування bibtex:

en: Braces
uk: Зв'язки

en: Quotes
uk: Цитати

en: <qt>The quotation style used when exporting bibtex. All field values will be escaped with either braces or quotation marks.</qt>
uk: <qt>Під час експортування буде використано стиль цитування bibtex. Усі значення полів буде екрановано фігурними дужками або лапками.</qt>

en: No valid bibtex entries were found
uk: Не було знайдено жодних коректних записів bibtex

en: No valid bibtex entries were found in file - %1
uk: Не знайдено записів bibtex у цьому файлі - %1

en: Use Unicode (UTF-8) encoding
uk: Використовувати кодування Unicode (UTF-8)

en: Read the imported file in Unicode (UTF-8).
uk: Прочитати імпортований файл у Unicode (UTF-8).

en: Use user locale (%1) encoding
uk: Використовувати локальне кодування користувача (%1)

en: Read the imported file in the local encoding.
uk: Прочитати імпортований файл у локальному кодуванні.

en: Bibtexml Files
uk: файли Bibtexml

en: A valid XSLT file is needed to import the file.
uk: Для імпорту потрібний правильний файл XSLT.

en: A valid user ID must be entered.
uk: Слід вказати чинний ідентифікатор користувача.

en: BoardGameGeek Options
uk: Параметри BoardGameGeek

en: Import owned items only
uk: Імпортувати лише те, що маємо

en: User ID:
uk: Ід. користувача:

en: CSV Options
uk: Параметри CSV

en: Include field titles as column headers
uk: Разом зі заголовками стовпців

en: If checked, a header row will be added with the field titles.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, буде доданий перший рядок як заголовок.

en: Delimiter
uk: Роздільник

en: In addition to a comma, other characters may be used as a delimiter, separating each value in the file.
uk: Виберіть роздільник у файлі CSV, який визначає границі кожного поля (у більшості випадків кома).

en: Comma
uk: Кома

en: Use a comma as the delimiter.
uk: Використовувати кому як роздільник.

en: Semicolon
uk: Крапка з комою

en: Use a semi-colon as the delimiter.
uk: Використовувати крапку з комою як роздільник.

en: Tab
uk: Табуляція

en: Use a tab as the delimiter.
uk: Використовувати табуляцію як роздільник

en: Other
uk: Інший

en: Use a custom string as the delimiter.
uk: Використовувати інший роздільник.

en: A custom string, such as a colon, may be used as a delimiter.
uk: Свій роздільник (напр, двокрапка).

en: Table column delimiter:
uk: Роздільник стовпчиків таблиці:

en: The column delimiter separates values in each column of a <i>Table</i> field.
uk: Роздільник стовпчиків відокремлює значення у стовпчиках поля <i>Таблиця</i>.

en: Table row delimiter:
uk: Роздільник рядків таблиці:

en: The row delimiter separates values in each row of a <i>Table</i> field.
uk: Роздільник рядків відокремлює значення у рядках поля <i>Таблиця</i>.

en: Select the type of collection being imported.
uk: Виберіть тип збірки, яку буде імпортовано.

en: &First row contains field titles
uk: &Перший рядок містить заголовки полів

en: If checked, the first row is used as field titles.
uk: Перший рядок містить заголовки полів

en: Delimiter:
uk: Роздільник:

en: &Comma
uk: &Кома

en: &Semicolon
uk: К&рапка з комою

en: Ta&b
uk: Та&буляція

en: Ot&her:
uk: Ін&ший:

en: The table shows up to the first five lines of the CSV file.
uk: У таблиці показано перші 5 рядків файла CSV.

en: <qt>Set each column to correspond to a field in the collection by choosing a column, selecting the field, then clicking the <i>Assign Field</i> button.</qt>
uk: <qt>Встановіть кожен стовпець у відповідність полю у збірці з допомогою вибору стовпця, вибору поля та клацанні на кнопці <i>Призначите поле</i></qt>

en: Co&lumn:
uk: Ст&овпець:

en: &Data field in this column:
uk: На&зва поля в цьому стовпці:

en: &Assign Field
uk: &Призначити поле

en: At least one column must be assigned to a field. Only assigned columns will be imported.
uk: З кожним полем має бути пов’язано принаймні один стовпчик. Буде імпортовано лише пов’язані стовпчики.

en: Review
uk: Рецензія

en: <New Field>
uk: <Нове поле>

en: Discogs Options
uk: Параметри Discogs

en: Scanning files...
uk: Скануються файли…

en: File Listing Options
uk: Параметри побудови списків файлів

en: Recursive folder search
uk: Рекурсивний пошук у теках

en: If checked, folders are recursively searched for all files.
uk: Якщо буде позначено, програма виконуватиме рекурсивний пошук у теках.

en: Generate file previews
uk: Створювати значки файлів

en: If checked, previews of the file contents are generated, which can slow down the folder listing.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, створюватимуться значки файлів (наприклад зменшена копія фотографії).

en: <qt>Tellico was unable to access the CD-ROM device - <i>%1</i>.</qt>
uk: <qt>Tellico не вдається дістати доступ до пристрою CD-ROM - <i>%1</i>.</qt>

en: Select CDDB Entry
uk: Виберіть результат IMDB

en: Select a CDDB entry:
uk: Виберіть результат IMDB:

en: <qt>No records were found to match the CD.</qt>
uk: <qt>За вашим запитом нічого не знайдено</qt>

en: <qt>Tellico was unable to complete the CD lookup.</qt>
uk: <qt>Tellico не вдалося отримати загальні дані щодо диска.</qt>

en: Various
uk: Змінний

en: Audio CD Options
uk: Параметри звукових КД

en: Read data from CD-ROM device
uk: Прочитати дані з пристрою CD-ROM

en: Select or input the CD-ROM device location.
uk: Виберіть або введіть адресу вашого пристрою CD-ROM

en: Read all CDDB cache files only
uk: Прочитати тільки файли CDDB

en: Read data recursively from all the CDDB cache files contained in the default cache folders.
uk: Прочитати рекурсивно дані з файлів CDDB

en: <qt>The file is not a valid GCstar data file.</qt>
uk: <qt>Цей файл не містить даних GCstar.</qt>

en: Goodreads Options
uk: Параметри Goodreads

en: (grouped by %1)
uk: (згруповано за %1)

en: HTML Options
uk: Параметри HTML

en: Print field headers
uk: Включити заголовки полів

en: Group the entries
uk: Групувати записи

en: Export individual entry files
uk: Експорт кожного запису в окремий файл

en: If checked, individual files will be created for each entry.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, кожен запис виводитиметься в окремий файл.

en: Loading data...
uk: Завантажуються дані…

en: Loading %1...
uk: Завантажується %1…

en: LibraryThing Options
uk: Параметри LibraryThing

en: Export your LibraryThing collection in <a href="https://www.librarything.com/export.php?export_type=json">JSON format</a>.
uk: Експортуйте вашу збірку LibraryThing у <a href="https://www.librarything.com/export.php?export_type=json">форматі JSON</a>.

en: JSON Files
uk: файли JSON

en: LibraryThing file:
uk: Файл LibraryThing:

en: Tellico was unable to read any data.
uk: Tellico не вдалося прочитати дані.

en: MARC Options
uk: Параметри MARC

en: Character set:
uk: Набір символів:

en: MARC Format:
uk: Формат MARC:

en: ONIX Archive
uk: Архів ONIX

en: Zip Files
uk: файли Zip

en: ONIX Archive Options
uk: Параметри архівів ONIX

en: Include images in archive
uk: Включати зображення в архів

en: If checked, the images in the document will be included in the zipped ONIX archive.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, зображення стискатимуться у ZIP-архів ONIX

en: Tellico was unable to read any metadata from the PDF file.
uk: Tellico не вдалося прочитати метадані з файла PDF.

en: Tellico is able to download information about entries with a DOI from CrossRef.org. However, you must create an CrossRef account and add a new data source with your account information.
uk: Tellico може отримувати відомості щодо записів за допомогою цифрових ідентифікаторів об’єктів з CrossRef.org. Але для цього вам слід створити обліковий запис CrossRef і додати нове джерело даних з вашими реєстраційними даними.

en: The file is empty.
uk: Файл є порожнім.

en: The file contains no collection data.
uk: Файл не містить даних збірок.

en: Tellico XML Options
uk: Параметри XML Tellico

en: Include images in XML document
uk: Включати зображення у файл XML

en: If checked, the images in the document will be included in the XML stream as base64 encoded elements.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, зображення у документі буде включено до потоку XML, як закодовані у base64 елементи.

en: Tellico Zip File
uk: ZIP-файл Tellico

en: It is from a future version of Tellico.
uk: Це з майбутньої версії Tellico.

en: XSLT Options
uk: Параметри XSLT

en: XSLT file:
uk: Файл XSLT:

en: Choose the XSLT file used to transform the data.
uk: Виберіть файл XSLT, який використовуватиметься для перетворення даних.

en: Decrease the maximum icon size in the icon list view
uk: Зменшити максимальний розмір піктограм у режимі перегляду списку піктограм

en: The current maximum icon size is %1.
    Move the slider to change it.
uk: Поточним максимальний розміром піктограми є %1.
    Пересуньте повзунок, щоб його змінити.

en: Increase the maximum icon size in the icon list view
uk: Збільшити максимальний розмір піктограм у режимі перегляду списку піктограм

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that if a book has more than one author, you should separate
    their names by a semi-colon, so that Tellico will know how to split them
    and use them separately.</p>
    <p>Any other field which allows multiple values should be entered the
    same way, with a semi-colon (;) separating each value.</p>
uk: <p>…що якщо книга має більше, аніж одного автора, то вам слід розділяти
    записи авторів крапкою з комою (;). У такий спосіб Tellico розділятиме їх та використовуватиме окремо.</p>
    <p>Будь-яке інше поле також підтримує цю функцію. Для цього вам слід
    розділяти всі значення крапкою з комою (;).
    Наприклад: Токарчук;Мриглод.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can change which fields are shown in the column view by
    right-clicking on the column header.
uk: <p>…що ви можете вибрати, які поля слід показувати у перегляді стовпчиків,
    клацнувши правою кнопкою миші на заголовку відповідного стовпчика таблиці.

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can add, edit, or modify the fields in the collection using
    the Field Editor. The arrow buttons below the field list can be used to change the
    position of the field in the list, which affects the placement in the entry
    editor.</p>
uk: <p>…що ви можете додавати, редагувати або вилучати поля у збірці,
    використовуючи редактор полів. Кнопки стрілок дозволяють вам змінювати позицію полів у списку,
    яка впливає на розстановку записів у редакторі записів.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that if you want to filter by a Checkbox field, a value of
    "true" should be used. If you'd like to filter to
    show only the science fiction books which you've not read, for
    example, check the <em>Match all of the
    following</em> button, set the first rule to have "Genre"
    "contains" "Science Fiction" (no quotes) and the second rule to
    have "Read" "does not contain" "true" (no quotes).</p>
uk: <p>…що якщо ви хочете відфільтрувати записи за полем «Вибір»,
    слід користуватися лише значенням «так». Наприклад, якщо ви хочете подивитися, які детективи ви ще не читали,
    натисніть кнопку «Відповідає всьому наступному»,
    встановіть перше правило у значення «Жанр»
    «містить» «Детектив» (без лапок) і друге правило на «Прочитана» «не містить» «Так» (без лапок).</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that if a non-word character is used in the Quick Filter, the text is
    interpreted as a regular expression.</p>
    <p>To show only books which are by Weber or Bujold, for example, then
    type "weber|bujold" (no quotes) in the filter box.</p>
uk: <p>…що якщо у швидкому фільтрі використовується символ, що не входить у слова (наприклад ^),
    текст вважається формальним виразом.</p>
    <p>Наприклад, щоб переглянути на список книг, які написали Франко або Сковорода,
    введіть «Франко|Сковорода» (без лапок) у поле швидкого фільтрування.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can edit more than one entry at a time, by holding down
    the Shift or Ctrl key and selecting multiple entries.</p>
uk: <p>…що ви можете редагувати одразу декілька полів.
    Для цього позначте декілька полів, тримаючи натиснутими клавішу Shift або Ctrl.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can convert an existing book collection to a bibliography,
    which can then be exported to bibtex or Bibtexml format.</p>
uk: <p>…що ви можете перетворити поточну збірку книг на бібліографію,
    яку можна експортувати у формат Bibtex або Bibtexml.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can add, edit, and delete string macros for bibliographies.</p>
uk: <p>…що ви можете додавати, редагувати та вилучати рядкові макроси для бібліографій.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that if more than one field is formatted as a name, then an additional
    group named "People" is added to the collection, allowing authors and editors
    to be sorted or printed together, for example.</p>
uk: <p>…що, якщо як «ім'я» було відформатовано декілька полів, у збірку
    буде додано додаткову групу «Люди», наприклад для спільного сортування та друку.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can modify the appearance of the printed output by modifying
    the <tt>tellico-printing.xsl</tt> file. The file generates HTML, and the CSS
    within the stylesheet governs things like the font, the margins, etc.</p>
uk: <p>…що ви можете змінювати зовнішній вигляд друкованих звітів, редагуючи
    файл <tt>tellico-printing.xsl</tt>. Цей файл створює HTML та CSS
    з такими елементами як шрифт, розмір тощо.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can import using any generic XSL stylesheet which
    outputs a valid Tellico XML file.</p>
uk: <p>…що ви можете імпортувати, використовуючи будь-яку стандартну
    таблицю стилів XSL, на виході отримуючи правильний файл Tellico XML.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that double-clicking an entry item opens the Entry Editor.</p>
uk: <p>…що подвійне клацання на записі відкриває редактор записів.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can add HTML tags to any Paragraph field for formatting, such as
    &lt;b&gt;bold&lt;/b&gt; or &lt;i&gt;italic&lt;/i&gt;.</p>
uk: <p>…що в будь-яке поле типу «Стаття» ви можете додавати теґи HTML, зокрема
    &lt;b&gt;жирний шрифт&lt;/b&gt; або &lt;i&gt;курсивний&lt;/i&gt;.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that when the Column View is focused, you can press a letter on the
    keyboard to scroll to the next entry that starts with that letter.</p>
uk: <p>…що коли у фокусі перебуває панель перегляду стовпчиків, ви можете клавішу з літерою,
    щоб перейти до наступного запису, який починається з цієї букви.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can use a field with a derived value to combine multiple separated fields
    into a single field. Use a derived value template
    similar to "Value: %{fielda}%{fieldb}" where %{...} gets replaced with the
    appropriate field value. This is useful to collect multiple values in a
    single field, e.g. for better grouping, and to combine fields of different
    types by respecting proper sorting at the same time. Consider for example
    a number field followed by a text subfield with entries 3b, 14a.</p>
uk: <p>…що ви можете використовувати поля з похідними значеннями, щоб комбінувати декілька окремих полів
    у єдине полі. Просто оберіть шаблон похідного значення і скористайтеся описом
    на зразок «Значення: %{полеА}%{полеБ}» де %{…} замінюється
    на відповідне значення поля. Це корисно, щоб зібрати множинні значення у
    єдине поле, наприклад для кращого групування, і, щоб комбінувати області різних
    типів з врахуванням належного впорядкування. Приклад:
    поле номера, що завершується текстовим підполем зі значеннями 3b, 14a.</p>

en: This template is meant for music collections only.
uk: Цей шаблон призначений лише за музичних збірок.

en: Total:
uk: Разом:

en: This template is meant for video collections only.
uk: Цей шаблон призначений тільки для збірок фільмів.

en: : Group Summary
uk: : Всього в групі

en: Total number of fields:
uk: Всього полів:

en: Total number of entries:
uk: Всього записів:

en: Generated by Tellico
uk: Створений в Tellico

en: Distinct values:
uk: Точні значення:

en: Loan Date
uk: Дата дачі у борг

en: Note
uk: Замітки

en: Due Date
uk: Дата закінчення боргу

en: Search
uk: Пошук

en: Clear
uk: Спорожнити
