enlightenment - en to eo translation catalogue (45 entries)

en: Open
eo: Malfermi

en: <b>Terminology %s</b><br>Why should terminals be boring?<br><br>This terminal was written for Enlightenment, to use EFL and otherwise push the boundaries of what a modern terminal emulator should be. We hope you enjoy it.<br><br>Copyright © 2012-%d by:<br><br>%s<br><br>Distributed under the 2-clause BSD license detailed below:<br><br>%s
eo: <b>Terminologio %s</b><br>Kial terminaloj estu enuaj?<br><br>Tiu terminalo estis verkita por Enlightenment, por uzi EFL kaj puŝi la limoj de estonteco de aktala terminalo. Ni esperas ke vi ĝuos ĝin.<br><br>Kopirajto © 2012-%d de:<br><br>%s<br><br>Distribuita laŭ la 2-klaŭza BSD licenso priskribata sube:<br><br>%s

en: Controls
eo: Kontroloj

en: New
eo: Nova

en: Split V
eo: Dividi vertikale

en: Split H
eo: Dividi horizontale

en: Copy
eo: Kopii

en: Paste
eo: Alglui

en: Settings
eo: Agordoj

en: About
eo: Pri

en: Close Terminal
eo: Fermi la terminalon

en: Scrolling
eo: Rulumado

en: Copy/Paste
eo: Kopii/Alglui

en: Font size
eo: Tipara grando

en: Reset font size
eo: Reŝargi tiparan gradon

en: Actions
eo: Agoj

en: (C) 2012-%d Carsten Haitzler and others
eo: (C) 2012-%d Carsten Haitzler kaj aliaj

en: option %s requires an argument!
eo: Opcio %s bezonas argumenton!

en: None
eo: Neniu

en: Picture imported
eo: Importita bildo

en: Failed
eo: Malsukcesis

en: Background
eo: Fono

en: Translucent
eo: Travidebla

en: Select Path
eo: Elekti vojon

en: System
eo: Sistemo

en: User
eo: Uzanto

en: Other
eo: Alia

en: Behavior
eo: Agmaniero

en: Width:
eo: Larĝo:

en: Height:
eo: Alto:

en: Options
eo: Opcioj

en: Font
eo: Tiparo

en: Theme
eo: Etoso

en: Colors
eo: Koloroj

en: Keys
eo: Klavoj

en: Temporary
eo: Dumtempa

en: Bitmap
eo: Rastrumo

en: Standard
eo: Norma

en: Ctrl+
eo: Stir+

en: Shift+
eo: Supra+

en: Delete
eo: Forigi

en: Key Bindings
eo: Klavaraj bindoj

en: E-mail:
eo: Retpoŝtadreso:

en: Unknown command: %s
eo: Nekonata komando: %s

en: Preview
eo: Antaŭrigardo
