terminology - en to nl translation catalogue (172 entries)

en: Copy '%s'
nl: Kopiëren '%s'

en: Open
nl: Openen

en: YouTube channel
nl: YouTube kanaal

en: <b>Terminology %s</b><br>Why should terminals be boring?<br><br>This terminal was written for Enlightenment, to use EFL and otherwise push the boundaries of what a modern terminal emulator should be. We hope you enjoy it.<br><br>Copyright © 2012-%d by:<br><br>%s<br><br>Distributed under the 2-clause BSD license detailed below:<br><br>%s
nl: <b>Terminology %s</b><br>Waarom zouden terminals saai moeten zijn?<br><br>Gemaakt voor Enlightenment. We hopen dat u er plezier aan beleeft.<br><br>Auteursrecht © 2012-%d door:<br><br>%s<br><br>BSD-licentie hieronder:<br><br>%s

en: Terminology's developers
nl: Terminology's ontwikkelaars

en: Controls
nl: Knoppen

en: New
nl: Nieuw

en: Split V
nl: Splits V

en: Split H
nl: Splits H

en: Miniview
nl: Miniweergave

en: Set title
nl: Titel instellen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Paste
nl: Plakken

en: Settings
nl: Instellingen

en: About
nl: Over

en: Grouped input
nl: Gegroepeerde invoer

en: Close Terminal
nl: Terminalvenster sluiten

en: Scrolling
nl: Schuiven

en: Scroll one page up
nl: Schuif één bladzijde omhoog

en: Scroll one page down
nl: Schuif één bladzijde naar beneden

en: Scroll one line up
nl: Schuif één regel omhoog

en: Scroll one line down
nl: Schuif één regel omlaag

en: Go to the top of the backlog
nl: Ga naar de bovenkant van de achterstand

en: Reset scroll
nl: Schuiven terugzetten

en: Copy/Paste
nl: Kopiëren/plakken

en: Copy selection to Primary buffer
nl: Kopieer selectie naar primaire buffer

en: Copy selection to Clipboard buffer
nl: Kopieer selectie naar klembordbuffer

en: Paste Primary buffer (highlight)
nl: Plak primaire buffer (markering)

en: Paste Clipboard buffer (ctrl+c/v)
nl: Plak klembordbuffer (Ctrl c / Ctrl v)

en: Splits/Tabs
nl: Afsplitsingen/tabbladen

en: Focus the previous terminal
nl: Scherpstellen op vorige terminalvenster

en: Focus the next terminal
nl: Scherpstellen op volgende terminalvenster

en: Focus the terminal above
nl: Scherpstellen op bovenstaand terminalvenster

en: Focus the terminal below
nl: Scherpstellen op onderstaand terminalvenster

en: Focus the terminal on the left
nl: Scherpstellen op linkerterminalvenster

en: Focus the terminal on the right
nl: Scherpstellen op rechterterminalvenster

en: Split horizontally (new below)
nl: Horizontaal splitsen (nieuwe onder)

en: Split vertically (new on right)
nl: Verticaal splitsen (nieuwe rechts)

en: Create a new "tab"
nl: Maak een nieuw 'tabblad'

en: Close the focused terminal
nl: Scherpgestelde terminalvenster sluiten

en: Bring up "tab" switcher
nl: 'Tabbladen'wisselaar oproepen

en: Switch to terminal tab 1
nl: Schakel naar terminaltabblad 1

en: Switch to terminal tab 2
nl: Schakel naar terminaltabblad 2

en: Switch to terminal tab 3
nl: Schakel naar terminaltabblad 3

en: Switch to terminal tab 4
nl: Schakel naar terminaltabblad 4

en: Switch to terminal tab 5
nl: Schakel naar terminaltabblad 5

en: Switch to terminal tab 6
nl: Schakel naar terminaltabblad 6

en: Switch to terminal tab 7
nl: Schakel naar terminaltabblad 7

en: Switch to terminal tab 8
nl: Schakel naar terminaltabblad 8

en: Switch to terminal tab 9
nl: Schakel naar terminaltabblad 9

en: Switch to terminal tab 10
nl: Schakel naar terminaltabblad 10

en: Change title
nl: Titel veranderen

en: Toggle whether input goes to all visible terminals
nl: Omschakelen of invoer naar alle zichtbare terminalvensters gaat

en: Font size
nl: Grootte van letters

en: Font size up 1
nl: Lettergrootte 1 omhoog

en: Font size down 1
nl: Lettergrootte 1 omlaag

en: Display big font size
nl: Groot lettertype tonen

en: Reset font size
nl: Lettergrootte terugzetten

en: Actions
nl: Acties

en: Open a new terminal window
nl: Open een nieuw terminalvenster

en: Toggle Fullscreen of the window
nl: Schermvullendheid omschakelen

en: Display the history miniview
nl: Miniweergave van geschiedenis tonen

en: Display the command box
nl: Opdrachtvenster tonen

en: (C) 2012-%d Carsten Haitzler and others
nl: (C) 2012-%d Carsten Haitzler en anderen

en: Command to execute. Defaults to $SHELL (or passwd shell or /bin/sh)
nl: Uit te voeren opdracht. Standaard is $SHELL (of passwd shell of /bin/sh)

en: Use the named color scheme
nl: Gebruik het genoemde kleurschema

en: Start maximized
nl: Start gemaximaliseerd

en: Set scaling factor
nl: Stel schaalfactor in

en: option %s requires an argument!
nl: optie %s vereist een argument!

en: Function %s failed: %s
nl: Functie %s mislukte: %s

en: Media visualizing is not supported
nl: Zichtbaar maken van media wordt niet ondersteund

en: None
nl: Geen

en: Source file is target file
nl: Bronbestand is doelbestand

en: Picture imported
nl: Afbeelding geïmporteerd

en: Failed
nl: Mislukt

en: Background
nl: Achtergrond

en: Translucent
nl: Doorzichtig

en: Select Path
nl: Selecteer Pad

en: System
nl: Systeem

en: User
nl: Gebruiker

en: Other
nl: Overig

en: Click on a picture to use it as background
nl: Klik op een afbeelding om het als achtergrond te gebruiken

en: %'d lines
nl: %'d regels

en: Scrollback (current memory usage: %'.2f%cB):
nl: Terug scrollen (huidig geheugengebruik: %'.2f%cB):

en: Default cursor:
nl: Standaardaanwijzer:

en: Blinking Block
nl: Knipperend blokje

en: Steady Block
nl: Onbewegelijk blokje

en: Blinking Underline
nl: Knipperende onderstreping

en: Steady Underline
nl: Onbewegelijke onderstreping

en: Blinking Bar
nl: Knipperend balkje

en: Steady Bar
nl: Onbewegelijk balkje

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Show tabs
nl: Tabbladen tonen

en: Scroll to bottom on new content
nl: Schuif bij nieuwe inhoud naar onderkant

en: Scroll to bottom when a key is pressed
nl: Schuif naar onderkant bij indrukken van een toets

en: Audio Support for key presses <failure>DISABLED</failure>!
nl: Geluidondersteuning voor toetsaanslagen <failure>UITGESCHAKELD</failure>!

en: Visual Bell
nl: Visuele bel

en: Bell rings
nl: Bel rinkelt

en: Urgent Bell
nl: Dringende bel

en: Multiple instances, one process
nl: Meerdere instanties, één proces

en: Set TERM to xterm-256color
nl: Stel TERM in op xterm-256color

en: Start as login shell
nl: Starten als aanmeldvenster

en: Open new terminals in current working directory
nl: Open nieuwe terminalvensters in huidige werkmap

en: Always show miniview
nl: Miniweergave altijd tonen

en: Enable special Terminology escape codes
nl: Speciale Terminology escape codes inschakelen

en: Treat Emojis as double-width characters
nl: Behandel emoticons als tekens met dubbele breedte

en: Always open at size:
nl: Altijd openen met grootte:

en: Set Current:
nl: Huidige instellen:

en: Width:
nl: Breedte:

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Tab zoom/switch animation time:
nl: Animatietijd voor tabvergroting/wisseling:

en: Options
nl: Opties

en: Mouse
nl: Muis

en: Font
nl: Lettertype

en: Theme
nl: Thema

en: Colors
nl: Kleuren

en: Keys
nl: Toetsen

en: Toolkit
nl: Gereedschapskist

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: Open website
nl: Website openen

en: <b>Author: </b>%s<br/><b>Website: </b>%s<br/><b>License: </b>%s
nl: <b>Auteur: </b>%s<br/><b>Website: </b>%s<br/><b>Licentie: </b>%s

en: Using theme <hilight>%s</hilight>
nl: Thema <hilight>%s</hilight> gebruiken

en: Scale
nl: Schalen

en: Search font
nl: Zoek lettertype

en: Standard
nl: Standaard

en: Display bold and italic in the terminal
nl: Toon vetgedrukt en schuingedrukt het terminalvenster

en: Delete
nl: Wissen

en: Please press key sequence
nl: Tik a.u.b. de toetsvolgorde

en: Key Bindings
nl: Toetsbindingen

en: Reset bindings
nl: Bindingen terugzetten

en: Focus split under the Mouse
nl: Scherpstelling gesplitst onder de muis

en: Focus-related visuals
nl: Scherpstelling-gerelateerde visuele effecten

en: Auto hide the mouse cursor when idle:
nl: Muisaanwijzer automatisch verbergen wanneer inactief:

en: Active Links:
nl: Actieve koppelingen:

en: On emails
nl: Bij e-mails

en: On file paths
nl: Bij bestandpaden

en: On URLs
nl: Bij webadressen

en: Based on escape codes
nl: Gebaseerd op escape-codes

en: Gravatar integration
nl: Gravatar-integratie

en: Drag & drop links
nl: Koppelingen voor 'sleuren en pleuren'

en: Inline if possible
nl: Indien mogelijk als geïntegreerd onderdeel

en: URL (Images):
nl: Webadres (afbeeldingen):

en: URL (Video):
nl: Webadres (video):

en: URL (All):
nl: Webadres (alle):

en: Local (Images):
nl: Plaatselijk (bestanden):

en: Local (Video):
nl: Plaatselijk (video):

en: Local (All):
nl: Plaatselijk (alle):

en: Using colorscheme <hilight>%s</hilight>
nl: Kleurschema <hilight>%s</hilight> gebruiken

en: Unknown font command: %s
nl: Onbekende lettertype-opdracht: %s

en: Unknown grid size command: %s
nl: Onbekende rastergrootte-opdracht: %s

en: Background file could not be read: %s
nl: Achtergrondbestand kon niet worden gelezen: %s

en: Unknown command: %s
nl: Onbekende opdracht: %s

en: Could not get working directory of pid %i: %s
nl: Kon werkmap van pid %i niet verkrijgen: %s

en: Could not load working directory %s: %s
nl: Kon werkmap %s niet laden: %s

en: unsupported selection format '%s'
nl: niet-ondersteunde selectie-opmaak '%s'

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Copy relative path
nl: Relatief pad kopiëren

en: Copy full path
nl: Volledig pad kopiëren

en: Open as URL
nl: Openen als webadres

en: Could not allocate termpty
nl: Kon geen termpty toewijzen

en: Could not write to file descriptor %d: %s
nl: Kon niet schrijven naar bestandbeschrijver %d: %s

en: Could not find shell, falling back to %s
nl: Kon shell niet vinden, terugvallend op %s

en: open() of pty '%s' failed: %s
nl: open() van pty '%s' is mislukt: %s

en: fcntl() on pty '%s' failed: %s
nl: fcntl() op pty '%s' is mislukt: %s

en: ioctl() on pty '%s' failed: %s
nl: ioctl() op pty '%s' is mislukt: %s

en: Could not change current directory to '%s': %s
nl: Kon huidige map niet veranderen in '%s': %s

en: Could not load any theme for group=%s: %s
nl: Kon geen thema laden voor group=%s: %s

en: Done
nl: Klaar

en: Ecore IMF failed
nl: Ecore IMF is mislukt

en: Ok
nl: Oké

en: Cancel
nl: Afbreken

en: Couldn't find terminology theme! Forgot 'ninja install'?
nl: Kon Terminology-thema niet vinden. Bestaat het wel?
