texinfo 7.0.92 - en to uk translation catalogue (808 entries)

en: Unknown system error
uk: Невідома системна помилка

en: %s: option '%s%s' is ambiguous
uk: %s: параметр «%s%s» не є однозначним

en: %s: option '%s%s' is ambiguous; possibilities:
uk: %s: неоднозначний параметр «%s%s»; можливі варіанти:

en: %s: unrecognized option '%s%s'
uk: %s: невідомий параметр «%s%s»

en: %s: option '%s%s' doesn't allow an argument
uk: %s: додавання аргументів до параметра «%s%s» не передбачено

en: %s: option '%s%s' requires an argument
uk: %s: до параметра «%s%s» слід додати аргумент

en: %s: invalid option -- '%c'
uk: %s: некоректний параметр — «%c»

en: %s: option requires an argument -- '%c'
uk: %s: до параметра слід додати аргумент — «%c»

en: Success
uk: Виконано

en: No match
uk: Не знайдено

en: Invalid regular expression
uk: Помилка у формальному виразі

en: Invalid collation character
uk: Некоректний символ порівняння

en: Invalid character class name
uk: Некоректна назва класу символів

en: Trailing backslash
uk: Кінцевий символ похилої риски

en: Invalid back reference
uk: Некоректне зворотне посилання

en: Unmatched [, [^, [:, [., or [=
uk: Неврівноважена послідовність [, [^, [:, [. або [=

en: Unmatched ( or \(
uk: Неврівноважена послідовність ( або \(

en: Unmatched \{
uk: Неврівноважена послідовність \{

en: Invalid content of \{\}
uk: Некоректний вміст \{\}

en: Invalid range end
uk: Некоректне завершення діапазону

en: Memory exhausted
uk: Вичерпано доступний об’єм пам’яті

en: Invalid preceding regular expression
uk: Помилка у попередньому формальному виразі

en: Premature end of regular expression
uk: Неочікуване завершення формального виразу

en: Regular expression too big
uk: Занадто об’ємний формальний вираз

en: Unmatched ) or \)
uk: Неврівноважена послідовність ) або \)

en: No previous regular expression
uk: Не виявлено попереднього формального виразу

en: memory exhausted
uk: вичерпано пам’ять

en: Move forward a character
uk: Перейти на символ вперед

en: Move backward a character
uk: Перейти на символ назад

en: Move to the start of this line
uk: Перейти на початок цього рядка

en: Move to the end of this line
uk: Перейти в кінець цього рядка

en: Move forward a word
uk: Перейти вперед на одне слово

en: Move backward a word
uk: Перейти назад на одне слово

en: Delete the character under the cursor
uk: Вилучити символ під курсором

en: Delete the character behind the cursor
uk: Вилучити символ перед курсором

en: Cancel or quit operation
uk: Скасувати чи закінчити операцію

en: Accept (or force completion of) this line
uk: Прийняти (чи примусово доповнити) цей рядок

en: Insert next character verbatim
uk: Вставити наступний символ без обробки

en: Insert a TAB character
uk: Вставити символ табуляції

en: Transpose characters at point
uk: Поміняти місцями символи перед курсором

en: Yank back the contents of the last kill
uk: Вставити вирізане останнім

en: Kill ring is empty
uk: Нічого не вирізано

en: Yank back a previous kill
uk: Вставити попередньо вирізане

en: Kill to the end of the line
uk: Вирізати до кінця рядка

en: Kill to the beginning of the line
uk: Вирізати до початку рядка

en: Kill the word following the cursor
uk: Вирізати слово після курсора

en: Kill the word preceding the cursor
uk: Вирізати слово перед курсором

en: No completions
uk: Нема доповнень

en: Not complete
uk: Не доповнюється

en: List possible completions
uk: Показати список можливих доповнень

en: Sole completion
uk: Єдине доповнення

en: %d completion:
     | %d completions:
uk[0]: %d доповнення:
uk[1]: %d доповнень:
uk[2]: %d доповнень:

en: Insert completion
uk: Вставити доповнення

en: Building completions...
uk: Побудова списку доповнень...

en: Scroll the completions window
uk: Гортати вікно списку доповнень

en: looking for file "%s"
uk: шукаємо файл «%s»

en: looking for file %s in %s
uk: шукаємо файл %s у %s

en: found file %s
uk: знайдено файл %s

en: Footnotes could not be displayed
uk: Не вдалося відобразити виноски

en: Show the footnotes associated with this node in another window
uk: Показувати виноски, пов’язані з цим вузлом у іншому вікні

en: ---------- Footnotes ----------
uk: ---------- Виноски ----------

en: Finding index entries...
uk: Триває пошук пунктів покажчика...

en: Look up a string in the index for this file
uk: Знайти рядок у покажчику цього файла

en: No indices found
uk: Не знайдено покажчиків

en: Index entry:
uk: Пункт покажчика:

en: No indices found.
uk: Не знайдено покажчиків.

en: Found '%s' in %s. ('\[next-index-match]' tries to find next.)
uk: «%s» знайдено у %s. («\[next-index-match]» спробує знайти наступний збіг.)

en: Go to the next matching index item from the last '\[index-search]' command
uk: Перейти до наступного пункту покажчика, що був знайдений останньою командою «\[index-search]»

en: No previous index search string
uk: Немає попередніх рядків пошуку у покажчику

en: No more index entries containing '%s'
uk: Більше немає пунктів покажчика, які б містили «%s»

en: No index entries containing '%s'
uk: Немає пунктів покажчика, які б містили «%s»

en: Scanning indices of '%s'...
uk: Перегляд покажчиків «%s»...

en: Grovel all known info file's indices for a string and build a menu
uk: Виконати пошук рядка у всіх відомих покажчиках файлів і побудувати меню

en: Index apropos
uk: Пошук за покажчиком

en: Index entries containing '%s':
uk: Записи покажчика, що містять «%s»:

en: Virtual Index
    *************
    
    Index entries that match '%s':
uk: Віртуальний покажчик
    ********************
    
    Записи покажчика, які містять «%s»:

en: List all matches of a string in the index
uk: Показати список усіх входжень рядка до покажчика

en: Index topic
uk: Тема покажчика

en: No index entries containing '%s'.
uk: Немає пунктів покажчика, які б містили «%s».

en: No available info files have '%s' in their indices
uk: Жоден доступний файл info не містить «%s» у покажчику

en: No menu item '%s' in node '%s'
uk: Меню вузла «%2$s» не містить пункту «%1$s»

en: Cannot find node '%s'
uk: Не вдалося знайти вузол «%s»

en: No program name given
uk: Не вказано назви програми

en: invalid number: %s
uk: некоректний номер: %s

en: malformed variable assignment: %s
uk: помилкове форматування у виразі визначення змінної: %s

en: %s: no such variable
uk: %s: немає такої змінної

en: value %s is not valid for variable %s
uk: значення %s є некоректним для змінної %s

en: Try --help for more information.
uk: Спробуйте --help, щоб отримати більше інформації.

en: Copyright (C) %s Free Software Foundation, Inc.
    License GPLv3+: GNU GPL version 3 or later <http://gnu.org/licenses/gpl.html>
    This is free software: you are free to change and redistribute it.
    There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
uk: Copyright (C) %s Free Software Foundation, Inc.
    Ліцензія GPLv3+: GNU GPL версія 3, чи новіша <http://gnu.org/licenses/gpl.html>
    Це вільне програмне забезпечення: ви можете змінювати та розповсюджувати його.
    Не надається НІЯКИХ ГАРАНТІЙ у рамках, передбачених законом.

en: no index entries found for '%s'
uk: не знайдено пунктів покажчика для «%s»

en: Usage: %s [OPTION]... [MENU-ITEM...]
    
    Read documentation in Info format.
uk: Використовуйте: %s [ПАРАМЕТР]... [ПУНКТ МЕНЮ...]
    
    Перегляд документації у форматі Info.

en: Frequently-used options:
      -a, --all                    use all matching manuals
      -k, --apropos=STRING         look up STRING in all indices of all manuals
      -d, --directory=DIR          add DIR to INFOPATH
      -f, --file=MANUAL            specify Info manual to visit
uk: Найчастіше вживані параметри:
      -a, --all                    використовувати усі відповідні підручники
      -k, --apropos=РЯДОК          шукати РЯДОК в усіх покажчиках усіх підручників
      -d, --directory=ТЕКА         додати ТЕКУ до INFOPATH
      -f, --file=ФАЙЛ              вказати файл Info для перегляду

en:   -h, --help                   display this help and exit
          --index-search=STRING    go to node pointed by index entry STRING
      -n, --node=NODENAME          specify nodes in first visited Info file
      -o, --output=FILE            output selected nodes to FILE
uk:   -h, --help                   показати цю довідку і вийти
          --index-search=РЯДОК     перейти до вузла, вказаного пунктом покажчика РЯДОК
      -n, --node=НАЗВА             вказати вузли у першому відкритому файлі Info
      -o, --output=ФАЙЛ            зберегти обрані вузли до ФАЙЛА

en:   -b, --speech-friendly        be friendly to speech synthesizers
uk:  -b, --speech-friendly        зручний для синтезаторів мовлення вивід

en:       --subnodes               recursively output menu items
      -v, --variable VAR=VALUE     assign VALUE to Info variable VAR
          --version                display version information and exit
      -w, --where, --location      print physical location of Info file
uk:       --subnodes               виводити пункти меню рекурсивно
      -v, --variable VAR=ЗНАЧЕННЯ  призначити ЗНАЧЕННЯ змінній Info VAR
          --version                показати інформацію про версію та вийти
      -w, --where, --location      вивести фізичне розташування файлу Info

en: 
    The first non-option argument, if present, is the menu entry to start from;
    it is searched for in all 'dir' files along INFOPATH.
    If it is not present, info merges all 'dir' files and shows the result.
    Any remaining arguments are treated as the names of menu
    items relative to the initial node visited.
uk: 
    Перший аргумент, що не стосується до параметрів, буде пунктом меню, з якого треба почати;
    для цього виконується пошук в усіх файлах «dir», що є у INFOPATH.
    Якщо його не вказано, info з’єднає усі файли «dir» та покаже результат.
    Будь-які залишкові аргументи вважаються назвами пунктів
    меню, відносними щодо початкового вузла.

en: 
    For a summary of key bindings, type H within Info.
uk: 
    Щоб отримати короткий звіт про призначення команд клавішам - натисніть H усередині Info.

en: Examples:
uk: Приклади:

en:   info                         show top-level dir menu
uk:   info                         показати меню каталогу верхнього рівня

en:   info info-stnd               show the manual for this Info program
uk:   info info-stnd               показати підручник для цієї програми Info

en:   info emacs                   start at emacs node from top-level dir
uk:   info emacs                   запустити на вузлі emacs з каталогу верхнього рівня

en:   info emacs buffers           select buffers menu entry in emacs manual
uk:   info emacs buffers           відкрити пункт меню для буферів у підручнику emacs

en:   info emacs -n Files          start at Files node within emacs manual
uk:   info emacs -n Files          запустити на вузлі Files у підручнику emacs

en:   info '(emacs)Files'          alternative way to start at Files node
uk:   info '(emacs)Files'          альтернативний шлях до запуску на вузлі Files

en:   info --subnodes -o out.txt emacs
                                   dump entire emacs manual to out.txt
uk:   info --subnodes -o out.txt emacs
                                   створити дамп усього підручника emacs у out.txt

en:   info -f ./foo.info           show file ./foo.info, not searching dir
uk:   info -f ./foo.info           показати файл ./foo.info, а не каталог пошуку

en: Email bug reports to bug-texinfo@gnu.org,
    general questions and discussion to help-texinfo@gnu.org.
    Texinfo home page: http://www.gnu.org/software/texinfo/
uk: Надсилайте звіти про помилки до bug-texinfo@gnu.org,
    загальні запитання й обговорення до help-texinfo@gnu.org.
    Домашня сторінка texinfo: http://www.gnu.org/software/texinfo/

en: Cannot find node '(%s)%s'
uk: Не вдається знайти вузол «(%s)%s»

en: Cannot find a window!
uk: Не вдається знайти вікно!

en: Point doesn't appear within this window's node!
uk: Пункт не перебуває у вузлі цього вікна!

en: Cannot delete the last window
uk: Неможливо вилучити єдине вікно

en: No menu in this node
uk: Цей вузол не має меню

en: No footnotes in this node
uk: Цей вузол не має виносок

en: No cross references in this node
uk: Цей вузол не містить перехресних посилань

en: No '%s' pointer for this node
uk: Немає вказівника «%s» для цього вузла

en: Unknown Info command '%c'; try '?' for help
uk: Невідома команда «%c»; спробуйте «?», щоб отримати довідку

en: Terminal type '%s' is not smart enough to run Info
uk: Термінал «%s» недостатньо потужний для роботи Info

en: You are already at the last page of this node
uk: Ви вже на останній сторінці цього вузла

en: You are already at the first page of this node
uk: Ви вже на першій сторінці цього вузла

en: Only one window
uk: Є лише одне вікно

en: Resulting window would be too small
uk: Отримане вікно буде занадто малим

en: Not enough room for a help window, please delete a window
uk: Недостатньо місця для вікна довідки, будь ласка, приберіть одне з вікон

en: Basic Info command keys
uk: Клавіші з основними командами Info

en: \%-10[quit-help]  Close this help window.
uk: \%-10[quit-help]  Закрити це вікно довідки.

en: \%-10[quit]  Quit Info altogether.
uk: \%-10[quit]  Вийти з Info зовсім.

en: \%-10[get-info-help-node]  Invoke the Info tutorial.
uk: \%-10[get-info-help-node]  Запустити посібник з Info.

en: \%-10[prev-line]  Move up one line.
uk: \%-10[prev-line]  Перейти на рядок вище.

en: \%-10[next-line]  Move down one line.
uk: \%-10[next-line]  Перейти на рядок нижче.

en: \%-10[scroll-backward]  Scroll backward one screenful.
uk: \%-10[scroll-backward]  Гортати на один екран назад.

en: \%-10[scroll-forward]  Scroll forward one screenful.
uk: \%-10[scroll-forward]  Гортати на один екран вперед.

en: \%-10[beginning-of-node]  Go to the beginning of this node.
uk: \%-10[beginning-of-node]  Перейти на початок цього вузла.

en: \%-10[end-of-node]  Go to the end of this node.
uk: \%-10[end-of-node]  Перейти до кінця цього вузла.

en: \%-10[move-to-next-xref]  Skip to the next hypertext link.
uk: \%-10[move-to-next-xref]  Пропустити до наступного гіпертекстового посилання.

en: \%-10[select-reference-this-line]  Follow the hypertext link under the cursor.
uk: \%-10[select-reference-this-line]  Перейти за гіпертекстовим посиланням під курсором.

en: \%-10[history-node]  Go back to the last node seen in this window.
uk: \%-10[history-node]  Повернутися до останнього вузла, що переглядався у цьому вікні.

en: \%-10[global-prev-node]  Go to the previous node in the document.
uk: \%-10[global-prev-node]  Перейти до попереднього вузла документа.

en: \%-10[global-next-node]  Go to the next node in the document.
uk: \%-10[global-next-node]  Перейти до наступного вузла документа.

en: \%-10[prev-node]  Go to the previous node on this level.
uk: \%-10[prev-node]  Перейти до попереднього вузла на поточному рівні.

en: \%-10[next-node]  Go to the next node on this level.
uk: \%-10[next-node]  Перейти до наступного вузла на цьому рівні.

en: \%-10[up-node]  Go up one level.
uk: \%-10[up-node]  Піднятися на один рівень вверх.

en: \%-10[top-node]  Go to the top node of this document.
uk: \%-10[top-node]  Перейти до початкового вузла цього документа.

en: \%-10[dir-node]  Go to the main 'directory' node.
uk: \%-10[dir-node]  Перейти до головного вузла «каталогу».

en: 1...9       Pick the first...ninth item in this node's menu.
uk: 1...9       Обрати перший...дев’ятий пункт меню цього вузла.

en: \%-10[last-menu-item]  Pick the last item in this node's menu.
uk: \%-10[last-menu-item]  Обрати останній пункт меню цього вузла.

en: \%-10[menu-item]  Pick a menu item specified by name.
uk: \%-10[menu-item]  Обрати пункт меню, вказаний за назвою.

en: \%-10[xref-item]  Follow a cross reference specified by name.
uk: \%-10[xref-item]  Перейти за перехресним посиланням, вказаним за назвою.

en: \%-10[goto-node]  Go to a node specified by name.
uk: \%-10[goto-node]  Перейти до вузла, вказаного за назвою.

en: \%-10[search]  Search forward for a specified string.
uk: \%-10[search]  Шукати далі вказаний рядок.

en: \%-10[search-previous]  Search for previous occurrence.
uk: \%-10[search-previous]  Шукати попередні збіги.

en: \%-10[search-next]  Search for next occurrence.
uk: \%-10[search-next]  Шукати подальші збіги.

en: \%-10[index-search]  Search for a specified string in the index, and
                  select the node referenced by the first entry found.
uk: \%-10[index-search]  Шукати вказаний рядок у покажчику та
                  обрати вузол, на який посилатиметься перший знайдений пункт.

en: \%-10[virtual-index]  Synthesize menu of matching index entries.
uk: \%-10[virtual-index]  Створити меню з відповідних записів покажчика.

en: \%-10[abort-key]  Cancel the current operation.
uk: \%-10[abort-key]  Скасувати поточну операцію.

en: This is GNU Info version %s.
uk: Це GNU Info версії %s.

en: The current search path is:
uk: Поточний шлях пошуку:

en: Commands available in Info windows:
uk: Команди, доступні у вікнах Info:

en: Commands available in the echo area:
uk: Команди, доступні у рядку повідомлень:

en: The following commands can only be invoked via %s:
uk: Ці команди можуть бути запущені лише за допомогою %s:

en: The following commands cannot be invoked at all:
uk: Ці команди не можуть бути запущені взагалі:

en: Display help message
uk: Показує довідку

en: Visit Info node '(info)Help'
uk: Завітайте до вузла Info «(info)Help»

en: Print documentation for KEY
uk: Показати довідку для клавіші KEY

en: Describe key: %s
uk: Опис для клавіші: %s

en: %s is undefined
uk: %s не призначено команди

en: Show what to type to execute a given command
uk: Показати, що треба натиснути, щоб запустити вказану команду

en: Where is command:
uk: Де є команда:

en: '%s' is not on any keys
uk: «%s» не призначено жодної послідовності клавіш

en: %s can only be invoked via %s
uk: %s може бути запущено лише за допомогою %s

en: %s can be invoked via %s
uk: %s може бути запущено за допомогою %s

en: There is no function named '%s'
uk: Немає функції з назвою «%s»

en: could not open init file %s
uk: не вдалося відкрити файл ініціалізації %s

en: key sequence too long
uk: послідовність клавіш занадто довга

en: missing key sequence
uk: відсутня послідовність клавіш

en: NUL character (\000) not permitted
uk: символ NUL (\000) не дозволений

en: NUL character (^%c) not permitted
uk: символ NUL (^%c) не дозволений

en: missing action name
uk: пропущено назву дії

en: cannot bind key sequence to menu-digit
uk: не можна пов’язувати послідовність клавіш із цифрою меню

en: unknown action `%s'
uk: невідома дія `%s'

en: action name too long
uk: назва дії занадто довга

en: extra characters following action `%s'
uk: зайві символи після дії `%s'

en: missing variable name
uk: пропущено назву змінної

en: missing `=' immediately after variable name
uk: пропущено знак `=' одразу після назви змінної

en: variable name too long
uk: назва змінної занадто довга

en: value too long
uk: значення занадто довге

en: "%s", line %u:
uk: "%s", рядок %u:

en: Read the name of an Info command and describe it
uk: Читає назву команди Info та описує її

en: Describe command:
uk: Описати команду:

en: Read a command name in the echo area and execute it
uk: Читає назву команди з рядка повідомлень та запускає її

en: Cannot execute an 'echo-area' command here
uk: Неможливо запустити команду «echo-area» звідси

en: Set the height of the displayed window
uk: Встановити висоту показуваного вікна

en: Set screen height to (%d):
uk: Встановити висоту екрану (%d):

en:    Source files groveled to make this file include:
uk:    Для створення цього файла було оброблено такі файли джерел даних:

en: Couldn't manipulate the file %s.
uk: Операція над файлом %s не вдалася.

note: TRANSLATORS: The "\n* Menu:\n\n" part of this should not be translated, as it is part of the Info syntax.
en: 
    * Menu:
    
      (File)Node                        Lines   Size   Containing File
      ----------                        -----   ----   ---------------
uk: 
    * Меню:
    
      (Файл)Вузол                       Рядків  Розмір Міститься у файлі
      -----------                       ------  ------ -----------------

en: Here is the menu of nodes you have recently visited.
    Select one from this menu, or use '\[history-node]' in another window.
uk: Це меню вузлів, що ви нещодавно відвідували.
    Оберіть один з вузлів цього меню або використайте «\[history-node]» у іншому вікні.

en: Make a window containing a menu of all of the currently visited nodes
uk: Створити вікно, що міститиме меню з усіх вузлів, що наразі переглядаються

en: Select a node which has been previously visited in a visible window
uk: Оберіть вузол, який ви раніше відвідували у вікні, що ви бачите

en: Select visited node:
uk: Оберіть відвіданий вузол:

en: The reference disappeared! (%s).
uk: Посилання зникло! (%s).

en: Terminal cannot be initialized: %s
uk: Не вдалося ініціалізувати термінал: %s

en: Error converting file character encoding
uk: Помилка під час спроби змінити кодування символів у файлі

en: regexp error: %s
uk: помилка формального виразу: %s

en: Show all matching files
uk: Показати усі відповідні файли

en: No file index
uk: Немає покажчика файлів

note: TRANSLATORS: Try to keep this message (when "expanded") at most 79 characters; anything after the 79th character will not actually be displayed on an 80-column terminal.
en: Welcome to Info version %s.  Type \[get-help-window] for help, \[get-info-help-node] for tutorial.
uk: Вітаємо у Info версії %s. \[get-help-window] — довідка, \[get-info-help-node] — настанови.

en: Move down to the next line
uk: Перейти вниз на наступний рядок

en: Move up to the previous line
uk: Перейти вверх на попередній рядок

en: Move the cursor to a specific line of the window
uk: Пересунути курсор до вказаного рядка вікна

en: Move to the end of the line
uk: Перейти в кінець рядка

en: Move to the start of the line
uk: Перейти на початок рядка

en: Move to the start of this node
uk: Перейти до початку вузла

en: Move to the end of this node
uk: Перейти до кінця вузла

en: Scroll forward in this window
uk: Гортати вперед це вікно

en: Scroll backward in this window
uk: Гортати назад це вікно

en: Scroll forward in this window and set default window size
uk: Гортати вперед це вікно й встановити стандартний розмір вікна

en: Scroll backward in this window and set default window size
uk: Гортати назад це вікно й встановити стандартний розмір вікна

en: Scroll forward in this window staying within node
uk: Гортати вперед це вікно, не перетинаючи меж вузла

en: Scroll backward in this window staying within node
uk: Гортати назад це вікно, не перетинаючи меж вузла

en: Scroll forward in this window staying within node and set default window size
uk: Гортати вперед це вікно, не перетинаючи меж вузла й встановити стандартний розмір вікна

en: Scroll backward in this window staying within node and set default window size
uk: Гортати назад це вікно, не перетинаючи меж вузла й встановити стандартний розмір вікна

en: Scroll down by lines
uk: Прокручувати вниз по рядку

en: Scroll up by lines
uk: Прокручувати вверх по рядку

en: Scroll down by half screen size
uk: Прокручувати вниз на половину екрану

en: Scroll up by half screen size
uk: Прокручувати вверх на половину екрану

en: Scroll the other window
uk: Гортати інше вікно

en: Scroll the other window backward
uk: Гортати інше вікно назад

en: Select the next window
uk: Обрати наступне вікно

en: Select the previous window
uk: Обрати попереднє вікно

en: Split the current window
uk: Розділити поточне вікно

en: Delete the current window
uk: Прибрати поточне вікно

en: Cannot delete a permanent window
uk: Не вдається прибрати постійне вікно

en: Delete all other windows
uk: Прибрати усі інші вікна

en: Grow (or shrink) this window
uk: Збільшити (або скоротити) це вікно

en: Divide the available screen space among the visible windows
uk: Розділити доступний простір екрану між видимими вікнами

en: Toggle the state of line wrapping in the current window
uk: Перемикнути стан вертання рядків у поточному вікні

en: Select this menu item
uk: Обрати цей пункт меню

en: There isn't %d item in this menu | There aren't %d items in this menu
uk[0]: У цьому меню немає пункту %d
uk[1]: У цьому меню нема %d-го пункту
uk[2]: У цьому меню нема %d-го пункту

en: Select the last item in this node's menu
uk: Обрати останній пункт меню цього вузла

en: Menu item (%s):
uk: Пункт меню (%s):

en: Menu item:
uk: Пункт меню:

en: Follow xref (%s):
uk: Перейти за xref (%s):

en: Follow xref:
uk: Перейти за посиланням:

en: The reference disappeared! (%s)
uk: Посилання зникло! (%s)

en: Read a menu item and select its node
uk: Прочитати пункт меню й обрати його вузол

en: Read a footnote or cross reference and select its node
uk: Прочитати виноску чи перехресне посилання й обрати її вузол

en: Move to the start of this node's menu
uk: Перейти до початку меню цього вузла

en: Visit as many menu items at once as possible
uk: Відкрити одночасно стільки пунктів меню, скільки вдасться

en: Move to the previous cross reference
uk: Перейти до попереднього перехресного посилання

en: Move to the next cross reference
uk: Перейти до наступного перехресного посилання

en: Select reference or menu item appearing on this line
uk: Обрати посилання чи пункт меню з цього рядка

en: No menu in node '%s'
uk: Вузол «%s» не містить меню

en: Unable to find node referenced by '%s' in '%s'
uk: Не вдається знайти вузол, на який посилається «%s» у «%s»

en: Read a list of menus starting from dir and follow them
uk: Прочитати список пунктів меню, починаючи від dir та перейти за ними

en: Follow menus:
uk: Йти за меню:

en: Select the Next node
uk: Обрати наступний вузол

en: Select the Prev node
uk: Обрати попередній вузол

en: Select the Up node
uk: Обрати горішній вузол

en: Select the last node in this file
uk: Обрати останній вузол цього файлу

en: This window has no additional nodes
uk: Це вікно не має додаткових вузлів

en: Select the first node in this file
uk: Обрати перший вузол цього файлу

en: No more nodes within this document
uk: Це останній вузол цього документа

en: No 'Prev' or 'Up' for this node within this document
uk: У цього вузла немає «Попереднього» чи «Горішнього» вузла у цьому документі

en: Move forwards or down through node structure
uk: Перейти вперед чи вниз по структурі вузлів

en: Move backwards or up through node structure
uk: Перейти назад чи вверх по структурі вузлів

en: Read a node name and select it
uk: Прочитати назву вузла й обрати його

en: Goto node:
uk: Перейти до вузла:

en: Find the node describing program invocation
uk: Знайти вузол, що описує запуск програми

en: Find Invocation node of [%s]:
uk: Знайти вузол запуску програми [%s]:

en: Read a manpage reference and select it
uk: Прочитати посилання на сторінку man та обрати її

en: Get Manpage:
uk: Отримати man-сторінку:

en: Select the node 'Top' in this file
uk: Обрати «Верхній» вузол цього файлу

en: Select the node '(dir)'
uk: Обрати вузол «(dir)»

en: Show full file name of node being displayed
uk: Показувати повну назву файла для показаного вузла

en: Select the most recently selected node
uk: Позначити останній з позначених вузлів

en: No earlier node in history
uk: У журналі немає попереднього вузла

en: Read the name of a file and select it
uk: Прочитати назву файлу й обрати його

en: Find file:
uk: Знайти файл:

en: Cannot find '%s'
uk: Не вдалося знайти «%s»

en: Could not create output file '%s'
uk: Не вдається створити файл виводу «%s»

en: error writing to %s: %s
uk: помилка під час запису до %s: %s

en: closing %s
uk: закриття %s

en: writing node %s...
uk: записуємо вузол %s…

en: Pipe the contents of this node through INFO_PRINT_COMMAND
uk: Передати вміст цього вузла через канал до INFO_PRINT_COMMAND

en: Cannot open pipe to '%s'
uk: Не вдається створити канал до «%s»

en: printing node %s...
uk: друкуємо вузол %s…

en: finished printing node %s
uk: завершено друк вузла %s

en: Toggle the usage of regular expressions in searches
uk: Перемикнути використання формальних виразів під час пошуку

en: Using regular expressions for searches
uk: Під час пошуку використовуватимуться формальні вирази

en: Using literal strings for searches
uk: Під час пошуку використовуватимуться звичайні рядки

en: Search continued from the end of the document
uk: Пошук продовжено з кінця документа

en: Search continued from the beginning of the document
uk: Пошук продовжено з початку документа

en: Searching subfile %s ...
uk: Пошук підфайлу %s ...

en: Search failed
uk: Помилка пошуку

en: Regexp search
uk: Пошук за формальним виразом

en: Search
uk: Пошук

en:  case-sensitively
uk:  з врахуванням регістру

en:  backward
uk:  назад

en: Search string too short
uk: Рядок пошуку є надто коротким

en: Going back to last match from %s
uk: Повертаємося до останнього відповідника від %s

en: No more matches
uk: Це був останній результат

en: Search this node and subnodes for a string
uk: Шукати рядок у цьому вузлі і усіх підлеглих вузлах

note: TRANSLATORS: %s is the title of a node.
en: Search under %s:
uk: Пошук у %s:

en: Go to next match in Info sub-tree
uk: Перейти до наступного відповідника у піддереві Info

en: No active search
uk: Немає активного пошуку

en: Go to previous match in Info sub-tree
uk: Перейти до попереднього відповідника у піддереві Info

en: Read a string and search for it case-sensitively
uk: Прочитати рядок та знайти його, враховуючи регістр

en: Read a string and search for it
uk: Прочитати рядок та знайти його

en: Read a string and search backward for it
uk: Прочитати рядок та знайти його у попередньому тексті

en: Repeat last search in the same direction
uk: Повторити попередній пошук у тому ж напрямі

en: No previous search string
uk: Нема попереднього рядку пошуку

en: Repeat last search in the reverse direction
uk: Повторити пошук у зворотньому напрямі

en: Clear displayed search matches
uk: Явно показані результати пошуку

en: Search interactively for a string as you type it
uk: Шукати рядок інтерактивно, поки ви його набираєте

en: Regexp I-search backward:
uk: I-пошук назад за формальним виразом:

en: I-search backward:
uk: I-пошук назад:

en: Regexp I-search:
uk: I-пошук за формальним виразом:

en: I-search:
uk: I-пошук:

en: Failing
uk: Невдалий

en: Cancel current operation
uk: Скасувати поточну операцію

en: Quit
uk: Завершено

en: Display version of Info being run
uk: Показати версію запущеного екземпляра Info

en: GNU Info version %s
uk: GNU Info версії %s

en: Redraw the display
uk: Оновити зображення

en: Quit using Info
uk: Вийти з Info

en: Run command bound to this key's lowercase variant
uk: Запустити команду, призначену цій клавіші у нижньому регістрі

en: Unknown command (%s)
uk: Невідома команда (%s)

en: "%s" is invalid
uk: невірна послідовність "%s"

en: '%s' is invalid
uk: «%s» є некоректним

en: Add this digit to the current numeric argument
uk: Додати цю цифру до поточного числового аргументу

en: Start (or multiply by 4) the current numeric argument
uk: Ініціювати (чи помножити на 4) поточний числовий аргумент

en: When "On", footnotes appear and disappear automatically
uk: Коли "On", виноски з’являються й зникають автоматично

en: When "On", creating or deleting a window resizes other windows
uk: Коли "On", створення чи вилучення вікна змінює розмір інших вікон

en: When "On", flash the screen instead of ringing the bell
uk: Коли "On", замість дзвінка буде спалах екрану

en: When "On", errors cause the bell to ring
uk: Коли "On", при помилці дзвенітиме дзвінок

en: When "On", Info garbage collects files which had to be uncompressed
uk: Коли "On", Info прибирає файли, які створюються при розтисканні

en: When "On", the portion of the matched search string is highlighted
uk: Коли "On", при пошуку, частина рядку, що збігається, буде підсвічена

en: Controls what happens when scrolling is requested at the end of a node
uk: Визначає, що відбуватиметься при прокручуванні коло кінця вузла

en: Same as scroll-behaviour
uk: Те ж саме, що й scroll-behaviour

en: The number lines to scroll when the cursor moves out of the window
uk: Кількість рядків, що треба прокручувати, коли курсор досягає границі вікна

en: Controls whether scroll-behavior affects cursor movement commands
uk: Визначає, чи поведінка прокрутки впливає на рух курсора

en: When "On", Info accepts and displays ISO Latin characters
uk: Коли "On", Info приймає й показує символи ISO Latin

en: What to do when a scrolling command is issued at the end of the last node
uk: Що робити при прокручуванні за кінець останнього вузла

en: Minimal length of a search string
uk: Мінімальна довжина рядка пошуку

en: Skip current window when searching
uk: Пропустити поточне вікно під час пошуку

en: Exclude default directories from file search path
uk: Виключити типові каталоги зі шляху пошуку файлів

en: Hide some Info file syntax in the text of nodes
uk: Приховати деякі синтаксичні конструкції файлів Info у тексті вузлів

en: Length of time in milliseconds to wait for the next byte in a sequence indicating that a key has been pressed
uk: Тривалість очікування у мілісекундах на відзначення у наступному байті послідовності натискання клавіші

en: Method to use to track mouse events
uk: Спосіб відстеження подій, пов’язаних із мишею

en: How to follow a cross-reference
uk: Спосіб переходу за перехресним посиланням

en: Highlight search matches
uk: Позначити результати пошуку

en: Styles for links
uk: Стилі для посилань

en: Styles for active links
uk: Стилі для активних посилань

en: Styles for search matches
uk: Стилі для результатів пошуку

en: How to print the information line at the start of a node
uk: Спосіб виведення рядка інформації на початку вузла

en: Explain the use of a variable
uk: Описати використання змінної

en: Describe variable:
uk: Описати змінну:

en: Set the value of an Info variable
uk: Встановити значення змінної

en: Set variable:
uk: Встановити змінну:

en: Set %s to value (%d):
uk: Встановити для %s значення (%d):

en: Set %s to value (%s):
uk: Встановити для %s значення (%s):

en: -----Info: (), lines ----,
uk: -----Info: (), рядків ----,

en: %s: empty file
uk: %s: порожній файл

en: %s for %s
uk: %s для %s

en: 	Try `%s --help' for a complete list of options.
uk: 	Спробуйте `%s --help', щоб отримати повний список параметрів.

en: Usage: %s [OPTION]... [INFO-FILE [DIR-FILE]]
uk: Використання: %s [ПАРАМЕТР]... [ФАЙЛ-INFO [ФАЙЛ-DIR]]

en: Add or remove entries in INFO-FILE from the Info directory DIR-FILE.
uk: Додає чи вилучає пункти ФАЙЛУ-INFO з файлу каталогу Info ФАЙЛ-DIR.

en: INFO-FILE and DIR-FILE are required unless the --info-file
    or --dir-file (or --info-dir) options are given, respectively.
uk: Слід визначити ФАЙЛ-INFO і ФАЙЛ-DIR, якщо не вказано параметри --info-file
    або --dir-file (або --info-dir), відповідно.

en: Options:
     --add-once          add only to first matching section, not all.
     --align=COL         start description of new entries at column COL.
     --calign=COL        format second and subsequent description lines to
                           start at column COL.
uk: Параметри:
     --add-once          додати лише до першого відповідного розділу, не до всіх.
     --align=COL         починати опис нових записів на позиції COL.
     --calign=COL        форматувати другий і наступні рядки опису так, щоб вони
                           починалися з позиції COL.

en:  --debug             report what is being done.
     --delete            delete existing entries for INFO-FILE from DIR-FILE;
                          don't insert any new entries.
     --defsection=TEXT   like --section, but only use TEXT if no sections
                          are present in INFO-FILE (replacing "Miscellaneous").
     --description=TEXT  the description of the entry is TEXT; used with
                          the --name option to become synonymous with the
                          --entry option.
     --dir-file=NAME     specify file name of Info directory file;
                          equivalent to using the DIR-FILE argument.
     --dry-run           same as --test.
uk:  --debug             звітувати про дії, які виконуються.
     --delete            вилучити наявні записи для ФАЙЛА-INFO з ФАЙЛА-DIR;
                          не вставляти жодних нових записів.
     --defsection=ТЕКСТ  подібне до --section, але використовується лише ТЕКСТ,
                          якщо у ФАЙЛІ-INFO-FILE немає розділів (замінює «Інше»).
     --description=ТЕКСТ опис запису - це ТЕКСТ; у поєднанні з
                          параметром --name стає тим же самим, що й
                          параметр --entry.
     --dir-file=ФАЙЛ     вказати назву файлу каталогу Info;
                          те ж саме, що використати аргумент ФАЙЛ-DIR.
     --dry-run           те ж саме, що й --test.

en:  --entry=TEXT        insert TEXT as an Info directory entry,
                          overriding any corresponding entry from DIR-FILE.
                          TEXT is written as an Info menu item line followed
                           by zero or more extra lines starting with whitespace.
                          If you specify more than one entry, all are added.
                          If you don't specify any entries, they are determined
                           from information in the Info file itself.
uk:  --entry=ТЕКСТ       вставити ТЕКСТ як запис у каталозі Info,
                          перевизначивши будь-який відповідний запису з ФАЙЛА-DIR.
                          ТЕКСТ записується як рядок пункту меню Info, за яким
                           ідуть нуль або більше додаткових рядків, що починаються з пропуску.
                          Якщо ви вкажете більш ніж один запис, буде додано всі ці записи.
                          Якщо ви не вкажете жодного запису, їх буде визначено за
                           інформацією у файлі Info.

en:  --help              display this help and exit.
     --info-dir=DIR      same as --dir-file=DIR/dir.
     --info-file=FILE    specify Info file to install in the directory;
                          equivalent to using the INFO-FILE argument.
     --item=TEXT         same as --entry=TEXT.
     --keep-old          do not replace entries, or remove empty sections.
uk:  --help              показати цю довідку й вийти.
     --info-dir=ТЕКА     те ж саме, що й --dir-file=ТЕКА/dir.
     --info-file=ФАЙЛ    вказати назву файла Info для встановлення у каталог;
                          те ж саме, що використати аргумент ФАЙЛ-INFO.
     --item=ТЕКСТ        те ж саме, що й --entry=ТЕКСТ.
     --keep-old          не заміняти записи й не вилучати порожні розділи.

en:  --maxwidth, --max-width=COL  wrap description at column COL.
     --menuentry=TEXT    same as --name=TEXT.
     --name=TEXT         the name of the entry is TEXT; used with --description
                          to become synonymous with the --entry option.
     --no-indent         do not format new entries in the DIR file.
     --quiet             suppress warnings.
uk:  --maxwidth, --max-width=COL  розбивати рядки опису на позиції COL.
     --menuentry=ТЕКСТ   те саме, що і --name=ТЕКСТ.
     --name=ТЕКСТ        ТЕКСТ - це назва запису; у поєднанні з --description
                          стає тим же самим, що й параметр --entry.
     --no-indent         не форматувати нові записи у файлі каталогу.
     --quiet             не показувати попереджень.

en:  --regex=R           put this file's entries in all sections that match the
                          regular expression R (ignoring case).
     --remove            same as --delete.
     --remove-exactly    only remove if the info file name matches exactly;
                          suffixes such as .info and .gz are not ignored.
     --section=SEC       put entries in section SEC of the directory.
                          If you specify more than one section, all the entries
                           are added in each of the sections.
                          If you don't specify any sections, they are determined
                           from information in the Info file itself;
                           if nothing is available there, the --defsection
                           value is used; if that is not specified, the
                           final default is "Miscellaneous".
     --section R SEC     equivalent to --regex=R --section=SEC --add-once.
uk:  --regex=R           розмістити записи цього файлу в усіх секціях, які збігаються з
                          формальним виразом R (регістр не враховується).
     --remove            те ж саме, що й --delete.
     --remove-exactly    вилучати, лише якщо назва файлу точно відповідає запису;
                          суфікси на кшталт .info та .gz не ігноруються.
     --section=СЕКЦІЯ    розмістити записи у секції СЕКЦІЯ каталогу.
                          Якщо ви вкажете більше одної секції, усі записи буде
                           додано до кожної з секцій.
                          Якщо ви не вкажете жодної секції, їх буде визначено
                           за інформацією у файлі Info;
                           якщо немає доступних елементів, використовується значення
                           --defsection; якщо його не вказано, остаточним
                           типовим є «Інше».
     --section R СЕКЦІЯ  те ж саме, що й --regex=R --section=СЕКЦІЯ --add-once.

en:  --silent            suppress warnings.
     --test              suppress updating of DIR-FILE.
     --version           display version information and exit.
uk:  --silent            не показувати попереджень.
     --test              не оновлювати ФАЙЛ-DIR.
     --version           показати інформацію про версію й вийти.

en: This is the file .../info/dir, which contains the
    topmost node of the Info hierarchy, called (dir)Top.
    The first time you invoke Info you start off looking at this node.
    %c
    %s	This is the top of the INFO tree
    
      This (the Directory node) gives a menu of major topics.
      Typing "q" exits, "H" lists all Info commands, "d" returns here,
      "h" gives a primer for first-timers,
      "mEmacs<Return>" visits the Emacs manual, etc.
    
      In Emacs, you can click mouse button 2 on a menu item or cross reference
      to select it.
    
    %s
uk: Це файл .../info/dir, що містить
    найвищий вузол ієрархії Info і називається (dir)Top.
    Коли ви запускаєте info, ви починаєте з перегляду цього вузла.
    %c
    %s	Це верхівка дерева INFO
    
      Цей вузол (вузол Каталогу) надає меню основних тем.
      Набравши "q" можна вийти, "H" - отримати список команд Info, "d" поверне вас сюди,
      "h" надасть інформацію для початківців,
      "mEmacs<Enter>" перейде до підручника з Emacs, і так далі.
    
      У Emacs ви можете використовувати клік клавішею 2 миші на пункті меню чи перехресному посиланні,
      щоб обрати його.
    
    %s

en: %s: could not read (%s) and could not create (%s)
uk: %s: не вдалося прочитати (%s) і не вдалося створити (%s)

en: START-INFO-DIR-ENTRY without matching END-INFO-DIR-ENTRY
uk: START-INFO-DIR-ENTRY без відповідного END-INFO-DIR-ENTRY

en: END-INFO-DIR-ENTRY without matching START-INFO-DIR-ENTRY
uk: END-INFO-DIR-ENTRY без відповідного START-INFO-DIR-ENTRY

en: %s: already have dir file: %s
uk: %s: вже має файл каталогу: %s

en: %s: Specify the Info file only once.
uk: %s: Вкажіть файл Info лише один раз.

en: Extra regular expression specified, ignoring `%s'
uk: Пропущено зайвий формальний вираз `%s'

en: Error in regular expression `%s': %s
uk: Помилка у формальному виразі `%s': %s

en: excess command line argument `%s'
uk: зайвий аргумент `%s'

en: No input file specified; try --help for more information.
uk: Не вказано вхідних файлів; спробуйте --help, щоб отримати більше інформації.

en: No dir file specified; try --help for more information.
uk: Не вказано файл каталогу; спробуйте --help, щоб отримати більше інформації.

en: Could not read %s.
uk: Не вдалося прочитати %s.

en: no info dir entry in `%s'
uk: немає запису info dir у `%s'

en: no entries found for `%s'; nothing deleted
uk: у `%s' записів не знайдено; нічого не вилучено

en: Usage: pod2texi [OPTION]... POD...
uk: Користування: pod2texi [ПАРАМЕТР]... POD...

en: Translate Perl Pod documentation file(s) to Texinfo.  There are two
    basic modes of operation.  First, by default, each Pod is translated to
    a standalone Texinfo manual.
    
    Second, if --base-level is set higher than 0, each Pod is translated
    to a file suitable for @include, and one more file with a main menu
    and all the @include is generated.
uk: Перетворює файли документації до Perl pod у формат Texinfo. Передбачено
    два основних режими роботи. У першому, типовому, кожен pod буде
    перетворено на окремий підручник Texinfo.
    
    У другому, якщо встановлено значення --base-level, яке перевищує 0,
    кожен pod буде перетворено на файл, придатний для @include, і ще один
    файл із головним меню і усіма створеними @include.

en: Options:
        --appendix-sections     use appendix-like sections
uk: Параметри:
        --appendix-sections     використовувати додаткоподібні розділи

en:     --base-level=NUM|NAME   level of the head1 commands; default 0
uk:     --base-level=ЧИСЛО|НАЗВА рівень команд head1; типово 0

en:     --debug=NUM             set debugging level
uk:     --debug=ЧИСЛО           встановити рівень діагностики

en:     --headings-as-sections  no structuring command for sections
uk:     --headings-as-sections  без структурованої команди для розділів

en:     --help                  display this help and exit
uk:     --help                  вивести цю довідку і вийти

en:     --no-fill-section-gaps  do not fill sectioning gaps
uk:     --no-fill-section-gaps  не заповнювати проміжки поділу на розділи

en:     --no-section-nodes      use anchors for sections instead of nodes
uk:     --no-section-nodes      використовувати прив'язки для розділів, а не для вузлів

en:     --menus                 generate node menus
uk:     --menus                 створити меню вузлів

en:     --output=NAME           output to NAME for the first or main manual
                                instead of standard output
uk:     --output=НАЗВА          вивести дані до файла НАЗВА для першого або основного
                                підручника, замість стандартного виведення

en:     --preamble=STR          insert STR as beginning boilerplate.
                                Defaults to a minimal Texinfo document beginning
uk:     --preamble=РЯДОК        вставити РЯДОК як початковий фрагмент.
                                Типовим значенням є мінімальний початок документа Texinfo

en:     --setfilename           @setfilename for the main manual
uk:     --setfilename           @setfilename для основного підручника

en:     --subdir=NAME           put files included in the main manual in NAME
uk:     --subdir=НАЗВА          записати файли, включені до основного підручника, до каталогу НАЗВА

en:     --top                   top for the main manual
uk:     --top                   верхній рівень основного підручника

en:     --unnumbered-sections   do not number sections
uk:     --unnumbered-sections   не нумерувати розділи

en:     --version               display version information and exit
uk:     --version               вивести дані щодо версії і вийти

en: %s: wrong argument for --base-level
uk: %s: помилковий аргумент --base-level

en: %s: could not create directory %s: %s
uk: %s: не вдалося створити каталог %s: %s

en: %s: missing file argument
uk: %s: не вказано аргумент назви файла

en: Try `%s --help' for more information.
uk: Спробуйте `%s --help', щоб отримати більше інформації.

en: %s: ignoring %s without content
uk: %s: ігноруємо %s без вмісту

en: %s: could not open %s for writing: %s
uk: %s: не вдалося відкрити %s для запису даних: %s

en: %s: could not open %s: %s
uk: %s: не вдалося відкрити %s: %s

en: %s: error on closing %s: %s
uk: %s: помилка під час спроби закрити %s: %s

en: %s: removing %s as input file %s has no content
uk: %s: вилучаємо %s, оскільки файл вхідних даних %s не містить придатних даних

en: %s: rename %s failed: %s
uk: %s: не вдалося перейменувати %s: %s

en: %s: error on closing stdout: %s
uk: %s: помилка під час спроби закрити stdout: %s

en: could not open %s for writing: %s
uk: не вдалося відкрити %s для запису: %s

en: error on closing %s: %s
uk: помилка під час спроби закрити %s: %s

en: unrecognized encoding name `%s'
uk: невідома назва кодування `%s'

en: %s is not a valid language code
uk: %s не є коректним кодом мови

en: %s is not a valid region code
uk: %s не є коректним кодом регіону

[ctx: program name: warning: warning_message]
en: %s: warning: %s
uk: %s: попередження: %s

en: error parsing %s: %s
uk: помилка при обробці %s: %s

en: error reading %s: %s
uk: помилка при спробі читанні %s: %s

[ctx: init file: warning: warning_message]
en: %s: warning: %s
uk: %s: попередження: %s

en: obsolete option: %s
uk: застарілий параметр: %s

en: %s: unknown variable %s
uk: %s: невідома змінна %s

en: unknown variable from command line: %s
uk: невідома змінна з командного рядка: %s

en: %s: unknown formatting context %s
uk: %s: невідомий контекст форматування %s

en: %s: unknown special element information type %s
uk: %s: невідомий тип відомостей щодо спеціального елемента %s

en: %s: output incompatible with split
uk: %s: виведені дані несумісні із поділом

en: could not create directory `%s': %s
uk: не вдалося створити каталог «%s»: %s

en: error on closing image text file %s: %s
uk: помилка під час спроби закрити файл тексту зображення %s: %s

en: @image file `%s' unreadable: %s
uk: Неможливо прочитати файл @image `%s': %s

en: @image file `%s' not found, using `%s'
uk: не знайдено файл @image «%s», використовуємо «%s»

en: no argument specified for @U
uk: не вказано аргументу @U

en: @image file `%s' (for HTML) not found, using `%s'
uk: не знайдено файл @image «%s» (для HTML), використовуємо «%s»

en: raw format %s is not converted
uk: формат необроблених даних %s не перетворено

en: entry for index `%s' for @printindex %s outside of any node
uk: пункт покажчика «%s» для @printindex %s поза будь-яким вузлом

en: entry for index `%s' for @printindex %s outside of any section
uk: пункт покажчика «%s» для @printindex %s поза будь-яким розділом

en: could not open html refs config file %s: %s
uk: не вдалося відкрити файл налаштувань посилань html %s: %s

en: missing type
uk: пропущено тип

en: unrecognized type: %s
uk: нерозпізнаний тип: %s

en: error on closing html refs config file %s: %s
uk: помилка під час закриття файла налаштувань посилань html %s: %s

en: could not find html refs config file %s
uk: не вдалося знайти файла налаштувань посилань html %s

en: Unknown file and id setting function: %s
uk: Невідома функція встановлення файла та ідентифікатора: %s

en: Unknown formatting function: %s
uk: Невідома функція форматування: %s

en: string not closed in css file
uk: незавершений рядок у файлі css

en: --css-include ended in comment
uk: --css-include завершується коментарем

en: @import not finished in css file
uk: незавершений запис @import у файлі css

en: CSS file %s not found
uk: Файл CSS %s не знайдено

en: could not open --include-file %s: %s
uk: не вдалося відкрити --include-файл %s: %s

en: error on closing CSS file %s: %s
uk: помилка під час спроби закрити файл CSS %s: %s

en: user-defined node file name not set for `%s'
uk: не встановлено визначеного користувачем файла вузла для «%s»»

en: resetting %s file path %s to %s
uk: скидаємо шлях до файла %s %s до %s

en: no htmlxref.cnf entry found for `%s'
uk: не знайдено запису htmlxref.cnf для «%s»

en: %s not meaningful for non-split output
uk: %s не є змістовним для неподіленого виведення

en: cannot use absolute path or URL `%s' for JS_WEBLABELS_FILE when generating web labels file
uk: не вдалося скористатися абсолютним шляхом або адресою «%s» для JS_WEBLABELS_FILE під час створення файла вебміток

en: error on closing frame file %s: %s
uk: помилка під час спроби закрити файл фрейма %s: %s

en: error on closing TOC frame file %s: %s
uk: помилка під час спроби закрити файл фрейма змісту %s: %s

en: handler %d of stage %s priority %s failed
uk: помилка обробника %d на етапі %s, пріоритетність %s

en: must specify a title with a title command or @top
uk: слід вказати заголовок за допомогою команди title або @top

en: %s already exists but is not a directory
uk: %s вже існує, але не є каталогом

en: error on copying %s into %s
uk: помилка під час спроби копіювання %s до %s

en: error on creating empty %s: %s
uk: помилка при створенні порожнього %s: %s

en: error on closing empty %s: %s
uk: помилка при спробі закрити порожній %s: %s

en: @%s `%s' file %s for redirection exists
uk: @%s існує файл «%s» %s для переспрямовування

en: conflict with whole document file
uk: конфлікт із усім файлом документа

en: conflict with Top file
uk: конфлікт із файлом Top

en: conflict with user-defined file
uk: конфлікт із визначеним користувачем файлом

en: conflict with unknown node file
uk: конфлікт із невідомим файлом вузла

en: conflict with file without known source
uk: конфлікт із файлом без відомого джерела

[ctx: conflict of redirection file with file based on node name]
en: conflict with @%s `%s' file
uk: конфлікт із файлом @%s «%s»

en: conflict with @%s `%s' redirection file
uk: конфлікт із файлом переспрямовування @%s «%s»

[ctx: conflict of redirection file with file based on section name]
en: conflict with @%s `%s' file
uk: конфлікт із файлом @%s «%s»

en: conflict with %s special element
uk: конфлікт зі спеціальним елементом %s

en: error on closing redirection node file %s: %s
uk: помилка під час спроби закрити файл переспрямовування вузла %s: %s

en: document without nodes
uk: документ без вузлів

en: document without Top node
uk: документ без вузла Top

en: rename %s failed: %s
uk: спроба перейменування %s зазнала невдачі: %s

en: @%s output more than once: %s
uk: виведення @%s декілька разів: %s

en: @%s outside of any node
uk: @%s поза межами будь-якого вузла

en: @node name should not contain `,': %s
uk: назва @node не повинна містити «,»: %s

en: @node %s name should not contain `,': %s
uk: назва @node %s не повинна містити «,»: %s

en: \verb delimiter `%s' (for LaTeX) used in text `%s'
uk: роздільник \verb «%s» (для LaTeX) використано у тексті «%s»

en: @image file `%s' (for LaTeX) not found
uk: файл @image «%s» (для LaTeX) не знайдено

en: empty node name after expansion `%s'
uk: порожня назва вузла після розгортання «%s»

en: @%s `%s' previously defined
uk: @%s «%s» визначено раніше

en: here is the previous definition as @%s
uk: попереднє визначення як @%s

en: empty argument in @%s
uk: порожній аргумент у @%s

en: Index entry in @%s with : produces invalid Info: %s
uk: Запис покажчика у @%s з : призводить до некоректного Info: %s

en: entry for index `%s' outside of any node
uk: пункт покажчика «%s» ззовні будь-якого вузла

en: node name with index entries should not contain `%s'
uk: назва вузла із записами покажчика не повинна містити «%s»

en: could not find @image file `%s.txt' nor alternate text
uk: не вдалося знайти файл @image «%s.txt» або текст-замінник

en: @strong{Note...} produces a spurious cross-reference in Info; reword to avoid that
uk: @strong{Note...} створює хибні перехресні посилання у Info; переформулюйте, уникаючи цього

en: @%s cross-reference name should not contain `:'
uk: у назві перехресного посилання @%s не повинно міститися «:»

en: @%s node name should not contain `%s'
uk: У назві вузла @%s не повинно міститися «%s»

en: `.' or `,' must follow @xref, not %s
uk: після @xref має бути «.» або «,», але не %s

en: `.' or `,' must follow @xref
uk: після @xref має бути «.» або «,»

en: menu entry node name should not contain `%s'
uk: у назві вузла пункту меню не повинно бути «%s»

en: menu entry node name should not contain `:'
uk: у назві вузла пункту меню не повинно бути «:»

en: menu entry name should not contain `:'
uk: у назві пункту меню не повинно бути «:»

en: could not read %s: %s
uk: не вдалося прочитати %s: %s

en: error on closing @verbatiminclude file %s: %s
uk: помилка під час закриття файла @verbatiminclude %s: %s

en: @%s: could not find %s
uk: @%s: не вдалося знайти %s

en: could not open %s: %s
uk: не вдалося відкрити %s: %s

en: multiple @%s
uk: декілька @%s

en: @%s requires a name
uk: @%s вимагає вказати назву

en: bad name for @%s
uk: помилкова назва @%s

en: bad or empty @%s formal argument: %s
uk: помилковий або порожній формальний аргумент @%s: %s

en: bad syntax for @%s argument: %s
uk: помилковий синтаксис аргументу @%s: %s

en: @end %s seen before @%s closing brace
uk: @end %s розташовано до кінцевої дужки @%s

en: @%s seen before @%s closing brace
uk: @%s розташовано до кінцевої дужки @%s

en: @%s missing closing brace
uk: @%s не має завершальної фігурної дужки

en: @%s missing closing delimiter sequence: %s}
uk: у @%s не вистачає кінцевої послідовності-роздільника: %s}

en: @itemx should not begin @%s
uk: @itemx не може починатися з @%s

en: @itemx must follow @item
uk: @itemx слід використовувати після @item

en: @%s has text but no @item
uk: @%s містить текст без @item

en: `@end' expected `%s', but saw `%s'
uk: `@end' очікує `%s', натомість отримано `%s'

en: @%s seen before @end %s
uk: @%s розташовано до @end %s

en: no matching `@end %s'
uk: не знайдено відповідного «@end %s»

en: misplaced {
uk: неправильно розташована {

en: unmatched `%c%s'
uk: «%c%s» без відповідника

en: use %s instead of %s in macro arg
uk: скористайтеся %s замість %s в аргументі макросу

en: macro `%s' called with too many args
uk: макровизначення «%s» викликано з надмірною кількістю аргументів

en: macro `%s' declared without argument called with an argument
uk: макровизначення «%s» оголошено без аргументу, з яким його слід викликати

en: \ in @%s expansion followed `%s' instead of parameter name or \
uk: за \ у розгортанні @%s слідує «%s» замість назви параметра або \

en: @%s missing argument
uk: не вистачає аргументу @%s

en: unknown @end %s
uk: невідома команда @end %s

en: bad argument to @%s: %s
uk: помилковий аргумент @%s: %s

en: @%s: could not open %s: %s
uk: @%s: не вдалося відкрити %s: %s

en: bad encoding name `%s'
uk: помилкова назва кодування «%s»

en: encoding `%s' is not a canonical texinfo encoding
uk: кодування «%s» не є канонічним кодуванням texinfo

en: unhandled encoding name `%s'
uk: непридатна до обробки назва кодування «%s»

en: @%s after the first element
uk: @%s після першого елемента

en: @%s only meaningful on a @multitable line
uk: @%s має сенс лише у рядку @multitable

en: @node precedes @%s, but parts may not be associated with nodes
uk: @node передує @%s, але частини не можна пов’язувати з вузлами

en: missing category for @%s
uk: не вистачає категорії для @%s

en: missing name for @%s
uk: не вистачає назви @%s

en: unexpected argument on @%s line: %s
uk: неочікуваний аргумент у рядку @%s: %s

en: empty multitable
uk: порожнє середовище multitable

en: superfluous argument to @%s
uk: зайвий аргумент @%s

en: bad argument to @%s
uk: помилковий аргумент до @%s

en: missing @%s argument
uk: пропущено аргумент @%s

en: command @%s not accepting argument in brace should not be on @%s line
uk: команда @%s, що не приймає аргументів у дужках, не повинна розташовуватися у рядку @%s

en: accent command `@%s' not allowed as @%s argument
uk: команду акцентування, «@%s», не можна використовувати у аргументі @%s

en: syntax for an external node used for `%s'
uk: синтаксис для зовнішнього вузла використано для «%s»

en: empty menu entry name in `%s'
uk: порожня назва пункту меню у «%s»

en: empty node name in menu entry
uk: порожня назва вузла у пункті меню

en: @%s should not appear in @%s
uk: @%s не повинно бути у @%s

en: @%s should not appear anywhere inside caption
uk: @%s не повинно бути будь-де всередині підпису

en: @%s should not appear anywhere inside @%s
uk: @%s не повинно бути будь-де всередині @%s

en: @%s should not appear on @%s line
uk: @%s не повинно бути у рядку @%s

en: @%s should not appear in @%s block
uk: @%s не повинно бути у блоці @%s

en: macro call nested too deeply (set MAX_MACRO_CALL_NESTING to override; current value %d)
uk: виклик макровизначення вкладено надто глибоко (встановіть більше значення MAX_MACRO_CALL_NESTING; поточне значення — %d)

en: recursive call of macro %s is not allowed; use @rmacro if needed
uk: не можна рекурсивно викликати макровизначення %s; якщо потрібно, скористайтеся @rmacro

en: @%s defined with zero or more than one argument should be invoked with {}
uk: команду @%s, визначену без аргументів або з понад одним аргументом, слід викликати з дужками, {}

en: @%s should only appear in heading or footing
uk: @%s має бути розташовано лише у верхньому або нижньому колонтитулі

en: @%s should only appear in math context
uk: @%s має використовуватися лише у контексті формул

en: @%s not meaningful inside `@%s' block
uk: @%s не має сенсу усередині блоку `%s'

en: @%s in empty multitable
uk: @%s у порожньому multitable

en: @tab before @item
uk: @tab перед @item

en: too many columns in multitable item (max %d)
uk: занадто багато стовпчиків у об’єкті multitable (максимум %d)

en: ignoring @tab outside of multitable
uk: пропускається @tab зовні multitable

en: @%s outside of table or list
uk: @%s поза межами таблиці або списку

en: @%s is useless inside of a paragraph
uk: @%s не має сенсу всередині абзацу

en: @%s not allowed inside `@copying' block
uk: @%s не можна використовувати всередині блоку «@copying»

en: multiple node @nodedescription
uk: декілька вузлів @nodedescription

en: @nodedescription outside of any node
uk: @nodedescription поза будь-яким вузлом

en: @%s should only appear in an index entry
uk: @%s має використовуватися лише у записі покажчика

en: no more than two levels of index subentry are allowed
uk: не можна використовувати більше ніж два рівні вкладеності для записів покажчика

en: must be after `@%s' to use `@%s'
uk: має бути розташовано після «@%s», щоб можна було користуватися «@%s»

en: @author not meaningful outside `@titlepage' and `@quotation' environments
uk: @author не має сенсу поза середовищами «@titlepage» та «@quotation»

en: @dircategory after first node
uk: @dircategory після першого вузла

en: @direntry after first node
uk: @direntry після першого вузла

en: @menu in invalid context
uk: @menu у некоректному контексті

en: multiple node @nodedescriptionblock
uk: декілька вузлів @nodedescriptionblock

en: @nodedescriptionblock outside of any node
uk: @nodedescriptionblock поза будь-яким вузлом

en: @verb without associated character
uk: @verb без пов’язаного символу

en: @%s is not meaningful outside `@float' environment
uk: @%s не має сенсу ззовні середовища «@float»

en: @%s should be right below `@float'
uk: @%s має бути розташовано одразу під «@float»

en: ignoring multiple @%s
uk: ігноруємо зайві @%s

en: command @%s does not accept arguments
uk: команді @%s не передаються аргументи

en: command @%s missing a node or external manual argument
uk: у команді @%s не вистачає аргументу вузла або зовнішнього підручника

en: in @%s empty cross reference name after expansion `%s'
uk: у @%s виявлено порожню назву перехресного посилання після розгортання «%s»

en: in @%s empty cross reference title after expansion `%s'
uk: у @%s виявлено порожній заголовок перехресного посилання після розгортання «%s»

en: @image missing filename argument
uk: не вказано аргумент назви файлу для @image

en: @dotless expects `i' or `j' as argument, not `%s'
uk: @dotless потрібен аргумент «i» або «j», але не «%s»

en: @%s missing first argument
uk: у @%s не вистачає першого аргументу

en: non-hex digits in argument for @U: %s
uk: нешістнадцяткові цифри у аргументі @U: %s

en: fewer than four hex digits in argument for @U: %s
uk: менше за 4 шістнадцяткові цифри у аргументі @U: %s

en: argument for @U exceeds Unicode maximum 0x10FFFF: %s
uk: аргумент @U перевищує за розміром максимальний розмір для Unicode, 0x10FFFF: %s

en: misplaced }
uk: неправильно розташована }

en: @end %s should only appear at the beginning of a line
uk: @end %s не повинно бути на початку рядка

en: macro `%s' previously defined
uk: макровизначення `%s' вже було визначене

en: here is the previous definition of `%s'
uk: попереднє визначення `%s' тут

en: redefining Texinfo language command: @%s
uk: перевизначення команди мови Texinfo: @%s

en: unexpected @
uk: неочікуване @

en: value call nested too deeply (set MAX_MACRO_CALL_NESTING to override; current value %d)
uk: виклик значення вкладено надто глибоко (встановіть більше значення MAX_MACRO_CALL_NESTING; поточне значення — %d)

en: @%s expected braces
uk: @%s потрібні дужки

en: unknown command `%s'
uk: невідома команда «%s»

en: command `@%s' must not be followed by new line
uk: після команди «@%s» має бути символ розриву рядка

en: undefined flag: %s
uk: невідомий прапорець: %s

en: bad syntax for @%s
uk: помилковий синтаксис для @%s

en: @%s is obsolete
uk: @%s є застарілим

en: @%s should only appear at the beginning of a line
uk: @%s не повинно бути на початку рядка

en: superfluous arguments for node
uk: зайві аргументи для вузла

en: expected @end %s
uk: мало бути @end %s

en: @set requires a name
uk: %set потребує визначення назви

en: @clear requires a name
uk: %clear потребує визначення назви

en: @unmacro requires a name
uk: %unmacro потребує визначення назви

en: remaining argument on @%s line: %s
uk: залишковий аргумент у рядку @%s: %s

en: @clickstyle should only accept an @-command as argument, not `%s'
uk: @clickstyle приймає як аргумент лише @-команди, але не «%s»

en: environment command %s as argument to @alias
uk: команда середовища %s як аргумент @alias

en: recursive alias definition of %s through %s ignored
uk: рекурсивне визначення альтернативної назви %s через %s проігноровано

en: empty @columnfractions
uk: порожнє @columnfractions

en: column fraction not a number: %s
uk: частка стовпчика не є числом: %s

en: @sp arg must be numeric, not `%s'
uk: аргументом @sp має бути число, а не «%s»

en: reserved index name %s
uk: зарезервована назва індексу %s

en: unknown source index in @%s: %s
uk: невідомий індекс джерела у @%s: %s

en: unknown destination index in @%s: %s
uk: невідомий індекс призначення у @%s: %s

en: @%s leads to a merging of %s in itself, ignoring
uk: @%s призведе до об’єднання %s з самим собою, ігноруємо

en: unknown index `%s' in @printindex
uk: невідомий індекс «%s» у @printindex

en: printing an index `%s' merged in another one, `%s'
uk: друкуємо покажчик «%s» об’єднаний з іншим, «%s»

en: printindex before document beginning: @printindex %s
uk: printindex до початку документа: @printindex %s

en: Only @fonttextsize 10 or 11 is supported, not `%s'
uk: Передбачено підтримку лише @fonttextsize 10 чи 11, але не «%s»

en: @footnotestyle arg must be `separate' or `end', not `%s'
uk: аргументом до @footnotestyle має бути «separate» чи «end», але не «%s».

en: @setchapternewpage arg must be `on', `off' or `odd', not `%s'
uk: аргументом @setchapternewpage має бути «on», «off» або «odd», але не «%s»

en: bad argument to @need: %s
uk: помилковий аргумент @need: %s

en: @paragraphindent arg must be numeric/`none'/`asis', not `%s'
uk: аргументом @paragraphindent має бути число, «none» або «asis», але не «%s»

en: @firstparagraphindent arg must be `none' or `insert', not `%s'
uk: аргументом @firstparagraphindent має бути «none» або «insert», але не «%s»

en: @exampleindent arg must be numeric/`asis', not `%s'
uk: аргументом @exampleindent має бути число або «asis», але не «%s»

en: expected @%s on or off, not `%s'
uk: @%s мало бути on або off, але не «%s»

en: @kbdinputstyle arg must be `code'/`example'/`distinct', not `%s'
uk: аргументом @kbdinputstyle має бути «code»/«example»/«distinct», але не «%s»

en: @allowcodebreaks arg must be `true' or `false', not `%s'
uk: аргументом @allowcodebreaks має бути «true» або «false», але не «%s»

en: @urefbreakstyle arg must be `after'/`before'/`none', not `%s'
uk: аргументом @urefbreakstyle має бути «after»/«before»/«none», але не «%s»

en: @%s arg must be `top' or `bottom', not `%s'
uk: аргументом @%s має бути «top» або «bottom», але не «%s»

[ctx: Texinfo source file warning]
en: warning: %s (possibly involving @%s)
uk: попередження: %s (можливо, включено @%s)

[ctx: Texinfo source file warning]
en: warning: %s
uk: попередження: %s

[ctx: whole document warning]
en: %s: warning: %s
uk: %s: попередження: %s

[ctx: whole document warning]
en: warning: %s
uk: попередження: %s

en: raising the section level of @%s which is too low
uk: піднімаємо рівень розділу @%s; зараз рівень є надто низьким

en: no chapter-level command before @%s
uk: немає команди рівня глави перед @%s

en: lowering the section level of @%s appearing after a lower element
uk: знижуємо рівень розділу @%s, який вкладено у розділ нижчого рівня

en: no sectioning command associated with @%s
uk: з @%s не пов’язано жодної команди структурування розділів

en: @%s not empty
uk: @%s не є порожнім

en: @%s reference to nonexistent node `%s'
uk: @%s посилається на відсутній вузол «%s»

en: @%s entry node name `%s' different from %s name `%s'
uk: назва вузла запису @%s, «%s», відрізняється від назви %s, «%s»

en: node `%s' unreferenced
uk: на вузол «%s» немає посилань

en: node %s for `%s' is `%s' in sectioning but not in menu
uk: вузлом %s для «%s» є «%s» у поділі на розділи, але не у меню

en: node `%s' is %s for `%s' in menu but not in sectioning
uk: вузол «%s» є вузлом %s для «%s» у меню, але не у структурі розділів

en: node %s pointer for `%s' is `%s' but %s is `%s' in menu
uk: вказівником на вузол %s для «%s» є «%s», але %s у меню — «%s»

en: node `%s' lacks menu item for `%s' despite being its Up target
uk: вузол `%s' не має пункту меню для `%s', хоча й є його горішнім вузлом

en: %s pointer `%s' (for node `%s') different from %s name `%s'
uk: вказівник %s, «%s», (для вузла «%s») відрізняється від назви %s, «%s»

en: %s reference to nonexistent `%s'
uk: %s посилається на відсутній «%s»

en: @%s to `%s', different from %s name `%s'
uk: @%s до «%s», відрізняється від назви %s, «%s»

en: empty index key in @%s
uk: порожній ключ індексу у @%s

en: empty index sub entry %d key in @%s
uk: порожній ключ підлеглого запису %d покажчика у @%s

en: could not protect hash character in @%s
uk: не вдалося екранувати символ решітки у @%s

en: chm.pm: could not open %s for writing: %s
uk: chm.pm: не вдалося відкрити %s для запису: %s

en: chm.pm: error on closing %s: %s
uk: chm.pm: помилка під час спроби закрити %s: %s

en: @image file `%s' can not be copied
uk: файл @image «%s» неможливо скопіювати

en: could not create images directory `%s': %s
uk: не вдалося створити каталог зображень «%s»: %s

en: could not copy `%s' to `%s': %s
uk: не вдалося скопіювати «%s» до «%s»: %s

en: error removing directory: %s: %s
uk: помилка під час спроби вилучити каталог: %s: %s

en: error removing directory: %s: unlinking %s: %s
uk: помилка під час спроби вилучити каталог: %s: від'єднуємо %s: %s

en: Archive::Zip is required for EPUB file output
uk: Для виведення до файла EPUB потрібен модуль Archive::Zip

en: error creating directory: %s: %s
uk: сталася помилка при створенні каталогу «%s»: %s

en: error creating directory: %s: creating %s: %s
uk: помилка під час спроби створити каталог: %s: створення %s: %s

en: epub: no filename output
uk: epub: виведення до файла без назви

en: could not create meta informations directory `%s': %s
uk: не вдалося створити каталог метавідомостей «%s»: %s

en: epub3.pm: could not open %s for writing: %s
uk: epub3.pm: не вдалося відкрити %s для запису: %s

en: epub3.pm: error on closing %s: %s
uk: epub3.pm: помилка під час спроби закрити %s: %s

en: epub3.pm: readdir %s error: %s
uk: epub3.pm: помилка readdir %s: %s

en: epub3.pm: error adding %s to archive
uk: epub3.pm: помилка під час спроби додати %s до архіву

en: epub3.pm: error writing archive %s
uk: epub3.pm: помилка під час спроби запису архіву %s

en: %s: %s: cannot parse language line
uk: %s: %s: не вдалося обробити рядок мови

en: %s: no highlighted language found
uk: %s: не знайдено підсвіченої мови

en: %s: error closing input: %s
uk: %s: помилка при закритті вхідних даних: %s

en: %s: error closing output: %s
uk: %s: помилка при закритті виведення: %s

en: %s: error closing errors: %s
uk: %s: помилка при закритті помилок: %s

en: %s: errors: %s
uk: %s: помилки: %s

en: highlight_syntax.pm: could not open %s: %s
uk: highlight_syntax.pm: не вдалося відкрити %s: %s

en: highlight_syntax.pm: error on closing %s: %s
uk: highlight_syntax.pm: помилка при закритті %s: %s

en: highlight_syntax.pm: command did not succeed: %s
uk: highlight_syntax.pm: не вдалося успішно виконати команду: %s

en: highlight_syntax.pm: %s: %d separators; expected %d, the number of fragments +1
uk: highlight_syntax.pm: %s: %d роздільників; мало бути %d, кількість фрагментів +1

en: highlight_syntax.pm: %s: end of @%s item %d not found
uk: highlight_syntax.pm: %s: не знайдено кінця @%s, запис %d

en: highlight_syntax.pm: %s: retrieved %d items in HTML; expected %d
uk: highlight_syntax.pm: %s: отримано %d записів у HTML; мало бути %d

en: highlight_syntax.pm: output has HTML item for @%s but no language %s
uk: highlight_syntax.pm: виведені дані містять запис HTML для @%s, але немає мови %s

en: highlight_syntax.pm: output has no HTML item for @%s %s %s
uk: highlight_syntax.pm: у виведених даних немає запису HTML для @%s %s %s

en: l2h: could not open latex file %s for writing: %s
uk: l2h: не вдалося відкрити файл latex %s для запису даних: %s

en: latex2html.pm: processing produced %d items in HTML; expected %d
uk: latex2html.pm: обробляємо створені %d записів у HTML; мало бути %d

en: l2h: L2H_TMP directory contains a dot
uk: l2h: назва каталогу L2H_TMP містить крапку

en: l2h: current directory contains a dot
uk: l2h: назва поточного каталогу містить крапку

en: l2h: command not set
uk: l2h: команду не встановлено

en: l2h: command did not succeed: %s
uk: l2h: не вдалося успішно виконати команду: %s

en: l2h: image has invalid extension: %s
uk: l2h: суфікс назви файла зображення є некоректним: %s

en: l2h: rename %s as %s failed: %s
uk: l2h: спроба перейменування %s на %s завершилася невдало: %s

en: l2h: could not open %s: %s
uk: l2h: не вдалося відкрити %s: %s

en: latex2html.pm: end of @%s text %d not found
uk: latex2html.pm: не знайдено завершення тексту @%s з номером %d

en: l2h: could not extract the fragment %d for @%s, text %d, from HTML
uk: l2h: не вдалося видобути фрагмент %d для @%s, текст %d, з HTML

en: l2h: could not compile %s: %s
uk: l2h: не вдалося зібрати %s: %s

en: l2h: could not load %s: %s
uk: l2h: не вдалося завантажити %s: %s

en: l2h: error loading %s
uk: l2h: помилка під час завантаження %s

en: l2h: could not open %s for writing: %s
uk: l2h: не вдалося відкрити %s для запису даних: %s

en: tex4ht.pm: unknown conversion type for math: %s
uk: tex4ht.pm: невідомий тип перетворення для формул: %s

en: tex4ht.pm: unknown conversion type for @tex: %s
uk: tex4ht.pm: невідомий тип перетворення для @tex: %s

en: tex4ht.pm: unknown conversion type for @latex: %s
uk: tex4ht.pm: невідомий тип перетворення для @latex: %s

en: tex4ht.pm: could not open %s: %s
uk: tex4ht.pm: не вдалося відкрити %s: %s

en: tex4ht.pm: chdir %s failed: %s
uk: tex4ht.pm: помилка під час спроби змінити каталог на %s: %s

en: tex4ht.pm: unable to return to initial directory: %s
uk: tex4ht.pm: не вдалося повернутися до початкового каталогу: %s

en: tex4ht.pm: output file missing: %s
uk: tex4ht.pm: не вказано файла для виведення даних: %s

en: tex4ht.pm: command failed: %s
uk: tex4ht.pm: помилка команди: %s

en: tex4ht.pm: closing communication failed: %s: %s
uk: tex4ht.pm: не вдалося завершити обмін даними: %s: %s

en: tex4ht.pm: end of %s item %d for @%s not found
uk: tex4ht.pm: не знайдено кінець запису %s %d для @%s

en: tex4ht.pm: processing produced %d items in HTML; expected %d for format %s
uk: tex4ht.pm: результатом обробки є %d записів у HTML; мало бути %d для формату %s

en: tex4ht.pm: output has no HTML item for @%s %s
uk: tex4ht.pm: у виведених даних немає запису HTML для @%s %s

en: tex4ht.pm: output counter UNDEF; expected %d for @%s
uk: tex4ht.pm: лічильник виведення має значення UNDEF; мало бути %d для @%s

en: tex4ht.pm: no expected items in the document for @%s
uk: tex4ht.pm: немає очікуваних записів у документі для @%s

en: tex4ht.pm: processing retrieved %d items in HTML; collected %d for @%s
uk: tex4ht.pm: у результаті обробки отримано %d записів у HTML; зібрано %d для @%s

en: could not read init file %s
uk: не вдалося прочитати файл ініціалізації %s

en: could not read extension file %s
uk: не вдалося прочитати файл розширень %s

en: ignoring unrecognized TEXINFO_OUTPUT_FORMAT value `%s'
uk: пропускаємо невідоме значення TEXINFO_OUTPUT_FORMAT «%s».

en: Usage: %s [OPTION]... TEXINFO-FILE...
uk: Usage: %s [ПАРАМЕТР]... ФАЙЛ-TEXINFO...

en: Translate Texinfo source documentation to various other formats, by default
    Info files suitable for reading online with Emacs or standalone GNU Info.
    
    This program is commonly installed as both `makeinfo' and `texi2any';
    the behavior is identical, and does not depend on the installed name.
uk: Перетворює вихідну документацію Texinfo у різноманітні інші формати, зазвичай,
    у файли Info, що можна читати за допомогою Emacs чи GNU Info.
    
    У межах пакунка цієї програми типово встановлюються одразу «makeinfo» і «texi2any»;
    поведінка цих компонентів є однаковою і не залежить від назви програми.

en: General options:
          --document-language=STR locale to use in translating Texinfo keywords
                                    for the output document (default C).
          --error-limit=NUM       quit after NUM errors (default %d).
          --force                 preserve output even if errors.
          --help                  display this help and exit.
          --no-validate           suppress node cross-reference validation.
          --no-warn               suppress warnings (but not errors).
          --conf-dir=DIR          search also for initialization files in DIR.
          --init-file=FILE        load FILE to modify the default behavior.
      -c, --set-customization-variable VAR=VAL  set customization variable VAR 
                                    to value VAL.
      -v, --verbose               explain what is being done.
          --version               display version information and exit.
uk: Загальні параметри:
          --document-language=РЯДОК локаль для перекладу ключових слів Texinfo
                                    у документі-результаті (типовою є C).
          --error-limit=ЧИСЛО     вийти після ЧИСЛА помилок (зазвичай %d).
          --force                 продовжувати вивід навіть якщо трапляються помилки.
          --help                  показати цю довідку й вийти.
          --no-validate           не перевіряти перехресні посилання вузлів.
          --no-warn               не показувати попередження (але не помилки).
          --conf-dir=КАТАЛОГ      шукати файли ініціалізації і у каталозі КАТАЛОГ.
          --init-file=ФАЙЛ        завантажити ФАЙЛ для внесення змін до типової поведінки.
      -c, --set-customization-variable VAR=VAL  встановити значення VAL для змінної
                                     налаштовування VAR.
      -v, --verbose               описувати, що буде робитися.
          --version               показати інформацію про версію й вийти.

en: Output format selection (default is to produce Info):
uk: Вибір формату виведення даних (типовим є створення Info):

en:       --docbook               output Docbook XML.
uk:       --docbook               вивести дані у форматі XML Docbook.

en:       --html                  output HTML.
uk:       --html                  вивести дані до HTML.

en:       --epub3                 output EPUB 3.
uk:       --epub3                 вивести дані у форматі EPUB 3.

en:       --latex                 output LaTeX.
uk:       --latex                 вивести дані у форматі LaTeX.

en:       --plaintext             output plain text rather than Info.
uk:       --plaintext             вивести дані у форматі звичайного тексту, а не Info.

en:       --xml                   output Texinfo XML.
uk:       --xml                   вивести дані у форматі XML Texinfo.

en:       --dvi, --dvipdf, --ps, --pdf  call texi2dvi to generate given output,
                                    after checking validity of TEXINFO-FILE.
uk:       --dvi, --dvipdf, --ps, --pdf  викликати texi2dvi для створення заданого формату,
                                    після перевірки коректності файла ФАЙЛ-TEXINFO.

en: General output options:
uk: Загальні параметри виведення:

en:   -E, --macro-expand=FILE     output macro-expanded source to FILE,
                                    ignoring any @setfilename.
uk:   -E, --macro-expand=ФАЙЛ     вивести джерело із розгортанням макросів до файла ФАЙЛ,
                                    ігнорувати усі @setfilename.

en:       --no-headers            suppress node separators, Node: lines, and menus
                                    from Info output (thus producing plain text)
                                    or from HTML (thus producing shorter output).
                                    Also, if producing Info, write to
                                    standard output by default.
uk:       --no-headers            придушити роздільники вузлів, рядки Node: та меню
                                    у виведених даних Info (тобто вивести звичайний текст)
                                    або у HTML (тобто скоротити виведені дані).
                                    Також, якщо виведення відбувається до Info, записати
                                    типово дані до стандартного виведення.

en:       --no-split              suppress any splitting of the output;
                                    generate only one output file.
uk:       --no-split              придушити усілякий поділ виведених даних;
                                    вивести усі дані лише до одного файла.

en:       --[no-]number-sections  output chapter and sectioning numbers;
                                    default is on.
uk:       --[no-]number-sections  виводити номери частин та розділів;
                                    типово увімкнено.

en:   -o, --output=DEST           output to DEST.
                                    With split output, create DEST as a directory
                                    and put the output files there.
                                    With non-split output, if DEST is already
                                    a directory or ends with a /,
                                    put the output file there.
                                    Otherwise, DEST names the output file.
uk:   -o, --output=ПРИЗНАЧЕННЯ    вивести дані до ПРИЗНАЧЕННЯ.
                                    Із поділом виведених даних, створити ПРИЗНАЧЕННЯ
                                    як каталог і розмістити у ньому виведені файли.
                                    Якщо виведення відбувається без поділу і ПРИЗНАЧЕННЯ
                                    вже є каталогом або закінчується на /,
                                    вивести файли до нього.
                                    В інших випадках ПРИЗНАЧЕННЯ є файлом виведення.

en:       --disable-encoding      do not output accented and special characters
                                    in Info and plain text output based on document
                                    encoding.
uk:       --disable-encoding      не виводити акцентованих або спеціальних символів
                                    до даних у форматі Info та звичайного тексту на основі
                                    кодування документа.

en:       --enable-encoding       override --disable-encoding (default).
uk:       --enable-encoding       перевизначити --disable-encoding (типовий варіант).

en: Options for Info and plain text:
uk: Параметри для файлів Info і звичайного тексту:

en:       --fill-column=NUM       break Info lines at NUM columns (default %d).
uk:       --fill-column=ЧИСЛО     переносити рядки Info на позиції ЧИСЛО (типовим є %d).

en:       --footnote-style=STYLE  output footnotes in Info according to STYLE:
                                    `separate' to put them in their own node;
                                    `end' to put them at the end of the node, in
                                    which they are defined (this is the default).
uk:       --footnote-style=СТИЛЬ  вивести підрядкові примітки до Info за СТИЛЕМ:
                                    `separate' -- розмістити їх у окремому вузлі;
                                    `end' --  розмістити їх наприкінці вузла, у
                                    якому їх визначено (типова поведінка).

en:       --paragraph-indent=VAL  indent Info paragraphs by VAL spaces (default %d).
                                    If VAL is `none', do not indent; if VAL is
                                    `asis', preserve existing indentation.
uk:       --paragraph-indent=ЗНАЧ використати відступ в абзацах Info у ЗНАЧ пробілів (типово, %d).
                                    Якщо замість ЗНАЧ вказано `none', не робити відступів; якщо
                                    вказано `asis', зберегти наявні відступи.

en:       --split-size=NUM        split Info files at size NUM (default %d).
uk:       --split-size=ЧИСЛО      поділити файли Info на розмірі ЧИСЛО (типовим є %d).

en: Options for HTML:
          --css-include=FILE      include FILE in HTML <style> output;
                                    read stdin if FILE is -.
          --css-ref=URL           generate CSS reference to URL.
          --internal-links=FILE   produce list of internal links in FILE.
          --split=SPLIT           split at SPLIT, where SPLIT may be `chapter',
                                    `section' or `node'.
          --transliterate-file-names  use file names in ASCII transliteration.
          --node-files            produce redirection files for nodes and 
                                    anchors; default is set only if split.
uk: Параметри для HTML:
          --css-include=ФАЙЛ      додати ФАЙЛ до виводу у HTML <style>;
                                    читає стандартний ввід, якщо вказано -.
          --css-ref=URL           додати посилання на файл CSS.
          --internal-links=ФАЙЛ   записати список внутрішніх посилань до ФАЙЛУ.
          --split=ЧАСТИНА         ділити на частини, де ЧАСТИНОЮ може бути «chapter»,
                                    «section» або «node».
          --transliterate-file-names
                                  транслітеровувати у ASCII назви файлів.
          --node-files            створювати файли переспрямовувань для вузлів і прив’язок;
                                    типово встановлюється лише для поділених документів.

en: Options for DVI/PS/PDF:
          --Xopt=OPT              pass OPT to texi2dvi; can be repeated.
uk: Параметри DVI/PS/PDF:
          --Xopt=ПАРАМЕТР         передати ПАРАМЕТР texi2dvi; можна використовувати декілька разів.

en: Input file options:
uk: Параметри файла вхідних даних:

en:  -D VAR                       define the variable VAR, as with @set.
uk:  -D ЗМІ                       визначити змінну ЗМІ, як із @set.

en:  -D 'VAR VAL'                 define VAR to VAL (one shell argument).
uk:  -D 'ЗМІ ЗНА'                 визначити для змінної ЗМІ значення ЗНА (один аргумент оболонки).

en:  -I DIR                       append DIR to the @include search path.
uk:  -I КАТ                       дописати каталог КАТ до шляху пошуку @include.

en:  -P DIR                       prepend DIR to the @include search path.
uk:  -P КАТ                       дописати каталог КАТ перед шляхом пошуку @include.

en:  -U VAR                       undefine the variable VAR, as with @clear.
uk:  -U ЗМІННА                    скасувати визначення змінної ЗМІННА, як із @clear.

en: Conditional processing in input:
uk: Умовна обробка у вхідних даних:

en:   --ifdocbook       process @ifdocbook and @docbook even if
                          not generating Docbook.
uk:   --ifdocbook       обробляти @ifdocbook і @docbook, навіть якщо
                          не відбувається виведення до Docbook.

en:   --ifhtml          process @ifhtml and @html even if not generating HTML.
uk:   --ifhtml          обробляти @ifhtml і @html, навіть якщо не відбувається виведення до HTML.

en:   --ifinfo          process @ifinfo even if not generating Info.
uk:   --ifinfo          обробляти @ifinfo, навіть якщо не відбувається виведення до Info.

en:   --iflatex         process @iflatex and @latex.
uk:   --iflatex         обробляти @iflatex і @latex.

en:   --ifplaintext     process @ifplaintext even if not generating plain text.
uk:   --ifplaintext     обробляти @ifplaintext, навіть якщо програма не виводить звичайний текст.

en:   --iftex           process @iftex and @tex.
uk:   --iftex           обробляти @iftex і @tex.

en:   --ifxml           process @ifxml and @xml.
uk:   --ifxml           обробляти @ifxml і @xml.

en:   --no-ifdocbook    do not process @ifdocbook and @docbook text.
uk:   --no-ifdocbook    не обробляти текст @ifdocbook і @docbook.

en:   --no-ifhtml       do not process @ifhtml and @html text.
uk:   --no-ifhtml       не обробляти текст @ifhtml і @html.

en:   --no-ifinfo       do not process @ifinfo text.
uk:   --no-ifinfo       не обробляти текст @ifinfo.

en:   --no-iflatex      do not process @iflatex and @latex text.
uk:   --no-iflatex      не обробляти текст @iflatex і @latex.

en:   --no-ifplaintext  do not process @ifplaintext text.
uk:   --no-ifplaintext  не обробляти текст @ifplaintext.

en:   --no-iftex        do not process @iftex and @tex text.
uk:   --no-iftex        не обробляти текст @iftex і @tex.

en:   --no-ifxml        do not process @ifxml and @xml text.
uk:   --no-ifxml        не обробляти текст @ifxml і @xml.

en:   Also, for the --no-ifFORMAT options, do process @ifnotFORMAT text.
uk:   Також для параметрів --no-ifФОРМАТ не обробляти текст @ifnotФОРМАТ.

en:   The defaults for the @if... conditionals depend on the output format:
      if generating Docbook, --ifdocbook is on and the others are off;
      if generating HTML, --ifhtml is on and the others are off;
      if generating Info, --ifinfo is on and the others are off;
      if generating plain text, --ifplaintext is on and the others are off;
      if generating LaTeX, --iflatex is on and the others are off;
      if generating XML, --ifxml is on and the others are off.
uk:   Типові параметри умовних конструкцій @if... залежать від формату виводу:
      якщо створюємо Docbook, --ifdocbook увімкнено, а інші вимкнено;
      якщо створюємо HTML - --ifhtml ввімкнено, а інші вимкнено;
      якщо створюємо Info - --ifinfo ввімкнено, а інші вимкнено;
      якщо створюємо простий текст - --ifplaintext ввімкнено, а інші вимкнено;
      якщо створюємо LaTeX, --iflatex ввімкнено, а інші вимкнено;
      якщо створюємо XML - --ifxml ввімкнено, а інші вимкнено.

en: Examples:
      makeinfo foo.texi                      write Info to foo's @setfilename
      makeinfo --html foo.texi               write HTML to @setfilename
      makeinfo --xml foo.texi                write Texinfo XML to @setfilename
      makeinfo --docbook foo.texi            write Docbook XML to @setfilename
      makeinfo --plaintext foo.texi          write plain text to standard output
      makeinfo --pdf foo.texi                write PDF using texi2dvi
    
      makeinfo --html --no-headers foo.texi  write html without node lines, menus
      makeinfo --number-sections foo.texi    write Info with numbered sections
      makeinfo --no-split foo.texi           write one Info file however big
uk: Приклади:
      makeinfo foo.texi                      записати Info до @setfilename з foo
      makeinfo --html foo.texi               записати HTML до @setfilename
      makeinfo --xml foo.texi                записати Texinfo XML до @setfilename
      makeinfo --docbook foo.texi            записати Docbook XML до @setfilename
      makeinfo --plaintext foo.texi          записати до стандартного виведення даних звичайний текст
      makeinfo --pdf foo.texi                записати PDF за допомогою texi2dvi
    
      makeinfo --html --no-headers foo.texi  записати html без рядків вузлів та меню
      makeinfo --number-sections foo.texi    записати Info з пронумерованими секціями
      makeinfo --no-split foo.texi           записати все в один файл Info (він буде великим)

en: %s: --footnote-style arg must be `separate' or `end', not `%s'.
uk: %s: аргумент до --footnote-style має бути `separate' чи `end', а не `%s'.

en: %s is not a valid split possibility
uk: %s не є коректною можливістю поділу

en: %s: --paragraph-indent arg must be numeric/`none'/`asis', not `%s'.
uk: %s: аргумент до --paragraph-indent має бути числом, `none' чи `asis', а не `%s'.

en: %s: when generating %s, only one input FILE may be specified with -o
uk: %s: створення %s, за допомогою -o можна вказувати лише один файл вхідних даних

en: --Xopt option without printed output
uk: використано параметр --Xopt без визначення друкованого виведення

en: unknown tree transformation %s
uk: невідоме перетворення ієрархії %s

en: ignoring splitting for converted format %s (for %s)
uk: ігноруємо поділ для перетвореного формату %s (для %s)

en: ignoring splitting for format %s
uk: ігноруємо поділ для формату %s

en: error loading %s: %s
uk: помилка під час спроби завантаження %s: %s

en: %s: missing file argument.
uk: %s: не вказано аргумент назви файлу.

en: input file %s; did you mean %s?
uk: файл вхідних даних %s; ви мали на увазі %s?

en: fill_gaps_in_sectioning transformation return no result. No section?
uk: Перетворення fill_gaps_in_sectioning не дало ніяких результатів. Немає розділу?

en: error on closing macro expand file %s: %s
uk: помилка під час спроби закрити файл розгортання макровизначень %s: %s

en: could not open %s for writing: %s
uk: не вдалося відкрити %s для запису: %s

en: insert_nodes_for_sectioning_commands transformation return no result. No section?
uk: Перетворення insert_nodes_for_sectioning_commands не дало ніяких результатів. Немає розділу?

en: %s: error on closing internal links file %s: %s
uk: %s: помилка під час спроби закрити файл внутрішніх посилань %s: %s

en: unmatched `@end %s'
uk: «@end %s» без відповідника

en: bad argument to @alias
uk: помилковий аргумент до @alias

en: bad argument to @definfoenclose
uk: помилковий аргумент до @definfoenclose

en: bad argument to @printindex: %s
uk: помилковий аргумент @printindex: %s

en: bad argument to @headings: %s
uk: помилковий аргумент @headings: %s

en: bad argument to @end: %s
uk: помилковий аргумент @end: %s

en: @include: could not find %s
uk: @include: не вдалося знайти %s

en: @include: could not open %s: %s
uk: @include: не вдалося відкрити %s: %s

en: @setfilename after the first element
uk: @setfilename після першого елемента

en: @columnfractions only meaningful on a @multitable line
uk: @columnfractions має сенс лише у рядку @multitable

en: @part should not be associated with @top
uk: @part не повинно бути пов’язано з @top

en: @node precedes @part, but parts may not be associated with nodes
uk: @node передує @part, але частини не можна пов’язувати з вузлами

en: bad name for @set
uk: помилкова назва у @set

en: bad name for @clear
uk: помилкова назва у @clear

en: bad name for @unmacro
uk: помилкова назва у @unmacro

en: @\ should only appear in math context
uk: @\ має використовуватися лише у контексті формул

en: @subentry should only occur in an index entry
uk: @subentry має використовуватися лише у записі покажчика

en: bad or empty @%s formal argument:
uk: помилковий або порожній формальний аргумент @%s:

en: @%s is obsolete; %s
uk: @%s є застарілим; %s
