Thonny - en to nl translation catalogue (349 entries)

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: View
nl: Weergave

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Alternative Python 3 interpreter or virtual environment
nl: Alternatieve Python 3-interpreter of virtuele omgeving

en: A special virtual environment (deprecated)
nl: Een speciale virtuele omgeving (verouderd)

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Decrease font size
nl: Verminder de lettergrootte

en: Maximize view
nl: Maximaliseer weergave

en: Full screen
nl: Volledig scherm

en: Program arguments
nl: Programma argumenten

en: About Thonny
nl: Over Thonny

en: Made in
    University of Tartu, Estonia,
    with the help from
    open-source community,
    Raspberry Pi Foundation
    and Cybernetica AS
nl: Gemaakt in
    Universiteit van Tartu, Estland,
    met de hulp van
    open-source gemeenschap,
    Raspberry Pi Foundation
    en Cybernetica AS

en: This program comes with
    ABSOLUTELY NO WARRANTY!
    It is free software, and you are welcome to
    redistribute it under certain conditions, see
    https://opensource.org/licenses/MIT
    for details
nl: Dit programma wordt geleverd met
    ABSOLUUT GEEN GARANTIE!
    Het is gratis software en u bent van harte welkom om het te herdistribueren onder bepaalde voorwaarden, zie
    https://opensource.org/licenses/MIT
    voor details

en: Version history
nl: Versiegeschiedenis

en: Report problems
nl: Meld problemen

en: Open Assistant automatically when program crashes with an exception
nl: Open Assistent automatisch wanneer het programma crasht met een uitzondering

en: Open Assistant automatically when it has warnings for your code
nl: Open Assistent automatisch wanneer het waarschuwingen voor je code heeft

en: Perform selected Pylint checks
nl: Voer geselecteerde Pylint-controles uit

en: Perform MyPy checks
nl: Voer MyPy-controles uit

en: Disabled checks (one id per line)
nl: Uitgeschakelde controles (één ID per regel)

en: Assistant
nl: Assistent

en: Auto-complete
nl: Automatisch aanvullen

en: Which interpreter or device should Thonny use for running your code?
nl: Welke interpreter of welk apparaat moet Thonny gebruiken voor het uitvoeren van de code?

en: About Birdseye
nl: Over Birdseye

en: Birdseye is a Python debugger which needs to be installed separately.
    
    Do you want to open the help page and learn more?
nl: Birdseye is een Python-debugger die afzonderlijk moet worden geïnstalleerd.
    
    Wil je de helppagina openen en meer te weten komen?

en: Debug current script (birdseye)
nl: Debug huidige script (birdseye)

en: Toggle comment
nl: Wissel commentaar

en: Comment out
nl: Commentaar aan

en: Uncomment
nl: Commentaar uit

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Redo
nl: Opnieuw doen

en: Cut
nl: Knippen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Paste
nl: Plakken

en: Select all
nl: Selecteer alles

en: Run to cursor
nl: Uitvoeren tot cursor

en: Can't close yet
nl: Kan nog niet sluiten

en: Use "Stop" command if you want to cancel debugging
nl: Gebruik de opdracht "Stop" als je debuggen wilt stoppen

en: Dock user windows
nl: Dock gebruikersvensters

en: Highlight matching names
nl: Markeer overeenkomende namen

en: Highlight local variables
nl: Markeer lokale variabelen

en: Highlight parentheses
nl: Markeer haakjes

en: Highlight syntax elements
nl: Markeer syntaxiselementen

en: Highlight current line (requires reopening the editor)
nl: Markeer huidige regel (vereist opnieuw openen van de editor)

en: Allow code completion with Tab-key in editors
nl: Code aanvullen toestaan met Tab-toets in editors

en: Allow code completion with Tab-key in Shell
nl: Code aanvullen toestaan met Tab-toets in Shell

en: Show line numbers
nl: Toon regelnummers

en: Recommended maximum line length
    (Set to 0 to turn off margin line)
nl: Aanbevolen maximale regellengte
    (Stel in op 0 om de margeregel uit te schakelen)

en: Export usage logs...
nl: Gebruikslogs exporteren ...

en: Events
nl: Evenementen

en: Files
nl: Bestanden

en: Find & Replace
nl: Zoeken & Vervangen

en: Find:
nl: Vind:

en: Replace with:
nl: Vervangen door:

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Up
nl: Omhoog

en: Down
nl: Naar beneden

en: Find
nl: Vinden

en: Replace
nl: Vervangen

en: Replace+Find
nl: Vervang+Vind

en: Replace all
nl: Vervang alles

en: Enter string to be replaced.
nl: Voer de te vervangen reeks in.

en: The specified text was not found!
nl: De opgegeven tekst is niet gevonden!

en: Allow only single Thonny instance
nl: Sta slechts één Thonny-instantie toe

en: Reopen all files from previous session
nl: Open alle bestanden van de vorige sessie opnieuw

en: Disable notification sound
nl: Schakel meldingsgeluid uit

en: Font scaling mode
nl: Modus voor het schalen van lettertypen

en: Heap mode is on.
    Close Heap view to turn it off.
nl: Heap-modus is ingeschakeld.
    Sluit de Heap-weergave om deze uit te schakelen.

en: Language
nl: Taal

en: This box is meant for your working notes -- assignment instructions, code snippets, whatever.
    
    Everything will be saved automatically and loaded when you open Thonny next time.
    
    Feel free to delete this text to make room for your own notes.
nl: Dit vak is bedoeld voor je werknotities -- toewijzingsinstructies, codefragmenten, wat dan ook.
    
    Alles wordt automatisch opgeslagen en geladen wanneer je de volgende keer Thonny opent.
    
    Verwijder deze tekst gerust om ruimte te maken voor je eigen notities.

en: Notes
nl: Notities

en: Previous object
nl: Vorige object

en: Next object
nl: Volgende object

en: Object inspector
nl: Object inspecteur

en: Outline
nl: Hoofdlijnen

en: Pygame Zero mode
nl: Pygame Zero modus

en: Find package from PyPI
nl: Zoek pakket van PyPI

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Close
nl: Sluiten

en: Click
nl: Klik

en: here
nl: hier

en: Install
nl: Installeren

en: Could not find the package from PyPI.
nl: Kan het pakket van PyPI niet vinden.

en: Latest stable version
nl: Laatste stabiele versie

en: Latest version
nl: Laatste versie

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Author
nl: Auteur

en: Homepage
nl: Startpagina

en: Documentation
nl: Documentatie

en: PyPI page
nl: PyPI-pagina

en: Requires
nl: Vereist

en: Really uninstall?
nl: Echt deïnstalleren?

en: Are you sure you want to uninstall it?
nl: Weet je zeker dat je het wilt deïnstalleren?

en: Back to
    current frame
nl: Terug naar
    huidige frame

en: Variables
nl: Variabelen

en: This computer
nl: Deze computer

en: Refresh
nl: Verversen

en: Focus into
nl: Focus in

en: Error
nl: Fout

en: You need to select a file!
nl: Je moet een bestand selecteren!

en: Overwrite?
nl: Overschrijven?

en: Do you want to overwrite '%s' ?
nl: Wil je '% s' overschrijven?

en: New
nl: Nieuw

en: Load
nl: Laden

en: Recent files
nl: Recente bestanden

en: Close all
nl: Sluit alles

en: Save
nl: Opslaan

en: Save as...
nl: Opslaan als...

en: Save copy...
nl: Kopie opslaan...

en: Rename...
nl: Hernoemen...

en: Thonny options
nl: Thonny opties

en: Run current script
nl: Voer huidige script uit

en: Run current script in terminal
nl: Voer huidige script in terminal uit

en: Stop/Restart backend
nl: Stoppen/Opnieuw starten backend

en: Stop
nl: Stoppen

en: Interrupt execution
nl: Onderbreek uitvoering

en: Send EOF / Soft reboot
nl: Stuur EOF / Soft reboot

en: Disconnect
nl: Loskoppelen

en: Known interpreters
nl: Bekende interpreters

en: Your interpreter isn't in the list?
nl: Staat je interpreter niet in de lijst?

en: NB! Thonny only supports Python 3.5 and later
nl: NB! Thonny ondersteunt alleen Python 3.5 en hoger

en: Create new virtual environment
nl: Maak een nieuwe virtuele omgeving

en: Select existing or create a new empty directory
nl: Selecteer een bestaande of maak een nieuwe lege map

en: Python interpreters
nl: Python-interpreters

en: all files
nl: alle bestanden

en: Select empty directory for new virtual environment
nl: Selecteer lege map voor nieuwe virtuele omgeving

en: Bad directory
nl: Onjuiste map

en: Selected directory is not empty.
    Select another or cancel.
nl: Geselecteerde map is niet leeg.
    Selecteer een andere of annuleer.

en: Creating virtual environment
nl: Bezig met maken virtuele omgeving

en: Clear shell
nl: Shell leegmaken

en: Clear
nl: Leegmaken

en: Show Plotter
nl: Plotter tonen

en: For performance reasons, Shell avoids showing very long lines in full (see Tools => Options => Shell).
    Here you can interact with the original text fragment.
nl: Om prestatieredenen vermijdt Shell dat hele lange lijnen volledig worden weergegeven (zie Extra => Opties => Shell).
    Hier kun je het originele tekstfragment bekijken en wijzigen.

en: Wrap text (may be slow)
nl: Tekst omloop (mogelijk traag)

en: Copy to clipboard
nl: Kopieer naar klembord

en: Expand in Shell
nl: Uitvouwen in Shell

en: Squeezed text (%d characters)
nl: Ingedrukte tekst (% d tekens)

en: Plotter visualizes series of
    numbers printed to the Shell.
nl: Plotter visualiseert series van
    nummers gedrukt naar de Shell.

en: See Help for details.
nl: Zie Help voor meer informatie.

en: Close others
nl: Anderen sluiten

en: Copying
nl: Bezig met kopiëren

en: Copying
      %s
    to
      %s
nl: Bezig met kopiëren
      % s
    naar
      % s

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel the process?
nl: Het proces annuleren?

en: The process is still running.
    Are you sure you want to cancel?
nl: Het proces loopt nog steeds.
    Weet je zeker dat je dit wilt annuleren?

en: Select All
nl: Selecteer alles

en: The same interpreter which runs Thonny (default)
nl: Dezelfde interpreter die Thonny uitvoert (standaard)

en: This virtual environment is automatically maintained by Thonny.
nl: Deze virtuele omgeving wordt automatisch onderhouden door Thonny.

en: Location:
nl: Locatie:

en: Options...
nl: Opties ...

en: Increase font size
nl: Vergroot de lettergrootte

en: Change font size
nl: Verander lettergrootte

en: Exit Thonny
nl: Thonny afsluiten

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Overwriting theme '%s'
nl: Thema '% s' overschrijven

en: Program arguments:
nl: Programma argumenten:

en: Regular mode
nl: Normale modus

en: Configuration has been updated. Restart Thonny to start working in regular mode.
    
    (See 'Tools → Options → General' if you change your mind later.)
nl: Configuratie is bijgewerkt. Start Thonny opnieuw om te beginnen met werken in de normale modus.
    
    (Zie 'Extra → Opties → Algemeen' als je later van gedachten verandert.)

en: Program tree
nl: Programmaboom

en: Select interpreter
nl: Selecteer interpreter

en: Resume
nl: Hervatten

en: Run / resume
nl: Uitvoeren / hervatten

en: Debug current script
nl: Debug huidige script

en: Debug
nl: Debuggen

en: Debug current script (nicer)
nl: Debug huidige script (mooier)

en: Debug current script (faster)
nl: Debug huidige script (sneller)

en: Step over
nl: Stap over

en: Step into
nl: Stap in

en: Into
nl: In

en: Step out
nl: Stap uit

en: Out
nl: Uit

en: Step back
nl: Stap terug

en: Back
nl: Terug

en: Exception
nl: Uitzondering

en: Log program usage events
nl: Log programmagebruik gebeurtenissen

en: Debug mode (provides more detailed diagnostic logs)
nl: Debugmodus (biedt meer gedetailleerde diagnostische logs)

en: UI mode
nl: UI-modus

en: UI scaling factor
nl: UI-schaalfactor

en: NB! Restart Thonny after changing these options!
nl: NB! Start Thonny opnieuw na het wijzigen van deze opties!

en: General
nl: Algemeen

en: INSTALL
nl: INSTALLEREN

en: Browse the packages
nl: Blader door de pakketten

en: With current interpreter you can only browse the packages here.
    Use 'Tools → Open system shell...' for installing, upgrading or uninstalling.
nl: Met de huidige interpreter kun je hier alleen door de pakketten bladeren.
    Gebruik 'Tools → Open systeem shell ...' voor het installeren, upgraden of verwijderen.

en: Packages' directory
nl: Pakketten map

en: Install from PyPI
nl: Installeren vanuit PyPI

en: If you don't know where to get the package from, then most likely you'll want to search the Python Package Index. Start by entering the name of the package in the search box above and pressing ENTER.
nl: Als je niet weet waar je het pakket kunt krijgen, wil je waarschijnlijk de Python-pakketindex doorzoeken. Begin door de naam van het pakket in het bovenstaande zoekvak in te voeren en op ENTER te drukken.

en: to locate requirements.txt file and install the packages specified in it.
nl: om het bestand requirements.txt te vinden en de daarin gespecificeerde pakketten te installeren.

en: Click
nl: Klik

en: to locate and install the package file (usually with .whl, .tar.gz or .zip extension).
nl: om het pakketbestand te zoeken en te installeren (meestal met de extensie .whl, .tar.gz of .zip).

en: Upgrade or uninstall
nl: Upgrade of verwijder

en: Start by selecting the package from the left.
nl: Begin door het pakket aan de linkerkant te selecteren.

en: Target:
nl: Doel:

en: virtual environment
nl: virtuele omgeving

en: user site packages
nl: pakketten van gebruikerssites

en: This dialog lists all available packages, but allows upgrading and uninstalling only packages from
nl: In dit dialoogvenster worden alle beschikbare pakketten weergegeven, maar kun je alleen pakketten upgraden en verwijderen van

en: New packages will be also installed into this directory. Other locations must be managed by alternative means.
nl: Nieuwe pakketten worden ook in deze map geïnstalleerd. Andere locaties moeten op alternatieve manieren worden beheerd.

en: Installed version:
nl: Geïnstalleerde versie:

en: Installed to:
nl: Geïnstalleerd op:

en: Please check your spelling!
nl: Controleer je spelling!

en: You need to enter
nl: Je moet invullen

en: Could not find the package info from PyPI.
nl: Kan de pakketinformatie van PyPI niet vinden.

en: Error code:
nl: Foutcode:

en: Can't find package name from the list:
nl: Kan de pakketnaam niet vinden in de lijst:

en: Package '{}' is required for installing and uninstalling other packages.
nl: Pakket '{}' is vereist voor het installeren en verwijderen van andere pakketten.

en: Package
nl: Pakket

en: Manage packages for %s
nl: Beheer pakketten voor %s

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Looks like you are installing a Thonny-related package.
    If you meant to install a Thonny plugin, then you should
    choose 'Tools → Manage plugins...' instead
    
    Are you sure you want to install %s for the back-end?
nl: Het lijkt erop dat je een Thonny-gerelateerd pakket installeert.
    Als je een Thonny-plug-in bedoelde te installeren, zou je  'Tools → Plug-ins beheren ...' moeten kiezen.
    
    Weet je zeker dat je %s wilt installeren voor de back-end?

en: NB! There may be another version available which is compatible with current Thonny version. Click on '...' button to choose the version to install.
nl: Let op: er is mogelijk een andere versie beschikbaar die compatibel is met de huidige Thonny-versie. Klik op de knop '...' om de te installeren versie te kiezen.

en: Thonny plugin without requirements
nl: Thonny plug-in zonder vereisten

en: Looks like you are trying to install an outdated Thonny
    plug-in (it doesn't specify required Thonny version).
    
    If you still want it, then please install it from the command line.
nl: Het lijkt erop dat je een verouderde Thonny plug-in probeert te installeren
    (het specificeert geen vereiste Thonny-versie).
    
    Als je het nog steeds wilt, installeer het dan vanaf de opdrachtregel.

en: Unsuitable requirements
nl: Ongeschikte vereisten

en: This package requires different Thonny version:
nl: Dit pakket vereist een andere Thonny-versie:

en: If you still want it, then please install it from the command line.
nl: Als je het nog steeds wilt, installeer het dan vanaf de opdrachtregel.

en: (In this case Thonny's back-end uses same interpreter, so both dialogs manage same packages.)
nl: (In dit geval gebruikt Thonny's back-end dezelfde interpreter, dus beide dialoogvensters beheren dezelfde pakketten.)

en: NB! You need to restart Thonny after installing / upgrading / uninstalling a plug-in.
nl: NB! Je moet Thonny opnieuw opstarten na het installeren / upgraden / verwijderen van een plug-in.

en: Advanced install / upgrade / downgrade
nl: Geavanceerde installatie / upgrade / downgrade

en: Desired version
nl: Gewenste versie

en: Upgrade dependencies
nl: Upgrade afhankelijkheden

en: Requires:
nl: Vereist:

en: Error:
nl: Fout:

en: Manage packages...
nl: Pakketten beheren...

en: Manage plug-ins...
nl: Plug-ins beheren...

en: Open replayer...
nl: Open afspeler...

en: Change working directory to script directory on Run / Debug
nl: Wijzig werkmap naar scriptmap bij Uitvoeren / Debuggen

en: Show function calls (frames) in separate windows
nl: Functieoproepen (frames) weergeven in afzonderlijke vensters

en: Uncheck if you want more traditional experience.
nl: Schakel het selectievakje uit als je een meer traditionele ervaring wilt.

en: Open and close Stack view automatically
nl: Stapelweergave automatisch openen en sluiten

en: Opens the Stack view on first call and closes it when program returns to main frame.
nl: Opent de stapelweergave bij het eerste gesprek en sluit deze wanneer het programma terugkeert naar het hoofdframe.

en: Allow stepping into libraries (ie. outside of main script directory)
nl: Stappen in bibliotheken toestaan (d.w.z. buiten de hoofdscriptmap)

en: May make debugging slower.
nl: Kan debuggen langzamer maken.

en: Preferred debugger
nl: Gewenste debugger

en: (used when clicking Debug toolbar button)
nl: (gebruikt bij het klikken op de werkbalkknop Debuggen)

en: Birdseye port
nl: Birdseye-poort

en: (restart Thonny after changing this)
nl: (start Thonny opnieuw nadat je dit hebt gewijzigd)

en: Run & Debug
nl: Uitvoeren & Debuggen

en: Terminal emulation
nl: Terminal-emulatie

en: supports basic ANSI-colors and styles
nl: ondersteunt basis ANSI-kleuren en stijlen

en: Maximum number of lines to keep.
nl: Maximaal aantal te behouden regels.

en: NB! Large values may cause poor performance!
nl: Let op: Grote waarden kunnen slechte prestaties veroorzaken!

en: Maximum length of line fragments before squeezing
nl: Maximale lengte van lijnfragmenten voor het knijpen

en: Running current script in terminal
nl: Actief script wordt uitgevoerd in terminal

en: Present Python REPL after program ends
nl: Presenteer Python REPL na afloop van het programma

en: Keep terminal window open after Python process ends
nl: Houd het terminalvenster open nadat het Python-proces is beëindigd

en: NB! Automatic closing needs to be enabled in Terminal's settings
    (Profiles → Shell → When the shell exits)
nl: Let op: Automatisch sluiten moet worden ingeschakeld in de instellingen van Terminal
    (Profielen → Shell → Wanneer de shell wordt afgesloten)

en: UI theme
nl: UI-thema

en: Syntax theme
nl: Syntaxis thema

en: Editor font
nl: Editor lettertype

en: IO font
nl: IO-lettertype

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: This is a comment
nl: Dit is een opmerking

en: The answer is
nl: Het antwoord is

en: blah, blah
nl: bla, bla

en: NB! Some style elements change only after restarting Thonny!
nl: Let op: Sommige stijlelementen veranderen pas nadat Thonny opnieuw is opgestart!

en: Enter an integer
nl: Voer een geheel getal in

en: Theme & Font
nl: Thema & Lettertype

en: Open Thonny program folder...
nl: Open de programmamap van Thonny ...

en: Open Thonny data folder...
nl: Thonny-gegevensmap openen ...

en: Home
nl: Startlocatie

en: Help contents
nl: Help-inhoud

en: CircuitPython device
nl: CircuitPython-apparaat

en: MicroPython device
nl: MicroPython-apparaat

en: Connect your device to the computer and select corresponding port below
nl: Sluit je apparaat aan op de computer en selecteer de bijbehorende poort hieronder

en: look for your device name, "USB Serial" or "UART"
nl: zoek je apparaatnaam, "USB Serial" of "UART"

en: If you can't find it, you may need to install proper USB driver first.
nl: Als je het niet kunt vinden, moet je mogelijk eerst het juiste USB-stuurprogramma installeren.

en: Port
nl: Poort

en: Try to detect port automatically
nl: Probeer de poort automatisch te detecteren

en: MicroPython (generic)
nl: MicroPython (generiek)

en: Print...
nl: Afdrukken...

en: Open system shell...
nl: Open systeem shell ...

en: Install from requirements file
nl: Installeren vanuit het vereistenbestand

en: Install from local file
nl: Installeren vanuit lokaal bestand

en: This dialog is for managing Thonny plug-ins and their dependencies.
    If you want to install packages for your own programs then choose 'Tools → Manage packages...'
nl: Dit dialoogvenster is voor het beheer van Thonny-plug-ins en hun afhankelijkheden.
    Als je pakketten voor je eigen programma's wilt installeren, kies je 'Extra → Pakketten beheren ...'

en: CircuitPython (generic)
nl: CircuitPython (generiek)

en: Indent selected lines
nl: Geselecteerde lijnen inspringen

en: Dedent selected lines
nl: Geselecteerde lijnen uitspringen

en: Switch to
    regular
    mode
nl: Overschakelen naar
    standaard
    modus

en: Make sure MicroPython has been installed to your micro:bit.
nl: Zorg ervoor dat MicroPython op je micro:bit is geïnstalleerd.

en: Don't forget that main.py only works without embedded main script.
nl: Vergeet niet dat main.py alleen werkt zonder ingesloten hoofdscript.

en: please wait
nl: even geduld aub

en: Done!
nl: Klaar!

en: Could not find disk '%s'. Do you want to locate it yourself?
nl: Kan schijf '%s' niet vinden. Wil je het zelf opzoeken?

en: Found several '%s' disks. Do you want to choose one yourself?
nl: Verschillende '%s' schijven gevonden. Wil je er zelf een kiezen?

en: Can't find suitable disk
nl: Kan geen geschikte schijf vinden

en: Move to Recycle Bin
nl: Verplaats naar Prullenbak

en: Move to Trash
nl: Verplaats naar prullenmand

en: Delete
nl: Verwijder

en: New directory
nl: Nieuwe map

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Storage space
nl: Opslagruimte

en: Path
nl: Pad

en: Directory properties
nl: Mapeigenschappen

en: File properties
nl: Bestandseigenschappen

en: Size
nl: Grootte

en: Modified
nl: Gewijzigd

en: Deleting %s
nl: Bezig met verwijderen van %s

en: Moving %s to %s
nl: Bezig met verplaatsen van %s naar %s

en: Loading
nl: Bezig met laden

en: Saving
nl: Bezig met opslaan

en: Working...
nl: Bezig...

en: Uploading %s to %s
nl: Bezig met uploaden van %s naar %s

en: Upload to %s
nl: Uploaden naar %s

en: Downloading %s to %s
nl: Bezig met %s downloaden naar %s

en: Download to %s
nl: Downloaden naar %s

en: Hide hidden files
nl: Toon geen verborgen bestanden

en: Show hidden files
nl: Toon verborgen bestanden

en: Open in Thonny
nl: Open binnen Thonny

en: Deleting
nl: Verwijderen

en: Creating directory
nl: Aanmaken directory

en: Save All files
nl: Sla alle bestanden op

en: Configure interpreter...
nl: Configureren interpreter...

en: Device
nl: Apparaat

en: Cancelling
nl: Bezig met annuleren

en: Starting
nl: Bezig met starten

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Search results
nl: Zoek resultaten

en: Searching
nl: Bezig met zoeken

en: Installing
nl: Bezig met installeren

en: Package manager is not available for this interpreter
nl: Package manager niet beschikbaar voor deze interpreter

en: Not supported
nl: Niet ondersteund

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: You need to stop your program before launching the package manager.
nl: U moet uw programma stoppen voordat u de package manager start

en: Python executable
nl: Python uitvoerbaar bestand

en: Not connected
nl: Niet verbonden

en: Advanced options
nl: Geavanceerde opties

en: Install or update firmware
nl: Installeer of update de firmware

en: For upgrading simply install the package again.
nl: Installeer het package opnieuw om te upgraden

en: Version to be installed
nl: Versie die geïnstalleerd moet worden

en: Target device location
nl: Doel locatie van het apparaat

en: Please wait
nl: Even geduld

en: Delete selected
nl: Verwijder geselekteerd

en: total space
nl: Totale ruimte

en: used space
nl: Gebruikte ruimte

en: free space
nl: Vrije ruimte

en: Storage info
nl: Opslag informatie

en: Replace tabs with spaces
nl: Vervang tabs door spaties

en: Highlight tab characters
nl: Markeer TAB karakters

en: Name
nl: Naam

en: Size (bytes)
nl: Grootte (in bytes)

en: Value
nl: Waarde

en: Save password
nl: Wachtwoord opslaan

en: Local variables
nl: Locale variabelen

en: Function
nl: Functie

en: Location
nl: Locatie

en: Attributes
nl: Attributen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Source code
nl: Broncode
