Thonny - en to uk translation catalogue (340 entries)

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Правка

en: View
uk: Вигляд

en: Run
uk: Виконати

en: Tools
uk: Інстументи

en: Help
uk: Допомога

en: Alternative Python 3 interpreter or virtual environment
uk: Інший інтерпретатор Python 3 або віртуальне середовище

en: A special virtual environment (deprecated)
uk: Особливе віртуальне середовище (не рекомендується)

en: Exit
uk: Вихід

en: Decrease font size
uk: Зменшити розмір шрифта

en: Focus editor
uk: Перейти до редактора

en: Focus shell
uk: Перейти до оболонки

en: Maximize view
uk: Разгорнути

en: Full screen
uk: Повний екран

en: Program arguments
uk: Аргументи програми

en: About Thonny
uk: Про Thonny

en: Made in
    University of Tartu, Estonia,
    with the help from
    open-source community,
    Raspberry Pi Foundation
    and Cybernetica AS
uk: Розроблено в
    Тартуському университеті, Естонія,
    за участю співтовариства вільного
    програмного забезпечення,
    фонду розробки Raspbery Pi
    та компанії Cybernetica

en: This program comes with
    ABSOLUTELY NO WARRANTY!
    It is free software, and you are welcome to
    redistribute it under certain conditions, see
    https://opensource.org/licenses/MIT
    for details
uk: Ця програма надається
    без будь-яких гарантійних зобов'язань
    Це вільне програмне забезпечення
    і ви можете вільно розповсюджувати
    його на умовах ліцензії МІТ
    https://opensource.org/licenses/MIT

en: Version history
uk: Історія версій

en: Report problems
uk: Повідомити про проблему

en: Open Assistant automatically when program crashes with an exception
uk: Автоматично відкривати вікно Асистента при збої програми

en: Open Assistant automatically when it has warnings for your code
uk: Автоматично відкривати вікно Асистента при виявлені попереджень в вашій програмі

en: Perform selected Pylint checks
uk: Виконати вибрані перевірки Pylint

en: Perform MyPy checks
uk: Виконати перевірки MyPy

en: Disabled checks (one id per line)
uk: Вимкнути перевірки (один код на рядок)

en: Assistant
uk: Асистент

en: Auto-complete
uk: Автозавершення

en: Which interpreter or device should Thonny use for running your code?
uk: Який інтерпретатор або який пристрій повинен використовувати Thonny для запуску вашої програми?

en: Interpreter
uk: Інтерпретатор

en: About Birdseye
uk: Про Birdseye

en: Birdseye is a Python debugger which needs to be installed separately.
    
    Do you want to open the help page and learn more?
uk: Birdseye — це налагоджувач Python, який потребує окремого встановлення.
    
    Відкрити сторінку допомоги для подробиць?

en: Debug current script (birdseye)
uk: Налагодити поточний скрипт (birdseye)

en: Toggle comment
uk: Перемикнути коментарі

en: Comment out
uk: Закоментувати

en: Uncomment
uk: Разкоментувати

en: Undo
uk: Скасувати

en: Redo
uk: Повторити

en: Cut
uk: Вирізати

en: Copy
uk: Скопіювати

en: Paste
uk: Вставити

en: Select all
uk: Виділити все

en: Run to cursor
uk: Виконати до курсора

en: Can't close yet
uk: Поки неможливо закрити

en: Use "Stop" command if you want to cancel debugging
uk: Для завершення налагодження використовуйте команду "Стоп"

en: Dock user windows
uk: Закріпити вікно користувача

en: Highlight matching names
uk: Підсвічувати імена, що збігаються

en: Highlight local variables
uk: Підсвічувати локальні змінні

en: Highlight parentheses
uk: Підсвічувати парні дужки

en: Highlight syntax elements
uk: Підсвічувати синтаксичні елементи

en: Highlight current line (requires reopening the editor)
uk: Підсвічувати поточний рядок (необхідний перезапуск редактора)

en: Allow code completion with Tab-key in editors
uk: Дозволити використання «Tab» для автозавершення в редакторі

en: Allow code completion with Tab-key in Shell
uk: Дозволити використання «Tab» для автозавершення в оболонці

en: Show line numbers
uk: Показувати номери рядків

en: Recommended maximum line length
    (Set to 0 to turn off margin line)
uk: Рекомендована максимальна довжина рядка (вкажіть 0 для вимкнення границь рядка)

en: Editor
uk: Редактор

en: Export usage logs...
uk: Експортувати журнал використання...

en: Events
uk: Події

en: Files
uk: Файли

en: Find & Replace
uk: Знайти та замінити

en: Find:
uk: Знайти:

en: Replace with:
uk: Замінити на:

en: Case sensitive
uk: З урахування регістру

en: Up
uk: Вгору

en: Down
uk: Вниз

en: Find
uk: Знайти

en: Replace
uk: Замінити

en: Replace+Find
uk: Знайти та замінити

en: Replace all
uk: Замінити все

en: Enter string to be replaced.
uk: Введіть рядок для заміни

en: The specified text was not found!
uk: Вказаний текст не знайдено!

en: Allow only single Thonny instance
uk: Дозволити запускати тільки один екземпляр Thonny

en: Reopen all files from previous session
uk: Знову відкрити всі файли з попереднього сеансу

en: Disable notification sound
uk: Вимкнути звук сповіщення

en: Font scaling mode
uk: Режим масштабування шрифта

en: Heap mode is on.
    Close Heap view to turn it off.
uk: Режим купи ввімкнений.
    Закрийте вікно купи для вимкнення.

en: Heap
uk: Купа

en: Language
uk: Мова (Language)

en: This box is meant for your working notes -- assignment instructions, code snippets, whatever.
    
    Everything will be saved automatically and loaded when you open Thonny next time.
    
    Feel free to delete this text to make room for your own notes.
uk: Це вікно можна використовувати для ваших робочих приміток — значень, прикладів коду, чого завгодно.
    
    Все, що ви тут напишете, буде автоматично зберігатися та завантажуватися при перезапуску Thonny.
    
    Цей текст можна сміливо видалити та почати писати свої власні примітки.

en: Notes
uk: Примітки

en: Previous object
uk: Попередній об'єкт

en: Next object
uk: наступний об'єка

en: Object inspector
uk: Інспектор об'єктів

en: Outline
uk: План

en: Pygame Zero mode
uk: Режим Pygame Zero

en: Find package from PyPI
uk: Зайти пакет в PyPI

en: Uninstall
uk: Деінсталювати

en: Close
uk: Закрити

en: Click
uk: Клацнути

en: here
uk: тут

en: Upgrade
uk: Оновити

en: Install
uk: Інсталювати

en: Could not find the package from PyPI.
uk: Не вдалося знайти пакет в PyPI

en: exact package name
uk: точна назва пакету

en: Latest stable version
uk: Остання стабільна версія

en: Latest version
uk: Остання версія

en: Summary
uk: Зведення

en: Author
uk: Автор

en: Homepage
uk: Домашня сторінка

en: Bugtracker
uk: Багтрекер

en: Documentation
uk: Документація

en: PyPI page
uk: Сторінка PyPI

en: Requires
uk: Залежності

en: Really uninstall?
uk: Дійсно видалити?

en: Are you sure you want to uninstall it?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити це?

en: Back to
    current frame
uk: Повернутися до 
    поточного вікна

en: Variables
uk: Змінні

en: This computer
uk: Цей комп'ютер

en: Refresh
uk: Оновити

en: Focus into
uk: Перейти до

en: Error
uk: Помилка

en: You need to select a file!
uk: Вам треба вибрати файл!

en: Overwrite?
uk: Перезаписати?

en: Do you want to overwrite '%s' ?
uk: Бажаєте перезаписати '%s' ?

en: New
uk: Нове

en: Open...
uk: Відкрити...

en: Load
uk: Завантажити

en: Recent files
uk: Нещодавні файли

en: Close all
uk: Закрити все

en: Save
uk: Зберегти

en: Save as...
uk: Зберегти як...

en: Save copy...
uk: Зберегти копію...

en: Rename...
uk: Перейменувати...

en: Thonny options
uk: Параметри Thonny

en: Run current script
uk: Запустити поточний скрипт

en: Run current script in terminal
uk: Запустити поточний скрипт в терміналі

en: Stop/Restart backend
uk: Зупинити та перезапустити бекенд

en: Stop
uk: Зупинити

en: Interrupt execution
uk: Перервати виконання

en: Send EOF / Soft reboot
uk: Надіслати EOF / програмне перезавантаження

en: Disconnect
uk: Відключитися

en: Known interpreters
uk: Відомі інтерпретатори

en: Your interpreter isn't in the list?
uk: Ваш інтерпретатор відсутній у списку?

en: Locate another
uk: Знайти інший

en: python executable
uk: виконуваний модуль python

en: NB! Thonny only supports Python 3.5 and later
uk: NB! Thonny підтримує Python 3.5 та вище

en: Create new virtual environment
uk: Створити нове віртуальне середовище

en: Select existing or create a new empty directory
uk: Виберіть каталог, що існує, або створіть новий порожній

en: Python interpreters
uk: Інтерпретатори Python

en: all files
uk: всі файли

en: Select empty directory for new virtual environment
uk: Обрати порожній каталог для нового віртуального середовища

en: Bad directory
uk: Неправильний каталог

en: Selected directory is not empty.
    Select another or cancel.
uk: Вибраний каталог не порожній.
    Вибрати інший або скасувати.

en: Creating virtual environment
uk: Створити віртуальне середовище

en: Clear shell
uk: Очистити оболонку

en: Plotter
uk: Плотер

en: Clear
uk: Очистити

en: Show Plotter
uk: Показати Плотер

en: For performance reasons, Shell avoids showing very long lines in full (see Tools => Options => Shell).
    Here you can interact with the original text fragment.
uk: Через продуктивність оболонка уникає відображення дуже довгих рядків повністю (дивиться Інструменти => Параметри => Оболонка).
    Тут ви можете взаємодіяти з оригінальним фрагментом тексту.

en: Wrap text (may be slow)
uk: Переносити рядки (може уповільнити роботу)

en: Copy to clipboard
uk: Копіювати до буфера

en: Expand in Shell
uk: Розгорнути в оболонці

en: Squeezed text (%d characters)
uk: Пропущений текст (%d символів)

en: Plotter visualizes series of
    numbers printed to the Shell.
uk: Плоттер показує серії чисел, що надруковані в оболонці

en: See Help for details.
uk: Дивіться Допомогу для подробиць.

en: Close others
uk: Закрити інші

en: Copying
uk: Копіювання

en: Copying
      %s
    to
      %s
uk: Копіювання
      %s
    в
      %s

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel the process?
uk: Скасувати процес?

en: The process is still running.
    Are you sure you want to cancel?
uk: Процес все ще виконується. Ви впевнені, що бажаєте скасувати його?

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Shell
uk: Оболонка

en: The same interpreter which runs Thonny (default)
uk: Той же інтерпретатор, що й у Thonny (за замовчанням)

en: This virtual environment is automatically maintained by Thonny.
uk: Це віртуальне середовище автоматично підтримується Thonny

en: Location:
uk: Розташування:

en: Options...
uk: Параметри...

en: Increase font size
uk: Збільшити розмір шрифта

en: Change font size
uk: Змінити розмір шрифта

en: Zoom
uk: Наблизити

en: Exit Thonny
uk: Вийти з Thonny

en: Quit
uk: Вийти

en: Overwriting theme '%s'
uk: Перезаписати тему «%s»

en: Program arguments:
uk: Параметри програми:

en: Regular mode
uk: Звичайний режим

en: Configuration has been updated. Restart Thonny to start working in regular mode.
    
    (See 'Tools → Options → General' if you change your mind later.)
uk: Конфігурація була оновлена. Перезапустіть Thonny для роботы в звичайному режимі.
    
    (Зайдіть в «Інструменти → Параметри → Загальні», якщо ви забажаєте змінити своє рішення)

en: Program tree
uk: Дерево програми

en: Select interpreter
uk: Оберіть інтерпретатор

en: Resume
uk: Продовжити

en: Run / resume
uk: Запустити / продовжити

en: Debug current script
uk: Налагодити поточний скрипт

en: Debug
uk: Налагодити

en: Debug current script (nicer)
uk: Налагодити поточний скрипт (краще)

en: Debug current script (faster)
uk: Налагодити поточний скрипт (швидше)

en: Step over
uk: Перестрибнути

en: Over
uk: Через

en: Step into
uk: Зайти

en: Into
uk: В

en: Step out
uk: Вийти

en: Out
uk: З

en: Step back
uk: Крок назад

en: Back
uk: Назад

en: Stack
uk: Стек

en: Exception
uk: Виключення

en: Log program usage events
uk: Записувати виконання програми до журналу

en: Debug mode (provides more detailed diagnostic logs)
uk: Режим налагодження (надає більш докладну інформацію)

en: UI mode
uk: Режим інтерфейсу користувача (ІК)

en: UI scaling factor
uk: Коефіцієнт масштабування ІК

en: NB! Restart Thonny after changing these options!
uk: NB! Перезапустіть Thonny після зміни цих параметрів!

en: General
uk: Загальні

en: INSTALL
uk: ВСТАНОВИТИ

en: Browse the packages
uk: Перегляд пакетів

en: With current interpreter you can only browse the packages here.
    Use 'Tools → Open system shell...' for installing, upgrading or uninstalling.
uk: Ви можете тільки переглядати пакети з цим інтерпретатором.
    Використовуйте 'Інструменти → Відкрити системну оболонку...' для встановлення, оновлення та видалення.

en: Packages' directory
uk: Каталог апкетів

en: Install from PyPI
uk: Встановити з PyPI

en: If you don't know where to get the package from, then most likely you'll want to search the Python Package Index. Start by entering the name of the package in the search box above and pressing ENTER.
uk: Якщо ви не знаєте, де взяти пакет, тоді, скоріше за все, вам слід пошукати в Python Package Index. Почніть з введення імені пакета у вікні пошуку вище та натисніть ENTER.

en: to locate requirements.txt file and install the packages specified in it.
uk: для вказання файлу requirements.txt та встановлення перерахованих в ньому пакетів

en: Click
uk: Клік

en: to locate and install the package file (usually with .whl, .tar.gz or .zip extension).
uk: для вказання та встановлення пакета з файлу (звичайно з розширенням .whl, .tar.gz або .zip).

en: Upgrade or uninstall
uk: Оновити чи видалити

en: Start by selecting the package from the left.
uk: Почніть з вибору пакету зліва

en: Target:
uk: Ціль:

en: virtual environment
uk: віртуальне середовищу

en: user site packages
uk: пакети з каталогу користувача

en: This dialog lists all available packages, but allows upgrading and uninstalling only packages from
uk: В цьому вікні перелічені всі доступні пакети, але доступні для оновлення та видалення тільки пакети з

en: New packages will be also installed into this directory. Other locations must be managed by alternative means.
uk: Нові пакети також будуть встановлені в цей каталог. Для інших цілей каталоги необхідно налаштувати.

en: Installed version:
uk: Встановлена версія:

en: Installed to:
uk: Встановлено в:

en: Please check your spelling!
uk: Перевірте правильність написання!

en: You need to enter
uk: Необхідно ввести

en: Could not find the package info from PyPI.
uk: Пошук цього пакету в PyPI не дав результатів.

en: Error code:
uk: Код помилки:

en: Can't find package name from the list:
uk: Ім'я пакету не знайдено в списку:

en: Package '{}' is required for installing and uninstalling other packages.
uk: Пакет «{}» необхідний для встановлення та видалення інших пакетів.

en: Package
uk: Пакет

en: Manage packages for %s
uk: Управління пакетами для %s

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: Looks like you are installing a Thonny-related package.
    If you meant to install a Thonny plugin, then you should
    choose 'Tools → Manage plugins...' instead
    
    Are you sure you want to install %s for the back-end?
uk: Схоже, ви бажаєте встановити пакет, що стосується Thonny. Якщо ви бажаєте встановити плагин для Thonny, тоді використовуйте «Інструменти → Управління плагинами...»
    
    Ви впевнені, що бажаєте встановити %s для бэкенду?

en: NB! There may be another version available which is compatible with current Thonny version. Click on '...' button to choose the version to install.
uk: NB! Може бути доступна інша версія, сумісна з поточною версією Thonny. Клацніть кнопку «...» щоб обрати версію для встановлення.

en: Thonny plugin without requirements
uk: Плагини Thonny без залежностей

en: Looks like you are trying to install an outdated Thonny
    plug-in (it doesn't specify required Thonny version).
    
    If you still want it, then please install it from the command line.
uk: Схоже, ви бажаєте встановити стару версію плагину для Thonny (в ній не вказана версія Thonny).
    
    Якщо ви дійсно цього бажаєте, тоді встановіть плагин з командного рядка.

en: Unsuitable requirements
uk: Невідповідні залежності

en: This package requires different Thonny version:
uk: Цей пакет потребує іншої версії Thonny:

en: If you still want it, then please install it from the command line.
uk: Якщо ви дійсно цього бажаєте, тоді встановіть пакет з командного рядка.

en: (In this case Thonny's back-end uses same interpreter, so both dialogs manage same packages.)
uk: (В цьому випадку бэкенд Thonny буде використовувати той же інтерпретатор, таким чином обидва способа будуть управляти одним й тим же набором пакетів.)

en: NB! You need to restart Thonny after installing / upgrading / uninstalling a plug-in.
uk: NB! Треба перезапустити Thonny після встановлення, оновлення або видалення плагину.

en: Thonny plug-ins
uk: Плагини Thonny

en: Advanced install / upgrade / downgrade
uk: Просунуте встановлення / оновлення / відкат

en: Desired version
uk: Бажана версія

en: Upgrade dependencies
uk: Оновлення залежностей

en: Requires:
uk: Треба:

en: Error:
uk: Помилка:

en: Manage packages...
uk: Управління пакетами...

en: Manage plug-ins...
uk: Управління плагинами...

en: Open replayer...
uk: Відкрити повтор...

en: Change working directory to script directory on Run / Debug
uk: Змініть робочий каталог для програми в Запуск / Налагодження

en: Show function calls (frames) in separate windows
uk: Показувати виклики функцій (фрейми) в різних вікнах

en: Uncheck if you want more traditional experience.
uk: Зніміть відмітку якщо ви бажаєте більш традиційний стиль

en: Open and close Stack view automatically
uk: Автоматично відкривати та закривати вікна стеку

en: Opens the Stack view on first call and closes it when program returns to main frame.
uk: Відкриває вікно стеку при першому виклику та закриває його, коли програма повертається до зовнішнього блоку.

en: Allow stepping into libraries (ie. outside of main script directory)
uk: Дозволити перехід до біблиотек (тобто до модулі за межами каталога програми)

en: May make debugging slower.
uk: Може уповільнити налагоджувач

en: Preferred debugger
uk: Налагоджувач, якому надається перевага

en: (used when clicking Debug toolbar button)
uk: (використовується при кліку кнопки Налагодити)

en: Birdseye port
uk: Порт Birdseye

en: (restart Thonny after changing this)
uk: (перезапустіть Thonny після цих змін)

en: Run & Debug
uk: Запустити та налагодити

en: Terminal emulation
uk: Емуляція терміналу

en: supports basic ANSI-colors and styles
uk: підтримує основні ANSI-кольори та стилі

en: Maximum number of lines to keep.
uk: Максимальна кількість рядків, що лишаються

en: NB! Large values may cause poor performance!
uk: NB! Великі значення можуть призвести до погіршення продуктивності!

en: Maximum length of line fragments before squeezing
uk: Максимальна довжина рядку, що підлягає стисканню

en: Running current script in terminal
uk: Запуск поточної програми в терминалі

en: Present Python REPL after program ends
uk: Перейти до Python REPL після завершення програми

en: Keep terminal window open after Python process ends
uk: Залишати вікно терминалу відкритим після завершення програми

en: NB! Automatic closing needs to be enabled in Terminal's settings
    (Profiles → Shell → When the shell exits)
uk: NB! Автоматичне закриття повинно бути ввімкнено в налаштуваннях терминалу (Профілі → Оболонка → При виході з оболонки)

en: Terminal
uk: Термінал

en: UI theme
uk: Тема інтерфейсу

en: Syntax theme
uk: Тема підсвітлення синтаксису

en: Editor font
uk: Шрифт редактора

en: IO font
uk: Шрифт вікна введення-виведення

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: This is a comment
uk: Це коментар

en: The answer is
uk: Відповідю є

en: unclosed_string
uk: незакритий_рядок

en: blah, blah
uk: бла, бла

en: NB! Some style elements change only after restarting Thonny!
uk: NB! Деякі елементи оформлення зміняться тільки після перезапуску Thonny!

en: Enter an integer
uk: Введіть число

en: Theme & Font
uk: Тема & шрифт

en: Open Thonny program folder...
uk: Відкрити каталог Thonny...

en: Open Thonny data folder...
uk: Відкрити каталог даних Thonny...

en: Home
uk: Додому

en: Help contents
uk: Зміст довідки

en: CircuitPython device
uk: Пристрій CircuitPython

en: MicroPython device
uk: Пристрій MicroPython

en: Connect your device to the computer and select corresponding port below
uk: Підключіть пристрій до комп'ютера та оберіть відповідний порт нижче

en: look for your device name, "USB Serial" or "UART"
uk: знайдіть им'я вашого пристрою, «USB Serial» або «UART»

en: If you can't find it, you may need to install proper USB driver first.
uk: Якщо ви не можете знайти його, спробуйте спочатку встановити відповідний драйвер USB.

en: Port
uk: Порт

en: Try to detect port automatically
uk: Спробувати виявити порт автоматично

en: MicroPython (generic)
uk: MicroPython (загальний)

en: Print...
uk: Друк...

en: Open system shell...
uk: Відкрити системну оболонку...

en: Details
uk: Подробиці

en: Install from requirements file
uk: Встановити з файлу requirements.txt

en: Install from local file
uk: Встановити з локального файлу

en: This dialog is for managing Thonny plug-ins and their dependencies.
    If you want to install packages for your own programs then choose 'Tools → Manage packages...'
uk: Це вікно для управління плагинами та залежностями Thonny.
    Якщо ви бажаєте встановити пакети для ваших програм, тоді перейдіть до «Інструменти → Управління пакетами...»

en: CircuitPython (generic)
uk: CircuitPython (общий)

en: Indent selected lines
uk: Збільшити відступ вибраних рядків

en: Dedent selected lines
uk: Зменшити відступ вибраних рядків

en: Switch to
    regular
    mode
uk: Перемикнутися до звичайного режиму

en: Make sure MicroPython has been installed to your micro:bit.
uk: Впевніться, що MicroPython встановлений на ваш micro:bit.

en: Don't forget that main.py only works without embedded main script.
uk: Не забудьте, що main.py працює без вбудованого main-script.

en: Install latest MicroPython to BBC micro:bit
uk: Встановіть останній MicroPython на BBC micro:bit

en: micro:bit location:
uk: Розташування micro:bit:

en: Version to be installed:
uk: Версія до встановлення

en: please wait
uk: зачекайте будь ласка

en: NB! All files on micro:bit will be deleted!
uk: NB! Всі файли на micro:bit будуть видаленв!

en: Installing ...
uk: Встановлення...

en: Done!
uk: Зроблено!

en: You can now close this dialog.
uk: Зараз можна закрити це вікно.

en: Firmware
uk: Прошивка

en: Open the dialog for installing or upgrading MicroPython on your device
uk: Відкрити вікно для встановлення або оновлення MicroPython на вашому пристрої

en: Could not find disk '%s'.
uk: Не вдалось знайти диск «%s»

en: Make sure you have micro:bit plugged in!
uk: Впевніться, що ваш micro:bit підключений!

en: Do you want to continue and locate the disk yourself?
uk: Бажаєте продовжити та вибрати диск вручну?

en: Could not find disk '%s'. Do you want to locate it yourself?
uk: Не вдалось знайти диск «%s». Бажаєте вибрати його вручну?

en: Found several '%s' disks. Do you want to choose one yourself?
uk: Знайдено кілька «%s» дисків. Бажаєте вибрати один з них?

en: Can't find suitable disk
uk: Не вдалося знайти диск, що підходить

en: %d items
uk: %d елементів

en: Move to Recycle Bin
uk: Перемістити до Корзини

en: Move to Trash
uk: Перемістити до Мусору

en: Delete
uk: Видалити

en: New directory
uk: Новий каталог

en: Properties
uk: Власитвості

en: Storage space
uk: Місце в сховищі

en: Path
uk: Шлях

en: Directory properties
uk: Властивості каталогу

en: File properties
uk: Властивості файлу

en: bytes
uk: байт

en: Size
uk: розмір

en: Modified
uk: Змінений

en: Deleting %s
uk: Видалення %s

en: Moving %s to %s
uk: Перенесення %s в %s

en: Loading
uk: Завантаження

en: Saving
uk: Зберігання

en: Working...
uk: Обробка...

en: Uploading %s to %s
uk: Вивантаження %s до %s

en: Upload to %s
uk: Вивантажити до %s

en: Downloading %s to %s
uk: Завантаження %s до %s

en: Download to %s
uk: Завантажити в %s
