Thunar Plugins - en to be translation catalogue (15 entries)

note: prepare the dialog to query the preferred archiver for the user
en: Select an archive manager
be: Абраць кіраўніка архіваў

en: _Cancel
be: _Скасаваць

en: _OK
be: До_бра

note: add the header label
en: Please select your preferred archive manager
    from the list of available applications below:
be: Калі ласка, абярыце пераважнага кіраўніка архіваў
    са спіса даступных праграм:

note: tell the user that we cannot handle the specified mime types
en: No suitable archive manager found
be: Не знойдзена неабходнага кіраўніка архіваў

note: execute the action associated with the menu item
en: Failed to extract files
be: Не атрымалася выняць файлы

note: execute the action associated with the menu item
en: Failed to create archive
be: Не атрымалася стварыць архіў

en: Extract _Here
be: Выняць _сюды

en: Extract the selected archive in the current folder | Extract the selected archives in the current folder
be[0]: Выняць файл з абранага архіва ў бягучы каталог
be[1]: Выняць файлы з абранага архіва ў бягучы каталог
be[2]: Выняць файлы з абранага архіва ў бягучы каталог
be[3]: Выняць файлы з абранага архіва ў бягучы каталог

en: _Extract To...
be: _Выняць у...

en: Extract the selected archive | Extract the selected archives
be[0]: Выняць файл з абранага архіва
be[1]: Выняць файлы з абранага архіва
be[2]: Выняць файлы з абранага архіва
be[3]: Выняць файлы з абранага архіва

en: Cr_eate Archive...
be: Ства_рыць архіў...

en: Create an archive with the selected object | Create an archive with the selected objects
be[0]: Стварыць архіў з абраным файлам
be[1]: Стварыць архіў з абранымі файламі
be[2]: Стварыць архіў з абранымі файламі
be[3]: Стварыць архіў з абранымі файламі

note: TRANSLATORS: This is the label of the Drag'n'Drop "Extract here" menu item
en: _Extract here
be: _Выняць сюды

en: Extract the selected archive here | Extract the selected archives here
be[0]: Выняць файл з абранага архіва сюды
be[1]: Выняць файлы з абранага архіва сюды
be[2]: Выняць файлы з абранага архіва сюды
be[3]: Выняць файлы з абранага архіва сюды
