Thunar Plugins - en to eo translation catalogue (14 entries)

note: prepare the dialog to query the preferred archiver for the user
en: Select an archive manager
eo: Elektu la arkivadministrilon

en: _Cancel
eo: _Nuligi

note: add the header label
en: Please select your preferred archive manager
    from the list of available applications below:
eo: Bonvolu elekti vian preferatan dosiermanaĝilon
    el la subaj eblaj aplikaĵoj:

note: tell the user that we cannot handle the specified mime types
en: No suitable archive manager found
eo: Neniu uzebla dosiermanaĝilo estis trovata

note: execute the action associated with the menu item
en: Failed to extract files
eo: La dosieroj ne eltireblas

note: execute the action associated with the menu item
en: Failed to create archive
eo: Neeblas krei la dosieron

en: Extract _Here
eo: _Eltiri ĉi tie

en: Extract the selected archive in the current folder | Extract the selected archives in the current folder
eo[0]: Eltiri la elektitan dosieron en la nuna dosierujo
eo[1]: Eltiri la elektitajn dosierojn en la nuna dosierujo

en: _Extract To...
eo: _Eltiri al...

en: Extract the selected archive | Extract the selected archives
eo[0]: Eltiri la elektitan dosieron
eo[1]: Eltiri la elektitajn dosierojn

en: Cr_eate Archive...
eo: _Kreu Dosieron...

en: Create an archive with the selected object | Create an archive with the selected objects
eo[0]: Kreu dosieron kun la elektita objekto
eo[1]: Kreu dosieron kun la elektitaj objektoj

note: TRANSLATORS: This is the label of the Drag'n'Drop "Extract here" menu item
en: _Extract here
eo: _Eltiri ĉi tie

en: Extract the selected archive here | Extract the selected archives here
eo[0]: Eltiri la elektitan dosieron ĉi tie
eo[1]: Eltiri la elektitajn dosierojn ĉi tie
