Thunar Plugins - en to eu translation catalogue (15 entries)

note: prepare the dialog to query the preferred archiver for the user
en: Select an archive manager
eu: Hautatu artxibo-kudeatzaile bat

en: _Cancel
eu: Utzi

en: _OK
eu: Ad_os

note: add the header label
en: Please select your preferred archive manager
    from the list of available applications below:
eu: Mesedez hautatu zure artxibo-kudeatzaile gustokoena
    erabilgarri dauden aplikazioen zerrenda honetatik:

note: tell the user that we cannot handle the specified mime types
en: No suitable archive manager found
eu: Ez da artxibo-kudeatzaile erabilgarririk aurkitu

note: execute the action associated with the menu item
en: Failed to extract files
eu: Huts egin du fitxategiak erauztean

note: execute the action associated with the menu item
en: Failed to create archive
eu: Huts egin du artxiboa sortzerakoan

en: Extract _Here
eu: Erauzi _hona

en: Extract the selected archive in the current folder | Extract the selected archives in the current folder
eu[0]: Aukeratutako fitxategia uneko karpetara atera
eu[1]: Erauzi hautatutako artxiboak uneko karpetan

en: _Extract To...
eu: _Erauzi hona...

en: Extract the selected archive | Extract the selected archives
eu[0]: Aukeratutako fitxategia atera
eu[1]: Erauzi hautatutako artxiboak

en: Cr_eate Archive...
eu: _Sortu artxiboa...

en: Create an archive with the selected object | Create an archive with the selected objects
eu[0]: Fitxategi bat sortu aukeratutako elementuarekin
eu[1]: Sortu artxibo bat hautatutako objektuekin

note: TRANSLATORS: This is the label of the Drag'n'Drop "Extract here" menu item
en: _Extract here
eu: _Erauzi hemen

en: Extract the selected archive here | Extract the selected archives here
eu[0]: Aukeratutako fitxategia hona atera
eu[1]: Erauzi hautatutako artxiboak hemen
