Thunar Plugins - en to pl translation catalogue (14 entries)

note: prepare the dialog to query the preferred archiver for the user
en: Select an archive manager
pl: Wybór menedżera archiwów

en: _Cancel
pl: _Anuluj

note: add the header label
en: Please select your preferred archive manager
    from the list of available applications below:
pl: Proszę wybrać preferowany program do
    do zarządzania archiwami:

note: tell the user that we cannot handle the specified mime types
en: No suitable archive manager found
pl: Nie odnaleziono odpowiedniego menedżera archiwów

note: execute the action associated with the menu item
en: Failed to extract files
pl: Nie udało się rozpakować plików

note: execute the action associated with the menu item
en: Failed to create archive
pl: Nie udało się utworzyć archiwum

en: Extract _Here
pl: Rozpakuj _tutaj

en: Extract the selected archive in the current folder | Extract the selected archives in the current folder
pl[0]: Rozpakowuje zawartość archiwum do bieżącego katalogu
pl[1]: Rozpakowuje zawartość archiwów do bieżącego katalogu
pl[2]: Rozpakowuje zawartość archiwów do bieżącego katalogu
pl[3]: Rozpakowuje zawartość archiwów do bieżącego katalogu

en: _Extract To...
pl: _Rozpakuj...

en: Extract the selected archive | Extract the selected archives
pl[0]: Rozpakowuje zawartość archiwum do określonego katalogu
pl[1]: Rozpakowuje zawartość archiwów do określonego katalogu
pl[2]: Rozpakowuje zawartość archiwów do określonego katalogu
pl[3]: Rozpakowuje zawartość archiwów do określonego katalogu

en: Cr_eate Archive...
pl: _Utwórz archiwum...

en: Create an archive with the selected object | Create an archive with the selected objects
pl[0]: Tworzy archiwum z zaznaczonego elementu
pl[1]: Tworzy archiwum z zaznaczonych elementów
pl[2]: Tworzy archiwum z zaznaczonych elementów
pl[3]: Tworzy archiwum z zaznaczonych elementów

note: TRANSLATORS: This is the label of the Drag'n'Drop "Extract here" menu item
en: _Extract here
pl: _Rozpakuj tutaj

en: Extract the selected archive here | Extract the selected archives here
pl[0]: Rozpakowuje zawartość archiwum do wskazanego położenia
pl[1]: Rozpakowuje zawartość archiwów do wskazanego położenia
pl[2]: Rozpakowuje zawartość archiwów do wskazanego położenia
pl[3]: Rozpakowuje zawartość archiwów do wskazanego położenia
