Thunar Plugins - en to ro translation catalogue (14 entries)

note: prepare the dialog to query the preferred archiver for the user
en: Select an archive manager
ro: Alegeți un manager de arhive

en: _Cancel
ro: _Anulați

note: add the header label
en: Please select your preferred archive manager
    from the list of available applications below:
ro: Selectați managerul de arhive preferat din
    lista următoarelor programe disponibile:

note: tell the user that we cannot handle the specified mime types
en: No suitable archive manager found
ro: Nu s-a găsit un manager de arhive adecvat

note: execute the action associated with the menu item
en: Failed to extract files
ro: Nu s-au putut extrage fișierele

note: execute the action associated with the menu item
en: Failed to create archive
ro: Nu s-a putut crea arhiva

en: Extract _Here
ro: Dezarhivează _aici

en: Extract the selected archive in the current folder | Extract the selected archives in the current folder
ro[0]: Dezarhivează arhiva selectată în dosarul curent
ro[1]: Dezarhivează arhivele selectate în dosarul curent
ro[2]: Dezarhivează arhivele selectate în dosarul curent

en: _Extract To...
ro: _Dezarhivează în...

en: Extract the selected archive | Extract the selected archives
ro[0]: Dezarhivează arhiva selectată
ro[1]: Dezarhivează arhivele selectate
ro[2]: Dezarhivează arhivele selectate

en: Cr_eate Archive...
ro: Creea_ză o arhivă...

en: Create an archive with the selected object | Create an archive with the selected objects
ro[0]: Creează o arhivă folosind obiectul selectat
ro[1]: Creează o arhivă folosind obiectele selectate
ro[2]: Creează o arhivă folosind obiectele selectate

note: TRANSLATORS: This is the label of the Drag'n'Drop "Extract here" menu item
en: _Extract here
ro: Dezarhivează _aici

en: Extract the selected archive here | Extract the selected archives here
ro[0]: Dezarhivează aici arhiva selectată
ro[1]: Dezarhivează aici arhivele selectate
ro[2]: Dezarhivează aici arhivele selectate
