Thunar Plugins - en to sk translation catalogue (14 entries)

note: prepare the dialog to query the preferred archiver for the user
en: Select an archive manager
sk: Vyberte správcu archívov

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

note: add the header label
en: Please select your preferred archive manager
    from the list of available applications below:
sk: Vyberte si Vami uprednostňovaného správcu archívov
    zo zoznamu dostupných aplikácií uvedeného nižšie:

note: tell the user that we cannot handle the specified mime types
en: No suitable archive manager found
sk: Nebol nájdený žiadny vhodný správca archívov

note: execute the action associated with the menu item
en: Failed to extract files
sk: Nepodarilo sa rozbaliť súbory

note: execute the action associated with the menu item
en: Failed to create archive
sk: Nepodarilo sa vytvoriť archív

en: Extract _Here
sk: Rozbaliť _sem

en: Extract the selected archive in the current folder | Extract the selected archives in the current folder
sk[0]: Rozbalí vybraný súbor v aktuálnom priečinku
sk[1]: Rozbalí vybrané súbory v aktuálnom priečinku
sk[2]: Rozbalí vybrané súbory do aktuálneho priečinku
sk[3]: Rozbalí vybrané súbory do aktuálneho priečinku

en: _Extract To...
sk: _Rozbaliť do...

en: Extract the selected archive | Extract the selected archives
sk[0]: Rozbalí vybraný archív
sk[1]: Rozbalí vybrané archívy
sk[2]: Rozbalí vybrané archívy
sk[3]: Rozbalí vybrané archívy

en: Cr_eate Archive...
sk: _Vytvoriť archív...

en: Create an archive with the selected object | Create an archive with the selected objects
sk[0]: Vytvorí archív s vybraným objektom
sk[1]: Vytvorí archív s vybranými objektami
sk[2]: Vytvorí archív s vybranými objektami
sk[3]: Vytvorí archív s vybranými objektami

note: TRANSLATORS: This is the label of the Drag'n'Drop "Extract here" menu item
en: _Extract here
sk: _Rozbaliť sem

en: Extract the selected archive here | Extract the selected archives here
sk[0]: Rozbalí označený archív sem
sk[1]: Rozbalí označené archívy sem
sk[2]: Rozbalí označené archívy sem
sk[3]: Rozbalí označené archívy sem
