Thunar Plugins - en to sl translation catalogue (15 entries)

note: prepare the dialog to query the preferred archiver for the user
en: Select an archive manager
sl: Izberite upravljalnik arhivov

en: _Cancel
sl: _Prekini

en: _OK
sl: _V redu

note: add the header label
en: Please select your preferred archive manager
    from the list of available applications below:
sl: Prosimo, izberite želeni upravljalnik arhivov
    s seznama razpoložljivih programov:

note: tell the user that we cannot handle the specified mime types
en: No suitable archive manager found
sl: Upravljalnika arhivov ni mogoče najti

note: execute the action associated with the menu item
en: Failed to extract files
sl: Datotek ni mogoče razširiti

note: execute the action associated with the menu item
en: Failed to create archive
sl: Arhiva ni mogoče ustvariti

en: Extract _Here
sl: Razširi _sem

en: Extract the selected archive in the current folder | Extract the selected archives in the current folder
sl[0]: Razširi izbran arhiv v trenutno mapo
sl[1]: Razširi izbrana arhiva v trenutno mapo
sl[2]: Razširi izbrane arhive v trenutno mapo
sl[3]: Razširi izbrane arhive v trenutno mapo

en: _Extract To...
sl: _Razširi v ...

en: Extract the selected archive | Extract the selected archives
sl[0]: Razširi izbran arhiv
sl[1]: Razširi izbrana arhiva
sl[2]: Razširi izbrane arhive
sl[3]: Razširi izbrane arhive

en: Cr_eate Archive...
sl: _Ustvari arhiv ...

en: Create an archive with the selected object | Create an archive with the selected objects
sl[0]: Ustvari arhiv iz izbranega predmeta
sl[1]: Ustvari arhiv iz izbranih predmetov
sl[2]: Ustvari arhiv iz izbranih predmetov
sl[3]: Ustvari arhiv iz izbranih predmetov

note: TRANSLATORS: This is the label of the Drag'n'Drop "Extract here" menu item
en: _Extract here
sl: _Razširi sem

en: Extract the selected archive here | Extract the selected archives here
sl[0]: Razširi izbran arhiv sem
sl[1]: Razširi izbrana arhiva sem
sl[2]: Razširi izbrane arhive sem
sl[3]: Razširi izbrane arhive sem
