Thunar Plugins - en to sq translation catalogue (14 entries)

note: prepare the dialog to query the preferred archiver for the user
en: Select an archive manager
sq: Përzgjidhni një përgjegjës arkivash

en: _Cancel
sq: _Anuloje

note: add the header label
en: Please select your preferred archive manager
    from the list of available applications below:
sq: Ju lutemi, përzgjidhni përgjegjësin tuaj
    të parapëlqyer arkivash prej listës së
    aplikacioneve të gatshme më poshtë:

note: tell the user that we cannot handle the specified mime types
en: No suitable archive manager found
sq: S’u gjet përgjegjës arkivi i përshtatshëm

note: execute the action associated with the menu item
en: Failed to extract files
sq: S’u arrit të përftoheshin kartela

note: execute the action associated with the menu item
en: Failed to create archive
sq: S’u arrit të krijohej arkiv

en: Extract _Here
sq: Përftoje _Këtu

en: Extract the selected archive in the current folder | Extract the selected archives in the current folder
sq[0]: Përftoje arkivin e përzgjedhur te dosja e çastit
sq[1]: Përftoji arkivat e përzgjedhura te dosja e çastit

en: _Extract To...
sq: _Përftojeni Te…

en: Extract the selected archive | Extract the selected archives
sq[0]: Përfto arkivin e përzgjedhur
sq[1]: Përfto arkivat e përzgjedhur

en: Cr_eate Archive...
sq: _Krijoni Arkiv…

en: Create an archive with the selected object | Create an archive with the selected objects
sq[0]: Krijo arkiv me objektin e përzgjedhur
sq[1]: Krijo arkiv me objektet e përzgjedhur

note: TRANSLATORS: This is the label of the Drag'n'Drop "Extract here" menu item
en: _Extract here
sq: _Përftoje këtu

en: Extract the selected archive here | Extract the selected archives here
sq[0]: Përftoje arkivin e përzgjedhur këtu
sq[1]: Përftoji arkivat e përzgjedhur këtu
