Thunar Plugins - en to sr translation catalogue (15 entries)

note: prepare the dialog to query the preferred archiver for the user
en: Select an archive manager
sr: Изаберите управника архивом

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: _OK
sr: _У реду

note: add the header label
en: Please select your preferred archive manager
    from the list of available applications below:
sr: Изаберите вашег жељеног управника архива
    са списка доступних програма испод:

note: tell the user that we cannot handle the specified mime types
en: No suitable archive manager found
sr: Није пронађен оодговарајући управник архивом

note: execute the action associated with the menu item
en: Failed to extract files
sr: Нисам успео да распакујем датотеке

note: execute the action associated with the menu item
en: Failed to create archive
sr: Нисам успео да направим архиву

en: Extract _Here
sr: Распакуј _овде

en: Extract the selected archive in the current folder | Extract the selected archives in the current folder
sr[0]: Распакујте изабрану архиву у тренутну фасциклу
sr[1]: Распакујте изабране архиве у тренутну фасциклу
sr[2]: Распакујте изабране архиве у тренутну фасциклу

en: _Extract To...
sr: Распакуј _у...

en: Extract the selected archive | Extract the selected archives
sr[0]: Распакујте изабрану архиву
sr[1]: Распакујте изабране архиве
sr[2]: Распакујте изабране архиве

en: Cr_eate Archive...
sr: _Направи архиву...

en: Create an archive with the selected object | Create an archive with the selected objects
sr[0]: Направите архиву од изабраног објекта
sr[1]: Направите архиву од изабраних објеката
sr[2]: Направите архиву од изабраних објеката

note: TRANSLATORS: This is the label of the Drag'n'Drop "Extract here" menu item
en: _Extract here
sr: _Распакуј овде

en: Extract the selected archive here | Extract the selected archives here
sr[0]: Распакујте овде изабрану архиву
sr[1]: Распакујте овде изабране архиве
sr[2]: Распакујте овде изабране архиве
