Thunar Plugins - en to ast translation catalogue (56 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Artist - Title
ast: Artista - Títulu

en: Track - Title
ast: Pista - Títulu

en: Track - Artist - Title
ast: Pista - Autor - Títulu

en: Track. Title
ast: Pista. Títulu

en: Track. Artist - Title
ast: Pista. Autor - Títulu

en: Artist - Track - Title
ast: Autor - Pista - Títulu

en: Custom
ast: Personalizáu

note: Custom format
en: Cust_om format:
ast: F_ormatu personlaizáu:

note: Format label
en: _Format:
ast: _Formatu:

en: _Underscores
ast: _Sorrayaos

en: Activating this option will replace all spaces in the target filename with underscores.
ast: Activar esta opción trocará tolos espacios nel nome del ficheru oxetivu con sorrayaos.

en: _Lowercase
ast: _Minúscules

en: If you activate this, the resulting filename will only contain lowercase letters.
ast: Si actives esta opción, el nome de ficheru resultante namái contendrá lletres minúscules.

en: Unknown Artist
ast: Autor desconocíu

en: Unknown Title
ast: Títulu desconocíu

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
ast: Editar _etiquetes

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
ast: Editar etiquetes ID3/OGG d'esti ficheru.

en: Tag Help
ast: Etiqueta d'ayuda

en: Artist
ast: Artista

en: Album
ast: Álbum

en: Genre
ast: Xéneru

en: Track number
ast: Númberu de pista

en: Year
ast: Añu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Audio Tags
ast: Etiquetes d'audiu

en: Unknown Album
ast: Álbum desconocíu

en: <b>Track:</b>
ast: <b>Pista:</b>

en: Enter the track number here.
ast: Introduz equí'l númberu de pista.

en: <b>Year:</b>
ast: <b>Añu:</b>

en: Enter the release year here.
ast: Introduz equí l'añu d'espublización.

en: <b>Artist:</b>
ast: <b>Autor:</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
ast: Introduz equí'l nome del artista o'l de l'autor d'esti ficheru.

en: <b>Title:</b>
ast: <b>Títulu:</b>

en: Enter the song title here.
ast: Introduz equí'l títulu de la canción.

en: <b>Album:</b>
ast: <b>Álbum:</b>

en: Enter the album/record title here.
ast: Introduz equí'l títulu del álbum/discu.

en: <b>Comment:</b>
ast: <b>Comentariu:</b>

en: Enter your comments here.
ast: Introduz equí los tos comentarios.

en: <b>Genre:</b>
ast: <b>Xéneru:</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
ast: Seleiciona'l xéneru d'esti canciu equí.

en: Audio
ast: Audiu

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
ast: Editar etiquetes

note: Create save button Save button
en: _Save
ast: _Guardar

note: Create dialog
en: Audio Information
ast: Información d'audiu

en: %d:%02d Minutes
ast: %d:%02d Minutos

en: <b>Filename:</b>
ast: <b>Nome de ficheru:</b>

en: <b>Filesize:</b>
ast: <b>Tamañu de ficheru:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
ast: <b>Triba MIME:</b>

en: <b>Bitrate:</b>
ast: <b>Tasa de bits:</b>

en: <b>Samplerate:</b>
ast: <b>Tasa de muestréu:</b>

en: <b>Channels:</b>
ast: <b>Canales:</b>

en: <b>Length:</b>
ast: <b>Llonxitú:</b>

note: Info button
en: _Information
ast: _Información

en: Display more detailed information about this audio file.
ast: Amosar información más detallada sobro esti ficheru d'audiu.

en: Save audio tags.
ast: Guardar etiquetes d'audiu.
