Thunar Plugins - en to be translation catalogue (60 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Artist - Title
be: Выканаўца - Назва

en: Track - Title
be: Трэк - Назва

en: Track - Artist - Title
be: Трэк - Выканаўца  - Назва

en: Track. Title
be: Трэк.Назва

en: Track. Artist - Title
be: Трэк.Выканаўца  - Назва

en: Artist - Track - Title
be: Выканаўца -Трэк - Назва

en: Custom
be: Адвольна

note: Custom format
en: Cust_om format:
be: Ад_вольны фармат:

note: Format label
en: _Format:
be: _Фармат:

en: _Underscores
be: _Падкрэсліванні

en: Activating this option will replace all spaces in the target filename with underscores.
be: Пры ўключэнні гэтага параметра прагалы заменяцца знакамі падкрэслівання.

en: _Lowercase
be: _Ніжні рэгістр

en: If you activate this, the resulting filename will only contain lowercase letters.
be: Калі вы ўключыце гэты параметр, канцавая назва файла будзе складацца з маленькіх літар.

en: Unknown Artist
be: Невядомы выканаўца

en: Unknown Title
be: Невядомая назва

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
be: Рэдагаваць _пазнакі

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
be: Рэдагаваць пазнакі ID3/OGG гэтага файла.

en: Tag Help
be: Спіс пазнак

en: Artist
be: Выканаўца

en: Album
be: Альбом

en: Genre
be: Жанр

en: Track number
be: Нумар трэка

en: Year
be: Год

en: Comment
be: Каментар

en: Audio Tags
be: Аўдыяпазнакі

en: Unknown Album
be: Невядомы альбом

en: <b>Track:</b>
be: <b>Трэк:</b>

en: Enter the track number here.
be: Увядзіце тут нумар трэка.

en: <b>Year:</b>
be: <b>Год:</b>

en: Enter the release year here.
be: Увядзіце тут год выпуску.

en: <b>Artist:</b>
be: <b>Выканаўца:</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
be: Увядзіце тут выканаўцу альбо аўтара.

en: <b>Title:</b>
be: <b>Назва:</b>

en: Enter the song title here.
be: Увядзіце тут назву песні.

en: <b>Album:</b>
be: <b>Альбом:</b>

en: Enter the album/record title here.
be: Увядзіце тут назву альбома.

en: <b>Comment:</b>
be: <b>Каментар:</b>

en: Enter your comments here.
be: Увядзіце тут каментар.

en: <b>Genre:</b>
be: <b>Жанр:</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
be: Абярыце альбо ўвядзіце жанр песні.

en: Audio
be: Аўдыё

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
be: Рэдагаваць пазнакі

en: _Cancel
be: _Скасавць

note: Create save button Save button
en: _Save
be: _Захаваць

note: Create dialog
en: Audio Information
be: Аўдыязвесткі

en: _Close
be: _Закрыць

en: %d:%02d Minutes
be: %d:%02d хвілін

en: %d KBit/s
be: %d Кбіт/с

en: %d Hz
be: %d Гц

en: <b>Filename:</b>
be: <b>Назва файла:</b>

en: <b>Filesize:</b>
be: <b>Памер файла:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
be: <b>Тып MIME :</b>

en: <b>Bitrate:</b>
be: <b>Бітрэйт:</b>

en: <b>Samplerate:</b>
be: <b>Чашчыня:</b>

en: <b>Channels:</b>
be: <b>Каналы:</b>

en: <b>Length:</b>
be: <b>Працягласць:</b>

note: Info button
en: _Information
be: І_нфармацыя

en: Display more detailed information about this audio file.
be: Вывесці больш падрабязныя звесткі пра гэты аўдыяфайл.

en: Save audio tags.
be: Захаваць аўдыяпазнакі.
