Thunar Plugins - en to bg translation catalogue (60 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Artist - Title
bg: Изпълнител - Заглавие

en: Track - Title
bg: Запис - Заглавие

en: Track - Artist - Title
bg: Запис - Изпълнител - Заглавие

en: Track. Title
bg: Запис. Заглавие

en: Track. Artist - Title
bg: Запис. Изпълнител - Заглавие

en: Artist - Track - Title
bg: Изпълнител - Запис - Заглавие

en: Custom
bg: Потребителски

note: Custom format
en: Cust_om format:
bg: Потребителски формат:

note: Format label
en: _Format:
bg: Формат:

en: _Underscores
bg: Долни черти

en: Activating this option will replace all spaces in the target filename with underscores.
bg: Когато активирате тази опция, всички пространства в името на файла ще бъде заменени от долна черта.

en: _Lowercase
bg: Малки букви

en: If you activate this, the resulting filename will only contain lowercase letters.
bg: Ако активирате тази опция, името на файла ще съдържа само малки букви.

en: Unknown Artist
bg: Неизвестен изпълнител

en: Unknown Title
bg: Неизвестно заглавие

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
bg: Редактиране на тагове

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
bg: Редактиране на ID3/OGG тагове от този файл.

en: Tag Help
bg: Помощен списък на таг

en: Artist
bg: Изпълнител

en: Album
bg: Албум

en: Genre
bg: Жанр

en: Track number
bg: Номер на запис

en: Year
bg: Година

en: Comment
bg: Коментар

en: Audio Tags
bg: Аудио тагове

en: Unknown Album
bg: Неизвестен албум

en: <b>Track:</b>
bg: <b>Запис:</b>

en: Enter the track number here.
bg: Въведете номера на записа.

en: <b>Year:</b>
bg: <b>Година:</b>

en: Enter the release year here.
bg: Въведете годината на издаване.

en: <b>Artist:</b>
bg: <b>Изпълнител:</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
bg: Въведете изпълнителя или автора на този файл.

en: <b>Title:</b>
bg: <b>Заглавие:</b>

en: Enter the song title here.
bg: Въведете заглавието на песента.

en: <b>Album:</b>
bg: <b>Албум:</b>

en: Enter the album/record title here.
bg: Въведете името на албума.

en: <b>Comment:</b>
bg: <b>Коментар:</b>

en: Enter your comments here.
bg: Въведете вашият коментар.

en: <b>Genre:</b>
bg: <b>Жанр:</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
bg: Изберете или въведете жанра на тази песен.

en: Audio
bg: Аудио

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
bg: Редактиране на тагове

en: _Cancel
bg: _Отказ

note: Create save button Save button
en: _Save
bg: Запазване

note: Create dialog
en: Audio Information
bg: Аудио информация

en: _Close
bg: _Затваряне

en: %d:%02d Minutes
bg: %d:%02d Минути

en: %d KBit/s
bg: %d кБит/сек

en: %d Hz
bg: %d Хц

en: <b>Filename:</b>
bg: <b>Име на файл:</b>

en: <b>Filesize:</b>
bg: <b>Размер на файл:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
bg: <b>Добавка тип MIME:</b>

en: <b>Bitrate:</b>
bg: <b>Качество на звука:</b>

en: <b>Samplerate:</b>
bg: <b>Честота на дискретизация:</b>

en: <b>Channels:</b>
bg: <b>Канали</b>

en: <b>Length:</b>
bg: <b>Продължителност:</b>

note: Info button
en: _Information
bg: Информация

en: Display more detailed information about this audio file.
bg: Покажи по- подробна информация за този аудио-файл.

en: Save audio tags.
bg: Запазване на аудио тагове.
