Thunar Plugins - en to ca translation catalogue (57 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Artist - Title
ca: Artista - Títol

en: Track - Title
ca: Pista - Títol

en: Track - Artist - Title
ca: Pista - Artista - Títol

en: Track. Title
ca: Pista. Títol

en: Track. Artist - Title
ca: Pista. Artista - Títol

en: Artist - Track - Title
ca: Artista - Pista - Títol

en: Custom
ca: Personalitzat

note: Custom format
en: Cust_om format:
ca: Format _personalitzat:

en: _Underscores
ca: _Subratllat

en: Activating this option will replace all spaces in the target filename with underscores.
ca: Si s'activa aquesta opció, se substituiran tots els espais al nom del fitxer amb caràcters de subratllat.

en: _Lowercase
ca: _Minúscula

en: If you activate this, the resulting filename will only contain lowercase letters.
ca: Si ho activeu, el nom del fitxer només tindrà caràcters en minúscula.

en: Unknown Artist
ca: Artista desconegut

en: Unknown Title
ca: Títol desconegut

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
ca: _Edita les etiquetes

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
ca: Edita les etiquetes ID3/OGG d'aquest fitxer.

en: Tag Help
ca: Ajuda en les etiquetes

en: Artist
ca: Artista

en: Album
ca: Àlbum

en: Genre
ca: Gènere

en: Track number
ca: Número de pista

en: Year
ca: Any

en: Comment
ca: Comentari

en: Audio Tags
ca: Etiquetes d'àudio

en: Unknown Album
ca: Àlbum desconegut

en: <b>Track:</b>
ca: <b>Pista:</b>

en: Enter the track number here.
ca: Introduïu el número de pista.

en: <b>Year:</b>
ca: <b>Any:</b>

en: Enter the release year here.
ca: Introduïu l'any de distribució.

en: <b>Artist:</b>
ca: <b>Artista:</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
ca: Introduïu el nom de l'artista o l'autor del fitxer.

en: <b>Title:</b>
ca: <b>Títol:</b>

en: Enter the song title here.
ca: Introduïu el títol de la cançó.

en: <b>Album:</b>
ca: <b>Àlbum:</b>

en: Enter the album/record title here.
ca: Introduïu el títol de l'àlbum/gravació.

en: <b>Comment:</b>
ca: <b>Comentari:</b>

en: Enter your comments here.
ca: Introduïu aquí els vostres comentaris.

en: <b>Genre:</b>
ca: <b>Gènere:</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
ca: Seleccioneu o introduïu el gènere de la cançó.

en: Audio
ca: Àudio

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
ca: Edita les etiquetes

en: _Cancel
ca: _Cancel·la

note: Create save button Save button
en: _Save
ca: _Desa

note: Create dialog
en: Audio Information
ca: Informació de l'àudio

en: _Close
ca: Tan_ca

en: %d:%02d Minutes
ca: %d:%02d minuts

en: <b>Filename:</b>
ca: <b>Nom del fitxer:</b>

en: <b>Filesize:</b>
ca: <b>Mida del fitxer:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
ca: <b>Tipus MIME</b>

en: <b>Bitrate:</b>
ca: <b>Taxa de bits:</b>

en: <b>Samplerate:</b>
ca: <b>Taxa de mostres:</b>

en: <b>Channels:</b>
ca: <b>Canals:</b>

en: <b>Length:</b>
ca: <b>Durada:</b>

note: Info button
en: _Information
ca: _Informació

en: Display more detailed information about this audio file.
ca: Mostra informació més detallada sobre el fitxer d'àudio.

en: Save audio tags.
ca: Desa les etiquetes d'àudio.
