Thunar Plugins - en to cs translation catalogue (56 entries)

en: Title
cs: Název

en: Artist - Title
cs: Umělec - Název

en: Track - Title
cs: Stopa - Název

en: Track - Artist - Title
cs: Stopa - Umělec - Název

en: Track. Title
cs: Stopa. Název

en: Track. Artist - Title
cs: Stopa. Umělec - Název

en: Artist - Track - Title
cs: Umělec - Stopa - Název

en: Custom
cs: Vlastní

note: Custom format
en: Cust_om format:
cs: Vlastní f_ormát:

note: Format label
en: _Format:
cs: _Formát:

en: _Underscores
cs: _Podtržítka

en: Activating this option will replace all spaces in the target filename with underscores.
cs: Aktivace této položky způsobí nahrazení všech mezer v cílovém názvu podtržítky.

en: _Lowercase
cs: _Malá písmena

en: If you activate this, the resulting filename will only contain lowercase letters.
cs: Pokud použijete tuto volbu, výsledné názvy budou obsahovat pouze malá písmena.

en: Unknown Artist
cs: Neznámý umělec

en: Unknown Title
cs: Neznámý název

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
cs: Upravit _štítky (tag)

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
cs: Upraví ID3 nebo OGG štítky tohoto souboru.

en: Tag Help
cs: Nápověda ke štítkům

en: Artist
cs: Umělec

en: Genre
cs: Žánr

en: Track number
cs: Číslo stopy

en: Year
cs: Rok

en: Comment
cs: Komentář

en: Audio Tags
cs: Štítky nahrávky

en: Unknown Album
cs: Neznámé album

en: <b>Track:</b>
cs: <b>Stopa:</b>

en: Enter the track number here.
cs: Sem zadejte název stopy.

en: <b>Year:</b>
cs: <b>Rok:</b>

en: Enter the release year here.
cs: Sem zadejte rok vydání.

en: <b>Artist:</b>
cs: <b>Umělec:</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
cs: Sem zadejte jméno umělce nebo autora tohoto souboru.

en: <b>Title:</b>
cs: <b>Název:</b>

en: Enter the song title here.
cs: Sem zadejte název skladby.

en: Enter the album/record title here.
cs: Sem zadejte název alba nebo nahrávky.

en: <b>Comment:</b>
cs: <b>Komentář:</b>

en: Enter your comments here.
cs: Sem zadejte váš komentář.

en: <b>Genre:</b>
cs: <b>Žánr:</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
cs: Sem zadejte nebo zvolte žánr této skladby.

en: Audio
cs: Nahrávka

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
cs: Upravit štítky

en: _Cancel
cs: _Storno

note: Create save button Save button
en: _Save
cs: _Uložit

note: Create dialog
en: Audio Information
cs: Informace o nahrávce

en: _Close
cs: _Zavřít

en: %d:%02d Minutes
cs: %d:%02d minut

en: <b>Filename:</b>
cs: <b>Název souboru:</b>

en: <b>Filesize:</b>
cs: <b>Velikost souboru:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
cs: <b>MIME typ:</b>

en: <b>Bitrate:</b>
cs: <b>Datový tok:</b>

en: <b>Samplerate:</b>
cs: <b>Vzorkovací frekvence:</b>

en: <b>Channels:</b>
cs: <b>Počet kanálů:</b>

en: <b>Length:</b>
cs: <b>Délka:</b>

note: Info button
en: _Information
cs: _Informace

en: Display more detailed information about this audio file.
cs: Zobrazí podrobné informace o tomto zvukovém souboru.

en: Save audio tags.
cs: Uložit štítky nahrávky.
