Thunar Plugins - en to el translation catalogue (57 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Artist - Title
el: Καλλιτέχνης - Τίτλος

en: Track - Title
el: Αριθμός - Τίτλος

en: Track - Artist - Title
el: Αριθμός - Καλλιτέχνης - Τίτλος

en: Track. Title
el: Αριθμός. Τίτλος

en: Track. Artist - Title
el: Αριθμός. Καλλιτέχνης  - Τίτλος

en: Artist - Track - Title
el: Καλλιτέχνης - Αριθμός - Τίτλος

en: Custom
el: Προσαρμογή

note: Custom format
en: Cust_om format:
el: Προσαρμοσμένη μορφή:

note: Format label
en: _Format:
el: _Μορφή:

en: _Underscores
el: Κάτω παύ_λες

en: Activating this option will replace all spaces in the target filename with underscores.
el: Μετατρέπει στα ονόματα των αρχείων, όλα τα κενά διαστήματα σε κάτω παύλες.

en: _Lowercase
el: Πε_ζά

en: If you activate this, the resulting filename will only contain lowercase letters.
el: Μετατρέπει στα ονόματα των αρχείων, όλους τους χαρακτήρες σε πεζούς.

en: Unknown Artist
el: Άγνωστος καλλιτέχνης

en: Unknown Title
el: Άγνωστος τίτλος

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
el: Επεξεργασία ε_τικετών

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
el: Επεξεργασία των ετικετών ID3/OGG του αρχείου.

en: Tag Help
el: Βοήθεια

en: Artist
el: Καλλιτέχνης

en: Album
el: Άλμπουμ

en: Genre
el: Είδος

en: Track number
el: Αριθμός κομματιού

en: Year
el: Χρόνος

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Audio Tags
el: Ετικέτες ήχου

en: Unknown Album
el: Άγνωστος δίσκος

en: <b>Track:</b>
el: <b>Κομμάτι:</b>

en: Enter the track number here.
el: Εισαγωγή αριθμού του κομματιού.

en: <b>Year:</b>
el: <b>Έτος:</b>

en: Enter the release year here.
el: Εισαγωγή έτους κυκλοφορίας.

en: <b>Artist:</b>
el: <b>Καλλιτέχνης:</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
el: Εισαγωγή καλλιτέχνη ή συγγραφέα του αρχείου.

en: <b>Title:</b>
el: <b>Τίτλος:</b>

en: Enter the song title here.
el: Εισαγωγή τίτλου του τραγουδιού.

en: <b>Album:</b>
el: <b>Άλμπουμ:</b>

en: Enter the album/record title here.
el: Εισαγωγή τίτλου του άλμπουμ/δίσκου.

en: <b>Comment:</b>
el: <b>Σχόλιο:</b>

en: Enter your comments here.
el: Εισαγωγή σχολίου.

en: <b>Genre:</b>
el: <b>Είδος:</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
el: Επιλογή ή εισαγωγή είδους του τραγουδιού.

en: Audio
el: Ήχος

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
el: Επεξεργασία ετικετών

en: _Cancel
el: Άκ_υρο

note: Create save button Save button
en: _Save
el: Απο_θήκευση

note: Create dialog
en: Audio Information
el: Πληροφορίες ήχου

en: _Close
el: _Κλείσιμο

en: %d:%02d Minutes
el: %d:%02d Λεπτά

en: <b>Filename:</b>
el: <b>Όνομα αρχείου:</b>

en: <b>Filesize:</b>
el: <b>Μέγεθος:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
el: <b>Τύπος MIME:</b>

en: <b>Samplerate:</b>
el: <b>Ρυθμός δειγματοληψίας:</b>

en: <b>Channels:</b>
el: <b>Κανάλια:</b>

en: <b>Length:</b>
el: <b>Διάρκεια:</b>

note: Info button
en: _Information
el: _Πληροφορίες

en: Display more detailed information about this audio file.
el: Εμφάνιση περισσότερων πληροφοριών για το αρχείο.

en: Save audio tags.
el: Αποθήκευση ετικετών.
