Thunar Plugins - en to eo translation catalogue (40 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Artist - Title
eo: Artisto - Titolo

en: Track - Title
eo: Trako - Titolo

en: Track - Artist - Title
eo: Trako - Artisto - Titolo

en: Track. Title
eo: Trako. Titolo

en: Track. Artist - Title
eo: Trako. Artisto - Titolo

en: Artist - Track - Title
eo: Artisto - Trako - Titolo

en: Unknown Artist
eo: Nekonata artisto

en: Unknown Title
eo: Nekonata titolo

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
eo: Redakti _etikedojn

en: Tag Help
eo: Etikeda helpo

en: Artist
eo: Artisto

en: Genre
eo: Ĝenro

en: Track number
eo: Traka numero

en: Year
eo: Jaro

en: Comment
eo: Komento

en: Unknown Album
eo: Nekonata albumo

en: <b>Track:</b>
eo: <b>Trako:</b>

en: Enter the track number here.
eo: Skribu la trakan numeron ĉi tie.

en: <b>Year:</b>
eo: <b>Jaro:</b>

en: <b>Artist:</b>
eo: <b>Artisto:</b>

en: <b>Title:</b>
eo: <b>Titolo:</b>

en: Enter the song title here.
eo: Skribu la kantan titolon ĉi tie.

en: <b>Album:</b>
eo: <b>Albumo:</b>

en: Enter the album/record title here.
eo: Skribu la albuman titolon ĉi tie.

en: <b>Comment:</b>
eo: <b>Komento:</b>

en: Enter your comments here.
eo: Skribu viajn komentojn ĉi tie.

en: <b>Genre:</b>
eo: <b>Ĝenro:</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
eo: Elektu aŭ skribu la kantan ĝenron ĉi tie.

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
eo: Redakti etikedojn

en: _Cancel
eo: _Nuligi

note: Create save button Save button
en: _Save
eo: _Konservi

en: _Close
eo: _Fermi

en: %d:%02d Minutes
eo: %d:%02d minutoj

en: <b>Filename:</b>
eo: <b>Dosiernomo:</b>

en: <b>Filesize:</b>
eo: <b>Dosiergrandeco:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
eo: <b>MIME-tipo:</b>

en: <b>Channels:</b>
eo: <b>Kanaloj:</b>

en: <b>Length:</b>
eo: <b>Daŭro:</b>

note: Info button
en: _Information
eo: _Informoj
