Thunar Plugins - en to et translation catalogue (56 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Artist - Title
et: Esitaja - Pealkiri

en: Track - Title
et: Loo number - Pealkiri

en: Track - Artist - Title
et: Loo number - Esitaja - Pealkiri

en: Track. Title
et: Loo number. Pealkiri

en: Track. Artist - Title
et: Loo number. Esitaja - Pealkiri

en: Artist - Track - Title
et: Esitaja - Loo number - Pealkiri

en: Custom
et: Kohandatud

note: Custom format
en: Cust_om format:
et: Kohandatud v_orming

note: Format label
en: _Format:
et: _Vorming:

en: _Underscores
et: _Alakriipsud

en: Activating this option will replace all spaces in the target filename with underscores.
et: See seadistus asendab valitud failides kõik tühikud alakriipsudega.

en: _Lowercase
et: _Väiketähed

en: If you activate this, the resulting filename will only contain lowercase letters.
et: See seadistus määrab, et kõik loodavad failinimed on väiketähtedes.

en: Unknown Artist
et: Teadmata esitaja

en: Unknown Title
et: Teadmata pealkiri

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
et: Muuda _silte

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
et: Muuda selle faili ID3 või OGG silte.

en: Tag Help
et: Abiteave helifaili siltide kohta

en: Artist
et: Esitaja

en: Genre
et: Žanr

en: Track number
et: Loo number

en: Year
et: Aasta

en: Comment
et: Märkused

en: Audio Tags
et: Helifaili sildid

en: Unknown Album
et: Teadmata album

en: <b>Track:</b>
et: <b>Lugu:</b>

en: Enter the track number here.
et: Sisesta siia loo järjekorranumber albumil.

en: <b>Year:</b>
et: <b>Aasta:</b>

en: Enter the release year here.
et: Sisesta loo väljaandmise aasta siia.

en: <b>Artist:</b>
et: <b>Esitaja:</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
et: Sisesta loo esitaja või autor siia.

en: <b>Title:</b>
et: <b>Pealkiri:</b>

en: Enter the song title here.
et: Sisesta loo pealkiri siia.

en: Enter the album/record title here.
et: Sisesta albumi/plaadi nimi siia.

en: <b>Comment:</b>
et: <b>Kommentaar:</b>

en: Enter your comments here.
et: Sisesta kommentaarid siia.

en: <b>Genre:</b>
et: <b>Žanr:</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
et: Vali loendist või sisesta loo žanri nimi siia.

en: Audio
et: Helifaili teave

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
et: Muuda silte

en: _Cancel
et: _Tühista

note: Create save button Save button
en: _Save
et: _Salvesta

note: Create dialog
en: Audio Information
et: Lisateave helifaili kohta

en: _Close
et: _Sulge

en: %d:%02d Minutes
et: %d:%02d minutit

en: <b>Filename:</b>
et: <b>Faili nimi:</b>

en: <b>Filesize:</b>
et: <b>Faili suurus:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
et: <b>MIME-tüüp</b>

en: <b>Bitrate:</b>
et: <b>Bitikiirus:</b>

en: <b>Samplerate:</b>
et: <b>Diskreetimissagedus:</b>

en: <b>Channels:</b>
et: <b>Kanaleid:</b>

en: <b>Length:</b>
et: <b>Pikkus:</b>

note: Info button
en: _Information
et: L_isateave

en: Display more detailed information about this audio file.
et: Kuva detailset lisateavet selle helifaili kohta.

en: Save audio tags.
et: Salvesta helifaili sildid.
