Thunar Plugins - en to fa_IR translation catalogue (40 entries)

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Artist - Title
fa_IR: هنرمند - عنوان

en: Track - Title
fa_IR: آهنگ - عنوان

en: Track - Artist - Title
fa_IR: آهنگ - هنرمند - عنوان

en: Track. Title
fa_IR: آهنگ. عنوان

en: Track. Artist - Title
fa_IR: آهنگ. هنرمند. عنوان

en: Artist - Track - Title
fa_IR: هنرمند - آهنگ - عنوان

en: Custom
fa_IR: سفارشی

note: Custom format
en: Cust_om format:
fa_IR: قالب سفارشی:

note: Format label
en: _Format:
fa_IR: قالب:

en: Unknown Artist
fa_IR: هنرمند ناشناس

en: Unknown Title
fa_IR: عنوان ناشناس

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
fa_IR: ویرایش برچسب‌ها

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
fa_IR: برچسب‌های ID3/OGG این پرونده را ویرایش کنید.

en: Tag Help
fa_IR: راهنمایی برچسب

en: Artist
fa_IR: هنرمند

en: Album
fa_IR: آلبوم

en: Genre
fa_IR: ژانر

en: Track number
fa_IR: شماره آهنگ

en: Year
fa_IR: سال

en: Unknown Album
fa_IR: آلبوم ناشناس

en: <b>Track:</b>
fa_IR: <b>آهنگ:</b>

en: Enter the track number here.
fa_IR: شماره آهنگ را اینجا وارد کنید.

en: <b>Year:</b>
fa_IR: <b>سال:</b>

en: Enter the release year here.
fa_IR: سال انتشار را اینجا وارد کنید.

en: <b>Artist:</b>
fa_IR: <b>هنرمند:</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
fa_IR: نام هنرمند یا نویسنده این پرونده را اینجا وارد کنید.

en: <b>Title:</b>
fa_IR: <b>عنوان:</b>

en: Enter the song title here.
fa_IR: عنوان آهنگ را اینجا وارد کنید.

en: <b>Album:</b>
fa_IR: <b>آلبوم:</b>

en: Enter the album/record title here.
fa_IR: عنوان آلبوم/ضبط را اینجا وارد کنید.

en: <b>Comment:</b>
fa_IR: <b>دیدگاه:</b>

en: Enter your comments here.
fa_IR: دیدگاه خود را اینجا وارد کنید

en: <b>Genre:</b>
fa_IR: <b>ژانر:</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
fa_IR: ژانر این آهنگ را از اینجا انتخاب یا وارد کنید.

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
fa_IR: ویرایش برچسب‌ها

en: _Cancel
fa_IR: انصراف

note: Create save button Save button
en: _Save
fa_IR: ذخیره

en: _Close
fa_IR: بستن

en: %d:%02d Minutes
fa_IR: %d:%02d دقیقه
