Thunar Plugins - en to gl translation catalogue (57 entries)

en: Title
gl: Título

en: Artist - Title
gl: Artista - Título

en: Track - Title
gl: Pista - Título

en: Track - Artist - Title
gl: Pista - Artista -Título

en: Track. Title
gl: Pista. Título

en: Track. Artist - Title
gl: Pista. Artista - Título

en: Artist - Track - Title
gl: Artista - Pista - Título

en: Custom
gl: Personalizar

note: Custom format
en: Cust_om format:
gl: Formato personalizado:

note: Format label
en: _Format:
gl: _Formato:

en: _Underscores
gl: _Guións baixos

en: Activating this option will replace all spaces in the target filename with underscores.
gl: Activar esta opción fará que se substitúan todos os espazos do nome do ficheiro con guións baixos.

en: _Lowercase
gl: _Minúsculas

en: If you activate this, the resulting filename will only contain lowercase letters.
gl: Se activa isto, o nome de ficheiro resultante só conterá letras en minúscula.

en: Unknown Artist
gl: Artista descoñecido

en: Unknown Title
gl: Título descoñecido

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
gl: Edi_tar as etiquetas

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
gl: Editar as etiquetas ID3/OGG deste ficheiro.

en: Tag Help
gl: Etiqueta de axuda

en: Artist
gl: Artista

en: Album
gl: Álbum

en: Genre
gl: Xénero

en: Track number
gl: Número de pista

en: Year
gl: Ano

en: Comment
gl: Comentario

en: Audio Tags
gl: Etiquetas de son

en: Unknown Album
gl: Album descoñecido

en: <b>Track:</b>
gl: <b>Pista:</b>

en: Enter the track number here.
gl: Introduza aquí o número de pista.

en: <b>Year:</b>
gl: <b>Ano:</b>

en: Enter the release year here.
gl: Introduza aquí o ano de publicación.

en: <b>Artist:</b>
gl: <b>Artista:</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
gl: Introduza aquí o nome do artista ou autor deste ficheiro.

en: <b>Title:</b>
gl: <b>Título:</b>

en: Enter the song title here.
gl: Introduza aquí o título da canción.

en: Enter the album/record title here.
gl: Introduza aquí o título do álbum/gravación.

en: <b>Comment:</b>
gl: <b>Comentario:</b>

en: Enter your comments here.
gl: Introduza aquí os seus comentarios.

en: <b>Genre:</b>
gl: <b>Xénero:</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
gl: Seleccione ou introduza aquí o xénero desta canción.

en: Audio
gl: Son

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
gl: Editar as etiquetas

en: _Cancel
gl: _Cancelar

note: Create save button Save button
en: _Save
gl: _Gardar

note: Create dialog
en: Audio Information
gl: Información do son

en: _Close
gl: _Pechar

en: %d:%02d Minutes
gl: %d:%02d minutos

en: <b>Filename:</b>
gl: <b>Nome de ficheiro:</b>

en: <b>Filesize:</b>
gl: <b>Tamaño do ficheiro:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
gl: <b>Tipo MIME:</b>

en: <b>Bitrate:</b>
gl: <b>Taxa de bits:</b>

en: <b>Samplerate:</b>
gl: <b>Frecuencia de mostraxe:</b>

en: <b>Channels:</b>
gl: <b>Canles:</b>

en: <b>Length:</b>
gl: <b>Duración:</b>

note: Info button
en: _Information
gl: _Información

en: Display more detailed information about this audio file.
gl: Amosar información máis detallada sobre este ficheiro de son.

en: Save audio tags.
gl: Gardar as etiquetas do son.
