Thunar Plugins - en to hr translation catalogue (54 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: Artist - Title
hr: Umjetnik - Naslov

en: Track - Title
hr: Zapis - Naslov

en: Track - Artist - Title
hr: Zapis - Umjetnik - Naslov

en: Track. Title
hr: Zapis. Naslov

en: Track. Artist - Title
hr: Zapis. Umjetnik - Naslov

en: Artist - Track - Title
hr: Umjetnik - Zapis -NAslov

en: Custom
hr: Prilagođeno

note: Custom format
en: Cust_om format:
hr: Pri_logođeni format:

en: _Underscores
hr: _Podvlačenja

en: Activating this option will replace all spaces in the target filename with underscores.
hr: Aktiviranjem ove opcije svi razmaci u ciljanom imenu datoteke bit će zamijenjeni podvlačenjima.

en: _Lowercase
hr: _Mala slova

en: If you activate this, the resulting filename will only contain lowercase letters.
hr: Ako aktivirate ovo, ime datoteke će sadržavati samo mala slova.

en: Unknown Artist
hr: Nepoznati umjetnik

en: Unknown Title
hr: Nepoznati naslov

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
hr: Uredi _oznake

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
hr: Uredi ID3/OGG oznake ove datoteke

en: Tag Help
hr: Pomoć oznaka

en: Artist
hr: Umjetnik

en: Genre
hr: Vrsta

en: Track number
hr: Broj zapisa

en: Year
hr: Godina

en: Comment
hr: Komentar

en: Audio Tags
hr: Audio oznake

en: Unknown Album
hr: Nepoznati album

en: <b>Track:</b>
hr: <b>Zapis:</b>

en: Enter the track number here.
hr: Unesite  broj zapisa ovdje.

en: <b>Year:</b>
hr: <b>Godina:</b>

en: Enter the release year here.
hr: Unesite godinu izdavanja ovdje.

en: <b>Artist:</b>
hr: <b>Umjetnik:</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
hr: Unesite ovdje ime umjetnika ili autora ove datoteke.

en: <b>Title:</b>
hr: <b>Naslov:</b>

en: Enter the song title here.
hr: Unesite ime pjesme ovdje.

en: Enter the album/record title here.
hr: Ovdje unesite ime albuma/ploče.

en: <b>Comment:</b>
hr: <b>Komentar:</b>

en: Enter your comments here.
hr: Unesite ovdje svoje komentare.

en: <b>Genre:</b>
hr: <b>Vrsta:</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
hr: Odaberite ili unesite vrstu  ovdje za ovu pjesmu.

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
hr: Uredi oznake

en: _Cancel
hr: _Otkaži

note: Create save button Save button
en: _Save
hr: _Spremi

note: Create dialog
en: Audio Information
hr: Audio informacija

en: _Close
hr: _Zatvori

en: %d:%02d Minutes
hr: %d:%02d minuta

en: <b>Filename:</b>
hr: <b>Ime datoteke:</b>

en: <b>Filesize:</b>
hr: <b>Veličina datoteke:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
hr: 	
    <b>MIME tip:</b>

en: <b>Bitrate:</b>
hr: <b>Protok bitova:</b>

en: <b>Samplerate:</b>
hr: <b>Frekvencija uzorka:</b>

en: <b>Channels:</b>
hr: <b>Kanali:</b>

en: <b>Length:</b>
hr: <b>Duljina:</b>

note: Info button
en: _Information
hr: _Informacija

en: Display more detailed information about this audio file.
hr: Prikaži detaljniju informaciju o ovoj audio datoteci.

en: Save audio tags.
hr: Spremi audio oznake.
