Thunar Plugins - en to kk translation catalogue (58 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Artist - Title
kk: Әртіс - Атауы

en: Track - Title
kk: Трек - Атауы

en: Track - Artist - Title
kk: Трек - Әртіс - Атауы

en: Track. Title
kk: Трек. Атауы

en: Track. Artist - Title
kk: Трек. Әртіс - Атауы

en: Artist - Track - Title
kk: Әртіс - Трек - Атауы

en: Custom
kk: Таңдауыңызша

note: Custom format
en: Cust_om format:
kk: Т_аңдауыңызша пішімі:

en: _Underscores
kk: _Астыңғы сызу

en: Activating this option will replace all spaces in the target filename with underscores.
kk: Бұл опцияны белсенді ету нәтижесінде мақсат файл атында барлық бос орындар астыңғы сызулармен алмастырылады.

en: _Lowercase
kk: Кі_ші әріптер

en: If you activate this, the resulting filename will only contain lowercase letters.
kk: Осыны белсенді етсеңіз, шыққан файл атында тек кіші әріптер болады.

en: Unknown Artist
kk: Белгісіз әртіс

en: Unknown Title
kk: Белгісіз атауы

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
kk: Тегтерді _түзету

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
kk: Бұл файлдың ID3/OGG тегтерін түзету.

en: Tag Help
kk: Тег көмегі

en: Artist
kk: Әртіс

en: Album
kk: Альбом

en: Genre
kk: Жанр

en: Track number
kk: Трек нөмірі

en: Year
kk: Жыл

en: Comment
kk: Түсіндірме

en: Audio Tags
kk: Аудио тегтер

en: Unknown Album
kk: Белгісіз альбом

en: <b>Track:</b>
kk: <b>Трек:</b>

en: Enter the track number here.
kk: Трек нөмірін осында енгізіңіз.

en: <b>Year:</b>
kk: <b>Жыл:</b>

en: Enter the release year here.
kk: Шыққан жылын осында енгізіңіз.

en: <b>Artist:</b>
kk: <b>Әртіс:</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
kk: Әртіс атын не өлең автор атын осында енгізіңіз.

en: <b>Title:</b>
kk: <b>Атауы:</b>

en: Enter the song title here.
kk: Өлең атын осында енгізіңіз.

en: <b>Album:</b>
kk: <b>Альбомы:</b>

en: Enter the album/record title here.
kk: Альбом/жазба атауын осында енгізіңіз.

en: <b>Comment:</b>
kk: <b>Түсіндірме:</b>

en: Enter your comments here.
kk: Түсіндірмеңізді осында енгізіңіз.

en: <b>Genre:</b>
kk: <b>Жанры:</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
kk: Бұл өлеңнің жанрын таңдаңыз не осында енгізіңіз.

en: Audio
kk: Аудио

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
kk: Тегтерді түзету

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

note: Create save button Save button
en: _Save
kk: _Сақтау

note: Create dialog
en: Audio Information
kk: Аудио ақпараты

en: _Close
kk: _Жабу

en: %d:%02d Minutes
kk: %d:%02d минут

en: %d KBit/s
kk: %d КБит/с

en: %d Hz
kk: %d Гц

en: <b>Filename:</b>
kk: <b>Файл аты:</b>

en: <b>Filesize:</b>
kk: <b>Файл өлшемі:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
kk: <b>MIME түрі:</b>

en: <b>Bitrate:</b>
kk: <b>Битрейт:</b>

en: <b>Channels:</b>
kk: <b>Арналары:</b>

en: <b>Length:</b>
kk: <b>Ұзындығы:</b>

note: Info button
en: _Information
kk: _Ақпараты

en: Display more detailed information about this audio file.
kk: Бұл аудио файлы жөнінде көбірек ақпаратты көрсету.

en: Save audio tags.
kk: Аудио тегтерді сақтау.
