Thunar Plugins - en to lt translation catalogue (58 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Artist - Title
lt: Atlikėjas - Pavadinimas

en: Track - Title
lt: Takelis - Pavadinimas

en: Track - Artist - Title
lt: Takelis - Atlikėjas - Pavadinimas

en: Track. Title
lt: Takelis. Pavadinimas

en: Track. Artist - Title
lt: Takelis. Atlikėjas - Pavadinimas

en: Artist - Track - Title
lt: Atlikėjas - Takelis - Pavadinimas

en: Custom
lt: Pasirinkta

note: Custom format
en: Cust_om format:
lt: _Pasirinktas formatas:

note: Format label
en: _Format:
lt: _Formatas:

en: _Underscores
lt: _Pabraukimai

en: Activating this option will replace all spaces in the target filename with underscores.
lt: Aktyvavus šį parametrą, paskirties failo pavadinime visi tarpai bus pakeisti pabraukimais.

en: _Lowercase
lt: _Mažosios raidės

en: If you activate this, the resulting filename will only contain lowercase letters.
lt: Jeigu tai aktyvuosite, galutiniame failo pavadinime bus tik mažosios raidės.

en: Unknown Artist
lt: Nežinomas atlikėjas

en: Unknown Title
lt: Nežinomas pavadinimas

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
lt: Redaguoti ž_ymes

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
lt: Keisti šio failo ID3/OGG žymes.

en: Tag Help
lt: Žymių žinynas

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Album
lt: Albumas

en: Genre
lt: Žanras

en: Track number
lt: Takelio numeris

en: Year
lt: Metai

en: Comment
lt: Komentaras

en: Audio Tags
lt: Garso žymės

en: Unknown Album
lt: Nežinomas albumas

en: <b>Track:</b>
lt: <b>Takelis:</b>

en: Enter the track number here.
lt: Čia įveskite takelio numerį.

en: <b>Year:</b>
lt: <b>Metai:</b>

en: Enter the release year here.
lt: Čia įveskite išleidimo metus.

en: <b>Artist:</b>
lt: <b>Atlikėjas:</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
lt: Čia įveskite šio failo atlikėjo ar autoriaus vardą.

en: <b>Title:</b>
lt: <b>Pavadinimas:</b>

en: Enter the song title here.
lt: Čia įveskite dainos pavadinimą.

en: <b>Album:</b>
lt: <b>Albumas:</b>

en: Enter the album/record title here.
lt: Čia įveskite albumo/įrašo pavadinimą.

en: <b>Comment:</b>
lt: <b>Komentaras:</b>

en: Enter your comments here.
lt: Čia įveskite savo komentarą.

en: <b>Genre:</b>
lt: <b>Žanras:</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
lt: Pasirinkite arba įveskite šios dainos žanrą.

en: Audio
lt: Garsas

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
lt: Redaguoti žymes

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

note: Create save button Save button
en: _Save
lt: Į_rašyti

note: Create dialog
en: Audio Information
lt: Garso informacija

en: _Close
lt: _Užverti

en: %d:%02d Minutes
lt: %d:%02d minutės

en: <b>Filename:</b>
lt: <b>Failo pavadinimas:</b>

en: <b>Filesize:</b>
lt: <b>Failo dydis:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
lt: <b>MIME tipas:</b>

en: <b>Bitrate:</b>
lt: <b>Bitų dažnis:</b>

en: <b>Samplerate:</b>
lt: <b>Diskretizacijos dažnis:</b>

en: <b>Channels:</b>
lt: <b>Kanalai:</b>

en: <b>Length:</b>
lt: <b>Trukmė:</b>

note: Info button
en: _Information
lt: _Informacija

en: Display more detailed information about this audio file.
lt: Rodyti išsamesnę informaciją apie šį garso failą.

en: Save audio tags.
lt: Įrašyti garso žymes.
