Thunar Plugins - en to lv translation catalogue (54 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Artist - Title
lv: Izpildītājs - Virsraksts

en: Track - Title
lv: Celiņš - Virsraksts

en: Track - Artist - Title
lv: Celiņš - Izpildītājs - Virsraksts

en: Track. Title
lv: Celiņš. Virsraksts

en: Track. Artist - Title
lv: Celiņš. Izpildītājs - Virsraksts

en: Artist - Track - Title
lv: Izpildītājs - Celiņš - Virsraksts

en: Custom
lv: Pielāgots

note: Custom format
en: Cust_om format:
lv: Pielāg_ots formāts:

note: Format label
en: _Format:
lv: _Formāts:

en: _Underscores
lv: _Pasvītrojumi

en: Activating this option will replace all spaces in the target filename with underscores.
lv: Aktivizējot šo opciju, visas atstarpes faila nosaukumā tiks aizvietotas ar pasvītrojumu.

en: _Lowercase
lv: _Apakšējā reģistrā

en: If you activate this, the resulting filename will only contain lowercase letters.
lv: Aktivizējot šo, faila nosaukums saturēs tikai burtus apakšējā reģistrā.

en: Unknown Artist
lv: Nezināms izpildītājs

en: Unknown Title
lv: Nezināms virsraksts

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
lv: Rediģēt  _atzīmes

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
lv: Rediģēt faila ID3/OGG atzīmes.

en: Tag Help
lv: Atzīmes palīdzība

en: Artist
lv: Izpildītājs

en: Album
lv: Albums

en: Genre
lv: Žanrs

en: Track number
lv: Celiņa numurs

en: Year
lv: Gads

en: Comment
lv: Komentārs

en: Audio Tags
lv: Audio atzīmes

en: Unknown Album
lv: Nezināms albums

en: <b>Track:</b>
lv: <b>Celiņš:</b>

en: Enter the track number here.
lv: Ievadiet celiņa numuru.

en: <b>Year:</b>
lv: <b>Gads:</b>

en: Enter the release year here.
lv: Ievadiet izdošanas gadu.

en: <b>Artist:</b>
lv: <b>Izpildītājs:</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
lv: Ievadiet izpildītāju vai faila autoru.

en: <b>Title:</b>
lv: <b>Virsraksts:</b>

en: Enter the song title here.
lv: Ievadiet dziesmas virsrakstu.

en: <b>Album:</b>
lv: <b>Albums:</b>

en: Enter the album/record title here.
lv: Ievadiet albuma/ieraksta virsrakstu.

en: <b>Comment:</b>
lv: <b>Komentārs:</b>

en: Enter your comments here.
lv: Ievadiet komentāru.

en: <b>Genre:</b>
lv: <b>Žanrs:</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
lv: Atlasiet vai ievadiet šīs dziesmas žanru.

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
lv: Rediģēt atzīmes

note: Create save button Save button
en: _Save
lv: _Saglabāt

note: Create dialog
en: Audio Information
lv: Audio informācija

en: <b>Filename:</b>
lv: <b>Faila nosaukums:</b>

en: <b>Filesize:</b>
lv: <b>Faila izmērs:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
lv: <b>MIME tips:</b>

en: <b>Bitrate:</b>
lv: <b>Bitu pārraides ātrums:</b>

en: <b>Samplerate:</b>
lv: <b>Nolase:</b>

en: <b>Channels:</b>
lv: <b>Kanāli:</b>

en: <b>Length:</b>
lv: <b>Ilgums:</b>

note: Info button
en: _Information
lv: _Informācija

en: Display more detailed information about this audio file.
lv: Parādīt detalizētāku informāciju par šo audio failu

en: Save audio tags.
lv: Saglabāt audio atzīmes.
