Thunar Plugins - en to ms translation catalogue (52 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Artist - Title
ms: Artis - Tajuk

en: Track - Title
ms: Trek - Tajuk

en: Track - Artist - Title
ms: Trek - Artis - Tajuk

en: Track. Title
ms: Trek. Tajuk

en: Track. Artist - Title
ms: Trek. Artis - Tajuk

en: Artist - Track - Title
ms: Artis - Trek - Tajuk

en: Custom
ms: Suai

note: Custom format
en: Cust_om format:
ms: Format s_uai:

en: _Underscores
ms: _Garis bawah

en: Activating this option will replace all spaces in the target filename with underscores.
ms: Mengaktifkan pilihan ini akan gantikan semua ruang dalam nama fail sasaran dengan garis bawah.

en: _Lowercase
ms: _Huruf kecil

en: If you activate this, the resulting filename will only contain lowercase letters.
ms: Jika anda aktifkan ini, nama fail tersebut hanya akan mengandungi abjad berhuruf kecil.

en: Unknown Artist
ms: Artis Tidak Diketahui

en: Unknown Title
ms: Tajuk Tidak Diketahui

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
ms: Sunting _Tag

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
ms: Sunting tag ID3/OGG bagi fail ini.

en: Tag Help
ms: Bantuan Tag

en: Artist
ms: Artis

en: Track number
ms: Nombor trek

en: Year
ms: Tahun

en: Comment
ms: Ulasan

en: Audio Tags
ms: Tag Audio

en: Unknown Album
ms: Album Tidak Diketahui

en: <b>Track:</b>
ms: <b>Trek:</b>

en: Enter the track number here.
ms: Masukkan nombor trek di sini.

en: <b>Year:</b>
ms: <b>Tahun:</b>

en: Enter the release year here.
ms: Masukkan tahun keluaran di sini.

en: <b>Artist:</b>
ms: <b>Artis:</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
ms: Masukkan nama artis atau pengarang fail ini di sini.

en: <b>Title:</b>
ms: <b>Tajuk:</b>

en: Enter the song title here.
ms: Masukkan tajuk lagu di sini.

en: Enter the album/record title here.
ms: Masukkan tajuk album/rekod di sini.

en: <b>Comment:</b>
ms: <b>Ulasan:</b>

en: Enter your comments here.
ms: Masukkan ulasan anda di sini.

en: Select or enter the genre of this song here.
ms: Pilih atau masukkan genre lagu ini di sini.

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
ms: Sunting Tag

en: _Cancel
ms: _Batal

note: Create save button Save button
en: _Save
ms: _Simpan

note: Create dialog
en: Audio Information
ms: Maklumat Audio

en: _Close
ms: _Tutup

en: %d:%02d Minutes
ms: %d:%02d Minit

en: <b>Filename:</b>
ms: <b>Nama Fail:</b>

en: <b>Filesize:</b>
ms: <b>Saiz Fail:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
ms: <b>Jenis MIME:</b>

en: <b>Bitrate:</b>
ms: <b>Kadar Bit:</b>

en: <b>Samplerate:</b>
ms: <b>Kadar Sampel:</b>

en: <b>Channels:</b>
ms: <b>Saluran:</b>

en: <b>Length:</b>
ms: <b>Panjang:</b>

note: Info button
en: _Information
ms: _Maklumat

en: Display more detailed information about this audio file.
ms: Papar lagi maklumat terperinci mengenai fail audio ini.

en: Save audio tags.
ms: Simpan tag audio.
