Thunar Plugins - en to nn translation catalogue (37 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Artist - Title
nn: Artist - Tittel

en: Track - Title
nn: Spor - Tittel

en: Track - Artist - Title
nn: Spor - Artist - Tittel

en: Track. Title
nn: Spor. Tittel

en: Track. Artist - Title
nn: Spor. Artist - Tittel

en: Artist - Track - Title
nn: Artist - Spor - Tittel

en: Custom
nn: Sjølvvald

note: Custom format
en: Cust_om format:
nn: _Sjølvvald format:

note: Format label
en: _Format:
nn: _Format

en: _Underscores
nn: _Lågstrek

en: _Lowercase
nn: _Små bokstavar

en: Unknown Artist
nn: Ukjend artist

en: Unknown Title
nn: Ukjend tittel

en: Genre
nn: Sjanger

en: Track number
nn: Spornummer

en: Year
nn: År

en: Comment
nn: Kommentar

en: Unknown Album
nn: Ukjend album

en: <b>Track:</b>
nn: <b>Spor:</b>

en: Enter the track number here.
nn: Skriv inn spornummer her.

en: <b>Year:</b>
nn: <b>År</b>

en: Enter the release year here.
nn: Skriv inn utgjevingsåret her.

en: <b>Title:</b>
nn: <b>Tittel:</b>

en: <b>Comment:</b>
nn: <b>Kommentar:</b>

en: <b>Genre:</b>
nn: <b>Sjanger:</b>

en: Audio
nn: Lyd

en: _Cancel
nn: _Avbryt

note: Create save button Save button
en: _Save
nn: _Lagra

en: _Close
nn: L_ukk

en: %d:%02d Minutes
nn: %d:%02d Minutt

en: <b>Filename:</b>
nn: <b>Filnamn:</b>

en: <b>Filesize:</b>
nn: <b>Filstorleik:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
nn: <b>MIME-type:</b>

en: <b>Channels:</b>
nn: <b>Kanalar:</b>

en: <b>Length:</b>
nn: <b>Lengd:</b>

note: Info button
en: _Information
nn: _Informasjon
