Thunar Plugins - en to oc translation catalogue (57 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Artist - Title
oc: Artista - Títol

en: Track - Title
oc: Pista - Títol

en: Track - Artist - Title
oc: Pista - Artista - Títol

en: Track. Title
oc: Pista. Títol

en: Track. Artist - Title
oc: Pista. Artista - Títol

en: Artist - Track - Title
oc: Artista - Pista - Títol

en: Custom
oc: Personalizat

note: Custom format
en: Cust_om format:
oc: F_ormat personalizat :

note: Format label
en: _Format:
oc: _Format :

en: _Underscores
oc: S_olinhament

en: Activating this option will replace all spaces in the target filename with underscores.
oc: Activar aquesta opcion remplaçarà totes los espacis dins lo nom de fichièr cibla par de solinhaments.

en: _Lowercase
oc: _Minusculas

en: If you activate this, the resulting filename will only contain lowercase letters.
oc: Se activatz aquò, lo nom del fichièr que resulta contendrà pas que de letras minusculas.

en: Unknown Artist
oc: Artista desconegut

en: Unknown Title
oc: Títol desconegut

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
oc: Editar las _balisas

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
oc: Editar las balisas ID3/OGG d'aqueste fichièr.

en: Tag Help
oc: Ajuda balisa

en: Artist
oc: Artista

en: Track number
oc: Numèro de pista

en: Year
oc: Annada

en: Comment
oc: Comentari

en: Audio Tags
oc: Balisas àudio

en: Unknown Album
oc: Album desconegut

en: <b>Track:</b>
oc: <b>Pista :</b>

en: Enter the track number here.
oc: Entratz lo numéro de la pista aicí.

en: <b>Year:</b>
oc: <b>Annada :</b>

en: Enter the release year here.
oc: Entratz la data de sortida aicí.

en: <b>Artist:</b>
oc: <b>Artista :</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
oc: Entratz lo nom de l'artista o de l'autor d'aqueste fichièr aicí.

en: <b>Title:</b>
oc: <b>Títol :</b>

en: Enter the song title here.
oc: Entratz lo títol de la cançon aicí.

en: <b>Album:</b>
oc: <b>Album :</b>

en: Enter the album/record title here.
oc: Entratz lo títol de l'album/enregistrament aicí.

en: <b>Comment:</b>
oc: <b>Comentari :</b>

en: Enter your comments here.
oc: Entratz vòstres comentaris aicí.

en: <b>Genre:</b>
oc: <b>Genre :</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
oc: Seleccionatz o entratz lo genre d'aquesta cançon aicí.

en: Audio
oc: Àudio

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
oc: Editar las balisas

en: _Cancel
oc: _Anullar

note: Create save button Save button
en: _Save
oc: _Enregistrar

note: Create dialog
en: Audio Information
oc: Informacion àudio

en: _Close
oc: _Tampar

en: %d:%02d Minutes
oc: %d:%02d minutas

en: %d KBit/s
oc: %d Kbit/s

en: <b>Filename:</b>
oc: <b>Nom del fichièr :</b>

en: <b>Filesize:</b>
oc: <b>Talha del fichièr :</b>

en: <b>MIME Type:</b>
oc: <b>Tipe MIME :</b>

en: <b>Bitrate:</b>
oc: <b>Debit :</b>

en: <b>Samplerate:</b>
oc: <b>Freq. d'escandalhatge :</b>

en: <b>Channels:</b>
oc: <b>Canals :</b>

en: <b>Length:</b>
oc: <b>Durada :</b>

note: Info button
en: _Information
oc: _Informacion

en: Display more detailed information about this audio file.
oc: Afichar d'informacions mai detalhadas a prepaus d'aqueste fichièr àudio.

en: Save audio tags.
oc: Enregistrar las balisas àudio.
