Thunar Plugins - en to pa translation catalogue (42 entries)

en: Title
pa: ਟਾਇਟਲ

en: Artist - Title
pa: ਕਲਾਕਾਰ - ਟਾਇਟਲ

en: Track - Title
pa: ਟਰੈਕ - ਟਾਇਟਲ

en: Track - Artist - Title
pa: ਟਰੈਕ - ਕਲਾਕਾਰ - ਟਾਇਟਲ

en: Track. Title
pa: ਟਰੈਕ. ਟਾਇਟਲ

en: Track. Artist - Title
pa: ਟਰੈਕ. ਕਲਾਕਾਰ - ਟਾਇਟਲ

en: Artist - Track - Title
pa: ਕਲਾਕਾਰ - ਟਰੈਕ - ਟਾਇਟਲ

note: Format label
en: _Format:
pa: ਫਾਰਮੈਟ(_F):

en: _Underscores
pa: ਹੇਠਾਂ ਲਾਈਨ(_U)

en: _Lowercase
pa: ਛੋਟੇ ਅੱਖਰ(_L)

en: Unknown Artist
pa: ਅਣਜਾਣ ਕਲਾਕਾਰ

en: Unknown Title
pa: ਅਣਜਾਣ ਟਾਇਟਲ

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
pa: ਟੈਗ ਸੋਧ(_T)

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
pa: ਇਹ ਫਾਇਲ ਦੇ ID3/OGG ਟੈਗ ਸੋਧੋ।

en: Audio Tags
pa: ਆਡੀਓ ਟੈਗ

en: Unknown Album
pa: ਅਣਜਾਣ ਐਲਬਮ

en: <b>Track:</b>
pa: <b>ਟਰੈਕ:</b>

en: Enter the track number here.
pa: ਟਰੈਕ ਨੰਬਰ ਇੱਥੇ ਦਿਓ:

en: <b>Year:</b>
pa: <b>ਸਾਲ:</b>

en: Enter the release year here.
pa: ਰੀਲਿਜ਼ ਸਾਲ ਇੱਥੇ ਦਿਓ।

en: <b>Artist:</b>
pa: <b>ਕਲਾਕਾਰ:</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
pa: ਇਹ ਫਾਇਲ ਲਈ ਕਲਾਕਾਰ ਜਾਂ ਲੇਖਕ ਨਾਂ ਇੱਥੇ ਦਿਓ।

en: <b>Title:</b>
pa: <b>ਟਾਇਟਲ:</b>

en: Enter the song title here.
pa: ਗੀਤ ਟਾਇਟਲ ਇੱਥੇ ਦਿਓ।

en: <b>Album:</b>
pa: <b>ਐਲਬਮ:</b>

en: Enter the album/record title here.
pa: ਐਲਬਮ/ਰਿਕਾਰਡ ਟਾਇਟਲ ਇੱਥੇ ਦਿਓ।

en: <b>Comment:</b>
pa: <b>ਟਿੱਪਣੀ:</b>

en: Enter your comments here.
pa: ਆਪਣੀ ਟਿੱਪਣੀ ਦਿਓ।

en: Audio
pa: ਆਡੀਓ

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
pa: ਟੈਗ ਸੋਧ

note: Create save button Save button
en: _Save
pa: ਸੰਭਾਲੋ(_S)

note: Create dialog
en: Audio Information
pa: ਆਡੀਓ ਜਾਣਕਾਰੀ

en: <b>Filename:</b>
pa: <b>ਫਾਇਲ-ਨਾਂ:</b>

en: <b>Filesize:</b>
pa: <b>ਫਾਇਲ-ਆਕਾਰ:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
pa: <b>MIME ਕਿਸਮ:</b>

en: <b>Bitrate:</b>
pa: <b>ਬਿੱਟਰੇਟ:</b>

en: <b>Samplerate:</b>
pa: <b>ਸੈਂਪਲਰੇਟ:</b>

en: <b>Channels:</b>
pa: <b>ਚੈਨਲ:</b>

en: <b>Length:</b>
pa: <b>ਲੰਬਾਈ:</b>

note: Info button
en: _Information
pa: ਜਾਣਕਾਰੀ(_I)

en: Display more detailed information about this audio file.
pa: ਇਹ ਆਡੀਓ ਫਾਇਲ ਬਾਰੇ ਵੇਰਵੇ ਸਮੇਤ ਜਾਣਕਾਰੀ ਵੇਖਾਓ।

en: Save audio tags.
pa: ਆਡੀਓ ਟੈਗ ਸੰਭਾਲੋ ਹਨ।
