Thunar Plugins - en to sk translation catalogue (57 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Artist - Title
sk: Umelec - Názov

en: Track - Title
sk: Skladba - Názov

en: Track - Artist - Title
sk: Skladba - Umelec - Názov

en: Track. Title
sk: Skladba. Názov

en: Track. Artist - Title
sk: Skladba. Umelec - Názov

en: Artist - Track - Title
sk: Umelec - Skladba - Názov

en: Custom
sk: Vlastné

note: Custom format
en: Cust_om format:
sk: _Vlastný formát:

note: Format label
en: _Format:
sk: _Formát:

en: _Underscores
sk: _Podtržníky

en: Activating this option will replace all spaces in the target filename with underscores.
sk: Aktiváciou tejto voľby budú nahradené všetky medzery v cieľovom názve podčiarkovníkmi.

en: _Lowercase
sk: _Malé písmená

en: If you activate this, the resulting filename will only contain lowercase letters.
sk: Ak použijete túto voľbu, výsledné názvy budú obsahovať len malé písmená.

en: Unknown Artist
sk: Neznámy umelec

en: Unknown Title
sk: Neznámy názov

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
sk: Upraviť _značky

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
sk: Upraviť značky ID3 alebo OGG tohto súboru.

en: Tag Help
sk: Pomocník značiek

en: Artist
sk: Umelec

en: Genre
sk: Žáner

en: Track number
sk: Číslo stopy

en: Year
sk: Rok

en: Comment
sk: Komentár

en: Audio Tags
sk: Značky nahrávky

en: Unknown Album
sk: Neznámy album

en: <b>Track:</b>
sk: <b>Skladba:</b>

en: Enter the track number here.
sk: Sem zadajte číslo skladby.

en: <b>Year:</b>
sk: <b>Rok:</b>

en: Enter the release year here.
sk: Sem zadajte rok vydania.

en: <b>Artist:</b>
sk: <b>Umelec:</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
sk: Sem zadajte meno umelca alebo autora tohto súboru.

en: <b>Title:</b>
sk: <b>Názov:</b>

en: Enter the song title here.
sk: Sem zadajte názov skladby.

en: Enter the album/record title here.
sk: Sem zadajte názov albumu.

en: <b>Comment:</b>
sk: <b>Komentár:</b>

en: Enter your comments here.
sk: Sem zadajte Váš komentár.

en: <b>Genre:</b>
sk: <b>Žáner:</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
sk: Sem zadajte alebo žáner tejto skladby.

en: Audio
sk: Nahrávka

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
sk: Upraviť značky

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

note: Create save button Save button
en: _Save
sk: _Uložiť

note: Create dialog
en: Audio Information
sk: Informácie o nahrávke

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: %d:%02d Minutes
sk: %d:%02d minút

en: %d KBit/s
sk: %d kBit/s

en: <b>Filename:</b>
sk: <b>Názov súboru:</b>

en: <b>Filesize:</b>
sk: <b>Veľkosť súboru:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
sk: <b>Typ MIME:</b>

en: <b>Bitrate:</b>
sk: <b>Dátový tok:</b>

en: <b>Samplerate:</b>
sk: <b>Vzorkovacia frekvencia:</b>

en: <b>Channels:</b>
sk: <b>Počet kanálov:</b>

en: <b>Length:</b>
sk: <b>Dĺžka:</b>

note: Info button
en: _Information
sk: _Informácie

en: Display more detailed information about this audio file.
sk: Zobrazí podrobné informácie o tomto zvukovom súbore.

en: Save audio tags.
sk: Uložiť značky nahrávky.
