Thunar Plugins - en to sq translation catalogue (50 entries)

en: Title
sq: Titull

en: Artist - Title
sq: Artist - Titull

en: Track - Title
sq: Pjesë - Titull

en: Track - Artist - Title
sq: Pjesë - Artist - Titull

en: Track. Title
sq: Pjesë. Titull

en: Track. Artist - Title
sq: Pjesë. Artist - Titull

en: Artist - Track - Title
sq: Artist - Pjesë - Titull

en: Custom
sq: Vetjak

note: Custom format
en: Cust_om format:
sq: F_ormat vetjak:

en: _Underscores
sq: _Nënvija

en: Activating this option will replace all spaces in the target filename with underscores.
sq: Aktivizimi i kësaj mundësie do të zëvendësojë me nënvija tërë hapësirat në emrin e kartelës objektiv.

en: _Lowercase
sq: Me të _vogla

en: If you activate this, the resulting filename will only contain lowercase letters.
sq: Nëse aktivizoni këtë, emri i kartelës që rrjedh do të përmbajë vetëm shkronja të vogla.

en: Unknown Artist
sq: Artist i Panjohur

en: Unknown Title
sq: Titull i Panjohur

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
sq: Përpunoni _Etiketa

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
sq: Përpunoni etiketa ID3/OGG të kësaj kartele.

en: Tag Help
sq: Ndihmë Mbi Etiketat

en: Genre
sq: Zhanër

en: Track number
sq: Numër pjese

en: Year
sq: Vit

en: Comment
sq: Koment

en: Audio Tags
sq: Etiketa Audio

en: Unknown Album
sq: Album i Panjohur

en: <b>Track:</b>
sq: <b>Pjesë:</b>

en: Enter the track number here.
sq: Jepni këtu numrin e pjesës.

en: <b>Year:</b>
sq: <b>Vit:</b>

en: Enter the release year here.
sq: Jepni këtu vitin e hedhjes në qarkullim.

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
sq: Jepni këtu emrin e artistit ose autorit të kësaj kartele.

en: <b>Title:</b>
sq: <b>Titull:</b>

en: Enter the song title here.
sq: Jepni këtu titullin e këngës.

en: Enter the album/record title here.
sq: Jepni këtu titullin e albumit/regjistrimit.

en: <b>Comment:</b>
sq: <b>Koment:</b>

en: Enter your comments here.
sq: Jepni këtu komentet tuaja.

en: <b>Genre:</b>
sq: <b>Lloj:</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
sq: Përzgjidhni ose jepni këtu llojin e kësaj kënge.

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
sq: Përpunoni Etiketa

en: _Cancel
sq: _Anuloje

note: Create save button Save button
en: _Save
sq: _Ruaje

note: Create dialog
en: Audio Information
sq: Të dhëna Audio

en: _Close
sq: _Mbylle

en: %d:%02d Minutes
sq: %d:%02d Minuta

en: <b>Filename:</b>
sq: <b>Emër kartele:</b>

en: <b>Filesize:</b>
sq: <b>Madhësi kartele:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
sq: <b>Lloj MIME:</b>

en: <b>Channels:</b>
sq: <b>Kanale:</b>

en: <b>Length:</b>
sq: <b>Gjatësi:</b>

note: Info button
en: _Information
sq: Të _dhëna

en: Display more detailed information about this audio file.
sq: Shfaq më tepër të dhëna të hollësishme rreth kësaj kartele audio.

en: Save audio tags.
sq: Ruaj etiketa audio.
