Thunar Plugins - en to sr translation catalogue (59 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Artist - Title
sr: Извођач - Наслов

en: Track - Title
sr: Звучна стаза - Наслов

en: Track - Artist - Title
sr: Звучна стаза - Извођач - Наслов

en: Track. Title
sr: Звучна стаза. Наслов

en: Track. Artist - Title
sr: Звучна стаза. Извођач - Наслов

en: Artist - Track - Title
sr: Извођач - Звучна стаза - Наслов

en: Custom
sr: Произвољно

note: Custom format
en: Cust_om format:
sr: Облик по _избору:

note: Format label
en: _Format:
sr: _Облик:

en: _Underscores
sr: _Подвлаке

en: Activating this option will replace all spaces in the target filename with underscores.
sr: Укључивање ове могућности ће све размаке у називу циљне датотеке заменити подвлакама.

en: _Lowercase
sr: _Мала слова

en: If you activate this, the resulting filename will only contain lowercase letters.
sr: Ако укључите ову могућност, назив излазне датотеке ће садржати само мала слова.

en: Unknown Artist
sr: Непознати извођач

en: Unknown Title
sr: Непознати наслов

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
sr: Уреди _ознаке

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
sr: Уредите ИД3/ОГГ ознаке ове датотеке.

en: Tag Help
sr: Помоћ за ознаке

en: Artist
sr: Извођач

en: Album
sr: Албум

en: Genre
sr: Род

en: Track number
sr: Број звучне стазе

en: Year
sr: Година

en: Comment
sr: Напомена

en: Audio Tags
sr: Ознаке звука

en: Unknown Album
sr: Непознати албум

en: <b>Track:</b>
sr: <b>Звучна стаза:</b>

en: Enter the track number here.
sr: Овде унесите број звучне стазе.

en: <b>Year:</b>
sr: <b>Година:</b>

en: Enter the release year here.
sr: Овде унесите годину издавања.

en: <b>Artist:</b>
sr: <b>Извођач:</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
sr: Овде унесите име извођача или ствараоца ове нумере.

en: <b>Title:</b>
sr: <b>Наслов:</b>

en: Enter the song title here.
sr: Овде унесите наслов песме.

en: <b>Album:</b>
sr: <b>Албум:</b>

en: Enter the album/record title here.
sr: Овде унесите наслов албума/снимка.

en: <b>Comment:</b>
sr: <b>Напомена:</b>

en: Enter your comments here.
sr: Овде унесите своју напомену.

en: <b>Genre:</b>
sr: <b>Род:</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
sr: Овде изаберите или унесите род ове песме.

en: Audio
sr: Звук

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
sr: Уредите ознаке

en: _Cancel
sr: _Откажи

note: Create save button Save button
en: _Save
sr: _Сачувај

note: Create dialog
en: Audio Information
sr: Подаци о звуку

en: _Close
sr: _Затвори

en: %d:%02d Minutes
sr: %d:%02d minuta

en: %d KBit/s
sr: %d KB/s

en: <b>Filename:</b>
sr: <b>Назив датотеке:</b>

en: <b>Filesize:</b>
sr: <b>Величина датотеке:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
sr: <b>МИМЕ врста:</b>

en: <b>Bitrate:</b>
sr: <b>Проток бита:</b>

en: <b>Samplerate:</b>
sr: <b>Проток узорка:</b>

en: <b>Channels:</b>
sr: <b>Бр. канала:</b>

en: <b>Length:</b>
sr: <b>Трајање:</b>

note: Info button
en: _Information
sr: _Подаци

en: Display more detailed information about this audio file.
sr: Прикажи више података о овој звучној датотеци.

en: Save audio tags.
sr: Сачувајте ознаке звука.
