Thunar Plugins - en to ug translation catalogue (54 entries)

en: Title
ug: ماۋزۇ

en: Artist - Title
ug: ئورۇنلىغۇچى - ماۋزۇ

en: Track - Title
ug: نەغمە - ماۋزۇ

en: Track - Artist - Title
ug: نەغمە - ئورۇنلىغۇچى - ماۋزۇ

en: Track. Title
ug: نەغمە. ماۋزۇ

en: Track. Artist - Title
ug: نەغمە. ئورۇنلىغۇچى - ماۋزۇ

en: Artist - Track - Title
ug: ئورۇنلىغۇچى - نەغمە - ماۋزۇ

en: Custom
ug: ئىختىيارى

note: Custom format
en: Cust_om format:
ug: ئىختىيارىي پىچىم(_O):

note: Format label
en: _Format:
ug: پىچىم(_F):

en: _Underscores
ug: پەس سىزىق(_U)

en: Activating this option will replace all spaces in the target filename with underscores.
ug: بۇ تاللانما تاللانسا، ھۆججەت نامىدىكى بارلىق بوشلۇقلار پەس سىزىققا ئالماشتۇرۇلىدۇ.

en: _Lowercase
ug: كىچىك يېزىلىشى(_L)

en: If you activate this, the resulting filename will only contain lowercase letters.
ug: بۇ تاللانما تاللانسا، ھۆججەت نامىدىكى بارلىق ھەرپلەر كىچىك يېزىلىشتا بولىدۇ.

en: Unknown Artist
ug: نامەلۇم ئورۇنلىغۇچى

en: Unknown Title
ug: نامەلۇم ماۋزۇ

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
ug: Tag تەھرىرلە(_T)

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
ug: بۇ ھۆججەتتىكى  ID3/OGG tag لارنى تەھرىرلەيدۇ

en: Tag Help
ug: Tag ياردەم

en: Artist
ug: ئورۇنلىغۇچى

en: Album
ug: ئالبوم

en: Genre
ug: ئېقىم

en: Track number
ug: ناخشا نومۇرى

en: Year
ug: يىل

en: Comment
ug: ئىزاھات

en: Audio Tags
ug: ئۈن Tag لىرى

en: Unknown Album
ug: نامەلۇم ئالبوم

en: <b>Track:</b>
ug: <b>نەغمە:</b>

en: Enter the track number here.
ug: نەغمە نومۇرىنى بۇ يەرگە كىرگۈزۈڭ.

en: <b>Year:</b>
ug: <b>تارقىتىلغان يىل:</b>

en: Enter the release year here.
ug: تارقىتىلغان يىلىنى بۇ يەرگە كىرگۈزۈڭ:

en: <b>Artist:</b>
ug: <b>ئورۇنلىغۇچى:</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
ug: ئورۇنلىغۇچى ئاتىنى ياكى بۇ ھۆججەتنىڭ ئاپتورىنى بۇ يەرگە كىرگۈزۈڭ.

en: <b>Title:</b>
ug: <b>ماۋزۇ:</b>

en: Enter the song title here.
ug: ناخشا ماۋزۇسىنى بۇ يەرگە كىرگۈزۈڭ.

en: <b>Album:</b>
ug: <b>ئالبوم:</b>

en: Enter the album/record title here.
ug: ئالبوم/پلاستىنكا ئاتىنى بۇ يەرگە كىرگۈزۈڭ.

en: <b>Comment:</b>
ug: <b>ئىزاھات:</b>

en: Enter your comments here.
ug: ئىزاھاتىڭىزنى بۇ يەرگە كىرگۈزۈڭ.

en: <b>Genre:</b>
ug: <b>ئېقىم:</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
ug: ناخشىنىڭ ئېقىمىنى(بىر قانچە) بۇ يەرگە كىرگۈزۈڭ.

en: Audio
ug: ئۈن

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
ug: tag تەھرىرلە

note: Create save button Save button
en: _Save
ug: ساقلا(_S)

note: Create dialog
en: Audio Information
ug: ئۈن ئۇچۇرلىرى

en: %d KBit/s
ug: %d كىلوبىت/سېكۇنت

en: <b>Filename:</b>
ug: <b>ھۆججەت ئاتى:</b>

en: <b>Filesize:</b>
ug: <b>ھۆججەت ئۇزۇنلۇقى:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
ug: <b>MIME تىپى:</b>

en: <b>Channels:</b>
ug: <b>قانال سانى:</b>

en: <b>Length:</b>
ug: <b>ئۇزۇنلۇقى:</b>

note: Info button
en: _Information
ug: ئۇچۇر(_I)

en: Display more detailed information about this audio file.
ug: بۇ ئۈن ھۆججىتى ھەققىدىكى تېخىمۇ كۆپ ئۇچۇرلارنى كۆرسىتىدۇ.

en: Save audio tags.
ug: ئۈن  tag لىرىنى ساقلايدۇ.
