Thunar Plugins - en to uk translation catalogue (60 entries)

en: Title
uk: Назва

en: Artist - Title
uk: Артист - Назва

en: Track - Title
uk: Трек - Назва

en: Track - Artist - Title
uk: Трек - Виконавець - Назва

en: Track. Title
uk: Трек. Назва

en: Track. Artist - Title
uk: Трек. Виконавець - Назва

en: Artist - Track - Title
uk: Виконавець - Трек - Назва

en: Custom
uk: Власне

note: Custom format
en: Cust_om format:
uk: _Власний формат:

note: Format label
en: _Format:
uk: _Формат:

en: _Underscores
uk: _Підкреслення

en: Activating this option will replace all spaces in the target filename with underscores.
uk: Активуйте цю опцію для заміни всіх пробілів в назві файлу символами нижнього підкреслення.

en: _Lowercase
uk: _Нижній регістр

en: If you activate this, the resulting filename will only contain lowercase letters.
uk: Якщо Ви активуєте це, то в результаті ім'я файлу буде приведене до нижнього регістру букв.

en: Unknown Artist
uk: Невідомий Виконавець

en: Unknown Title
uk: Невідома Назва

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
uk: Редагувати _теги

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
uk: Редагувати ID3/OGG теги цього файлу.

en: Tag Help
uk: Допомога по мітках

en: Artist
uk: Виконавець

en: Album
uk: Альбом

en: Genre
uk: Жанр

en: Track number
uk: Номер треку

en: Year
uk: Рік

en: Comment
uk: Коментар

en: Audio Tags
uk: Аудіо Теги

en: Unknown Album
uk: Невідомий Альбом

en: <b>Track:</b>
uk: <b>Трек:</b>

en: Enter the track number here.
uk: Введіть тут номер треку.

en: <b>Year:</b>
uk: <b>Рік:</b>

en: Enter the release year here.
uk: Введіть тут рік випуску.

en: <b>Artist:</b>
uk: <b>Артист:</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
uk: Введіть тут ім'я виконавця чи автора цього файлу.

en: <b>Title:</b>
uk: <b>Назва:</b>

en: Enter the song title here.
uk: Введіть тут назву пісні.

en: <b>Album:</b>
uk: <b>Альбом:</b>

en: Enter the album/record title here.
uk: Введіть тут назву альбому/запису.

en: <b>Comment:</b>
uk: <b>Коментар:</b>

en: Enter your comments here.
uk: Введіть тут Ваші коментарі.

en: <b>Genre:</b>
uk: <b>Напрямок музики:</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
uk: Виберіть чи введіть тут напрямок музики цієї пісні.

en: Audio
uk: Аудіо

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
uk: Редагувати теги

en: _Cancel
uk: _Відмінити

note: Create save button Save button
en: _Save
uk: _Зберегти

note: Create dialog
en: Audio Information
uk: Інформація про Аудіо

en: _Close
uk: _Закрити

en: %d:%02d Minutes
uk: %d:%02d хвилин

en: %d KBit/s
uk: %d кбіт/с

en: %d Hz
uk: %d Гц

en: <b>Filename:</b>
uk: <b>Ім'я файлу:</b>

en: <b>Filesize:</b>
uk: <b>Розмір файлу:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
uk: <b>Тип MIME:</b>

en: <b>Bitrate:</b>
uk: <b>Бітрейт:</b>

en: <b>Samplerate:</b>
uk: <b>Частота дискретизації:</b>

en: <b>Channels:</b>
uk: <b>Каналів:</b>

en: <b>Length:</b>
uk: <b>Тривалість:</b>

note: Info button
en: _Information
uk: _Інформація

en: Display more detailed information about this audio file.
uk: Показати більш детальну інформацію про цей аудіо-файл.

en: Save audio tags.
uk: Зберегти аудіо-теги.
