Thunar Plugins - en to uz translation catalogue (55 entries)

en: Title
uz: Sarlavha

en: Artist - Title
uz: Ijrochi - Sarlavha

en: Track - Title
uz: Yo‘lakcha - Sarlavha

en: Track - Artist - Title
uz: Yo‘lakcha - Ijrochi - Sarlavha

en: Track. Title
uz: Yo‘lakcha. Sarlavha

en: Track. Artist - Title
uz: Yo‘lakcha. Ijrochi - Sarlavha

en: Artist - Track - Title
uz: Ijrochi - Yo‘lakcha- Sarlavha

en: Custom
uz: Ixtiyoriy

note: Custom format
en: Cust_om format:
uz: _Ixtiyoriy format:

en: _Underscores
uz: _Pastki chiziqchalar

en: Activating this option will replace all spaces in the target filename with underscores.
uz: Ushbu parametrini faollashtirganda yakuniy fayl nomida bo'shliqlar pastki chiziqchalar bilan almashtiriladi.

en: _Lowercase
uz: _Kichik harflar

en: If you activate this, the resulting filename will only contain lowercase letters.
uz: Faollashtirganingizda natijaviy fayl nomi tarkibida faqat kichik harflar bo'ladi.

en: Unknown Artist
uz: Noma'lum ijrochi

en: Unknown Title
uz: Noma'lum sarlavha

note: Edit tags action
en: Edit _Tags
uz: _Teglarni tahrirlash

en: Edit ID3/OGG tags of this file.
uz: Ushbu faylning ID3/OGG teglarini tahrirlash.

en: Tag Help
uz: Teg yordami

en: Artist
uz: Ijrochi

en: Album
uz: Albom

en: Genre
uz: Janr

en: Track number
uz: Yo'lakcha raqami

en: Year
uz: Yil

en: Comment
uz: Sharh

en: Audio Tags
uz: Audio teglar

en: Unknown Album
uz: Noma'lum albom

en: <b>Track:</b>
uz: <b>Yo‘lakcha:</b>

en: Enter the track number here.
uz: Yo'lakcha raqamini shu joyda kiriting.

en: <b>Year:</b>
uz: <b>Yil:</b>

en: Enter the release year here.
uz: Nashr yilini shu joyda kiriting.

en: <b>Artist:</b>
uz: <b>Ijrochi:</b>

en: Enter the name of the artist or author of this file here.
uz: Ushbu fayl ijrochisi yoki muallifi nomini shu joyda kiriting.

en: <b>Title:</b>
uz: <b>Sarlavha:</b>

en: Enter the song title here.
uz: Qo'shiq sarlavhasini shu joyda kiriting.

en: <b>Album:</b>
uz: <b>Albom:</b>

en: Enter the album/record title here.
uz: Albom/yozuv sarlavhasini shu joyga kiriting.

en: <b>Comment:</b>
uz: <b>Sharh:</b>

en: Enter your comments here.
uz: Sharhlaringizni shu joyda kiriting.

en: <b>Genre:</b>
uz: <b>Janr:</b>

en: Select or enter the genre of this song here.
uz: Ushbu qo'shiq janrini shu joyda tanlang yoki kiriting.

note: Set up the dialog
en: Edit Tags
uz: Teglarni tahrirlash

note: Create save button Save button
en: _Save
uz: _Saqlash

note: Create dialog
en: Audio Information
uz: Audio ma'lumoti

en: %d KBit/s
uz: %d Kbit/s

en: %d Hz
uz: %d Gts

en: <b>Filename:</b>
uz: <b>Fayl nomi:</b>

en: <b>Filesize:</b>
uz: <b>Fayl hajmi:</b>

en: <b>MIME Type:</b>
uz: <b>MIME turi:</b>

en: <b>Bitrate:</b>
uz: <b>Bitreyt:</b>

en: <b>Samplerate:</b>
uz: <b>Diskretizatsiya chastotasi:</b>

en: <b>Channels:</b>
uz: <b>Kanallar:</b>

en: <b>Length:</b>
uz: <b>Uzunlik:</b>

note: Info button
en: _Information
uz: _Ma'lumot

en: Display more detailed information about this audio file.
uz: Ushbu audio fayl haqida batafsilroq ma'lumot ko'rsatish.

en: Save audio tags.
uz: Audio teglarini saqlash.
