Thunar Plugins - en to be translation catalogue (304 entries)

en: Add
be: Дадаць

en: Add file contents to the index
be: Дадаць змесціва файла ў індэкс

en: Blame
be: Вызначыць аўтара

en: Show what revision and author last modified each line of a file
be: Паказаць у кожным радку рэвізію і аўтара, які апошні раз змяняў файл

en: Branch
be: Аддзяліць

en: List, create or switch branches
be: Паказаць, стварыць альбо пераключыць галіны

note: unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::checkout", _("Checkout"), _("Checkout"), "gtk-connect", _("Checkout"));
en: Clean
be: Ачысціць

en: Remove untracked files from the working tree
be: Выдаліць усе неадсочваемыя файлы з працоўнага дрэва

en: Clone
be: Кланаваць

en: Clone a repository into a new directory
be: Кланаваць рэпазіторый у новы каталог

note: unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::commit", _("Commit"), _("Commit"), "gtk-apply", _("Commit")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::diff", _("Diff"), _("Diff"), "edit-find-replace", _("Diff")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::fetch", _("Fetch"), 
en: Log
be: Лог

en: Show commit logs
be: Паказаць логі ўнёскаў

en: Move
be: Перамясціць

en: Move or rename a file, a directory, or a symlink
be: Перамясціць альбо змяніць назву файла, каталога альбо сімвалічнай спасылкі

note: unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::pull", _("Pull"), _("Pull"), NULL, _("Pull")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::push", _("Push"), _("Push"), NULL, _("Push")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::rebase", _("Rebase"), _("Rebase"), NULL, _("Rebase
en: Reset
be: Скінуць

en: Reset current HEAD to the specified state
be: Скінуць HEAD да вызначанага стану

en: Stash
be: Схаваць

en: Stash the changes in a dirty working directory away
be: Схаваць змены ў вашым працоўным каталозе

en: Status
be: Стан

en: Show the working tree status
be: Паказаць стан працоўнага дрэва

en: Action %s is unimplemented
be: Дзеянне %s не выканана

en: Add files, directories, or symbolic links
be: Дадаць файлы, каталогі альбо сімвалічныя спасылкі

en: Checkout
be: Праверыць

en: Check out a working copy from a repository
be: Праверыць працоўную копію з рэпазіторыя

en: Cleanup
be: Ачысціць

en: Recursively clean up the working copy
be: Рэкурсіўна ачысціць працоўную копію

en: Commit
be: Фіксаваць

en: Send changes from your working copy to the repository
be: Адправіць змены з працоўнай копіі ў рэпазіторый

en: Copy
be: Капіраваць

en: Copy a file or directory in a working copy or in the repository
be: Скапіраваць файл альбо каталог у працоўнай копіі альбо рэпазіторыі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Delete an item from a working copy or the repository
be: Выдаліць элемент з працоўнай копіі альбо рэпазіторыя

en: Diff
be: Параўнаць

en: Display the differences between two revisions or paths
be: Паказаць адрозненні паміж дзвюма рэвізіямі альбо шляхамі

en: Export
be: Экспарт

en: Export a clean directory tree
be: Экспарт чыстага дрэва каталогаў

en: Import
be: Імпарт

en: Commit an unversioned file or tree into the repository
be: Унесці файл без версіі альбо дрэва ў рэпазіторый

en: Lock
be: Заблакаваць

en: Lock working copy paths in the repository so that no other user can commit changes to them
be: Заблакаваць шляхі ў працоўнай копіі ў рэпазіторыі, каб іншыя карыстальнікі не змаглі ўносіць у іх змены

en: Move a file or directory
be: Перамясціць файл альбо каталог

en: Edit Properties
be: Рэдагаваць уласцівасці

en: Edit the property of one or more items
be: Рэдагаваць уласцівасці аднаго альбо некалькіх элементаў

en: Relocate
be: Перамясціць

en: Relocate the working copy to point to a different repository root URL
be: Перамясціць працоўную копію, каб паказаць на іншы каранёвы адрас рэпазіторыя

en: Resolved
be: Вырашана

en: Remove "conflicted" state on working copy files or directories
be: Выдаліць стан "канфліктуе" у працоўных файлах альбо каталогах

en: Revert
be: Наадварот

en: Undo all local edits
be: Адрабіць усе лакальныя праўкі

en: Switch
be: Пераключыцца

en: Update working copy to a different URL
be: Абнавіць працоўную копію на іншы адрас

en: Unlock
be: Разблакаваць

en: Unlock working copy paths
be: Разблакаваць шляхі ў працоўнай копіі

en: Update
be: Абнаўленне

en: Update your working copy
be: Абнавіць працоўную копію

en: Unknown
be: Невядома

en: Revision:
be: Версія:

en: Repository:
be: Рэпазіторый:

en: Modified revision:
be: Версія мадыфікацыі:

en: Modified date:
be: Дата мадыфікацыі:

en: Author:
be: Аўтар:

en: Changelist:
be: Спіс змен:

note: Translators: Depth as in depth of recursion
en: Depth:
be: Глыбіня:

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Exclude should not apear client side
en: Exclude
be: Выключыць

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Empty depth means only this file/direcotry is checked out
en: Empty
be: Пуста

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Files depth means this file/direcotry and all of it's files are checked out
en: Files
be: Файлы

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Immediates depth means this file/direcotry and all of it's files and subdirectories are checked out Translators: svn recursion selection * Immediates means this file/direcotry and the subdirectories are shown * Immediates means this file/direcotry and t
en: Immediates
be: Бліжэйшыя

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Infinity depth means this file/direcotry is checked out with full recursion
en: Infinity
be: Неабмежавана

en: Print version information
be: Вывесці інфармацыю пра версію

en: Execute add action
be: Запусціць дзеянне "Дадаць"

en: Execute blame action
be: Запусціць дзеянне "Вызначыць аўтара"

en: Execute branch action
be: Запусціць дзеянне "Аддзяліць"

en: Execute clean action
be: Запусціць дзеянне "Ачысціць"

en: Execute clone action
be: Запусціць дзеянне "Кланаваць"

en: Execute log action
be: Запусціць дзеянне "Лог"

en: Execute move action
be: Запусціць дзеянне "Перамясціць"

en: Execute reset action
be: Запусціць дзеянне "Скінуць"

en: Execute stash action
be: Запусціць дзеянне "Схаваць"

en: Execute status action
be: Запусціць дзеянне "Стан"

en: Add Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Дадаць":

en: Blame Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Вызначць аўтара":

en: Branch Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Аддзяліць":

en: Clone Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Кланаваць":

en: Log Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Лог":

en: Move Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Перамясціць":

en: Reset Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Скінуць":

en: Stash Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Схаваць":

en: Status Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Стан":

en: Line
be: Радок

en: Revision
be: Рэвізія

en: Author
be: Аўтар

en: Date
be: Дата

en: _Close
be: _Закрыць

note: isdir?GTK_FILE_CHOOSER_ACTION_CREATE_FOLDER:
en: _Cancel
be: _Скасаваць

en: Active
be: Актыўна

en: Name
be: Назве

en: _Jump to
be: _Перайсці да

en: _New
be: _Новы

en: Branch name:
be: Назва аддзеленага:

en: Remove directories.
be: Выдаліць каталогі.

en: Exclude ignored files
be: Выключыць ігнаруемыя файлы

en: Include ignored files
be: Уключыць ігнаруемыя файлы

en: Only ignored files
be: Толькі ігнаруемыя файлы

en: Force clean.
be: Прымусовая ачыстка.

en: _OK
be: _Добра

en: Clone finished
be: Кланаванне завершана

en: Cloning...
be: Кланаванне...

en: Failed
be: Памылка

en: untracked
be: не адсочваецца

en: Path
be: Шлях

en: State
be: Стан

en: Select/Unselect all
be: Абраць/скасаваць усё

en: AuthorDate
be: Дата

en: CommitDate
be: Дата змены

en: Message
be: Паведамленне

en: Changes
be: Змены

en: File
be: Файл

en: _Refresh
be: _Абнавіць

en: Move finished
be: Перамяшчэнне завершана

en: Move To
be: Перамясціць у

en: Move...
be: Перамяшчэнне...

en: Action
be: Дзеянне

en: Notify
be: Апавяшчэнне

en: Reset finished
be: Скінута

en: Reset...
be: Скід...

en: Description
be: Апісанне

en: _Save
be: _Захаваць

en: _Apply
be: _Ужыць

en: _Delete
be: В_ыдаліць

en: C_lear
be: А_чысціць

en: Stash description:
be: Апісанне сховішча:

en: Are you sure you want to drop %s?
be: Сапраўды хочаце выкінуць %s?

en: Are you sure you want to clear all stash?
be: Сапраўды хочаце ачысціць усе сховішчы?

en: _Repository:
be: _Рэпазіторый:

en: Select a folder
be: Абраць каталог

en: _Directory:
be: _Каталог:

en: Transfer
be: Перадача

en: Execute changelist action
be: Запусціць дзеянне "Спіс змен"

en: Execute checkout action
be: Запусціць дзеянне "Праверка"

en: Execute cleanup action
be: Запусціць дзеянне "Ачысціць"

en: Execute commit action
be: Запусціць дзеянне "Фіксаваць"

en: Execute copy action
be: Запусціць дзеянне "Капіраваць"

en: Execute delete action
be: Запусціць дзеянне "Выдаліць"

en: Execute diff action
be: Запусціць дзеянне "Параўнаць"

en: Execute export action
be: Запусціць дзеянне "Экспарт"

en: Execute import action
be: Запусціць дзеянне "Імпарт"

en: Execute lock action
be: Запусціць дзеянне "Заблакаваць"

en: Execute properties action
be: Запусціць дзеянне "Уласцівасці"

en: Execute resolved action
be: Запусціць дзеянне "Вырашана"

en: Execute relocate action
be: Запусціць дзеянне "Перамясціць"

en: Execute revert action
be: Запусціць дзеянне "Адвярнуць"

en: Execute switch action
be: Запусціць дзеянне "Пераключыцца"

en: Execute unlock action
be: Запусціць дзеянне "Разблакаваць"

en: Execute update action
be: Запусціць дзеянне "Абнавіць"

en: Changelist Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Спіс змен":

en: Checkout Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Праверыць":

en: Cleanup Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Ачысціць":

en: Commit Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Фіксаваць":

en: Copy Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Капіраваць":

en: Delete Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Выдаліць":

en: Diff Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Параўнаць":

en: Export Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Экспарт":

en: Import Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Імпарт":

en: Lock Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Заблакаваць":

en: Properties Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Уласцівасці":

en: Properties
be: Уласцівасці

en: Resolved Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Вырашана":

en: Relocate Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Перамясціць":

en: Revert Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Адвярнуць":

en: Switch Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Пераключыцца":

en: Unlock Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Разблакаваць":

en: Update Related Options:
be: Параметры, звязаныя з "Абнавіць":

en: Not enough arguments provided
be: Не стае аргументаў

en: Blame failed
be: Не атрымалася вызначыць аўтара

en: '%s' is not a local path
be: "%s" - нелакальны шлях

en: Cleanup failed
be: Не атрымалася ачысціць

en: Cleanup finished
be: Ачышчана

en: Cleaning up...
be: Ачыстка...

en: At revision: %ld
be: Бягучая версія: %ld

en: Nothing to do
be: Няма чаго выконваць

en: Completed
be: Выканана

en: Commit Message
be: Фіксаваць паведамленне

en: Store password a plaintext?
be: Захаваць пароль адкрытым тэкстам?

en: Added
be: Дададзена

en: Copied
be: Скапіравана

en: Deleted
be: Выдалена

en: Restored
be: Адноўлена

en: Reverted
be: Адвернута

en: Revert failed
be: Не атрымалася адвярнуць

en: Skipped
be: Прамінута

en: Updated
be: Абноўлена

en: External
be: Вонкавае

en: Modified
be: Зменена

en: Replaced
be: Заменена

en: Transmitting
be: Перадача

en: Locked
be: Заблакавана

en: Unlocked
be: Разблакавана

en: Lock failed
be: Не атрымалася заблакаваць

en: Unlock failed
be: Не атрымалася разблакаваць

en: Exists
be: Існуе

en: Changelist set
be: Зададзена для спіса змен

en: Changelist cleared
be: Спіс змен ачышчаны

en: Changelist moved
be: Спіс змен перамешчаны

en: Merge begin
be: Распачалося аб'яднанне

en: Foreign merge begin
be: Пачалося аб'яднанне

en: Replace
be: Замяніць

en: Property added
be: Уласцівасць дададзена

en: Property modified
be: Уласцівасць мадыфікавана

en: Property deleted
be: Уласцівасць выдалена

en: Property nonexisting
be: Уласцівасць не існуе

en: Revision property set
be: Зададзена ўласцівасць рэвізіі

en: Revision property deleted
be: Уласцівасць рэвізіі выдалена

en: Merge completed
be: Аб'яднана

en: Tree conflict
be: Супярэчнасць дрэва

en: External failed
be: Вонкавае не атрымалася

en: Started
be: Запушчана

en: Skipped obstruction
be: Перашкода прамінута

en: Skipped working only
be: Прамінута толькі працуючае

en: Skipped access denied
be: Прамінута толькі з забароненым доступам

en: External removed
be: Вонкавае выдалена

en: Shadowed add
be: Таемнае дадаванне

en: Shadowed update
be: Таемнае абнаўленне

en: Shadowed delete
be: Таемнае выдаленне

en: Merge record info
be: Аб'яднанне інфармацыі пра запіс

en: Upgraded path
be: Шлях да паляпшэння

en: Merge record info begin
be: Распачалося аб'яднанне інфармацыі пра запіс

en: Merge elide info
be: Не зважаць на інфармацыю пра аб'яднанне

en: Patch
be: Патч

en: Applied hunk
be: Ужытая частка

en: Rejected hunk
be: Адхіленая частка

en: Hunk already applied
be: Змены ўжо ўжыліся

en: Copied replaced
be: Скапіраванае заменена

en: URL redirect
be: Перанакіраванне URL

en: Path nonexistent
be: Шлях не існуе

en: Conflict
be: Супярэчнасць

en: Missing
be: Адсутнічае

en: Out of date
be: Састарэла

en: No parent
be: Няма продка

en: Forbidden by server
be: Забаронена серверам

en: Skipped conflicted
be: Супярэчнасці прамінуты

en: Inapplicable
be: Неўжытае

en: Unchanged
be: Без змен

en: Obstructed
be: Перашкода

en: Changed
be: Зменена

en: Merged
be: Аб'яднана

en: Conflicted
be: Супярэчаць

en: Source missing
be: Няма крыніцы

note: N_("None"), N_("Unversioned"),
en: Normal
be: Звычайны

en: Ignored
be: Ігнаруемае

en: Incomplete
be: Не завершана

en: Error
be: Памылка

en: Local action
be: Лакальнае дзеянне

en: Local copy
be: Лакальнае капіраванне

en: Copy To
be: Капіраваць у

en: Local delete
be: Лакальнае выдаленне

en: Delete Message
be: Выдаліць паведамленне

en: Diff failed
be: Не атрымалася параўнаць

note: Translators: svn recursion selection * Self means only this file/direcotry is shown * Self means only this file/direcotry is updated
en: Self
be: Самастойна

note: Translators: svn recursion selection * Immediate files means this file/direcotry and the files it contains are shown updated
en: Immediate files
be: Бліжэйшыя файлы

note: Translators: svn recursion selection * Recursive means the list is full recursive * Recursive means the update is full recursive
en: Recursive
be: Рэкурсіўна

en: Notice ancestry
be: Улічваць паходжанне

en: Do not show differences for deleted files
be: Не параўноўваць выдаленыя файлы

en: Show copies as additions
be: Паказваць копіі як дадазенае

en: Loading...
be: Загружаецца...

en: _Certificate:
be: _Сертыфікат:

en: Select a file
be: Абраць файл

en: Remember
be: Запомніць

en: Certificate
be: Сертыфікат

en: Import Message
be: Імпартаваць павдамленне

en: Log failed
be: Памылка лагавання

en: Stop On Copy
be: Спыніць пры капіраванні

en: Show Merged Revisions
be: Паказаць аб'яднаныя рэвізіі

en: _Username:
be: Імя _карыстальніка:

en: _Password:
be: _Пароль:

en: Login
be: Лагін

en: Log Message
be: Паведамленне лога

en: Local move
be: Лакальнае перамяшчэнне

en: MIME type
be: тып MIME

en: Notification
be: Апавяшчэнне

en: Set property failed
be: Не атрымалася задаць уласцівасць

en: Properties failed
be: Памылка ўласцівасці

en: Value
be: Значэнне

en: _Add
be: _Дадаць

en: _Remove
be: _Выдаліць

en: Relocate failed
be: Не атрымалася перамясціць

en: Relocate finished
be: Перамешчана

en: Relocating...
be: Перамяшчэнне...

en: _From:
be: _Ад:

en: _To:
be: _Каму:

en: Status failed
be: Стан не атрыманы

en: Prop state
be: Стан уласцівасці

en: Repo state
be: Стан рэпазіторыя

en: Repo prop state
be: Стан уласцівасці ў рэпазіторыі

en: Show Unmodified Files
be: Паказваць немадыфікаваныя файлы

en: Show Unversioned Files
be: Паказваць пабочныя файлы

en: Show Ignored Files
be: Паказваць ігнаруемыя файлы

en: Hide Externals
be: Хаваць вонкавае

en: Check Repository
be: Праверыць рэпазіторый

en: Certificate is not yet valid.
be: Сертыфікат яшчэ нядзейсны.

en: Certificate has expired.
be: Сертыфікат ужо нядзейсны.

en: Certificate does not match the remote hostname.
be: Сертыфікат не адпавядае назве сервера.

en: Certificate authority is unknown.
be: Крыніца сертыфікату невядома.

en: Other failure.
be: Іншая памылка.

en: Trust
be: Давер
