Thunar Plugins - en to cs translation catalogue (304 entries)

en: Add
cs: Přidat (add)

en: Add file contents to the index
cs: Přidá obsah souboru do indexu

en: Blame
cs: Vypsat detaily (blame)

en: Show what revision and author last modified each line of a file
cs: Zobrazí revizi a autora každého řádku v souboru

en: Branch
cs: Větev (branch)

en: List, create or switch branches
cs: Vypíše, vytvoří nebo přepne větve

note: unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::checkout", _("Checkout"), _("Checkout"), "gtk-connect", _("Checkout"));
en: Clean
cs: Vyčistit (clean)

en: Remove untracked files from the working tree
cs: Odstraní nesledované soubory z pracovního stromu

en: Clone
cs: Klonovat (clone)

en: Clone a repository into a new directory
cs: Naklonuje repozitář do nového adresáře

note: unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::commit", _("Commit"), _("Commit"), "gtk-apply", _("Commit")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::diff", _("Diff"), _("Diff"), "edit-find-replace", _("Diff")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::fetch", _("Fetch"), 
en: Log
cs: Protokol (log)

en: Show commit logs
cs: Zobrazí protokol o zapsání

en: Move
cs: Přesunout (move)

en: Move or rename a file, a directory, or a symlink
cs: Přesune nebo přejmenuje soubor, adresář nebo symbolický odkaz

note: unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::pull", _("Pull"), _("Pull"), NULL, _("Pull")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::push", _("Push"), _("Push"), NULL, _("Push")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::rebase", _("Rebase"), _("Rebase"), NULL, _("Rebase
en: Reset
cs: Resetovat (reset)

en: Reset current HEAD to the specified state
cs: Resetuje aktuální HLAVIČKU do určeného stavu

en: Stash
cs: Úschovna (stash)

en: Stash the changes in a dirty working directory away
cs: Uschová stranou změny z pracovního adresáře

en: Status
cs: Stav (status)

en: Show the working tree status
cs: Zobrazí stav pracovního adresáře

en: Action %s is unimplemented
cs: Akce %s není implementovaná

en: Add files, directories, or symbolic links
cs: Přidá soubory, adresáře nebo symbolické odkazy

en: Checkout
cs: Stáhnout (checkout)

en: Check out a working copy from a repository
cs: Stáhne pracovní kopii z repozitáře

en: Cleanup
cs: Pročistit (cleanup)

en: Recursively clean up the working copy
cs: Rekurzivně pročistí pracovní kopii

en: Commit
cs: Zapsat (commit)

en: Send changes from your working copy to the repository
cs: Odešle změny z pracovní kopie do repozitáře

en: Copy
cs: Zkopírovat (copy)

en: Copy a file or directory in a working copy or in the repository
cs: Zkopíruje soubor nebo adresář do pracovní kopie nebo do repozitáře

en: Delete
cs: Smazat (delete)

en: Delete an item from a working copy or the repository
cs: Smaže položku z pracovní kopie nebo z repozitáře

en: Diff
cs: Rozdíl (diff)

en: Display the differences between two revisions or paths
cs: Zobrazí rozdíly mezi dvěma revizemi nebo cestami

en: Export
cs: Exportovat (export)

en: Export a clean directory tree
cs: Exportuje čistý adresářový strom

en: Import
cs: Importovat (import)

en: Commit an unversioned file or tree into the repository
cs: Zapíše neverzovaný soubor nebo strom do repozitáře

en: Lock
cs: Uzamknout (lock)

en: Lock working copy paths in the repository so that no other user can commit changes to them
cs: Uzamkne cesty pracovní kopie v repozitáři, aby do nich nemohl uložit změny jiný uživatel

en: Move a file or directory
cs: Přesune soubor nebo adresář

en: Edit Properties
cs: Upravit vlastnosti (propedit)

en: Edit the property of one or more items
cs: Upraví vlastnosti jedné nebo více položek

en: Relocate
cs: Přemístit (relocate)

en: Relocate the working copy to point to a different repository root URL
cs: Přemístí pracovní kopii, aby ukazovala do kořenového umístění URL jiného repozitáře.

en: Resolved
cs: Vyřešeno (resolved)

en: Remove "conflicted" state on working copy files or directories
cs: Odstraní "konfliktní" stav pracovní kopie souborů nebo adresářů

en: Revert
cs: Obnovit předchozí (revert)

en: Undo all local edits
cs: Vrátí zpět všechny místní změny

en: Switch
cs: Přepnout (switch)

en: Update working copy to a different URL
cs: Aktualizuje pracovní kopii na jiné umístění URL

en: Unlock
cs: Odemknout (unlock)

en: Unlock working copy paths
cs: Odemkne cesty pracovní kopie

en: Update
cs: Aktualizovat (update)

en: Update your working copy
cs: Aktualizuje pracovní kopii

en: URL:
cs: Umístění URL:

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Revision:
cs: Revize:

en: Repository:
cs: Repozitář:

en: Modified revision:
cs: Revize změny:

en: Modified date:
cs: Datum změny:

en: Author:
cs: Autor:

en: Changelist:
cs: Seznam změn:

note: Translators: Depth as in depth of recursion
en: Depth:
cs: Hloubka:

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Exclude should not apear client side
en: Exclude
cs: Nezahrnout

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Empty depth means only this file/direcotry is checked out
en: Empty
cs: Prázdná

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Files depth means this file/direcotry and all of it's files are checked out
en: Files
cs: Soubory

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Immediates depth means this file/direcotry and all of it's files and subdirectories are checked out Translators: svn recursion selection * Immediates means this file/direcotry and the subdirectories are shown * Immediates means this file/direcotry and t
en: Immediates
cs: Tento soubor nebo adresář a v něm obsažené soubury a adresáře

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Infinity depth means this file/direcotry is checked out with full recursion
en: Infinity
cs: Nekonečná

en: Print version information
cs: Vypíše informace o verzi

en: Execute add action
cs: Spustit akci přidání (add)

en: Execute blame action
cs: Spustit akci vypsání detailů (blame)

en: Execute branch action
cs: Spustit akci větvení (branch)

en: Execute clean action
cs: Spustit akci vyčištění (clean)

en: Execute clone action
cs: Spustit akci klonování (clone)

en: Execute log action
cs: Spustit akci protokolování (log)

en: Execute move action
cs: Spustit akci přesunu (move)

en: Execute reset action
cs: Spustit akci resetování (reset)

en: Execute stash action
cs: Spustit akci úschovny

en: Execute status action
cs: Spustit akci stavu (status)

en: Add Related Options:
cs: Volby týkající se přidávání (add):

en: Blame Related Options:
cs: Volby týkající se výpisu detailů (blame):

en: Branch Related Options:
cs: Volby týkající se větvení (branch):

en: Clone Related Options:
cs: Volby týkající se klonování:

en: Log Related Options:
cs: Volby týkající se protokolování (log):

en: Move Related Options:
cs: Volby týkající se přesunu (move):

en: Reset Related Options:
cs: Volby týkající se resetování (reset):

en: Stash Related Options:
cs: Volby týkající se úschovny:

en: Status Related Options:
cs: Volby týkající se stavu (status):

en: Line
cs: Čára

en: Revision
cs: Revize

en: Author
cs: Autor

en: Date
cs: Datum

en: _Close
cs: _Zavřít

note: isdir?GTK_FILE_CHOOSER_ACTION_CREATE_FOLDER:
en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: Active
cs: Aktivní

en: Name
cs: Název

en: _Jump to
cs: _Přeskočit na

en: _New
cs: _Nový

en: Branch name:
cs: Název větve

en: Remove directories.
cs: Odebrat adresáře.

en: Exclude ignored files
cs: Vyjmout ignorované soubory

en: Include ignored files
cs: Zahrnout ignorované soubory

en: Only ignored files
cs: Pouze ignorované soubory

en: Force clean.
cs: Vynutit vyčištění.

en: Clone finished
cs: Klonování ukončeno

en: Cloning...
cs: Klonování...

en: Failed
cs: Selhal

en: untracked
cs: nesledovaný

en: Path
cs: Cesta

en: State
cs: Stav

en: Select/Unselect all
cs: Vybrat vše nebo zrušit výběr

en: AuthorDate
cs: Datum změn autora

en: CommitDate
cs: Datum provedení změn (CommitDate)

en: Message
cs: Zpráva

en: Changes
cs: Změny

en: File
cs: Soubor

en: _Refresh
cs: _Obnovit

en: Move finished
cs: Přesouvání dokončeni

en: Move To
cs: Přesunout do umístění

en: Move...
cs: Přesunout...

en: Action
cs: Akce

en: Notify
cs: Upozornit

en: Reset finished
cs: Resetování dokončeno

en: Reset...
cs: Resetovat...

en: Description
cs: Popis

en: _Save
cs: _Uložit

en: _Apply
cs: _Použít

en: _Delete
cs: _Odstranit

en: C_lear
cs: _Vymazat

en: Stash description:
cs: Popis úschovny

en: Are you sure you want to drop %s?
cs: Opravdu chcete nechat propadnout %s?

en: Are you sure you want to clear all stash?
cs: Opravdu chcete vyčistit celou úschovnu?

en: _Repository:
cs: _Repozitář:

en: Select a folder
cs: Vyberte složku

en: _Directory:
cs: _Adresář:

en: Transfer
cs: Přenos

en: Execute changelist action
cs: Spustí akci seznam změn (changelog)

en: Execute checkout action
cs: Spustí akci stažení (checkout)

en: Execute cleanup action
cs: Spustit akci vyčištění (clean)

en: Execute commit action
cs: Spustit akci odeslání (commit)

en: Execute copy action
cs: Spustit akci kopírování (copy)

en: Execute delete action
cs: Spustit akci mazání (delete)

en: Execute diff action
cs: Spustit akci rozdílů (diff)

en: Execute export action
cs: Spustit akci exportu (export)

en: Execute import action
cs: Spustit akci importu (import)

en: Execute lock action
cs: Spustit akci uzamknutí (lock)

en: Execute properties action
cs: Spustit akci vlastností (propedit)

en: Execute resolved action
cs: Spustit akci vyřešení (resolved)

en: Execute relocate action
cs: Spustit akci přemístění (relocate)

en: Execute revert action
cs: Spustit akci obnovení (revert)

en: Execute switch action
cs: Spustit akci přepnutí (switch)

en: Execute unlock action
cs: Spustit akci odemknutí (unlock)

en: Execute update action
cs: Spustit akci aktualizace (update)

en: Changelist Related Options:
cs: Volby týkající se seznamu změn: (changelog)

en: Checkout Related Options:
cs: Volby týkající se stahování (checkout):

en: Cleanup Related Options:
cs: Volby týkající se čištění (cleanup):

en: Commit Related Options:
cs: Volby týkající se zapisování (checkin):

en: Copy Related Options:
cs: Volby týkající se kopírování (copy):

en: Delete Related Options:
cs: Volby týkající se mazání (delete):

en: Diff Related Options:
cs: Volby týkající se rozdílů (diff):

en: Export Related Options:
cs: Volby týkající se exportování (export):

en: Import Related Options:
cs: Volby týkající se importování (import):

en: Lock Related Options:
cs: Volby týkající se uzamykání (lock):

en: Properties Related Options:
cs: Volby týkající se vlastností (propedit:

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Resolved Related Options:
cs: Volby týkající se řešení (resolved):

en: Relocate Related Options:
cs: Volby týkající se přemístění (relocate):

en: Revert Related Options:
cs: Volby týkající se obnovování (revert):

en: Switch Related Options:
cs: Volby týkající se přepnutí (switch):

en: Unlock Related Options:
cs: Volby týkající se odemykání (unlock):

en: Update Related Options:
cs: Volby týkající se aktualizace (update):

en: Not enough arguments provided
cs: Nedostatek argumentů

en: Blame failed
cs: Výpis detailů se nezdařil

en: '%s' is not a local path
cs: %s není místní cesta

en: Cleanup failed
cs: Čištění se nezdařilo

en: Cleanup finished
cs: Čištění ukončeno

en: Cleaning up...
cs: Čištění...

en: At revision: %ld
cs: Na revizi: %ld

en: Nothing to do
cs: Žádné úlohy

en: Completed
cs: Dokončeno

en: Commit Message
cs: Odeslat zprávu

en: Store password a plaintext?
cs: Uložit heslo jako prostý text?

en: Added
cs: Přidáno

en: Copied
cs: Zkopírováno

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Restored
cs: Obnoveno

en: Reverted
cs: Předchozí obnoveno

en: Revert failed
cs: Obnovení předchozího se nezdařilo

en: Skipped
cs: Vynecháno

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: External
cs: Externí

en: Modified
cs: Pozměněno

en: Replaced
cs: Nahrazeno

en: Transmitting
cs: Přenáší se

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Unlocked
cs: Odemčeno

en: Lock failed
cs: Uzamknutí se nezdařilo

en: Unlock failed
cs: Odemknutí se nezdařilo

en: Exists
cs: Existuje

en: Changelist set
cs: Sada seznamu změn

en: Changelist cleared
cs: Seznam změn vyprázdněn

en: Changelist moved
cs: Seznam změn přesunut

en: Merge begin
cs: Zahájení slučování

en: Foreign merge begin
cs: Zahájení vzdáleného slučování

en: Replace
cs: Nahradit

en: Property added
cs: Vlastnost přidána

en: Property modified
cs: Vlastnosti změněny

en: Property deleted
cs: Vlastnost smazána

en: Property nonexisting
cs: Neexistující vlastnost

en: Revision property set
cs: Nastavena vlastnost revize

en: Revision property deleted
cs: Smazána vlastnost revize

en: Merge completed
cs: Sloučení dokončeno

en: Tree conflict
cs: Konfikt ve stromu

en: External failed
cs: Externí selhal

en: Started
cs: Spuštěno

en: Skipped obstruction
cs: Vynechané zabránění

en: Skipped working only
cs: Vynechané pouze pracovní

en: Skipped access denied
cs: Vynechaný odepřený přístup

en: External removed
cs: Externí odebrány

en: Shadowed add
cs: Stínové přidání (add)

en: Shadowed update
cs: Stínpvá aktualizace (update)

en: Shadowed delete
cs: Stínové smazání (delete)

en: Merge record info
cs: Slučování informací o záznamech

en: Upgraded path
cs: Aktualizovaná cesta

en: Merge record info begin
cs: Slučování informací o záznamech zahájeno

en: Merge elide info
cs: Sloučit informace o škrtech

en: Patch
cs: Záplata (patch)

en: Applied hunk
cs: Použitá část

en: Rejected hunk
cs: Odmítnutá část

en: Hunk already applied
cs: Část již byla použita

en: Copied replaced
cs: Kopie nahrazena

en: URL redirect
cs: Přesměrování umístění URL

en: Path nonexistent
cs: Neexistující cesta

en: Conflict
cs: Konflikt

en: Missing
cs: Chybí

en: Out of date
cs: Zastaralý

en: No parent
cs: Bez nadřazeného prvku

en: Forbidden by server
cs: Zakázáno serverem

en: Skipped conflicted
cs: Vynechané konflikty

en: Inapplicable
cs: Nepoužitelné

en: Unchanged
cs: Nezměněno

en: Obstructed
cs: Zabráněno

en: Changed
cs: Změněno

en: Merged
cs: Spojeno

en: Conflicted
cs: V konfliktu

en: Source missing
cs: Zdroj chybí

note: N_("None"), N_("Unversioned"),
en: Normal
cs: Běžný

en: Ignored
cs: Ignorováno

en: Incomplete
cs: Nedokončeno

en: Error
cs: Chyba

en: Local action
cs: Místní akce

en: Local copy
cs: Místní kopie

en: Copy To
cs: Kopírovat do umístění

en: Local delete
cs: Smazat místní kopii

en: Delete Message
cs: Smazat zprávu

en: Diff failed
cs: Operace porovnání rozdílů se nezdařila

note: Translators: svn recursion selection * Self means only this file/direcotry is shown * Self means only this file/direcotry is updated
en: Self
cs: Pouze tato položka

note: Translators: svn recursion selection * Immediate files means this file/direcotry and the files it contains are shown updated
en: Immediate files
cs: Tento soubor nebo adresář a soubory v něm obsažené

note: Translators: svn recursion selection * Recursive means the list is full recursive * Recursive means the update is full recursive
en: Recursive
cs: Rekurzivně

en: Notice ancestry
cs: Všímat si rozdílů oproti předchozím verzím

en: Do not show differences for deleted files
cs: Nezobrazovat rozdíly u smazaných souborů

en: Show copies as additions
cs: Zobrazit kopie jako přidání

en: Loading...
cs: Načítání...

en: _Certificate:
cs: _Certifikát:

en: Select a file
cs: Vyberte soubor

en: Remember
cs: Zapamatovat si

en: Certificate
cs: Certifikát

en: Import Message
cs: Vložit zprávu

en: Log failed
cs: Záznam se nezdařil

en: Stop On Copy
cs: Zastavení pri kopírování

en: Show Merged Revisions
cs: Zobrazit sloučené revize

en: _Username:
cs: _Uživatelské jméno:

en: _Password:
cs: _Heslo

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Log Message
cs: Zpráva záznamu

en: Local move
cs: Místní přesun

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Notification
cs: Oznámení

en: Set property failed
cs: Nastavení vlastnosti se nezdařilo

en: Properties failed
cs: Vlastnosti selhaly

en: Value
cs: Hodnota

en: _Add
cs: _Přidat

en: _Remove
cs: _Odebrat

en: Relocate failed
cs: Přemisťování se nezdařilo

en: Relocate finished
cs: Přemisťování dokončeno

en: Relocating...
cs: Přemisťování...

en: _From:
cs: _Z:

en: _To:
cs: _Do:

en: Status failed
cs: Stav selhal

en: Prop state
cs: Stav vlastností

en: Repo state
cs: Stav repozitáře

en: Repo prop state
cs: Stav vlastností repozitáře

en: Show Unmodified Files
cs: Zobrazit nepozměněné soubory

en: Show Unversioned Files
cs: Zobrazit soubory bez verze

en: Show Ignored Files
cs: Zobrazit ignorované soubory

en: Hide Externals
cs: Skrýt externí

en: Check Repository
cs: Ověřit repozitář

en: Certificate is not yet valid.
cs: Platnost certifikátu ještě nenastala.

en: Certificate has expired.
cs: Platnost certifikátu vypršela.

en: Certificate does not match the remote hostname.
cs: Certifikát neodpovídá vzdálenému hostiteli.

en: Certificate authority is unknown.
cs: Certifikační autorita je neznámá.

en: Other failure.
cs: Jiná chyba.

en: Trust
cs: Důvěřovat
